Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonooka85

zielonooka85

#6505283 Napisano: 03.07.2018 13:58:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

A co oni rok temu robili? Bo mnie jeszcze na forum nie było, a że postawiłam właściwie wszystko na 1 (no dobra 2) karty i wygrałam konsolę, no i fakt dodałam trochę wcześniej zdjęcie.. to jakoś nie za bardzo miałam się czym przejmować emotka

Rok temu np. rower wygrało zdjęcie  z wizerunkiem konkurenta- Adidasa Nike emotka emotka emotka

OMG emotka

a potem bodajże zdjęcie trawnika z wyrytym napisem PUMA, tyle że nie było tam nigdzie produktu emotka

tak do dziś wspominam ten trawnik, to raczej wypalone było.. i jakoś mi się wydaje, że w fotoszopie emotka
ale produktu chyba nie musiało być, tylko logo, więc wymagania spełniało
ale powiem, że przeżyłam szok, gdy je ujrzałam w nagrodzonych Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6505282 Napisano: 03.07.2018 13:56:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a PS bo w @ do Pumy pisaliśmy, że mamy nadzieję, iż jeszcze raz pozwolą głosować emotka  lub wezmą pod uwagę zdjęcia z mniejszą ilością głosów. więc im to zaakcentujcie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6505275 Napisano: 03.07.2018 13:52:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

A co oni rok temu robili? Bo mnie jeszcze na forum nie było, a że postawiłam właściwie wszystko na 1 (no dobra 2) karty i wygrałam konsolę, no i fakt dodałam trochę wcześniej zdjęcie.. to jakoś nie za bardzo miałam się czym przejmować emotka

Rok temu np. rower wygrało zdjęcie  z wizerunkiem konkurenta- Adidasa Nike emotka emotka :D

OMG emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6505272 Napisano: 03.07.2018 13:50:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

Miałam dokładnie tak samo jak Wy, bo dodałam foto w ostatni dzień. Strona niby działała, ale jak się wchodziło w foto to nie można było dodać żadnego głosu, bo wyświetlał się błąd. Moje foty zostały z kilkoma głosami, nie dobiłam do siedmiu. Miałam do nich pisać, ale po przeczytaniu regulaminu uznałam, że i tak mojego maila będą mieli gdzieś, bo mają tam punkt, w którym jest  napisane, że nie odpowiadają za problemy ze stroną, itp. emotka Trochę mnie podbudowałyście, że odpisali że wezmą pod uwagę, więc jeszcze dziś do nich skrobnę emotka

No głupota kompletna, ale wiele osób ją popełniło tamtego wieczoru. Chyba, że nadrzędne zamierzenie mieli takie, by wszystko pozawieszać i wykosić konkurencję na starcie emotka

Ha ha ha emotka  to jest pomysł emotka
Wiecie.. ciężko powiedzieć, że internet nie działa.. jeżeli do innych konkursów mogłam dodawać zdjęcia. A i znajomym przesłane linki z Pumy nie działały. Więc to nie jakiś nasz wymysł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6505270 Napisano: 03.07.2018 13:48:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A co oni rok temu robili? Bo mnie jeszcze na forum nie było, a że postawiłam właściwie wszystko na 1 (no dobra 2) karty i wygrałam konsolę, no i fakt dodałam trochę wcześniej zdjęcie.. to jakoś nie za bardzo miałam się czym przejmować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6505265 Napisano: 03.07.2018 13:45:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Czy ktoś z Was dodawał zgłoszenie do konkursu Puma  ostatniego dnia i miał problemy z otwieraniem linków i głosowaniem? 

Tak ja miałam napisałam nawet w tej sprawie maila i oto odpowiedź jaką otrzymałam 

"Szanowna Pani,

 
Nie odnotowaliśmy wspomnianych problemów na naszych serwerach, strona konkursowa działała poprawnie podczas całego okresu trwania konkursu. Zgodnie z regulaminem nie ponosimy odpowiedzialności za operatora dostarczającego panu Internet.

 
Pozdrawiamy

 
Konkurs Puma

ha ha ha, słuchaj:

Nie odnotowaliśmy takich problemów na naszym serwerze jednakże jeżeli napotkał pan taki problem to oczywiście weźmiemy pod uwagę pana zdjęcie podczas wyboru laureatów.

Pozdrawiamy


do Męża emotka


Jednak to nie odosobniony przypadek....
Co robimy? emotka

Miałam dokładnie tak samo jak Wy, bo dodałam foto w ostatni dzień. Strona niby działała, ale jak się wchodziło w foto to nie można było dodać żadnego głosu, bo wyświetlał się błąd. Moje foty zostały z kilkoma głosami, nie dobiłam do siedmiu. Miałam do nich pisać, ale po przeczytaniu regulaminu uznałam, że i tak mojego maila będą mieli gdzieś, bo mają tam punkt, w którym jest  napisane, że nie odpowiadają za problemy ze stroną, itp. emotka Trochę mnie podbudowałyście, że odpisali że wezmą pod uwagę, więc jeszcze dziś do nich skrobnę emotka
A wiecie czemu tak się działo ze stroną? Przez kombinacje tych, co to kupili głosy i w minutę mieli dodane powyżej 1000 emotka Bo niektórym tyle głosów przybyło, mimo że normalnie nie dawało się wejść i zagłosować na nic emotka

Kupowanie głosów do tego konkursu to głupota. Przecież i tak nie biorą ich pod uwagę emotka  Ale pisz, pisz, pisz, może jak więcej osób napisze, to jednak ich oświeci, że coś było nie tak! 
Już na główne nie ma co liczyć, ale żeby chociaż dziecku piłkę dali emotka  .. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6505262 Napisano: 03.07.2018 13:42:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Czy ktoś z Was dodawał zgłoszenie do konkursu Puma  ostatniego dnia i miał problemy z otwieraniem linków i głosowaniem? 

