Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika domika

domika

#6704070 Napisano: 20.05.2020 10:01:16 w PLAGIATY
zielonaszpilka napisał(a):

superloser napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Przy takim podejściu organizatora, jedynym "beknięciem" laureatki będzie te...po wypiciu coli na Times Square.

Szczerze mówiąc, na miejscu pani Marzeny, jeszcze nie wznosiłabym toastu. Wiele osób naprawdę zdenerwowała ta sytuacja. Ostatnio było sporo mniejszych aferek plagiatowych, a w samych Góralkach dwukrotnie odbierano nagrodę za plagiat. Ludzie są sfrustrowani, bo wiele osób wzięło udział w tym konkursie. Wiele osób pisze reklamacje, nie tylko do agencji, ale też na różne maile w Góralkach. Odzywają się też do Absolwenta, w związku z tym hasłem, ale akurat Absolwent może mieć to gdzieś. Wiem, że są plany nagłośnienia tej sytuacji w mediach, a tu wizerunkowo Góralki mogą mocno stracić - pytanie czy są na to gotowe. Wiem też, że co najmniej jedna osoba chce złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa emotka  na podstawie art. 115 ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych:
"1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
2. Tej samej karze podlega, kto rozpowszechnia bez podania nazwiska lub pseudonimu twórcy cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie albo publicznie zniekształca taki utwór, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie." Na ile to będzie skuteczne, nie wiem, ale podobno takie zawiadomienie może złożyć każdy, nie tylko autor skradzionego hasła. Mam nadzieję, że popcorn, który sobie uszykowałam mi się przyda emotka

Myslisz, ze tak odwaznie z dzieckiem, z twarza, z plagiatem w Goralkach hula-hopowała? 

To nie ta pani Marzena, więc nie szczuj na nią. To tylko zbieżność inicjałów. Poza tym nic mnie już nie zdziwi. Ludzie nawet na fb, gdzie wszyscy mogą zobaczyć zgłoszenia, wrzucają bez żenady zdjęcia i teksty ukradzione innym. Tutaj plagiator mógł się nie spodziewać, że zwycięski tekst też opublikują. Zresztą nawet w Góralkach ktoś wrzucił ukradzione zdjęcie z konta instagramerki, która ma 300 tys obserwujących i nie był to pierwszy tydzień gry, więc wiadomo było, że oni publikują nagrodzone zgłoszenia. Szczerze mówiąc zrobił się duży syf wokół tego konkursu, co mnie cieszy i jeśli ostatecznie pani Marzena G. przyjmie te 10 tys nagrody to może mieć niewesoło. Budżet teraz potrzebuje kasy, 500+ się samo nie zarobi, a to może być łatwo kąsek dla jakiegoś prokuratora, któremu się nudzi. No chyba, że pani Marzena potrafi udowodnić, że tekst jest jej autorski i to ona była splagiatowana w Absolwencie emotka  jak tak, to może spać spokojnie emotka  Przecież oświadczenie podpisała, z tego już się tak łatwo nie wykręci emotka

To nie ta Marzena. W tym przypadku akurat przykra zbieżność inicjałów jak już szpilka napisała. Wyświetl w wątku >>
0 0

domika

#6704005 Napisano: 19.05.2020 20:45:03 w Biedronka
antylopia napisał(a):

czy u Was w biedronce są żele Bref czy tylko kostki Bref?

I jedno i drugie, ale w przypadku tego konkursu to chyba obojętne co sie kupi ? Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

domika

#6703900 Napisano: 19.05.2020 13:07:01 w Informują
Informują z Konkurs "Aktywuj czystość w całej łazience z Bref do łazienki" Carrefour

Rodzaj powiadomienia: telefon
Dodatkowe informacje:
zestaw produktów Wyświetl w wątku >>
1 ashanti 0

domika

#6703704 Napisano: 18.05.2020 16:28:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ekspres z kokursu "aromat wiosny" w C4 emotka Wyświetl w wątku >>

domika

#6703566 Napisano: 18.05.2020 09:57:19 w Czy informują/ informowali?
0 0

domika

#6703341 Napisano: 16.05.2020 09:35:43 w dzis mam urodzinki
bruce napisał(a):

