Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonooka85

zielonooka85

#6574478 Napisano: 24.02.2019 16:59:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

amastowa napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Ha, ha! Ludzie nie narzekajcie, takie problemy, ja mam większy.. emotka   Właśnie zdrapałam sreberko w Hochland, a pod spodem.. PUSTKA! Nie ma kodu. A to dopiero! Dobrze, że kanapki jeszcze nie zaczęłam jeść, bo bym się tym serem zadławiła. Ze śmiechu.

u mnie dzisiaj ta sama sytuacja - kodu brak  emotka

A zdrapałyscie sreberko?:D

ha ha ha
ekhym
..
tak, nawet na ser mi trochę naleciało
p.s. po mojego jokera przyjedzie kurier Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

zielonooka85

#6573172 Napisano: 19.02.2019 22:08:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kropka-82 napisał(a):

UlCiAh napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Ha, ha! Ludzie nie narzekajcie, takie problemy, ja mam większy.. emotka   Właśnie zdrapałam sreberko w Hochland, a pod spodem.. PUSTKA! Nie ma kodu. A to dopiero! Dobrze, że kanapki jeszcze nie zaczęłam jeść, bo bym się tym serem zadławiła. Ze śmiechu.

Trafiło się "jak ślepej kurze ziarno" emotka

Z takim szczęściem.. może powinnam wziąć udział w jakiejś loterii?  emotka

Koniecznie emotka   emotka


Poczekaj aż wylosują kody do nagród głownych i sobie wypisz emotka  
To taki Joker emotka  Hehe

Zacznij już szukać dobrej drukarnii i precyzyjnej czcionki emotka     emotka  

LOL A to dobre! emotka Wyświetl w wątku >>
1 kropka-82 0

zielonooka85

#6573163 Napisano: 19.02.2019 21:44:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kropka-82 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Ha, ha! Ludzie nie narzekajcie, takie problemy, ja mam większy.. emotka   Właśnie zdrapałam sreberko w Hochland, a pod spodem.. PUSTKA! Nie ma kodu. A to dopiero! Dobrze, że kanapki jeszcze nie zaczęłam jeść, bo bym się tym serem zadławiła. Ze śmiechu.

Trafiło się "jak ślepej kurze ziarno" emotka

Z takim szczęściem.. może powinnam wziąć udział w jakiejś loterii? emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6573161 Napisano: 19.02.2019 21:43:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Ha, ha! Ludzie nie narzekajcie, takie problemy, ja mam większy.. emotka   Właśnie zdrapałam sreberko w Hochland, a pod spodem.. PUSTKA! Nie ma kodu. A to dopiero! Dobrze, że kanapki jeszcze nie zaczęłam jeść, bo bym się tym serem zadławiła. Ze śmiechu.

Zrób zdjęcie i im wyślij.

Jak dojdę do siebie i tę kanapkę przeżuję, głodna jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6573157 Napisano: 19.02.2019 21:39:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ha, ha! Ludzie nie narzekajcie, takie problemy, ja mam większy.. emotka   Właśnie zdrapałam sreberko w Hochland, a pod spodem.. PUSTKA! Nie ma kodu. A to dopiero! Dobrze, że kanapki jeszcze nie zaczęłam jeść, bo bym się tym serem zadławiła. Ze śmiechu. Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6573152 Napisano: 19.02.2019 21:28:30 w moje dzisiejsze wygrane :)

zielonooka85

zielonooka85

#6569244 Napisano: 05.02.2019 22:46:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Właśnie próbowałam dodać kod z opakowania Kinder Bueno
1) na 1 urządzeniu - kod wchodził, ale danych (imię, nazwisko itd) nie można było wpisać
2) na 2 kod wchodził, można było wpisać dane, ale bez numeru tel emotka
3) na 3 nawet kod nie przechodził!
4) na 4 poszło (dzięki ci losie za ten ipad z loterii wylosowany za zgłoszenie dodane w ostatnich sekundach emotka  na nim to chyba wszystko działa jak należy)