Tak ja miałam napisałam nawet w tej sprawie maila i oto odpowiedź jaką otrzymałam 

"Szanowna Pani,

 
Nie odnotowaliśmy wspomnianych problemów na naszych serwerach, strona konkursowa działała poprawnie podczas całego okresu trwania konkursu. Zgodnie z regulaminem nie ponosimy odpowiedzialności za operatora dostarczającego panu Internet.

 
Pozdrawiamy

 
Konkurs Puma

ha ha ha, słuchaj:

Nie odnotowaliśmy takich problemów na naszym serwerze jednakże jeżeli napotkał pan taki problem to oczywiście weźmiemy pod uwagę pana zdjęcie podczas wyboru laureatów.

Pozdrawiamy


do Męża emotka


Jednak to nie odosobniony przypadek....
Co robimy? emotka

Rok temu też była a z nimi jazda... Nie trzymali się regulaminu i robili co chcieli z wynikami. Trzymam kciuki, może akurat mężowi się uda emotka  Ja spisana jestem już na straty emotka

Dobrze wiedziałam, że nie trzeba dodawać zdjęcia w ostatniej chwili. Ale jak zobaczyłam, że na bieżąco je wrzucają.. pomyślałam, że zdążymy zagłosować. A tu o.. proszę, wszystko się zawiesiło.
Już ja widzę jak oni nagrodę przyznają za te zdjęcie, może worek na odczepnego.. I jak to będzie wyglądać - że wygrało zdjęcie bez głosów? Ktoś im reklamację napisze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6505254 Napisano: 03.07.2018 13:39:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
My do nich pisaliśmy wczoraj przed północą, kurczę, że też od razu nie miałam czasu.... sprawa trochę inaczej by wyglądała. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6505249 Napisano: 03.07.2018 13:36:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Czy ktoś z Was dodawał zgłoszenie do konkursu Puma  ostatniego dnia i miał problemy z otwieraniem linków i głosowaniem? 

Tak ja miałam napisałam nawet w tej sprawie maila i oto odpowiedź jaką otrzymałam 

"Szanowna Pani,

 
Nie odnotowaliśmy wspomnianych problemów na naszych serwerach, strona konkursowa działała poprawnie podczas całego okresu trwania konkursu. Zgodnie z regulaminem nie ponosimy odpowiedzialności za operatora dostarczającego panu Internet.

 
Pozdrawiamy

 
Konkurs Puma

ha ha ha, słuchaj:

Nie odnotowaliśmy takich problemów na naszym serwerze jednakże jeżeli napotkał pan taki problem to oczywiście weźmiemy pod uwagę pana zdjęcie podczas wyboru laureatów.

Pozdrawiamy


do Męża emotka


Jednak to nie odosobniony przypadek....
Co robimy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6505245 Napisano: 03.07.2018 13:31:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z Was dodawał zgłoszenie do konkursu Puma  ostatniego dnia i miał problemy z otwieraniem linków i głosowaniem?  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6502157 Napisano: 25.06.2018 16:10:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
stówka z MR w C4 

p.s. postanowiłam sobie, że jeśli dadzą mi jakąś nagrodę, to  w końcu nauczę się piec
a nie tylko zmuszać Męża do robienia ładnych zdjęć, niezbyt dobrym wypiekom emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6500842 Napisano: 21.06.2018 17:21:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
też blender z tuńczyka  emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6500569 Napisano: 21.06.2018 01:20:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Właśnie znalazłam sms, o wygranej piłce z cocacola Biedra. Nie ma to jak dać dzieciom telefon do zabawy. Dobrze, że nie skasowały nic emotka Wyświetl w wątku >>
2 bogna77, joan 0

zielonooka85

#6497918 Napisano: 14.06.2018 11:31:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
„Smak Beztroski”
Miło nam poinformować, że w Twoje ręce trafi jedna z trzech gier planszowych emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6497536 Napisano: 13.06.2018 15:42:08 w Zdjęcia naszych wygranych

Jak już zrobiłam zdjęcie, to wstawię. emotka  Wygrana kiedyśtam z konkursu na Insta u  @Maffashion_official  Bardzo fajnie zapakowane - w skyrzynkę. 

I świeża nagroda - dziś doszedł blender z Somat, nie wiem dlaczego, ale myślałam, że to będzie jakiś niefirmowy. Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6495853 Napisano: 08.06.2018 14:09:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
też mam sms o kapsułkach Ariel,  wczoraj zastanawiałam się po co ja durna znowu coś kupiłam do konkursu, także dziś muszę się chyba przeprosić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

zielonooka85

#6493173 Napisano: 29.05.2018 17:24:00 w Informują
estrelitta napisał(a):

Somat wysyła maile z informacją o przesłaniu paragonów, danych i zgód

U mnie w spamie! Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6493172 Napisano: 29.05.2018 17:22:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
omuzu napisał(a):

 Voucher 100 zł do empiku z konkursu "Dan Cake - smak beztroski"  emotka

To samo   ;) Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6492301 Napisano: 25.05.2018 13:04:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
Też blender z Somat. A super! Przecież mój obecny psuje się emotka Wyświetl w wątku >>