Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonooka85

zielonooka85

#6555813 Napisano: 12.12.2018 02:27:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dzień dobry,
Frosta 200 zł,
dobranoc! Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6554687 Napisano: 08.12.2018 00:12:27 w PODZIĘKOWANIA
pionas,
Dzięki pionas emotka Bardziej podnosisz ciśnienie, niż sms o wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
1 aniajukej 0

zielonooka85

#6554493 Napisano: 07.12.2018 13:58:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
500 od Ferrero
?!
Mikołaju, przecież wiesz, że wcale nie byłam taka grzeczna. Czymże zasłużyłam?  Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6554354 Napisano: 07.12.2018 01:56:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł z Frosty
Miałam takie przeczucie, że coś wygram. Przed chwila zapakowałam różne środki czystości z konkursów dla pewnej rodziny ze Szlachetnej Paczki. I tak mam dużo tego, im bardziej się przyda. A jak widać, dobro do nas wraca  emotka  
i jeszcze wczoraj Instax
Pomyśleć, że rok czy dwa temu, marzyłam o wygraniu takiego. Teraz mam już trzeci. Trochę leża na półkach i kurza się. 
7 dzień grudnia,  u mnie już 4 nagroda. Do szczęścia brakuje już tylko Heinekena. A właściwie nie mnie ma uszczęśliwić, a znajomych! Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6553925 Napisano: 05.12.2018 23:19:22 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że się cieszycie! Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6553651 Napisano: 05.12.2018 00:59:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Żelazko Tefal z Selgrosa za ostatni dzień emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6550628 Napisano: 26.11.2018 00:39:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

Były już maile z mamotoja z testowania mleka?Łudzić się czy nie?

Wyniki na stronie są.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6550187 Napisano: 23.11.2018 14:54:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
same pudła, nie wiem, po co do tych loterii bramkowych kupuję produkty, bezsens! Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6548216 Napisano: 17.11.2018 02:17:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
Talerza do mozzarelli. Info wczoraj po 16. Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6546303 Napisano: 12.11.2018 01:01:05 w Auchan
uff, tylko 4 pudła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6545804 Napisano: 09.11.2018 23:12:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
u Męża 200 zł do Decathlonu z Nałęczowianki (insta) emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6545175 Napisano: 08.11.2018 01:37:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie również Duplo i w pn sms z coolpaka (torba). Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

zielonooka85

#6526498 Napisano: 07.09.2018 13:00:42 w Wkurza mnie...
Nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi: wkurza mnie, że te bony są różnie realizowane. Nie będę już wnikać jak jest naprawdę - za późno na to, ale może ktoś przeczyta te informacje i przydadzą mu się. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

zielonooka85

#6526217 Napisano: 06.09.2018 14:17:42 w Wkurza mnie...
grandprix napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

grandprix napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Rok temu cieszyłam się, ale dziś wkurza mnie. Ten bon do Itaki na 8000. Oferta, która mnie interesuje kosztuje 6500 (plus jeszcze muszę dołożyć sporo ze swojej kieszeni, jeśli chcę coś zobaczyć). Czuję się jakbym marnowała 1500 zł. Albo na siłę mogę upchać jakąś inną wyprawę. I tak i tak będę niezadowolona emotka Żebym wcześniej wiedziała iż tak wyjdzie, sprzedałabym go.

Nie wiem, czy to Cię urządza, ale możesz wykupić dwa wyjazdy. Jeden na teraz, drugi na później. Z tego bonu możesz zapłacić zaliczkę na poczet przyszłego wyjazdu i w ten sposób nic Ci się nie zmarnuje.

Też rozważałam taką opcję, w biurze powiedzieli, że nie można zapłacić za dwa wyjazdy jednym bonem.... Ale nie dam uciąć ręki na 100%. W styczniu mówili np.  (podobno po konsultacji z ubezpieczycielem), że ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje jedynie nadpłatę do bonu (mam bon 8000 zł dopłacam do wyjazdu 200 zł, coś mi się stanie, nie mogę wyjechać, mam szansę dostać ...200zł, bon przepada). A w tym tygodniu dowiedziałam się, że to nieprawda emotka

Zdarzyło mi się wykupić dwa wyjazdy płacąc jednym bonem, dla różnych osób na dodatek. W biurze Itaki w Warszawie. Nawet mi do głowy nie przyszło pytać, czy tak można.

