Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonooka85

zielonooka85

#6453757 Napisano: 17.01.2018 23:08:48 w Lotto i inne
slavek napisał(a):

Siostra koleżanki z pracy wczoraj w Grudziądzu objechała punkty Lotto, kupiła w sumie 22 sztuki, a w nich była wygrana łącznie 130 zł, czyli 90 zł jest w plecy emotka

To ja się cieszę, że u nas żadnych nie było, przynajmniej nie wtopiłam kasy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6453755 Napisano: 17.01.2018 23:07:42 w Smolar
paula9891 napisał(a):

barbarellaQQQ napisał(a):

Kto mi tajemnice zdradzi co Smolar lubi ,co nagradza ? emotka  
Nigdy nic u nich nie wygrałam emotka

Ja widziałam co nagradza i nic mi to nie pomogło emotka  Dalej mnie nienawidzi...

No niby coś tam wygrałam, ale dalej nie mam żadnej teorii spiskowej emotka  Nie widziałam konkurencji, więc ciężko porównać swoje wypociny do czyichś emotka  Jedyne co, to konkurs fotograficzny, w którym moje zdjęcie.. wyróżniało się minimalizmem.. no i było inne od innych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6453623 Napisano: 17.01.2018 17:09:33 w Lotto i inne
joan napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Może zdrapki się już skończyły emotka  Wczoraj w Białymstoku w galerii usłyszałam od pani "dużo osób pytało o tę zdrapkę i szef dzwonił.. dowiedział się, że w naszym mieście już nie ma" emotka  


W Katowicach dziś pytałam (w punkcie z mapy tego kolesia) - nie ma zdrapek emotka

Rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Zrobiono im dobrą reklamę emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

zielonooka85

#6453573 Napisano: 17.01.2018 15:33:57 w Smolar
A działa Wam strona Smolara? U mnie nie. I zastanawiam się, czy to dzieci mi coś nawciskały w przeglądarce.. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6453564 Napisano: 17.01.2018 15:23:49 w Lotto i inne
jokan napisał(a):

pini napisał(a):

500 000 w baku, można jeszcze dzisiaj kupować? Na stronie lotto przy tej zdrapce info, że sprzedaż zakończona...

wczoraj na ich stronie bylo info, ze sprzedaz do 17.01, to znaczy trzeba to rozumiec, ze do konca dnia, co oni jaja sobie robia? no chyba, ze chodzi im o to, ze tych glowych Lotto nie chce wydac.....a moze ich tam wcale nie ma ? emotka

Może zdrapki się już skończyły emotka  Wczoraj w Białymstoku w galerii usłyszałam od pani "dużo osób pytało o tę zdrapkę i szef dzwonił.. dowiedział się, że w naszym mieście już nie ma" emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6453089 Napisano: 16.01.2018 16:10:24 w Pomocy!!!!
edzia21 napisał(a):

Też nie wiem o co chodzi? 236 i 239 gram w C4 za 14,99zł. Innych z tej serii nie widziałam. 

 Cherrissimo Exclusive 310 g,
- Cherrissimo Classic 310 g,
- Amoretta Classic 324 g,
- Amoretta Desserts 325 g

Produkty z regulaminu na stronie konkursowej:

Mieszko Dla Ciebie & Dla Mnie Amoretta Desserts Selection 229g
Mieszko Dla Ciebie & Dla Mnie Espresso 239g
Mieszko Dla Ciebie & Dla Mnie Cherrissimo Classic 236g
Mieszko Dla Ciebie & Dla Mnie Cherrissimo Exclusive 236g

Czy to nie są jakieś dwa różne konkursy/loterie? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6452343 Napisano: 13.01.2018 22:18:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie można wszystkich loterii wrzucać do jednego worka. Mi udało się wygrać i kilka drobniejszych nagród, i główną - wcale nie wysyłając zgłoszeń hurtowo.
A ta sprawa nadaje się do jakiegoś programu tv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6452144 Napisano: 13.01.2018 03:30:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

