Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonooka85

zielonooka85

#6525446 Napisano: 04.09.2018 14:03:55 w Wkurza mnie...
Właśnie w Itace za wycieczki lokalne nie można zapłacić bonem, myślałam że upcham je do tych 8 tys. 
No cóż pewnie skończy się na krótszych wakacjach, na plaży, z brakiem martwienia się o jedzenie, i bez jakiegoś wielkiego zwiedzania.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6525437 Napisano: 04.09.2018 13:39:03 w Wkurza mnie...
ah! życie emotka  

nie wiem, co powiedzieć Wyświetl w wątku >>
1 kinzao 0

zielonooka85

#6525423 Napisano: 04.09.2018 12:57:12 w Wkurza mnie...
Rok temu cieszyłam się, ale dziś wkurza mnie. Ten bon do Itaki na 8000. Oferta, która mnie interesuje kosztuje 6500 (plus jeszcze muszę dołożyć sporo ze swojej kieszeni, jeśli chcę coś zobaczyć). Czuję się jakbym marnowała 1500 zł. Albo na siłę mogę upchać jakąś inną wyprawę. I tak i tak będę niezadowolona emotka Żebym wcześniej wiedziała iż tak wyjdzie, sprzedałabym go. Wyświetl w wątku >>
0 1 taalvikki

zielonooka85

#6525065 Napisano: 03.09.2018 15:14:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
U nas kamera z Zottoaktywnych i dwie nagrody z Cheetosa emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6523619 Napisano: 29.08.2018 15:39:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
też II stopień Loreala, nawet nie pamiętam co wybrałam.. emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6521344 Napisano: 22.08.2018 20:42:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kosmetyków z Endo. Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6518277 Napisano: 11.08.2018 00:59:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

superloser napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

No dobra, przyznać się, kto w Kole o nazwisku K. odebrał moją walizkę z konkursu "Wyślij uśmiech w podróż"?! ysz
i ciekawe jak ona zawędrowała gdzieś na drugi koniec Polski

Oni pomylili adresy kilku osob ...do mnie doszly 2 walizki na moj adres ale imie i nazwisko na drugiej bylo od kogoś innego...odebrałam bo nie wiedziałam o co chodzi ,ale zaraz dzwonilam do organizatora konkursu..panie były w szoku ,o co chodzi ...i powiedzoaly ze beda dzwonic ..zadzwonily po tygodniu czasu i w ten sam dzien byl kurier po walizke ..szla odrazu do osoby ktora wygrala emotka

Eh, szkoda że to nie była moja walizka emotka   Ja najpierw skontaktowałam się z InPostem i stąd wiem, że walizka trafiła do kogoś innego emotka   Teraz napisałam do organizatora, mam nadzieję, że jakoś to rozwiążą. Ale... czy ta osoba będzie chciała tę walizkę oddać?!  emotka

I podał Ci inPost nazwisko adresata  emotka

Adresatem byłam ja emotka   pytasz o nazwisko tego, co odebrał  emotka  Przecież nie mogą mi podać, bo RODO emotka   

Pan K. z Koła  emotka  lucky guess 

a skąd wiesz, że Pan? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6518251 Napisano: 10.08.2018 22:32:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

No dobra, przyznać się, kto w Kole o nazwisku K. odebrał moją walizkę z konkursu "Wyślij uśmiech w podróż"?! ysz
i ciekawe jak ona zawędrowała gdzieś na drugi koniec Polski

Oni pomylili adresy kilku osob ...do mnie doszly 2 walizki na moj adres ale imie i nazwisko na drugiej bylo od kogoś innego...odebrałam bo nie wiedziałam o co chodzi ,ale zaraz dzwonilam do organizatora konkursu..panie były w szoku ,o co chodzi ...i powiedzoaly ze beda dzwonic ..zadzwonily po tygodniu czasu i w ten sam dzien byl kurier po walizke ..szla odrazu do osoby ktora wygrala emotka

Eh, szkoda że to nie była moja walizka emotka   Ja najpierw skontaktowałam się z InPostem i stąd wiem, że walizka trafiła do kogoś innego emotka   Teraz napisałam do organizatora, mam nadzieję, że jakoś to rozwiążą. Ale... czy ta osoba będzie chciała tę walizkę oddać?!  emotka

I podał Ci inPost nazwisko adresata  emotka

Adresatem byłam ja emotka   pytasz o nazwisko tego, co odebrał  emotka  Przecież nie mogą mi podać, bo RODO emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6518222 Napisano: 10.08.2018 21:27:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loser9 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

No dobra, przyznać się, kto w Kole o nazwisku K. odebrał moją walizkę z konkursu "Wyślij uśmiech w podróż"?! ysz
i ciekawe jak ona zawędrowała gdzieś na drugi koniec Polski

Jak to możliwe !!!???

no widzisz.. pomyłki się zdarzają, pewnie ktoś źle dane skopiował, dziwne tylko, że pół było dobrych, pół złych emotka  mam nadzieję, że jeszcze do mnie dotrze Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6518221 Napisano: 10.08.2018 21:25:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

