Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika zielonooka85

zielonooka85

#7063712 Napisano: 26.11.2022 18:42:54 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
zielony napisał(a):

aguagu napisał(a):

A mnie nadal ciekawi skąd ludzie mają dostęp do takiej ilości kodów, po prostu ciekawi, bez podtekstu i insynuowania nieuczciwości. Z lekką zazdrością o ten dostęp, bez zazdrości o wygrane, których gratuluję. emotka

Chociażby ktoś pracuje  w dużym mieście w dużym klubie sprzedającym butelkowane heinekeny/desperadosy/żywce jako barman. Jesli innym barmanom nie zalezy na kapslach może ich poprosić o odkładanie.  tak samo działa to z colą i innymi napojami. 

A wesela, stypy? emotka  Tam też są cole i nakrętki emotka  Jeśli się obsługuje taką imprezę, to też można nieźle się obłowić. Mnie zawsze denerwuje, gdy kelner zabierze mi sprzed nosa pusta butelkę. Chociaż jeszcze nic w tych colach, fantach i innych piwach nie wygrałam  emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

zielonooka85

#7063615 Napisano: 26.11.2022 12:44:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale lipa, kupiłam Nutellę, co się nie często zdarza.. 600 sweterków do wygrania, a ja nie trafiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7063614 Napisano: 26.11.2022 12:39:15 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
Dla mnie cała ta dyskusja jest bez sensu.. bo colę jak się kupi to jest uczciwie, a jeśli 3 zakrętki znajdzie na ulicy, to już nie? emotka   Co komu do tego w jaki sposób ten człowiek pozyskał kody.. prawdopodobnie, gdyby ich nie wziął, wylądowały by w koszu.. Wyświetl w wątku >>
2 cb656, lager 0

zielonooka85

#7063148 Napisano: 24.11.2022 15:19:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

lolzek napisał(a):

Za które dni poszło info z "Stówki na domówki"?

Desperados poinformowany na 100% do 30.10 włącznie, dalej jeszcze nie emotka info z Agencji

uff! Dajesz nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, maverick 0

zielonooka85

#7062294 Napisano: 21.11.2022 17:05:08 w Informują
Informują z Loteria "Graal 2022"

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
sms około 15 za 17.11 Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

zielonooka85

#7056457 Napisano: 28.10.2022 12:21:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czekałam na te dodatkowe losowanie Nestle.. tyle paragonów, eh. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#7056455 Napisano: 28.10.2022 12:18:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kinder Bueno słodycze u Męza już drugi raz... @10:43
To chyba do kawy z wygranego ekspresu.. Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7055734 Napisano: 25.10.2022 10:54:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tchibo Biedronka : "wygrywasz nagrodę".. Ale jaka to nagroda? 

A jak ja siebie przeklinałam, że miałam trzy paragony i zgłoszenie jednego tak przekładałam.. że ostatniego dnia zabrakło mi czasu, żeby to zrobić... emotka
Edit: A sorry, cofam wywody, już mi się konkursy pomieszały.. to Jacobs nie zgłosiłam emotka  i nadal siebie przeklinam..

Skoro to ekspres, którego nie mogłam wygrać od tylu lat.. a w końcu się udało, to aż chce mi się na tego smsa odpisać im: dziękuję emotka
;) Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7050910 Napisano: 03.10.2022 23:49:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj pięć stów od Lay's. 1/1 To lubię! Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#7048052 Napisano: 20.09.2022 15:11:37 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
dede napisał(a):

lirianka napisał(a):

dede napisał(a):

Bakoma nadal nic? Z początku konkursu to już chyba powinny być wysłane nagrody?

Wczoraj wieczorem w końcu dostałam odpowiedź, że nagroda z 3 etapu zostanie wysłana w ciągu tygodnia.

Też mi tak napisali, dzięki za odpowiedź emotka

Z pierwszego etapu pucharki dostałam pod koniec sierpnia, ale dopiero wczoraj mi odpisali na @ z pytaniem kiedy będą je wysyłać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6922496 Napisano: 09.09.2022 12:12:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
A wpiszę się po dwóch dniach .. - lodówka i stówka Monster.
Ale nadal się zastanawiam, czy to wygrana (bo było tylko 10 lodówek), czy przegrana - bo paliwo drogie i chciałam wygrać dwie stówki. Ah te dylematy... Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6874525 Napisano: 06.08.2022 00:03:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Będę bujać się w hamaku od Andante z kosmetykami Onlybio emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6873122 Napisano: 30.07.2022 14:52:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kameleon1982 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

notta napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

notta napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

notta napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Kochani proszę o pomoc
Chcę wyslac zgłoszenie na loterie Kinley, ale nie moge na Facebooku potwierdzic swoich danych i przejsc dalej. 
Co robie zle? Dodam, ze w temacie fb jestem kompletnie zielona, bo konto zalozylam dopiero wczoraj. 

Dziękuję za chęć pomocy i infomacje, juz myślałam, ze jestem tak "stara", że nie potrafię obslugiwac tego calego..

Walczyłam tak samo z 10 min... w końcu się udało

Kurczę ja już tak walczę 3 godziny
Jak tego dokonałas? 

