Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonooka85

zielonooka85

#6471204 Napisano: 08.03.2018 18:35:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Monster munch to jest taki festiwal żenady, jakiego jeszcze nie widziałam. 

Jestem innego zdania. Tam bawią się ludzie pozbawieni sztywności.

Ja popieram obie teorie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6471192 Napisano: 08.03.2018 18:05:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
Mysia napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

a ja zastanawiam się, jak mam wpaść na równie głupie pomysły emotka

To równie proste emotka mi się udało zrealizować plan "zrób foto bez sensu i wygraj";) Natomiast co do tych paintowych szaleństw, to nie mam odwagi robić, aż tak żenującego zgłoszenia.. Dostałam kilka paragonów więc może jeszcze coś "wymyślę" a że mi się nie chce to chyba nadal mam szansę  emotka  

mam zdjęcie, jest bez sensu, ale i tak za ładne, trzeba je właśnie w paincie popsuć emotka ale kurczę, trafi się ktoś bardziej pomysłowy i nici z wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6471152 Napisano: 08.03.2018 17:10:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
a ja zastanawiam się, jak mam wpaść na równie głupie pomysły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6470493 Napisano: 06.03.2018 21:06:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
200 zł z Jogobelli naturalnie ujęciem z lodówki    emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6469854 Napisano: 05.03.2018 14:11:08 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
basku napisał(a):

prosze napiszcie

1.
gdzie w ogole mozna kupic najtaniej te orzeszki NIC...
na konkurs orzeszkowy??

2. gdzie tanio jest KASIA?

3. co wychodzi najtaniej na nowy konkurs  w biedronce??


https://www.e-kon...ka.html#.Wp0yzmTJ9hy

1) chyba w żabce były w promo Wyświetl w wątku >>
1 basku 0

zielonooka85

#6466430 Napisano: 22.02.2018 15:44:59 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

Jogobella, będzie dziś?

według regulaminu - dziś do 17. Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

zielonooka85

#6465492 Napisano: 20.02.2018 14:08:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A wkurzają mnie te konkursy! Nożesz... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6464243 Napisano: 16.02.2018 01:45:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No jaki marny ten luty, jedna mała stówka z Monstera i to u Męża. Bieda z nędzą!
Tak sobie narzekam na zapas, bo przecież w niczym nie brałam udziału emotka
Ale gdy wezmę, to mogę zapomnieć ponarzekać i jeszcze nie wygram! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6463784 Napisano: 14.02.2018 20:21:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie również zestaw z olejkonwenasne emotka   @ o 18:42 Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6463162 Napisano: 13.02.2018 15:54:42 w Czy informują/ informowali?
z Visy przysłali Spotify i dokument z potwierdzeniem odbioru nagrody Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6463157 Napisano: 13.02.2018 15:36:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
W ostatnim konkursie Monster Munch H7 uznało, że moje zdjęcie jest niezgodne z regulaminem (dokładnie z punktem o tym, że na zdjęciu może być tylko osoba zgłaszająca się do konkursu - byłam ja x 2), nie dodali go do galerii i nie uwzględnili przy wyborze laureatów dziennych. Napisałam im z przymrużeniem oka, że się pomylili, dodałam załączniki ze zdjęciami i o nic nie prosiłam. Sami wyszli z inicjatywą i dali mi te nagrodę dzienną w ramach przeprosin. Miło z ich strony. Wiem, że wartość tego, co dostała w porównaniu do 5000 to całe nic.. Ale może jednak warto do nich napisać, może..rozwiążą ten problem. Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6460318 Napisano: 06.02.2018 12:18:45 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):


no przecież nie ma obowiązku podawania numeru telefonu. ale niektórzy chcą mieć wszystko: podam telefon, bo wtedy więcej odpowiedzi, ale jak coś, to uje, bo dzwonią. tymczasem życie to sztuka wyboru.

ps. jak ktoś widzi, że ogłoszenie jest dodane o godzinie np 22.59., to zapewne zakłada, że o 23.00 ogłoszeniodawca nagle nie odszedł w senne obłoki.

aha. jest też taka wspaniała opcja jak "wycisz telefon" - na noc, czy na inny termin. idę spać - wyciszam telefon i odkładam na półkę. to nie jest takie trudne, jak się wydaje. emotka  

a co do konta, to odpowiedź już padła: nie podoba się, to... trzeba "rozejrzeć się za jakimś innym kontem". to nietrudne. emotka