WYBIERZ TRIO WYGRAJ CLIO 
właśnie wysłałam zgłszenie i takie coś mi przyszło na @ :
Dzień dobry,W celu zweryfikowania poprawności Twojego zgłoszenia w Loterii „Wybierz z trio!” prosimy o przesłanie numeru NIP sklepu, który wystawił zgłoszony paragon fiskalny, godziny wystawienia tego paragonu oraz o dołączenie do wiadomości skanu paragonu fiskalnego, na podstawie którego wzięto udział w Loterii. Numer paragonu, o którym piszemy znajduje się w temacie wiadomości.Zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie www.wybierzztrio.pl, prosimy o odpowiedź do godziny 23:59:59 następnego dnia kalendarzowego od chwili otrzymania niniejszej wiadomości.-- 
Pozdrawiamy,
Organizatorzy Loterii

Oczywiscie wysłałam im te zdjecie - ino mnie ciekawi , po co im to ..i że jakkbym akurat nie zweszła prze wekend na @ to zgłoszenie by przepadło emotka  więc ludziska konkursowe sprawdzajcie sobie @ po wysłaniu zgłoszenia ....

Ciekawe co ze zgłoszeniami wysłanymi drogą SMS...czy mają jakąś szansę na wygraną?!?!

to chyb przysyłają, gdy ponownie zostanie zgłoszony ten sam numer paragonu (przecież numery mogą się powtarzać) Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6451615 Napisano: 11.01.2018 16:55:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj.. karta podarunkowa Spotify - trochę czułam się, jakbym wygrała nagrodę pocieszenia. I jak niektórzy.. nadal nie wiem, jak się tego używa   emotka Wyświetl w wątku >>
1 FBilona 0

zielonooka85

#6450753 Napisano: 09.01.2018 17:25:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dzień dobry! - to znowu ja!
U mnie torba sportowa adidas (wygrana wierszykiem),
u Męża plecak (nie wierszykiem, bo rymować człowiek nie umie).
A jak to się ma do samochodu, który chciałam? Mam je sprzedać i odkładać? emotka   emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6450679 Napisano: 09.01.2018 14:48:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
FoteLove - zobaczymy, co to za cudo emotka  Wygrana z tego konkursu https://www.e-kon...ne.html#.WlTHiKjibIU (dziękuję za dodanie!) emotka
Trzeba trochę poćwiczyć przed tymi wakacjami z Itaką (gdziekolwiek pojadę), coby ładnie na zdjęciach wyglądać  emotka

a bo po loterii Prince Polo trochę mi się przytyło, na szczęście teraz są loterie z sałatami emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6450232 Napisano: 08.01.2018 16:20:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gdy wysyłałam zgłoszenie do ostatniego konkursu VELVET w C4, w dobrym nastroju nie byłam. Miałam wszystko gdzieś, włącznie z tym, czy moim bulwersującym zgłoszeniem wygram, czy też nie. Napisałam coś w stylu (pytanie brzmiało mniej więcej jak chciałabym spędzić święta): że mam w nosie te wszystkie przygotowania, prezenty i jedyne co mnie interesuje to bezludna wyspa.
Wygrałam. Coś. Co tam w ogóle było do wygrania?
SMS równo o 16:00
Dodam jeszcze, że  gdy wcześniej wysłałam z 4 piękne smsy - nic mi nie dali emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6449375 Napisano: 05.01.2018 15:30:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
rudawka napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Drogi Wątku Narzekań!
Nie będę tu marudzić, że nic nie wygrałam - bo to nie do końca prawda. 

Marzenia się spełniają, tylko nie wiadomo kiedy, powodzenia!!!
Wąteczku, daj nam obfitość nagród przy piąteczku emotka
Coś z Visa dla każdego!!!