A pojęcia nie mam.. w końcu jakoś przeszło.. w pewnym momencie był komunikat, że potwierdziłam dane i .. i tak się nie dało wysłać zgłoszenia. Później jakoś zaczęło działać... Wyświetl w wątku >>
0 1 slomkab

zielonooka85

#6872897 Napisano: 28.07.2022 22:55:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kameleon1982 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

notta napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

notta napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

notta napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Kochani proszę o pomoc
Chcę wyslac zgłoszenie na loterie Kinley, ale nie moge na Facebooku potwierdzic swoich danych i przejsc dalej. 
Co robie zle? Dodam, ze w temacie fb jestem kompletnie zielona, bo konto zalozylam dopiero wczoraj. 

Dziękuję za chęć pomocy i infomacje, juz myślałam, ze jestem tak "stara", że nie potrafię obslugiwac tego calego..

Walczyłam tak samo z 10 min... w końcu się udało. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6872240 Napisano: 26.07.2022 02:53:05 w Dziś cieszę się z.....
dwaburekoty napisał(a):

 "nie będzie niczego"

Sto lat temu pojechałam z okolic Białegostoku na studniówkę w okolice Torunia - wszyscy tam kojarzyli Białystok z tym hasłem.. a no i jeszcze z disco polo emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6870473 Napisano: 15.07.2022 17:53:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
Eh.. jeszcze nie zdążyłam wszystkich tych filmów obejrzeć, a tu już jeden skasowany.
A lubię sobie popatrzeć. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6870471 Napisano: 15.07.2022 17:49:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
zielonaszpilka napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

faworek napisał(a):

malmika napisał(a):

faworek napisał(a):

Wow właśnie patrzyłam na zwycięskie prace w konkursie LG i rewelacja, co za zdolne i pomysłowe osóbki emotka

Co to za konkurs i gdzie można obejrzeć prace? emotka  

https://www.strefalg.pl/wakacjezlg.aspx emotka

Faworciu... a jak Ty rozumiesz ten zapis regulaminu powyżej wspomnianego konkursu?

3.2.Wykonanie zadania konkursowego, o jakim mowa w ust. 3.1. lit. b), oznaczastworzenie autorskiego wpisu (posta) na jednym z portali społecznościowych:
Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, zawierającego opowieść na temat swoich
wymarzonych wakacji. Wpis może być opatrzony autorskim zdjęciem lub filmem
video z zastrzeżeniem ust. 3.4., jednak nie jest to warunek konieczny.
3.4. W przypadku dodania w zadaniu konkursowym zdjęcia lub filmu video, o jakim mowaw ust. 3.2., zdjęcie lub film nie powinny przedstawiać wizerunku żadnych osób
fizycznych.

Ja rozumiem to tak, że do zgłoszenia może być dołączone zdjęcie lub film, ale nie jest to warunkiem koniecznym, jednak jeśli już dołączymy zdjęcie lub film to nie może być na nim wizerunku jakichś osób. Obejrzałam zgłoszenia, bardzo mi się podobają i nie widzę naruszenia tej zasady emotka  Myślę, że pisząc o wizerunku mieli na myśli konkretnie twarz. Postać nagrana od tyłu według mnie nie jest naruszeniem tej zasady. 

A ja to zrozumiałam jeszcze inaczej i gdy przeglądałam prace na insta, wydawało mi się, że inne osoby zrozumiały to tak jak ja... Że chodzi o dodanie tekstu, post - tekst, który można przyozdobić zdjęciem/filmem. Ale ten film, czy też zdjęcie, nie jest konieczne. Jury nie będzie go brać pod uwagę. Najważniejszy jest tekst. 
Co do prac nie mam żadnych zarzutów, fajne, kreatywne.
Ale te sformułowania w regulaminie wg. mnie wprowadzają w błąd.

W sumie nawet bym się nie interesowała zbytnio tym konkursem, widziałam go w necie, pamiętałam, że istnieje.. A znajomi dzień po jego zakończeniu powiedzieli, że kupili sprzęt LG. I nie wzięli udziału! Cóż za marnotrawstwo paragonu! emotka Wyświetl w wątku >>

zielonooka85

#6870466 Napisano: 15.07.2022 17:33:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś niczego nie wygrałam, bo i w nic nie grałam!
Ale mogę np. ponarzekać, że na taką ilość wysłanych paragonów, to mnie jeden ręcznik z tic taca nie urządza. Mogę też ponarzekać na to, że dzieci mi przy kasie ciągle drą się, żeby im te tic tacki kupić. Gdybyście myśleli przypadkiem, że je kupuję dla ręczników.... Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonooka85

#6870407 Napisano: 15.07.2022 13:39:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
faworek napisał(a):

malmika napisał(a):

faworek napisał(a):

Wow właśnie patrzyłam na zwycięskie prace w konkursie LG i rewelacja, co za zdolne i pomysłowe osóbki emotka

Co to za konkurs i gdzie można obejrzeć prace? emotka  

https://www.strefalg.pl/wakacjezlg.aspx emotka

Faworciu... a jak Ty rozumiesz ten zapis regulaminu powyżej wspomnianego konkursu?

3.2.Wykonanie zadania konkursowego, o jakim mowa w ust. 3.1. lit. b), oznaczastworzenie autorskiego wpisu (posta) na jednym z portali społecznościowych:
Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, zawierającego opowieść na temat swoich
wymarzonych wakacji. Wpis może być opatrzony autorskim zdjęciem lub filmem
video z zastrzeżeniem ust. 3.4., jednak nie jest to warunek konieczny.
3.4. W przypadku dodania w zadaniu konkursowym zdjęcia lub filmu video, o jakim mowaw ust. 3.2., zdjęcie lub film nie powinny przedstawiać wizerunku żadnych osób
fizycznych. Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0