Pół wieku... Szmat czasu. I żeby choć mi rozumu przybyło, ale nie...  emotka  Zapraszam, Kochani, na mój wirtualny torcik i życzę, abyśmy jak najwięcej takich tortów codziennie zgarniali. emotka


Spełnienia wszystkich marzeń emotka emotka   Wyświetl w wątku >>
2 brucee, ReneK 0

domika

#6702402 Napisano: 11.05.2020 19:24:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ja też Winiary x 2 emotka

edit:
spray Granex dla młodej emotka Wyświetl w wątku >>

domika

#6702325 Napisano: 11.05.2020 13:47:09 w Wkurza mnie...
forrrum napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

forrrum napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

zraziłam się baaardzo do opisówek (każdy ciemnotę pociska - nic to wspólnego z prawdą nie ma) i obecnych kreatywnych...

Przytoczyłaś właśnie definicję kreatywności - jest to przecież kreowanie nowej rzeczywistości.
Nie ma w regulaminach wymogu formalnego, by opisywać tylko to, co miało miejsce rzeczywiście. Jest wymóg trzymania się tematu. Jeśli jest spełniony, reszta jest nieważna.

Co do kreatywności... Hm czy uważasz że ułożenie z chrupek lalki i podpisywanie takiego zdjęcia "kwarantanna w domu" albo to samo zdjęcie z podpisem "z Hochland się nie nudzimy" albo "z sokołem jest super" to jest kreatywne?????

No wybacz. Uzupełniaj może od razu swoje wypowiedzi przykładami, to nie będzie takich nieporozumień.

Też widziałam to zdjęcie kilkanaście raz juz w różnych konkursach.  Ale to prawda niestety większość zgłoszeń się powiela. zmieniają sie tylko rekwizyty. Wyświetl w wątku >>
0 0

domika

#6702271 Napisano: 11.05.2020 11:55:02 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Milka c4 i Bref w c4 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

domika

#6702267 Napisano: 11.05.2020 11:40:24 w Wkurza mnie...
forrrum napisał(a):

domika napisał(a):

Wystąpiłam o zwrot prowizji ponieważ pani kupiła sobie przedmiot i nie zapłaciła. Allegro odpisało ze nie przyznają zwrotu ponieważ kupujący im odpisał, że do transakcji jednak doszło. Odpisali mi, że jeżeli z tym się nie zgadzam to nam napisać do kupującego  żeby potwierdził ze zrezygnował z zakupu (...)
Ktoś wie jak to ugryźć ?

Zrezygnować z platformy Allegro, skoro są nieuczciwi?
Wytoczyć im sprawę sądową?
emotka
Czego nie zrobisz, i tak nie wygrasz z silniejszym. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Są tylko kły i pazury, którymi trzeba wyszarpywać sobie swoje kęsy... emotka

No właśnie 13 zł niby niewiele ale pewnie dziennie mają kilka tysięcy osób z sytuacją taką jak moja,  a to już się ładna kwota im nazbiera. Za nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

domika

#6702260 Napisano: 11.05.2020 11:25:38 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie allegro emotka

Wystąpiłam o zwrot prowizji ponieważ pani kupiła sobie przedmiot i nie zapłaciła.

Allegro odpisało ze nie przyznają zwrotu ponieważ kupujący im odpisał, że do transakcji jednak doszło.
Jak ? Przecież sami w systemie mogą sprawdzić że wpłaty nie ma !
Odpisali mi, że jeżeli z tym się nie zgadzam to nam napisać do kupującego  żeby potwierdził ze zrezygnował z zakupu.
Napisałam 2 smsy , napisałam maila. Kupujący nie raczył odpisać ani tu ani tu.
Ktoś wie jak to ugryźć ? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

domika

#6702257 Napisano: 11.05.2020 10:58:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karty Persil z Biedronki GLS
zestaw Rafello z facebook i karta emik DPD
zestaw Ferrero z facebooka DPD Wyświetl w wątku >>

