Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonooka85

zielonooka85

#7107213 Napisano: 09.07.2023 13:57:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Czy ktoś z Was pytał Smolara o ten zapis z konkursu Dino grillowego? Bo właśnie sprawdziłam, że brat wygrał za 01.07 bon (ja wygrałam wcześniej) i nie wiem, czy nie przepadnie, jeśli poda ten sam adres....

"Każdy uczestnik konkursu może nadesłać dowolną liczbę zgłoszeń (pod warunkiem dokonania, odpowiedniej liczby zakupów promocyjnych), jednakże jedna osoba oraz osoby z jednego
gospodarstwa domowego (przez termin „gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam
adres zamieszkania, korespondencyjny lub zameldowania uczestników konkursu) może
otrzymać tylko jedną nagrodę dzienną
(I-go lub II-go lub III-go stopnia) w jednym etapie
dziennym w konkursie
."

Nie przepadnie, na ten sam adres możecie wygrać jedną nagrodę w etapie dziennym. Jeśli wygraliście w różnych dniach, to wszystko jest ok, byłby problem, gdyby nagrody były z tego samego dnia emotka

Mam nadzieję, że tak jest. Ale wiecie jak to z regulaminami.. nasza interpretacja a interpretacja organizatora.. mogą się różnić emotka  Równie dobrze to może znaczyć, że możemy wygrać tylko jedną nagrodę jednego dnia emotka  


Mogliby napisać, że każda osoba z gospodarstwa może wygrać więcej niż jedną nagrodę, ale każda musi wygrać ją w inny dzień. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7107174 Napisano: 09.07.2023 03:28:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z Was pytał Smolara o ten zapis z konkursu Dino grillowego? Bo właśnie sprawdziłam, że brat wygrał za 01.07 bon (ja wygrałam wcześniej) i nie wiem, czy nie przepadnie, jeśli poda ten sam adres....

"Każdy uczestnik konkursu może nadesłać dowolną liczbę zgłoszeń (pod warunkiem dokonania, odpowiedniej liczby zakupów promocyjnych), jednakże jedna osoba oraz osoby z jednego
gospodarstwa domowego (przez termin „gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam
adres zamieszkania, korespondencyjny lub zameldowania uczestników konkursu) może
otrzymać tylko jedną nagrodę dzienną
(I-go lub II-go lub III-go stopnia) w jednym etapie
dziennym w konkursie
." Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7105241 Napisano: 01.07.2023 14:38:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
majonez1992 napisał(a):

Kaktus 200 zl c4 express. Uwaga wrzucili po prostu komenatrz w poscie, 26 czerwca 🤣

Też 200zł, dzięki za wpis, przegapiłabym wyniki emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7104007 Napisano: 27.06.2023 18:14:25 w moje dzisiejsze wygrane :)

zielonooka85

#7098768 Napisano: 07.06.2023 12:30:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

1) Czy nie mieliście problemu z wypłatą blików z Zozoli? W przypadku obu, które dostałam 02.06 pojawia się informacja, że pin jest nieprawidłowy. Oczywiście zauważyłam to wczoraj, dziś do nich napisałam. Tak tylko piszę, gdyby ktoś zastawiał sobie wypłatę na ostatnią chwilę..
2) I jeszcze: czy w tamtym tygodniu nie dostaliście podwójnych @ o wygraniu w blikmanii? Dostałam 2x@, a sms jeden. Jeszcze nie miałam czasu w to wnikać...

Bliki nie działają od poniedziałku popołudnia. Już pisaliśmy o tym tutaj, Smolar o tym wie, ale na razie cisza co dalej. W piątek Bliki tracą ważność i chyba do piątku tego nie ogarną, bo długi weekend, chyba że jeszcze dziś coś zrobią.

Ok, dziękuję za informację emotka  Wydawało mi się, że wszystkie dyskusje czytam, ale najwidoczniej coś przespałam... Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

zielonooka85

#7098722 Napisano: 07.06.2023 11:20:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1) Czy nie mieliście problemu z wypłatą blików z Zozoli? W przypadku obu, które dostałam 02.06 pojawia się informacja, że pin jest nieprawidłowy. Oczywiście zauważyłam to wczoraj, dziś do nich napisałam. Tak tylko piszę, gdyby ktoś zastawiał sobie wypłatę na ostatnią chwilę..
2) I jeszcze: czy w tamtym tygodniu nie dostaliście podwójnych @ o wygraniu w blikmanii? Dostałam 2x@, a sms jeden. Jeszcze nie miałam czasu w to wnikać... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7097442 Napisano: 02.06.2023 00:13:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia46 napisał(a):

To z chińskiego tłumaczone?
Pewnie chodzi o cukinię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7095733 Napisano: 25.05.2023 13:28:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
o, też 200 zł do Netto, zgł. wysłane @ Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7093572 Napisano: 15.05.2023 23:31:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
monisss napisał(a):

Bon 150zł Lidl w 0% przeciwskazań. Wpisze się bo wpadło mi do spamu i to w gmailu... (wiec sprawdzcie spam).