No dobra, przyznać się, kto w Kole o nazwisku K. odebrał moją walizkę z konkursu "Wyślij uśmiech w podróż"?! ysz
i ciekawe jak ona zawędrowała gdzieś na drugi koniec Polski

Oni pomylili adresy kilku osob ...do mnie doszly 2 walizki na moj adres ale imie i nazwisko na drugiej bylo od kogoś innego...odebrałam bo nie wiedziałam o co chodzi ,ale zaraz dzwonilam do organizatora konkursu..panie były w szoku ,o co chodzi ...i powiedzoaly ze beda dzwonic ..zadzwonily po tygodniu czasu i w ten sam dzien byl kurier po walizke ..szla odrazu do osoby ktora wygrala emotka

Eh, szkoda że to nie była moja walizka emotka   Ja najpierw skontaktowałam się z InPostem i stąd wiem, że walizka trafiła do kogoś innego emotka   Teraz napisałam do organizatora, mam nadzieję, że jakoś to rozwiążą. Ale... czy ta osoba będzie chciała tę walizkę oddać?! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6518157 Napisano: 10.08.2018 16:12:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No dobra, przyznać się, kto w Kole o nazwisku K. odebrał moją walizkę z konkursu "Wyślij uśmiech w podróż"?! ysz
i ciekawe jak ona zawędrowała gdzieś na drugi koniec Polski Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6516813 Napisano: 06.08.2018 17:20:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

asper01 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

benasia napisał(a):

a ciekawe jak podejdą do interpretacji zdjęć na których są dłonie właścicieli oprócz zwierzaka - niby człowieka całego nie ma ale...

na jednej fotce widziałam nawet kończyny dolne właściciela emotka


Czyli jego łapy. Autor zdjęcia ma widocznie dwóch pupili. Mi się akurat podoba:)

Uuuu - Lipa, bo zgodnie z regulaminem miały być łapki jednego pupila, a Człeka miało nie być na zdjęciu... emotka

A ja specjalnie do nich dzwoniłam, żeby się dowiedzieć, czy przejdzie kawałek ręki/nogi człowieka i powiedzieli, że okej. Oby nie sylwetka, czy twarz i najlepiej jak najmniej takich udziwnień. Tylko ciekawe, czy to nagrodzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6515305 Napisano: 01.08.2018 13:58:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taalvikki napisał(a):

xpac napisał(a):

bocin napisał(a):

Bardzo dziękuję osobom, które krytykują konkurs z Maluchami. Dzięki Wam mam większą szansę na wygraną. emotka  
Ja chłop prawie 90kg spokojnie się w niego zmieszczę i będę nim śmigał po polu kolegi. emotka  

o to to to emotka i ja drugim emotka

to trzeciego ja poproszę, choć w sumie do tego pierwszego też się pewnie zmieszczę z 90 - kilowym panem. i nawet z Lechami! ^^

no ta ja nie wiem, jak się podzielimy - Mąż też chciał malucha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6512218 Napisano: 23.07.2018 14:38:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mamo! Jakaś pani dzwoni! - biednemu dziecku przerwano oglądanie bajek.
Pani poinformowała o wygraniu lazybaga z 13.07.
Winiary oczywiście. Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6511687 Napisano: 20.07.2018 23:53:40 w Czy informują/ informowali?
Claudia77 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Ktoś wie, do którego dnia z Winiar informowali? 

coś mi się zdaje, że do 12

mam nadzieję, bo wysyłałam 13 emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6511609 Napisano: 20.07.2018 19:38:52 w Czy informują/ informowali?
Ktoś wie, do którego dnia z Winiar informowali?  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6511607 Napisano: 20.07.2018 19:36:50 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

czy były maila z cheetosów z 15?

ja już miałam za 14, wczoraj. Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

zielonooka85

#6509056 Napisano: 13.07.2018 12:20:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
U nas w tym tygodniu i fartuch i szalik z sokołowa. 
...
... Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6507554 Napisano: 09.07.2018 17:43:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
 Nagrodą II Stopnia w postaci walizki podręcznej „Denver” marki Puccini
W końcu walizka, ile razy o coś takiego grałam, nie zliczę, chyba byłoby taniej kupić   ;) Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6505289 Napisano: 03.07.2018 14:04:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

joasiunia napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

A co oni rok temu robili? Bo mnie jeszcze na forum nie było, a że postawiłam właściwie wszystko na 1 (no dobra 2) karty i wygrałam konsolę, no i fakt dodałam trochę wcześniej zdjęcie.. to jakoś nie za bardzo miałam się czym przejmować emotka

Rok temu np. rower wygrało zdjęcie  z wizerunkiem konkurenta- Adidasa Nike emotka emotka emotka

OMG emotka

a potem bodajże zdjęcie trawnika z wyrytym napisem PUMA, tyle że nie było tam nigdzie produktu emotka

 Galaxy J3 wygrała osoba która na "niepromocyjnej " torbie miała doklejony znaczek Puma w programie graficznym, aż raziło od pikseli !

Widzicie... jak czasami mało potrzeba wysiłku, żeby wygrać emotka
.... Wyświetl w wątku >>
1 bzowapani 0