domika

#6702099 Napisano: 10.05.2020 11:48:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Konkurs HEINZ w sklepach KUPIEC -> przez www widzę w regulaminie nie ma zapisów dotyczących długości znaków i polskich znaków - jak długie wysyłacie odpowiedzi ?
sms podali 160 znaków 


pozdrawiam

Nie rozgraniczają na sms i platformę - pisze że ma wynosić 160 znaków. Wnioskuję więc ze w obu przypadkach po tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

domika

#6701834 Napisano: 08.05.2020 11:40:40 w SZUKAM....
asantesana napisał(a):

la-princessa napisał(a):

asantesana napisał(a):

Szukam kuriera, którym wyślę rower w wielkim kartonie. Kiedyś wysyłałam K-Exem, ale nie widzę już tej firmy. Czy ktoś wysyłał w ostatnim czasie i jaki jest koszt?

Ja wysyłałam taki rower przez DHL, zapłaciłam ok. 90 zł. W internecie nigdzie nie chcieli mi go nadać, bo gabaryty były za duże, a jak już coś mi wyszukiwało, to koszt był ok. 300-400 zł. Z tym, że poszłam zamówić kuriera do punktu, bo kiedyś mi jeden kurier powiedział, że tak jest taniej niż zamawiać przez stronę. I faktycznie było taniej niż wycena na stronie DHL. A kurier normalnie przyjechał do mnie do domu, zabrał rower i dostarczył odbiorcy.

Dzięki, to dobra informacja, bo mam niedaleko punkt DHL, zapytam dzisiaj.
wysyłałam DPD 55 zł emotka

Wyświetl w wątku >>

domika

#6701828 Napisano: 08.05.2020 11:20:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kawy Tchibo z InterMarche emotka
 Fajny zestaw emotka Wyświetl w wątku >>

domika

#6701629 Napisano: 07.05.2020 14:59:37 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

domika napisał(a):

Szukam rady. Ponieważ nie udaje mi się od dwóch lat wygrać wymarzonego ekspresu mąż postanowił ze mam go sobie kupic na urodziny emotka
Pokierujcie czym się sugerować przy zakupie a czego unikać. Przyznaję jestem całkiem zielona w temacie.

Kiedy piszesz “ekspres” - chodzi o taki za 200zl Czy 2tys?

Chyba faktycznie podałam za mało danych. Powiedzmy ze mam na niego przeznaczone od 2-2,5 tys emotka

Kapsułkowe ekspresy odpadają. Miałam 4 , został jeden reszte rozdałam emotka
Chcę porządny ekspres. Taki który zmieli kawę, ma kilka opcji parzenia , zrobi latte i cappucino .
Kawę ubóstwiam i pijam namiętnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

domika

#6701625 Napisano: 07.05.2020 14:54:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xxdesiree napisał(a):

helcia85 napisał(a):

czy produkty na konkurs Avon trzeba kupić na ich stronie, czy można np. na allegro?

Też się zastanawiam. I czy trzeba mieć paragon

Regulamin nic nie mówi o paragonie więc pewnie można kupić gdzie się chce Wyświetl w wątku >>
0 0

domika

#6701615 Napisano: 07.05.2020 14:31:58 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

luki28 napisał(a):

A może zamiast robić aferę o pół stopnia i zawracać głowę nauczycielce, to lepiej popracować z dzieckiem nad poczuciem własnej wartości? Skoro demotywuje ją, że dostałą +4, a nie 5, to chyba coś jest nie tak. Może lepiej skupić się na tych przedmiotach, które ją interesują, a resztę olać? Oceny to nie wszystko, tak naprawdę są niewiele warte. To nie od nich zależy nasz sukces w przyszłości. Poza tym to też pewna lekcja, że świat nie jest sprawiedliwy i nigdy nie będzie. Szczerze mówiąc, nie chciałbym być nauczycielem w dzisiejszych czasach. Roszczeniowa postawa rodziców, chodzenie po nauczycielach żeby wyciągnąć oceny na pasek, itd. A teraz jeszcze weź się pomyl o pół stopnia... Poza tym czasem mam wrażenie, że to rodzicom bardziej zależy na ocenach dziecka, żeby można się było się pochwalić sąsiadce i znajomym

