Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#5997461 Napisano: 27.03.2015 08:53:56 w Hochland
zubi napisał(a):

karolkas napisał(a):

A ja mam pytanie,dostałam maila z marcpol ale w oświadczeniu przy danych osobowych  mam tez wpisane Baw się i wygrywaj z Marcpol-Chata polska, to jest ok? ja nie brałam udziału w Chacie Polskiej tylko w Marcpol, to jest jakieś jedno oświadczenie do dwóch konkursów?

tak jest ok, takie samo oświadczenie jet na końcu w regulaminie

aha dziekuje pieknie za info, a tak w ogole wyslalam dwa zdjęcia, moje jest wygrane, a na meza w ogole nie odczytali wiadomości,albo po prostu im się nie chciało wyslac potwierdzenia odczytania Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5997457 Napisano: 27.03.2015 08:46:38 w Hochland
A ja mam pytanie,dostałam maila z marcpol ale w oświadczeniu przy danych osobowych  mam tez wpisane Baw się i wygrywaj z Marcpol-Chata polska, to jest ok? ja nie brałam udziału w Chacie Polskiej tylko w Marcpol, to jest jakieś jedno oświadczenie do dwóch konkursów? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5996611 Napisano: 25.03.2015 14:47:38 w Visa Konkursy
buncia88 napisał(a):

Jestem w tej całej galerii "widmo". Ciekawe swoją drogą czy owa galeria nie jest taką "rezerwową" do wybierania zwyciezców spoza galerii?

Oj chyba nie, ja miałam w normalnej galerii zdjęcia, a wygrało zgłoszenie  z galerii widmo. A macie cos takiego, że oprócz galerii widmo, i podana strona nie istnieje, jest jeszcze "ten link został uszkodzony" . Przy niektórych zgłoszeniach tak mam, przy niektórych że strona nie istnieje, a niektóre są w galerii widmo. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5996598 Napisano: 25.03.2015 14:29:54 w Visa Konkursy
siasiolka napisał(a):

karolkas napisał(a):

A mojego męża wymazanego kredkami nie dali, no nie wystarczy się byle jak wymazać emotka

dawaj go jeszcze raz emotka

może dobrze ze nie dali,bo jakby dali a on by to zobaczyl, to chyba by mnie zabil. Już i tak mówi, że Visa później zrobi galerię pod tytułem "Do czego ludzie są zdolni by wygrać 200 zł" Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5996588 Napisano: 25.03.2015 14:23:09 w Visa Konkursy
A mojego męża wymazanego kredkami nie dali, no nie wystarczy się byle jak wymazać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5996229 Napisano: 24.03.2015 17:37:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violetta napisał(a):

magisterek napisał(a):

napisał(a):psika napisał(a):Kto ma zapisany regulamin Kauflandu, ale jak zaczynał sie konkurs, bo w tej chwili juz go zmienili i grają głupa?

MAM PIERWOTNY REGULAMIN KAUFLANDA JEŚLI KTOŚ CHCE emotka - UDZIAŁU NIE BRAŁEM BO OD RAZU CZUŁEM, ŻE NIE WARTO DZIECKU ZAWRACAĆ GŁOWY BO WYGRAJĄ ROBÓTKI RĘCZNE W 3D

piszcie reklamacje, poprzez formularz na stronie kaufland/kontakt/reklamacje i uwagi, może następnym razem nie będą kombinować z regulaminem.

no, a ja się nadałam naciągnąć przez swoje dzieci,tak ich konkurs wciągnął że aż 4 prace machnęły, no ale oczywiście robione na formularzu, nie przestrzenne. Szkoda trochę,bo na pewno masę dzieci się starało, a wygrały prace rodziców. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5995948 Napisano: 24.03.2015 08:43:32 w Visa Konkursy
mereszka napisał(a):

I jaki format filmu dajecie bo nic a nic mi nie wchodzi???

ja miałam format mp4 Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5995865 Napisano: 23.03.2015 20:46:53 w Visa Konkursy
fryteczka napisał(a):