O samochodzie nawet nie marzyłam.. ale muszę zacząć. Cieszyłam się z tego co mam, niestety na nowiuśki i sprawny mnie nie stać, a takie psucie się w środku miasta, jest bardzo stresujące.. chociaż gorzej było, gdy zepsuł się na moście w nocy (więc było ciemno), na odcinku, gdzie wszyscy lubią rozpędzać się (taki ładny, równy, nowy). I ani świateł awaryjnych, ani nie wiedziałam jak dobrać się do trójkąta zatrzaśniętego w bagażniku. Jedyne co mi przyszło do głowy, to machać latarką w telefonie. Cud, że mnie ktoś nie rozjechał. A zanim zatrzymał się dobry człowiek, to kilku wariatów minęło mnie trąbiąc. Jakbym sobie tam dla zabawy stanęła  emotka

A jak już ma być w temacie - to dziś nic nie wygrałam emotka  Ale to codziennie trzeba wygrywać?
Cosiem z Visy też nie pogardzę! Wyświetl w wątku >>
1 rudawka 0

zielonooka85

#6449141 Napisano: 05.01.2018 02:47:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Drogi Wątku Narzekań!
Nie będę tu marudzić, że nic nie wygrałam - bo to nie do końca prawda. 
Przed 15 wsiadając do mojego samochodu, myślałam sobie "inni chcą wygrać auta, a ja? nie, nie koniecznie, przecież mam swój czołg, dłuższy od większości innych samochodów, nie umiem nim zaparkować, biegów ma aż za dużo, przyspieszenie takie, że inni mogą pozazdrościć, ale najważniejsze, że jest wygodny i mieści się w nim cała rodzina, no i jeździ, całkiem nieźle się trzyma; jak na swój wiek, to jest nawet super"
Zmieniłam zdanie!
Chcę samochód!
Nie lubię jak idiotka sterczeć prawie na środku skrzyżowania i blokować ruch.. biedni ludzie, co mnie musieli omijać.
Popsułeś się o jeden raz za dużo!
Gdzie te loterie z samochodami?! Co Ty wątku na to? Po co mi ta modelina play doh? Na odstresowanie? Po co mi te żele Luksja? Żebym stała na skrzyżowaniu pachnąca? Ba! Na co mi ten darmowy-masaż-konkursowy, na który pojechałam zachwalając w myślach moje auto?! Na nic. Dziękuję!

A Państwu dziękuję za uwagę. Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, to już można zacząć się śmiać. emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6446732 Napisano: 29.12.2017 11:08:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
U mnie również piwo H. na sylwestra emotka - z ostatnich dni konkursu. UPS.
I nagroda z Wielkiej Promocji. GLS? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6446725 Napisano: 29.12.2017 10:54:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
Chicco - nie dostałam jeszcze dziennej, grałam hm.. koniec listopada. Tylko dodam, że na wszelkie moje dziwne pytania szybko odpisywali emotka  O przelew jeszcze nie pytałam, będę cierpliwie czekać. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6445300 Napisano: 22.12.2017 12:37:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurierem GLS (wymagali numeru dowodu):
Zestaw Palmolive (5 x 500 ml, każdy żel inny) "Twoje chwile przyjemności",
zestaw Colgate (pasty, szczoteczki, płyny i nawet szczoteczka z aplikatorem wybielającym - niestety w połamanym opakowaniu) "Jak pięknie być kobietą"
od Streamline
Będę w święta czyściutka i pachnąca. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6445062 Napisano: 21.12.2017 18:18:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
eBook Kindle 8 Touch z 17 grudnia ( https://www.swiatecznawygrana.pl/   InMedio Relay) Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6443578 Napisano: 18.12.2017 18:17:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ha ha, Heineken, pierwszy raz w życiu. Zrobię znajomym niespodziankę  emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6442998 Napisano: 16.12.2017 16:14:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Mi tam wystarczy jeden, porządny, czarny (kot). I tak żre na potęgę (z 500+ muszę na niego dokładać).
Ale wybaczę mu, bo wygrał mi 1000 zł  w bonach Travelcośtam.
Zaraz odezwą się obrońcy zwierząt.

Hm, wypadałoby go przynajmniej zabrać na tę wygraną wycieczkę, nie uważasz, że tak byłoby uczciwie wobec jakby nie patrzeć, fundatora-sponsora? emotka

Ha ha, pomyślę o tym emotka Wyświetl w wątku >>
1 shineoff 0