Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonooka85

zielonooka85

#7143149 Napisano: 29.11.2023 14:57:24 w Konkursy z grami
Nie mogę zacytować powyższej wiadomości emotka  kejm ja nie wiem, w jakich to jednostkach ten czas jest i czy to w ogóle sekundy, czy to jakiś ich dziwny licznik.. Pierwsza byłam do takiego myślenia jak Ty 😎 Myślałam, że nie możliwe. Na początku miałam czas około 30. Ale da się, serio. Mogę tylko napisać, że na komputerze i myszką taka gra mi wcale nie idzie. Nie wiem.. może ktoś i w ten sposób potrafi mieć dobry wynik. 
A i w dwie sekundy stukniesz w miejscu więcej razy niż dwa 😂

Ps. Ostatnio grałam w grę w lutym 😂😎 nie jestem żadnym profesjonalnym graczem Wyświetl w wątku >>
1 kejm 0

zielonooka85

#7143093 Napisano: 29.11.2023 12:19:20 w Konkursy z grami
kejm napisał(a):

Czy jeśli chodzi o lindta w Kaufland, czy wygrywają tylko te 2- sekundowe zgłoszenia?

Na razie to chyba nie wiadomo, co wygrywa.. ja mam zgłoszenia lepsze niż 2 i to weryfikują. No raz mi coś dobrze szło, to i tak nagrody nie mogę dostać.... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7143082 Napisano: 29.11.2023 11:42:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Dobra. Mowcie gdzie kupic tanio te prochy z heleny

hehe, nie wiem gdzie bardzo tanio, ale ja widziałam w Kauflandzie, w Chortenie chyba też Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

zielonooka85

zielonooka85

#7143076 Napisano: 29.11.2023 11:23:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

Norufus napisał(a):

radziosny napisał(a):

anialistopad napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

agni5h napisał(a):

Czy na loterię Heleny można zakupić oranżadę w proszku? Ktoś wie?

byla rozmowa gdzieś tu na forum że to nie jest napoj

Nie można zakupić oranżady w proszku . Mogą być puszki,butelki duże i małe .

Regulamin tego nie precyzuje.. to, że ktoś z agencji sobie tak przyjął nic nie znaczy.. jak dla mnie orenżada to orenżada czyli produkt przeznaczony do picia.

To sie je na sucho emotka

No to oczywista oczywistość emotka  ale producent dopuszcza możliwość rozpuszczenia tego w wodzie

A  w regulaminie nie było zapisu, że "dowolne napoje marki Helena".. ? Jestem w sklepie, biorę tę Helenkę w proszku, tak z ciekawości odwracam opakowanie, a tam jak wół napis "napój". No, a że w to napój w proszku, to co to mnie... emotka   Ja zgłosiłam, ale i tak nie wygrałam.

Edit: a dobra, widzę, że ktoś wyżej zwizualizował. Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7142850 Napisano: 28.11.2023 11:57:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rooney napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Credo89 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pikawka napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Actimel c4 albedo- jest zakładka, mi nic nie wyskakuje ;(

Przepuszcza kogoś???

Boje się sprawdzać 😅 zgłoszenie pisałam "na kolanie" 😅

No weź zobacz hehehehe

twoje zgłoszenie nie wygrało buu

Moje też nie jest zwycięskie

moje tez nie wygrało

Zero nagród na forum z Actimel Carrefour? :< może jednak jeszcze nie podpięli? emotka

Ja nadal boję się sprawdzać 😂 Wyświetl w wątku >>
1 rooney 0

zielonooka85

#7142796 Napisano: 28.11.2023 09:32:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest ktoś na forum, kto gra w kalendarzu Adwentowym Lindt i jego wyniki są tak dobre, że nie ma ich w rankingu? Weryfikują Was, czy tylko ja mam te szczęście? Zaczyna mnie to denerwować. Nie gram w takie gierki, pierwszy  raz spróbowałam, dobrze mi idzie, ale organizator ma wątpliwości...
20 listopada widziałam wyniki poniżej 2, teraz ich nie ma. Może to ktoś z forum? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7142655 Napisano: 27.11.2023 17:37:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Actimel c4 albedo- jest zakładka, mi nic nie wyskakuje ;(

Przepuszcza kogoś???

Boje się sprawdzać 😅 zgłoszenie pisałam "na kolanie" 😅 Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

zielonooka85

#7142397 Napisano: 27.11.2023 01:25:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ReneK napisał(a):

Dekasia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Loteria  Rolmlecz, wygrał ktoś? Nie widziałam aby ktoś się chwalił. Tyle zgłoszeń i ciągle pudło

Puściłam 3 albo 4 zgłoszenia. Zawsze pudło i też miałam pytać, czy ktoś w ogóle u nich wygrał.