Karolkas wygrała zglosZeniem ,które z linku jest w galerii a go tam nie widać . tez mam kilka takich 

no wlasnie takim wygralam, ale tez mialam dwa inne co nie bylo w galerii,ale z linka byly i te juz nie byly wygrane Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5995671 Napisano: 23.03.2015 15:05:30 w Visa Konkursy
fryteczka napisał(a):

karolkas napisał(a):

czy ktoś wie o co chodzi z tymi zgłoszeniami, że część jest w galerii, a niektórych nie ma w galerii, ale jak się wpisze indywidualny numer to się pokazują tak jakby były.

tez wyzej pytalam bo moje sa z 3 dni w tym dzisiaj niby w galerii ale ich nie mozna znalezc recznie

to co u mnie wygrało 19-ego, też nie było w galerii, ale po numerze można było znaleźć je. Inne miały "Strona nie istnieje" a to akurat było do znalezienia. Teraz tez mam 3 zgłoszenia co nie ma ich w galerii, ale po numerach można znaleźć. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5995667 Napisano: 23.03.2015 15:00:48 w Visa Konkursy
czy ktoś wie o co chodzi z tymi zgłoszeniami, że część jest w galerii, a niektórych nie ma w galerii, ale jak się wpisze indywidualny numer to się pokazują tak jakby były. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5995577 Napisano: 23.03.2015 13:01:52 w Visa Konkursy
1234567898765432 napisał(a):

spursman napisał(a):

karolkas napisał(a):kurcze, nie narzekam, trzy karty przytuliłam, ale z 19-ego wygrało moje najgorsze zgłoszenie - filmik (o młotku), które wysłałam po spożyciu alkoholu dla jaj, kiepskiej jakości i w ogóle. Miałam naprawdę dużo dopracowanych zgłoszeń, dobrych jakościowo, które były w galerii, a wygrało najgorsze, nie wiem naprawdę czym się inspiruje jury.

to nie jury, to los. Wygrałaś w losowaniu...

no za przeproszeniem d.. nie urywa ale ważne ze sie udało! gratulacje!

film jest zdecydowanie poniżej mojego wypracowanego poziomu konkursowego, tylko czuję się naprawdę rozczarowana, że są zgłoszenia w które wkładam dużo pracy, są ładne, jakościowo dobre i nie wygrywają Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5995567 Napisano: 23.03.2015 12:53:11 w Visa Konkursy
kurcze, nie narzekam, trzy karty przytuliłam, ale z 19-ego wygrało moje najgorsze zgłoszenie - filmik (o młotku), które wysłałam po spożyciu alkoholu dla jaj, kiepskiej jakości i w ogóle. Miałam naprawdę dużo dopracowanych zgłoszeń, dobrych jakościowo, które były w galerii, a wygrało najgorsze, nie wiem naprawdę czym się inspiruje jury. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5995329 Napisano: 22.03.2015 20:16:50 w Visa Konkursy
ojej dobrze ze piszecie,
ja tez wyslalam potwierdzenie z banku i nie mam tam napisane ze karta visa, od czwartku nie minelo jeszcze 5 dni roboczych, wyslalam dzis to samo tylko z potwierdzeniem z terminala.Tamtą wiadomość przeczytali w piatek, ale mi nic nie odeslalli ze cos negatywnie zostałam zweryfikowana . Oni automatycznie pisza jak cos jest nie tak? czy trzeba osobno sie u nich dowiadywac. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5994601 Napisano: 20.03.2015 08:08:08 w Visa Konkursy
renatak0 napisał(a):

a ja wysłałam w sumie 3 zgłoszenia: 2 zdjęcia i jeden tekst i.. wygrał tekst emotka

dałam dzisiaj i ja wymaziane zdjęcie,emotka ciekawe czy w ogóle w galerii Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5994121 Napisano: 19.03.2015 09:45:49 w Visa Konkursy
kicia667 napisał(a):

