Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika karolkas

karolkas

#6061614 Napisano: 26.08.2015 14:11:03 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

luko922, rogalino - mimo wszystko udało się Wam dodać po minimum 3 konkursy emotka
slonko365 - jeśli przybędzie konkursów to pewnie zostanie utworzona nowa kategoria...
nanajka81 - dzisiaj jest młyn bo blokada o której informowaliśmy od kilku miesięcy (informacja była widoczna tylko w wątkach których dotyczy ograniczenie i dla tych osób które nie miały dodanych minimum 3 konkursów)
karolkas - to nie chodzi o sztukę a o to że nie można tylko brać, ale trzeba też coś dać od siebie, a jeśli widzisz, że jakiś wpis jest w złym temacie to masz opcję "zgłoś" wypełnisz prosty formularzyk i informacja trafi do nas...

Ależ daję wam od siebie bardzo dużo emotka  liczbę wyświetleń strony zwiększam, posty piszę, żyję tym forum, pomagam czasami na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6061604 Napisano: 26.08.2015 13:52:08 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
slonko365 napisał(a):

A ja miałabym taki wniosek racjonalizatorski, żeby była jeszcze dodatkowa kategoria konkursów plastycznych (albo podłączyć ją z fotograficznymi) oraz konkursy dla szkół, przedszkoli itp. Sporo jest takich konkursów, a jak teraz "z braku laku" więcej osób zacznie je wrzucać, to w aktualnych się zrobi bałagan, a myślę że to są specyficzne kategorie, które nie każdego interesują.

Właśnie ja będę wrzucała konkursy które są organizowane w szkole moich dzieci, nikogo szczerze mówiąc nie będzie to interesowało, ale konkurs jest konkursem.
Ja tam widze dobrą stronę tej blokady, nie będę przynajmniej marnowała czasu i czytała ciągle różnych wątków, o tym ile kto kupił coca coli z biedronki, albo czy może sam zrobić pracę i podpisać się za dziecko. emotka  Jak cos będę się chciała dowiedzieć to zapytam w wątku Szukam i już. Generalnie już się robi lekki misz masz, bo ludzie się pytają o różne rzeczy w nie w tym wątku co by chcieli. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6055028 Napisano: 10.08.2015 13:45:53 w SZUKAM....
danaaa napisał(a):

Szukam informacji, czy ktoś oprócz mnie czeka jeszcze na bon Decathlon z Mlekołaków?

Ja czekam, ale w moim przypadku okazało się ze przesyłka przeleżała dwa tyg na poczcie i odesłali z powrotem do organizatora. Ja awizo nie miałam zadnego i nawet nie wiedziałam że przesyłka jest do odbioru.Może u ciebie też jest podobna sytuacja Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6053814 Napisano: 06.08.2015 20:17:55 w SZUKAM....
gryszelm napisał(a):

Ja też jeszcze czekam na kartę z Mlekołaków, z ostatniego dnia.

ja wygrałam 22 czerwca i nie wiem czy już sie martwić czy nie, profil mam wypełniony, a może coś jeszcze trzeba było robić tam? coś wysyłac? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6053809 Napisano: 06.08.2015 20:01:49 w SZUKAM....
Czy ktoś jeszcze czeka na kartę z Mlekołaków? wszystkie już rozesłali? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6050600 Napisano: 29.07.2015 23:02:33 w SZUKAM....
fryteczka napisał(a):

karolkas napisał(a):

Czy rozsyłali już karty z mlekołaków z losowania z 22 czerwca?

chyba jeszcze nie...mojej przynajmniej nadal nie widać 

aha dziękuję ,myślałam że może czegos nie uzupełniłam że nie wysyłają Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6050575 Napisano: 29.07.2015 22:32:12 w SZUKAM....
Czy rozsyłali już karty z mlekołaków z losowania z 22 czerwca? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6049528 Napisano: 27.07.2015 17:09:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś mi wytłumaczy jak krowie... co ja moge kupić za ten voucher z Activii , bardzo proszę??  Tylko kolekcja Running? nic innego nie wchodzi w grę? a jak się udało komuś kupić skarpetki, plecak czy buty dla dzieci? Nie mogę kupić za to butów klasycznych? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6040168 Napisano: 04.07.2015 10:25:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onagra napisał(a):

Dostałam 2 maile o wygranej w Jacobs  a w galerii widzę tylko jedną moją pracę, czyli oni się pomylili wysyłając 2 maile o wygranej czy jednak jest nadzieja na 2 zestawy, miał ktoś tak ??

ja tak miałam, niestety liczy się ilość prac w galerii a nie maili,mi napisali że to był błąd systemu że tak wysłało maile Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6038953 Napisano: 01.07.2015 08:19:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
thysdrus napisał(a):