Wygrałam 12.11 ok godz 7 Głośnik!Ale póki co nie mam mnie na liście zwycięzców  emotka
Ale niejaki Pan MACIEJ.B to miał Mega Szczęście emotka  i ZEGAREK I 5 TYSIAKÓW!
Fiu fiu!!! można  pozazdrościć wyczucia w brameczkach  emotka

Puściłam kilka zgłoszeń i nic. Reszta paragonów leży - pokonały mnie te wieczka, które chcą na zdjęciach.... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7142065 Napisano: 24.11.2023 16:07:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Kaufalndzie jest opisany jako "Glade odświeżacz 300ml". Brałam takie najatansze po 9,99. Ale i konkursowy (ze standu) i nie konkursowy opisane są taka samo. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

zielonooka85

#7141904 Napisano: 24.11.2023 02:41:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

A z Auchan tego z karmnikami (ja wiem, że nagrody zacne, ale i tak płyny musiałam kupić emotka ) dochodziły jakieś zwrotki? Olśniło mnie trochę przed północą, że to się kończy, wysłałam w ostatniej chwili i nie mam żadnej odp.

Słałam o 23,57 i też nie mam

W plusie o 23.53 była po chwili

okej, dzięki, u mnie to play, ale wcześniej (w innych konk.) od nich przychodziły zwrotki Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7141893 Napisano: 24.11.2023 00:09:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A z Auchan tego z karmnikami (ja wiem, że nagrody zacne, ale i tak płyny musiałam kupić emotka ) dochodziły jakieś zwrotki? Olśniło mnie trochę przed północą, że to się kończy, wysłałam w ostatniej chwili i nie mam żadnej odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7140935 Napisano: 21.11.2023 02:41:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś jestem zła. Bardzo zła. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7140496 Napisano: 19.11.2023 14:03:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jaszczurka-04 napisał(a):

Jak to jest w loterii Lidl, paragon mam zgłosić w tym samym dniu po dokonaniu zakupu? Czyli jak przykładowo mam paragon z piątku, to nie mogę go już zgłosić w poniedziałek? Trochę mnie dezorientuje ten zapis "wyłącznie po dokonaniu zakupu promocyjnego"?

Możesz kupić w piątek i zgłosić w poniedziałek emotka   to nie chodzi o dokładnie ten sam dzień Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

zielonooka85

zielonooka85

#7139296 Napisano: 15.11.2023 12:39:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

SMSSMS napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

SMSSMS napisał(a):

Myślę i myślę i nie mogę wymyślić. Jak to jest, że w konkursie Kalendarz Lindt (Kaufland) udaje się konkursowiczom otworzyć 24 okienka kalendarza w 2 sekundy?!? Przecież to z góry wiadomo, że to jakaś nieuczciwa gra, bo fizycznie jest to niemożliwe. Ile zrobicie klików w jedną sekundę? Dwanaście? Wiem, że są programy obchodzące takie algorytmy, jak ten kalendarz i taki program potrafi to zrobić faktycznie w 2-3 sekundy, ale jaką szansę mają uczciwi konkursowicze? Dziwię się, że agencja konkursowa nic z tym nie robi...

w Knorr (https://www.przep.../knorr/cheesy-quest) jest taki sam syf - pierwsze miejsce 41000... Nie wiem niby jak? Wystarczy zagrać kilka razy aby się przekonać że jest to nierealne szczególnie że niekiedy naprawdę nie ma nic do ułozenia a max który mi się udaje to 11000... Unikam takich gierek.

No niestety, tutaj uczciwy konkursowicz naprawdę nie ma szans, a pewnie ci co opracowali "system" grają na okrągło. W wielu regulaminach konkursowych jest o wykluczeniach, gdy ktoś stosuje niedozwolone mechanizmy, w regulaminie tego konkursu nie ma jednak żadnej wzmianki o tym (może celowo). Tak czy inaczej ten konkurs chyba sobie trzeba odpuścić, no i... pogratulować tym co 24 okienka "potrafią" otworzyć w mniej niż 3 sekundy. Nagroda Nobla!

a to jest w sekundach ? To nie w minutach?

A wysłali wam nagrody za ostatnie dni ? Nawet biletów do Multikina nie dostałem
.

Też myślałam, że to niemożliwe. Po pierwszej próbie miałam wynik około 26, teraz mogę zrobić to w 6 (i to jeszcze z przerwami na zastanawianie się..). Na pewno da się w 3-4, może i da się w 2 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7138374 Napisano: 12.11.2023 16:39:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lenka87 napisał(a):

Mam pytanie do osób które wygrały głośnik z kitkata. Ile czasu na jakąś odpowiedź z ich strony. Odesłałam email z oświadczeniem i zdjęciem i cichosza.

żadnej od dwóch, czy trzech tyg. Wyświetl w wątku >>
1 lenka87 0

zielonooka85

#7137096 Napisano: 07.11.2023 18:27:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimberly napisał(a):

Witajcie moi drodzy, czy jeśli wygrałam drugi raz w Lotos/Mol i muszę znów wysłać oświadczenie, to stanie się coś jeśli wyślę to samo zdjęcie oświadczenia (dane te same) co w poprzednim etapie?
Do piątku mam HO i nie zbyt mi się uśmiecha jechać do biura specjalnie to wydrukować emotka

Nie wiem, ale datę przynajmniej zmień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0