no to nieźle.. w moim dzwonili na infolinię (czy gdzieś tam) żeby się upewnić i twierdzili, że nie można.. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6526036 Napisano: 05.09.2018 23:02:01 w Wkurza mnie...
grandprix napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Rok temu cieszyłam się, ale dziś wkurza mnie. Ten bon do Itaki na 8000. Oferta, która mnie interesuje kosztuje 6500 (plus jeszcze muszę dołożyć sporo ze swojej kieszeni, jeśli chcę coś zobaczyć). Czuję się jakbym marnowała 1500 zł. Albo na siłę mogę upchać jakąś inną wyprawę. I tak i tak będę niezadowolona emotka Żebym wcześniej wiedziała iż tak wyjdzie, sprzedałabym go.

Nie wiem, czy to Cię urządza, ale możesz wykupić dwa wyjazdy. Jeden na teraz, drugi na później. Z tego bonu możesz zapłacić zaliczkę na poczet przyszłego wyjazdu i w ten sposób nic Ci się nie zmarnuje.

Też rozważałam taką opcję, w biurze powiedzieli, że nie można zapłacić za dwa wyjazdy jednym bonem.... Ale nie dam uciąć ręki na 100%. W styczniu mówili np.  (podobno po konsultacji z ubezpieczycielem), że ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje jedynie nadpłatę do bonu (mam bon 8000 zł dopłacam do wyjazdu 200 zł, coś mi się stanie, nie mogę wyjechać, mam szansę dostać ...200zł, bon przepada). A w tym tygodniu dowiedziałam się, że to nieprawda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6525845 Napisano: 05.09.2018 15:18:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Co dziś jest? Środa? Od poniedziałku nic nie wygrałam! 
Rozpacz. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6525843 Napisano: 05.09.2018 15:16:14 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Nie błagałam państwa, żeby wprowadzało taki program, ale jeżeli jest to mam nie brać tych pieniędzy bo komuś, kto nie ma dzieci to przeszkadza? Nie bierzcie udziału w konkursach, bo to paskudne, że tak za prawie darmo można coś dostać! Ja to w ogóle jestem paskudna i nie dość, że biorę udział w konkursach, to i dostaje 500+. Zaginam czasoprzestrzeń.

emotka No i na domiar złego masz zielone oczy. Jak jakaś czarownica. Wstydź się po prostu emotka emotka