Pytanie do osób ktore wygraly koszulki z jabłkominkami - informowali was mailowo bo jestem na liscie a maila brak

tak przysyłali maile, były od Ciufci, i prosili o dane osobowe Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6038739 Napisano: 30.06.2015 16:44:17 w Informują
maile przysyłają z koszulek Jabłkominków Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6038397 Napisano: 29.06.2015 23:05:53 w Biedronka
Czy ktoś dostał dzis dodatkowo listem gwarancje np za aparat fotograficzny z Biedronki za konkurs "Złóż życzenia", czy macie podbite te gwarancje? ja mam zupełnie pustą, nic na niej nie jest wpisane ani żadnej pieczątki nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6023012 Napisano: 26.05.2015 18:52:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp napisał(a):

marzenier napisał(a):

stamp napisał(a):

aaga3010 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

mia napisał(a):

izak1000 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Jaka miejscowość obstawiacie na podlaski?  

z tradycjami handlowymi czyli.....każdy wg. uznania, ale  ja tam nie wierzę   ich podpowiedziom???

Biorąc pod uwagę adekwatnośc ich podpowiedzi, stawiam na Zakopane-Krupówki. emotka

A może Warszawa - Podlaskiego tam na pewno dużo kupują i mają Wyższą Szkołę Handlową ...z tradycjami...

Ha ha no właśnie ja mam swój typ ale jest to wręcz niemożliwe żeby to było to miasto - byłoby za łatwe ;/ Ale najgorsze jest to, że nic innego do głowy mi nie przychodzi z tych podpowiedzi ;/

tylko nie mów ze masz na mysli Białą-Podlaską,to niemozliweemotka pewnie chodzi o miasto w którym nie ma zadnych tradycji handlowych,tyle te ich podowiedzi sa warte 

Biała Podlaska to bardzo handlowe miasto emotka
Mamy pinkny bazar i rynek z warzywami emotka
A może Warszawa i stadion narodowy , dawniej największe centrum handlowe emotka

albo Szczecin tam dużo sledzi kupuja to może i pasztetyemotka

u nas to raczej paprykarze chyba że chodzi o paszteciki na ciepło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6022017 Napisano: 25.05.2015 11:28:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ale z drugiej strony była podpowiedź, "Nie kieruj się modą" więc nie mogły być modne miejscowości wypoczynkowe Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6022012 Napisano: 25.05.2015 11:24:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lunka napisał(a):

ja tez obstawiałam Złotoryję...zobaczymy:)
Na fejsie jakies osoby pisały ,ze podobno były juz wyniki na chwile i znikneły. I podobno znane stałe nazwiska czy miejscowości...cos w ten deseń.

ja też to obstawiałam,ale nie było mnie w wynikach w pierwszej 25-tce więc chyba to źle było Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6019027 Napisano: 18.05.2015 20:50:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kala405 napisał(a):

jak wygrasz dostajesz maila z odnośnikiem i wtedy musisz wpisać weryfikator i dane emotka

A czy zwycięzcy wiedzą wcześniej o wygranej? czy dowiadują się w momencie opublikowania wyników na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6016632 Napisano: 13.05.2015 11:23:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aerdna napisał(a):

ilus napisał(a):

elotta napisał(a):

Wygrałam nagrodę dnia w konkursie Loreal, ale... nie mam paragonu emotka myślicie, że skoro mam 48 godzin na wysłanie danych to mogę jeszcze coś kupić i wysłać paragon z datą dzisiejszą lub jutrzejszą? emotka

Mam to samo emotka  nie przeczytałam, że trzeba coś kupić, inaczej bym tak nie zagrała. Wysłałam 1 zgłoszenie. Więc dołączam się do pytania emotka  Przy okazji masz może linka do regulaminu tego konkursu? U mnie nie chce otworzyć strony konkursowej, nie wiem czemu, próbowałam już w dwóch przeglądarkach.

Regulamin: http://poczujsiej..._cannes%20_final.pdf
Najpierw zakup, potem zgłoszenie.

Czy maile z Loreal dzisiejsze są za wczorajszy dzień? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6007940 Napisano: 22.04.2015 12:02:59 w Wkurza mnie...
milax88 napisał(a):

Wkurzyłam się bo w Koralu wygrałam aparat fotograficzny ale okazuje się, że od 7 kwietnia jest konkurs a paragon mam z 4 kwietniaemotka Mam cichą nadzieję, że nie będą sprawdzać paragonów jakoś szczególnie dokładnie emotka

nie wiem jak sprawdzają, ale mi kazali odsyłać tyle paragonów ile zdjęć zgłosiłam w pierwszym tygodniu Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6000636 Napisano: 03.04.2015 20:18:51 w Kaufland konkursy
fryteczka napisał(a):

Kaufland Troszczymy sie... na Kaufland@tqg.pl przeslij - dane z pkt 13 regulaminu wymagany adres zameldowania mozna dodac adres zamieszkania

Dzieki, dostałam takiego samego i mialam wrażenie że coś jest ucięte Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6000612 Napisano: 03.04.2015 19:57:32 w Kaufland konkursy
a jakie smsy ślą, bo do mnie przyszedł tylko : Przyślij dane dane z pkt 13 .......   ale nic poza tym,żadnych gratulacji Wyświetl w wątku >>
0 0