Dziękuję za uświadomienie. Do tej pory nie przyszło mi do głowy, że ludzie będą dzwonić zaraz po dodaniu przeze mnie ogłoszenia, zwłaszcza w godzinach nocnych. Nie uważałam, by moje ogłoszenia były na tyle konieczne-na-już-do-kupienia-bo-tak-atrakcyjna-cena, ale widzę, że się nie doceniam. Jak pisałam wcześniej-usuwam numer, jakoś nie było do tej pory większego problemu z tym, wręcz faktycznie miałam telefony w sprawie zakupu. Telefonu nie wyciszam, bo z samego rana spodziewam się połączenia informującego mnie o wygranej mojego życia, więc nie mogę tego przegapić, a lubię sobie pospać i nie będę nastawiać budzika, żeby głos w telefonie włączyć, proste emotka

ha ha, ja często wystawiam o 1-2 w nocy, co nie znaczy, że mam wtedy czas i ochotę na rozmowy, wtedy mam czas na.. wystawienie emotka Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

zielonooka85

#6459689 Napisano: 05.02.2018 02:51:36 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
bandit napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

bandit napisał(a):

cb656 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

TAJEMNICZY KLIENT - czy ktoś dorabiał w ten sposób? Znalazłam kilka takich ogłoszeń i nie wiem czy w ogóle warto.

Nie podejmujemy współpracy z osobami niepełnoletnimi oraz zarejestrowanymi w Powiatowych Urzędach Pracy jako osoby bezrobotne, ponieważ wiąże się to z utratą statusu bezrobotnego i niemożliwością otrzymywania z tego tytułu świadczeń. Jest to typowa praca dorywcza, skierowana głównie do osób pracujących, które chcą zdobyć ciekawe doświadczenie w zakresie badań, chcą się dzielić własnymi spostrzeżeniami względem obsługi klienta, potrafią ciekawie opisywać zaistniałe sytuacje.
http://www.perspe...ujemy-,artid248.html

Proszę o info - ktoś współpracuje z nimi ? jak to wygląda ? - można coś na tym dorobić ?

pozdrawiam
Krzysiek

U nich nie pracowałam, ale jako tajemniczy klient w innej firmie - tak. Zarabia się grosze, to tylko takie dodatkowe źródło malutkiego dochodu emotka
To tylko teoretycznie 10-15 minut badania, jeszcze nie zdarzyło mi się, żebym poświeciła tylko tyle. A po wszystkim należy wypełnić szczegółowo ankietę, a to już trochę czasu zajmuje. No chyba, że ktoś robi 'po łebkach'...

grosze to znaczy ile 10-20 zł za ankietę ? 
coś koło tego, dużo ankiet do zrobienia się dostaje w tygodniu / miesiącu ?

Badanie + ankieta 18 zł (w tym zakup produktów za kilka zł), 30, 40 (te wyższe kwoty w np. banku). Chyba reguły nie ma, jak często będziesz to robić.. zależy do czego się zgłosisz i czy Cię wezmą.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6459673 Napisano: 04.02.2018 22:56:10 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
bandit napisał(a):

cb656 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

TAJEMNICZY KLIENT - czy ktoś dorabiał w ten sposób? Znalazłam kilka takich ogłoszeń i nie wiem czy w ogóle warto.

Nie podejmujemy współpracy z osobami niepełnoletnimi oraz zarejestrowanymi w Powiatowych Urzędach Pracy jako osoby bezrobotne, ponieważ wiąże się to z utratą statusu bezrobotnego i niemożliwością otrzymywania z tego tytułu świadczeń. Jest to typowa praca dorywcza, skierowana głównie do osób pracujących, które chcą zdobyć ciekawe doświadczenie w zakresie badań, chcą się dzielić własnymi spostrzeżeniami względem obsługi klienta, potrafią ciekawie opisywać zaistniałe sytuacje.
http://www.perspe...ujemy-,artid248.html

Proszę o info - ktoś współpracuje z nimi ? jak to wygląda ? - można coś na tym dorobić ?