Dzięki, że o tym piszesz emotka  Faktycznie w spamie były Bubble Football i Lot paralotnią, a już traciłam nadzieję ;) Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7093288 Napisano: 15.05.2023 01:15:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

hejka! Ja z takim pytaniem - jak ogarnąć liczbę znaków? tzn. jest jakieś wiarygodne źródło? word pokazuje 500, pierwszy lepszy internetowy licznik już 506, formularz nie blokuje się po przekroczeniu znaków a limit wg regulaminu jestemotka  bez sensu...

Piszę w tym i nie wnikam ile.liter.pl   Wydaje mi się, że jest ok. Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7093286 Napisano: 15.05.2023 01:06:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

kalina590 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

danaaa napisał(a):

Czy przechodzi Wam zgłoszenie na Żywiec Zdrój w Netto?
U mnie po kliknięcia przycisku „Wyślij zgłoszenie” nie ma  potwierdzenia przesłania Formularza, a pojawia się komunikat: This action is unauthorized. 
Próbowałam wysyłać i z telefonu i z laptopa i ciągle ten sam komunikat. Co robię nie tak?

u mnie też nie przechodzi

Dziś ten sam problem.

Wysłałam im w nocy zgłoszenie na @...

Na ten adres: uwagi.promocje@albedomarketing.pl ?

Ja właśnie na ten adres wysłałam zgloszenie, bo nadal strona nie działa.

Tak, ja również na ten. Wiedziałam, że nawet jeśli strona zacznie działać, to nie wrócę na czas do domu, żeby ogarnąć ten konkurs. A w sumie.. i tak niczego nie wygram emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7093189 Napisano: 14.05.2023 12:33:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

danaaa napisał(a):

Czy przechodzi Wam zgłoszenie na Żywiec Zdrój w Netto?
U mnie po kliknięcia przycisku „Wyślij zgłoszenie” nie ma  potwierdzenia przesłania Formularza, a pojawia się komunikat: This action is unauthorized. 
Próbowałam wysyłać i z telefonu i z laptopa i ciągle ten sam komunikat. Co robię nie tak?

u mnie też nie przechodzi

Dziś ten sam problem.

Wysłałam im w nocy zgłoszenie na @... Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7093167 Napisano: 14.05.2023 01:49:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
danaaa napisał(a):

Czy przechodzi Wam zgłoszenie na Żywiec Zdrój w Netto?
U mnie po kliknięcia przycisku „Wyślij zgłoszenie” nie ma  potwierdzenia przesłania Formularza, a pojawia się komunikat: This action is unauthorized. 
Próbowałam wysyłać i z telefonu i z laptopa i ciągle ten sam komunikat. Co robię nie tak?

u mnie też nie przechodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7091654 Napisano: 06.05.2023 08:17:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

Czy pintor juz rozwiazany?

Pintor tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7091401 Napisano: 05.05.2023 01:14:06 w moje dzisiejsze wygrane :)

zielonooka85

zielonooka85

zielonooka85

#7087232 Napisano: 06.04.2023 00:47:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pufa od Lay's  i w tym tyg. Maoam 200, Haribo koszulka+okulary. Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7086549 Napisano: 31.03.2023 18:13:02 w Wkurza mnie...
to ja nie wiem już co życiem począć ... może przynajmniej jakieś konkursy ogarnę, żeby się paragony nie zmarnowały emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7086536 Napisano: 31.03.2023 17:20:41 w Wkurza mnie...
Bon turystyczny.. została mi stówa i nie bardzo mam, gdzie to wykorzystać.. online w ostatniej chwili też nie da się kupić, bo trzeba czekać, aż konsultant oddzwoni.
Do tego dziś kończą się wszystkie konkursy i jak to ogarnąć do północy...?!
Piątek to zły dzień na koniec miesiąca. Mógłby się kończyć w poniedziałek lub chociaż niedzielę! Wyświetl w wątku >>