Bo jestem emotka i do tego wredną zołzą emotka Mąż mi zawsze powtarza, że mu się trafiały tylko kobiety o trudnym charakterze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6525838 Napisano: 05.09.2018 15:07:20 w Wkurza mnie...
Oj taalvikki taalvikki wszyscy zrozumieli moje rozterki i to, że chcę te 8 tysięcy wydać jak najlepiej. Padły fajne pomysły (np. to żeby zabrać ze sobą kogoś jeszcze - zastanawiałam się nad tym, z przyjemnością  komuś z rodziny/znajomych zafundowałabym wakacje o 1500 zł tańsze, ale tak się nie dało). Miło czytało się Wasze wspomnienia z wakacji i spodobało mi się to, że biuro podróży do  "zawyżonego" voucheru dołożyło wycieczki. Rozumiem, że każdy chciałby mieć takie problemy, na co wydać ten bon emotka I nie jeden marzy, żeby taki wygrać! Ja się nad nim tak rozczulam, bo mam świadomość, że  w ciągu kilku kolejnych lat taka wycieczka nam się nie trafi. Za rok prawdopodobnie w lipcu usłyszę od Męża: to może pojedziemy w Pieniny za 2 tygodnie, bo muszę odebrać nadgodziny. I nie żebym narzekała na Pieniny! Są cudowne i proszę Was nie jedźcie tam, bo zrobi się za duży tłok emotka Teraz chciałabym pojechać na jak najdłużej, do fajnego miejsca i jak najwięcej zobaczyć.. No ale nie można mieć wszystkiego na raz. Gdybym miała 8 tys. w gotówce to łatwiej jest to rozdysponować, niż na siłę szukać ofert pasujących do bonu.  I miałam świadomość, że dopłacę. Od razu, gdy dostałam bon powiedziałam, że to co byśmy przeznaczyli na wakacje w Polsce, można przecież dołożyć do wyjazdu na Kretę. I w ogóle, kto by się nie wkurzył, gdyby przez kilka dni szukał ofert, znalazł fajną, z ostatnim miejscem! a podczas wizyty w biurze - dowiedział się, że to niezbyt dobre rozwiązanie, bo tej różnicy w cenie nie mogę wykorzystać na wycieczki, które proponują. I muszę od nowa szukać czegoś innego. A mnie szukanie zajmuje dość dużo czasu, porównuję oferty, czytam komentarze.. żeby później nie było jakichś kwiatków w stylu "kupiliśmy all in. ale do obiadu dawali napoje w kubkach 0,2l i trzeba było stać kilka razy w kolejce" emotka   W końcu wczoraj wybrałam hotel blisko plaży (żeby z językiem na brodzie nie pędzić przez pół miasta, bo za 30 min kończą wydawanie obiadu), blisko Chani (żeby dojazd z lotniska nie zajmował Bóg wie ile i można było do niej podjechać autobusem), z wylotem w normalnych godzinach (żeby nie koczować). Itd. Dziś w tym hotelu pojawiła się oferta na 15 dni o 1600 zł droższa od 8 dni.  Gdyby termin mi pasował, z chęcią bym tyle dopłaciła. Bo warto. Dodatkowy 1200 wyszło by na samochód. I wakacje zamknęły by się w  ok. 3. A tak mam krótszy pobyt, mniej dopłacę, ale i mniej zobaczę. W ogóle, jeżeli ktoś się zastanawia nad wycieczką na Kretę, to teraz na kolejny rok jest bardzo duży wybór (!) i ceny porównywalne do tych last.
No, ale tylko Tobie przyszło do głowy narzekanie, że ktoś narzeka. Ale masz prawo! Po to jest ten wątek emotka ;p;p
Nie za bardzo rozumiem, co może niektórym nie podobać się w mojej wypowiedzi o 500+(w dodatku napisanej z przymrużeniem oka, jakby ktoś nie zauważył). To, że można brać 500+, to że można mieć trójkę dzieci (olaboga patologia, jak ona śmiała), czy to że te pieniądze można przeznaczyć na wycieczkę? Tak mam 2 dzieci, na drugie podobno należy się 500 zł to biorę. Nie błagałam państwa, żeby wprowadzało taki program, ale jeżeli jest to mam nie brać tych pieniędzy bo komuś, kto nie ma dzieci to przeszkadza? Nie bierzcie udziału w konkursach, bo to paskudne, że tak za prawie darmo można coś dostać! Ja to w ogóle jestem paskudna i nie dość, że biorę udział w konkursach, to i dostaje 500+. Zaginam czasoprzestrzeń. Co do trójki dzieci, to zależy kto jakie ma priorytety. A z przeznaczaniem pieniędzy z 500+.. może lepiej odłożyć je na jakiś wyjazd, niż kupować setną zabawkę? Nie? Poza tym nie zauważyłam, żeby z tej kasy wiele zostawało. Zawsze są jakieś wydatki. No na przykład takiemu dzieciaczkowi przyjdzie do głowy sprawdzenie, jak to kamienie odbijają się od szyby samochodowej emotka   emotka  
A już najbardziej bawią mnie komentarze w stylu "trzeba było nie grać". Czy ja grałam o ten bon? Nie! W życiu o takim nie marzyłam. Grałam o bon do decathlonu na 500 (?)zł, żeby kupić sobie namiot i organizować wyjazdy na własną rękę. Budżetowe. Teraz grałam o rower, a los dał mi kamerę. Co ja pocznę?! Jakby wygranie tego, o czym się marzy, było takie proste...
Wakacje jakie bym nie wybrała i tak będą fajne  emotka I w większość przypadków, jeżeli narzekam to z przymrużeniem oka. Śmieję się sama z siebie, że mam takie dylematy. 
Przyślę Wam "pocztówkę"  emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6525450 Napisano: 04.09.2018 14:09:31 w Wkurza mnie...
Wszystkie rady są fajne, ale ja wybrałam Kretę. W dodatku nie mogę wziąć nikogo więcej, bo i tak jedziemy z dziećmi. 

A przynajmniej dałam Wam powód do powspominania emotka

Losie, następnym razem poproszę o samochód, na wycieczkę jakoś uzbieram z 500+, a może 1500+ emotka Wyświetl w wątku >>