pozdrawiam
Krzysiek

U nich nie pracowałam, ale jako tajemniczy klient w innej firmie - tak. Zarabia się grosze, to tylko takie dodatkowe źródło malutkiego dochodu emotka
To tylko teoretycznie 10-15 minut badania, jeszcze nie zdarzyło mi się, żebym poświeciła tylko tyle. A po wszystkim należy wypełnić szczegółowo ankietę, a to już trochę czasu zajmuje. No chyba, że ktoś robi 'po łebkach'... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6455728 Napisano: 23.01.2018 22:58:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mila Wawel cukierki u Męża chyba z niedzieli..  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6453949 Napisano: 18.01.2018 14:19:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja to się nawet porządnie nie potrafię w tym wątku wpisać. Nie umiem na 100% narzekać. Zawsze chce mi się śmiać z tego... Już miałam pisać, że Amundsena mi nie dali, a Mąż w sylwestra mówił, że taka dobra wódka. A tu wiadomość o nagrodzie od Kreta. No masz ci los! I jeszcze Wy piszecie, że Amundsen ciągle @ rozsyła! LoL Wyświetl w wątku >>
1 shineoff 0

zielonooka85

#6453946 Napisano: 18.01.2018 14:15:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jak to mówią moje dzieci "NIESPODZIANKA!!" wyskakując gdzieś z kąta.. podobnie jest z tą wiadomością..:

Witaj!Uprzejmie informujemy, że Twoje zgłoszenie w konkursie "Kret - Król Czystości" zostało wytypowane do nagrody. 

Rezerwa? Już dawno pogodziłam się z myślą, że nic nie wygrałam... no właśnie, tylko nie napisali czym mnie obdarują emotka

U mnie to był ostatni etap, ostatni dzień, ostatnie pół godziny konkursu emotka
Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6453777 Napisano: 18.01.2018 00:50:52 w Smolar
loteryjny napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

barbarellaQQQ napisał(a):

Kto mi tajemnice zdradzi co Smolar lubi ,co nagradza ? emotka  
Nigdy nic u nich nie wygrałam emotka

Ja widziałam co nagradza i nic mi to nie pomogło emotka  Dalej mnie nienawidzi...

No niby coś tam wygrałam, ale dalej nie mam żadnej teorii spiskowej emotka  Nie widziałam konkurencji, więc ciężko porównać swoje wypociny do czyichś emotka  Jedyne co, to konkurs fotograficzny, w którym moje zdjęcie.. wyróżniało się minimalizmem.. no i było inne od innych emotka

Echhh przecież oni rzadko czytają hasła, nie maja na to czasu  emotka  W większosci są to losowania.

Ah, to dobrze, że chociaż zdjęcia im się chciało obejrzeć emotka  I to ta teoria, yhym, to dlatego nie mogłam odkryć magicznego klucza do wygrania w Smolarze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6453776 Napisano: 18.01.2018 00:49:10 w Smolar
loteryjny napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

A działa Wam strona Smolara? U mnie nie. I zastanawiam się, czy to dzieci mi coś nawciskały w przeglądarce..

Nie działa od rana

Działa. Wystarczy kliknąć w opcje ZAAWANSOWANE i otworzyć stronę smolar (niebezpieczną). 
Nic od wczoraj się nie zmieniło emotka  jakby ktoś "bał się" wchodzić. 

Cóż ślepa jestem.. ale już znalazłam, tylko co jej się nagle stało, że jest niebezpieczna?

Jeeesttttttt bardzo niebezpieczna, lepiej nie wysyłac teraz w Smolarze zgloszen...........     emotka

Kurczę, a ja wysłałam, aż boję się, co wygram emotka  (Daj Boże!) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6453759 Napisano: 17.01.2018 23:11:31 w Smolar
edzia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

A działa Wam strona Smolara? U mnie nie. I zastanawiam się, czy to dzieci mi coś nawciskały w przeglądarce..

Nie działa od rana

Działa. Wystarczy kliknąć w opcje ZAAWANSOWANE i otworzyć stronę smolar (niebezpieczną). 
Nic od wczoraj się nie zmieniło emotka  jakby ktoś "bał się" wchodzić. 

Cóż ślepa jestem.. ale już znalazłam, tylko co jej się nagle stało, że jest niebezpieczna? Wyświetl w wątku >>
0 0