Visa dzwoni  z 13 emotka

do mnie z 15-ego dzwonili Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5993738 Napisano: 18.03.2015 15:07:13 w Visa Konkursy
ooo jest i u mnie z 15-ego  (na tyle zgloszeń), zdjęcie w galerii było, (jakoś te co nie są w galerii to nie wygrywają)  oczywiście dzieci na zdjęciu, he he nie wypłacę się Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5993701 Napisano: 18.03.2015 14:36:32 w Visa Konkursy
spursman napisał(a):

deva napisał(a):

poziom żenujący

wypaprane dziecko czymkolwiek, to już chyba pewniak do wygranej emotka

normalnie dziś wyślę zdjęcie męża i dziecka upapranego,bo mam takie jedno w zasobach emotka  może nie zobaczą nigdy w necie tego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5992973 Napisano: 17.03.2015 09:50:39 w Visa Konkursy
aurorcia napisał(a):

kubatbg dobreemotka
A na poprawę humoru uzupełniają galerię i dzieciaczki znowu poruszą pewnie forum emotka

Ja tam nie mam nic przeciwko wybieraniu dzieciaczków, byleby były schludne i czyste, mnie wkurza, że moich dzieci nie wybierają!! a przecież nie należą do brzydkich emotka  jakoś w innych konkursach z różnym skutkiem czasami się podobały. Ja od wczoraj, sorry wysyłam same zdjęcia dzieci i ciasta (zwierząt nie , bo nie mam), i nie wieszajcie na mnie psów, ale trzeba się jakoś przystosowywać. Chciałam ambitnie tylko siebie z mężem, ale mierny wynik. Moje dzieci też mają z tego procent jak wygrają,bo zawsze im odpalam kasę z wygranych, w których oni uczestniczą. Biznes jest biznes emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5991553 Napisano: 13.03.2015 15:11:33 w Visa Konkursy
cudaczek121 napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

liz747 napisał(a):zdjęcie brudnego dzieciaka proszącego o proszek i mydło - mój faworyt...

Taa...zdecydowanie najlepsze zgłoszenie emotka
Ależ ludzie mają odwagę, żeby publikować takie zdjęcia emotka
karolkas napisał(a):

napisał(a):liz747 napisał(a):zdjęcie brudnego dzieciaka proszącego o proszek i mydło - mój faworyt...

kurka moje zdjęcia to się nawet nie kwalifikują do bycia w galerii, nie wiem co z nami nie tak jest, podziwiam tych co się  tam dostają

Może jesteś czysta, masz schludne ubranie i piszesz poprawną polszczyzną? emotka

Wiecie, co ponoć brudne dziecko to szczęśliwe dziecko (to zdjęcie akurat nie moje). Proponuję trochę dystansu, bo to przecież tylko konkurs adresowany także do przeciętnych "zjadaczy chleba", a nie tylko do konkursowiczów czy też zawodowych fotografów z wypasionym sprzętem.

no dobrze ale według mnie publikowanie takiego zdjęcia jest po prostu nieestetyczne, nie chciałabym żeby kiedyś moje dzieci zobaczyły takie swoje zdjęcia w necie. Co innego gdyby konkurs był, pokaż swoje ubrudzone dziecko. Ale tu w Visie chyba o co innego chodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5991548 Napisano: 13.03.2015 15:08:47 w Visa Konkursy
aniolka2310 napisał(a):

liz747 napisał(a):

zdjęcie brudnego dzieciaka proszącego o proszek i mydło - mój faworyt...

Taa...zdecydowanie najlepsze zgłoszenie emotka
Ależ ludzie mają odwagę, żeby publikować takie zdjęcia emotka
karolkas napisał(a):

liz747 napisał(a):zdjęcie brudnego dzieciaka proszącego o proszek i mydło - mój faworyt...

kurka moje zdjęcia to się nawet nie kwalifikują do bycia w galerii, nie wiem co z nami nie tak jest, podziwiam tych co się  tam dostają

Może jesteś czysta, masz schludne ubranie i piszesz poprawną polszczyzną? emotka

he he może i tak, aczkolwiek zdarzają się schludne zdjęcia w galerii, mam pecha bo moje dzieci nie są brudne ani z słodkie z kiteczkami w różowych sukienkach. Chłopcy są zdecydowanie mniej rozczulający niż dziewczynki Wyświetl w wątku >>
0 0