Więc może to nie koniecznie chodzi o sam kod, ale o urządzenie. Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6567621 Napisano: 31.01.2019 15:03:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
też 50 zł od Develey, to już 4 bon w sklepie gdzie było ich 10, zaczyna się to robić dziwne.. Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6565836 Napisano: 22.01.2019 20:32:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

a jakie Wy fotki wysyłacie na fantasie?
ja nawet łyżeczki nie trafiłam

niedorobione
zrobione telefonem
nie układanki emotka
zakładam, że było inne niż inne
nie wiem czym inni wygrali, ale mnie zdziwiła nasza wygrana emotka
chyba nie pocieszyłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6565803 Napisano: 22.01.2019 18:02:47 w moje dzisiejsze wygrane :)

zielonooka85

#6565505 Napisano: 21.01.2019 17:21:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Fantasia @ o nagrodzie.. 
Czyżby znowu pomylili się.. Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6563706 Napisano: 15.01.2019 00:19:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleks1983 napisał(a):

nswe69 napisał(a):

Ktoś coś wie nt.potrójnego wygrywania i tych piątkowych maili ?
Bo mi kazali pisać maila, więc pewnie poczekam na odp...

Mi facet z jnfolinii kazal wyslac oświadczenia na mail z ktorego dostałam info
Wysłałam, prosilam o potwierdzenie, na razie echo...pewnie bedziemy czekac


a to ciekawe
więc to nie rezerwa? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6563458 Napisano: 14.01.2019 12:43:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A weźcie z tym Develey'em (a właściwie i360)....
- nas wtedy poprosili przez prawnika o paragony (całkiem poza regulaminem, bo powinni najpierw przeprowadzić losowanie, a dopiero laureatów prosić o paragony do weryfikacji)
- wysłałam, list leżał sobie u nich na poczcie od 8.01 do dziś (łaskawie odebrali po kilku dniach, a tak spieszyło się im je mieć)
- tą swoją szaloną liczbą paragonów w danej hali (max 1/3 wszystkich zgłoszeń) jakby.. nic nie wygrałam, albo nie wzięli mnie pod uwagę w losowaniu (!), w każdym razie nie dostałam żadnej wiadomości na początku stycznia
- dopiero w piątek przysłali info o wygraniu 50 zł - i co to właściwie jest: rezerwa? Ale skoro Was proszą o ponowne wgranie oświadczeń, to jeszcze nie powinni rozsyłać informacji o rezerwie emotka
- wielka afera, straszenie i stres o całe.. 50 zł i 10 paragonów (gdzie zgłoszeń było ok 10tys., a inni wysyłali paragonów kilka razy więcej)
- jeszcze było kilka ciekawych motywów Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

zielonooka85

#6563075 Napisano: 11.01.2019 23:44:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
I mnie Develey poczęstowało bonem na 50 zł, ale chyba na odczepnego.
Pfff! Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6558048 Napisano: 19.12.2018 16:48:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

kama.z napisał(a):

Grałaś na siebie czy na kilka osób?


Na siebie, MĄż na poczĄtku loterii puścił 1 zgłoszenie. 
Granie na kilka osób byłoby bez sensu - nie ma limitu nagród na osobę emotka

Weryfikacja danych - moim zdaniem - nie wymaga interwencji prawnika. Bez sensu. 

a dzwoniłaś do i360? Czy to aby oni przesłali tego @ ?

oni Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

zielonooka85

#6558035 Napisano: 19.12.2018 16:05:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kama.z napisał(a):

Grałaś na siebie czy na kilka osób?


Na siebie, MĄż na poczĄtku loterii puścił 1 zgłoszenie. 
Granie na kilka osób byłoby bez sensu - nie ma limitu nagród na osobę emotka

Weryfikacja danych - moim zdaniem - nie wymaga interwencji prawnika. Bez sensu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6557984 Napisano: 19.12.2018 12:52:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

Nie podawajcie adresów! Chyba, że do wysyłki nagród emotka Coś mi to śmierdzi przekrętem na kilometr...


Oni tak napisali:

Szanowny Konsumencie
 
Prosimy o podanie adresu do korespondencji.
Naszym zdaniem prawdopodobnie zostały złamane zasady naszego regulaminu.
 
Nasz prawnik będzie się z Toba kontaktował droga pisemną w celu wyjaśnienia tej sytuacji.
 