dokładnie, na mnie patrzyli w szkole jak na wariata, jak powiedziałam, że mam w d...czy będzie 4 czy 5 z przedmiotu, którego syn nie lubi - nie będę zmuszać i koniec kropka, najważniejsze, że jest mega ogarnięty i zaradny a pasek, no proszę - zawsze mu mówię, że mu domaluje jak chce emotka

Mam wrażenie że moja odpowiedź została źle odebrana. W nosie to mam czy moja córka będzie miała swiadectwo z paskiem czy nie ( raczej nie emotka ).
Nigdy nie byłam roszczeniowym rodzicem i nigdy nawet nie przyszło mi na myśl by zawracac nauczycielowi głowę o pół oceny zwłaszcza ze przecież 4+ to ocena zupełnie dobra. Natomiast  nie jest to pierwsza sytuacja gdzie nauczyciel myli się.Dlaczego mam jej nie zwrócić uwagi? Jest nietykalna  Ty też nie zwracasz pani uwagi w kasie gdy wyda ci za mało o kilka złotych ? Wyświetl w wątku >>
1 edi999a 0

domika

#6701613 Napisano: 07.05.2020 14:26:55 w Wkurza mnie...
takaja86 napisał(a):

Moja mama uczy muzyki i plastyki w klasach 4-7 do tego jest pedagogiem szkolnym zupełnie za Free. Ma 58 lat i z komputerem w przyjaźni nigdy nie zyla. O ile w normalnym rytmie pracowała od 7.30 do 16 A nie tak jak inni po 18 godzin tygodniowo tak teraz tego czasu poświęca o wiele więcej. Kiedy łączy się z dziećmi na zoomie chłopak potrafi leżąc w łóżku powiedzieć że jest A następnie nagrywa się kołdrą i ma w nosie co mama mówi bp wyłącza dźwięk. Mama siedzi do nocy żeby każdemu odpisać pracę ocenić. Mało tego dzwoni do tych uczniów którzy są zagrożeni i wspólnie próbuje ustalić strategię żeby jakoś wyciągnąć to do następnej klasy tyle że częściej to jej zależy A nie dzieciom. Ona już marzy o tym żeby normalnie wrócić do pracy niż siedzieć długie godziny przed komputerem i męczyć oczy które codziennie bardzo ja bola

Myślę,że to zdalne nauczanie daje w kość wszystkim I nauczycielom i dzieciom i rodzicom.
Przydałby się po prostu powrót do normalności. Wyświetl w wątku >>
1 takaja86 0

domika

#6701582 Napisano: 07.05.2020 13:53:28 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

domika no to ucz. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś napisała do nauczycielki, że nie podoba Ci się jej sposób nauczania i od teraz będziesz sama uczyła swoje dziecko. Skoro zrobisz to równie dobrze, a może i lepiej od niej. 
Oczywiście masz odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i możliwość wystawiania ocen? 


Wiadomość z historii - takie polecenia to chyba nawet bez wykształcenia pedagogicznego można wysłać ?

Przeczytać w podręczniku temat:Społeczeństwo w czasach pierwszych Piastów.-s.183-187
Pisemnie w zeszycie zrobić ćw.1 s.187 i ODESŁAĆ przez zadania domowe.

Całym sercem wspierałam strajk nauczycieli.  Uważam ze nauczyciele z powołania powinni zarabiać godziwe pieniądze bo to niewdzięczny zawód uczyć cudze dzieci.
Jednak w sumie nawet dobrze ze doszło do takiej sytuacji jak konieczność nauczania zdalnego. Pokazało któremu nauczycielowi chce się cokolwiek robić a który robi na odwal.  I takich nauczycieli jak mama zielonej szpilki jest naprawdę  garsteczka. Wyświetl w wątku >>
0 0