Brak odpowiedzi w ciągu 7 dni będzie  oznaczać automatyczne wykluczenie Ciebie z naszych loterii
 
 
Twój Develey



Na pytanie przez @ o złamany punkt regulaminu - dalej ta sama śpiewka, że chcą adres. Ale wiecie.. oni ten adres mają na stronie Develey, więc nie wiem, po co pytają  emotka  Nie pamiętam, czy nie podawało się go także przy rejestracji do loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6557870 Napisano: 19.12.2018 00:03:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

larix napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

maximus napisał(a):

larix napisał(a):

maryam napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Ciekawe.. dostałam @ z potrójnegowygrywania (Develey), że (prawdopodobnie) złamałam warunki regulaminu i chcą mój adres, żeby prawnik mógł się ze mną skontaktować. Niby wiem, że nie złamałam, ale jednak podnieśli mi ciśnienie. Ciekawe o co chodzi.. że dodałam za dużo paragonów? Przecież tylko 10 emotka  (akurat trafiły mi się tanie produkty). Z kimś z Was także się kontaktowali? 

Pierwszy raz o takim czymś słyszę, daj znać o co chodziło. emotka

ze mną też się kontaktowali - też nie złamałem regulaminu czekam emotka

  mam to samo ,   ich prawnik ma się ze mną kontaktować listownie

emotka  jak dobrze, że nie brałam tam udziału. Żeby za zgłoszenie do loterii mieć jakieś nieprzyjemności z prawnikiem... mam nadzieję, że to wszystko wyjaśni się na Waszą korzyść. 

Jakie nieprzyjemności? Nie zrobiłem nic nielegalnego, nie złamałem regulaminu. Najeździłem się za to jak głupi po sklepach i kasowałem każdy słoiczek oddzielnie emotka

Wiem, że jesteście "niewinni", ale sam fakt zarzucania czegoś przez agencję i kontaktowania się przez prawnika jest nieprzyjemny. Przynajmniej dla mnie by był emotka  

Uff, wiecie, że podnieśli mi nieźle ciśnienie. A miałam taki dobry humor rano! Teraz zastanawiam się, czy zrobić kanapkę i posmarować sobie ją keczupem Develey, jak on mi przez gardło ma przejść, jak od razu w oczach widzę ten list od prawnika?! emotka

Domyślam się, że chodzi właśnie o te paragony. Kurcze, raz zaryzykowałam większą ilość, pojechał specjalnie ostatniego dnia do sklepu, znalazłam musztardy po 99 groszy! (kto by nie brał?!), przebolałam minę kasjerki i zniecierpliwienie klientów (a prawdę mówiąc czekali tylko 2 min..). A oni mi z prawnikiem wyjeżdżają... Rozumiem, że trzeba to zweryfikować (i bardzo dobrze), paragony wyglądają na zdjęciach podobnie, ktoś mógłby je poprzerabiać w programie graficznym, okej okej.. ale chyba wystarczy ładnie poprosić o przesłanie w celu weryfikacji (a nawet osobiście bym zaniosła), a nie wyjeżdżać z prawnikiem. Nie wiem, co oni sobie myślą. Jeszcze zanim ten list od prawnika dotrze (są święta i wiadomo jak poczta działa), zanim ja mu odpiszę.. toż to wieki miną.
Tylko czego się po nich spodziewać, to chyba ci sami od zwrotów za Benecol? emotka

Mam nadzieję, że wynagrodzą nam ten stres 100% wygraną bonów na wszystkie zgłoszenia i jeszcze Thermomixami i innymi cudami emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6557626 Napisano: 18.12.2018 12:38:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ciekawe.. dostałam @ z potrójnegowygrywania (Develey), że (prawdopodobnie) złamałam warunki regulaminu i chcą mój adres, żeby prawnik mógł się ze mną skontaktować. Niby wiem, że nie złamałam, ale jednak podnieśli mi ciśnienie. Ciekawe o co chodzi.. że dodałam za dużo paragonów? Przecież tylko 10 emotka  (akurat trafiły mi się tanie produkty). Z kimś z Was także się kontaktowali?  Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0