Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#5991538 Napisano: 13.03.2015 14:59:21 w Visa Konkursy
liz747 napisał(a):

zdjęcie brudnego dzieciaka proszącego o proszek i mydło - mój faworyt...

kurka moje zdjęcia to się nawet nie kwalifikują do bycia w galerii, nie wiem co z nami nie tak jest, podziwiam tych co się  tam dostają Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5991324 Napisano: 13.03.2015 11:25:37 w Visa Konkursy
katrin1 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Moich zdjęć dziś nie widać w galerii. Codziennie daję zgłoszenie, różne raz tekst, raz kwiatki, dzieci itp... I nic czyżby to było losowanie ? emotka

U mnie to samo, zauważyłam, że w galerii są często dwa zgłoszenia tej samej osoby jedno po drugim, więc raczej nie losowo dodają, pewnie kilka z jakiegoś przedziału czasowego. Nie łudzę się, że ktoś przegląda nasze zgłoszenia, jakość nagrodzonych prac świadczy że losowo wybierają zwycięzców, a że nie mam szczęścia w loteriach to marnie oceniam swoje szanse emotka

ja miałam ambicje, że pod konkurs robiłam zdjęcia, ale wielkie g.. z tego wyszło. Po prostu szkoda energii patrząc na to co nagradzają. A moje zwykłe fotki i głupkowate wierszyki po prostu nikną w gąszczu setki takich samych zgłoszeń. Czemu oni tak poziom zaniżyli? ale z drugiej strony wygrywają też teraz zwykli użytkownicy kart, a nie tylko konkursowicze, to jest na plus. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5991303 Napisano: 13.03.2015 10:56:41 w Visa Konkursy
kurka u mnie to się cholerka nic nie sprzedaje na tej Visie, ani fotki kulinarne, ani fotki z kartą, ani z dziećmi (jedno jedyne gdzies tam zauważyli). No kurka,  nie mam fotek z brudnymi dziećmi, a szczerze mówiąc nawet takiej bym nie dała, bo jak dla mnie to jest mało estetyczne zdjęcie. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5990658 Napisano: 11.03.2015 21:17:40 w Visa Konkursy
estrelitta napisał(a):

nouvelle napisał(a):

Czy ktoś byłby tak miły i powiedział, czy z 5 marca już dzwonili? emotka I czy zastrzeżony?

TAK - wczoraj

A czy jak ktoś nie odbierze telefonu to dzwonią ponownie?, no bo jak jutro będą dzwonić, to ja caly dzień na szkoleniu jestem. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5990469 Napisano: 11.03.2015 15:16:21 w Visa Konkursy
ufff od tego odświeżania stronki tak się spociłam, ale jest !!! swą honorową kartę zdobyłam. Masakra jakaś Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5985550 Napisano: 27.02.2015 18:58:18 w Żegnamy zmarłych
(*) Mój Tato wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

karolkas

#5984532 Napisano: 25.02.2015 09:45:02 w Gratulacje! Dla wygranych!
ktosiu,   ale czad, wieeeelkie gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5981962 Napisano: 18.02.2015 21:44:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

karolkas napisał(a):

mia napisał(a):

napisał(a):joan napisał(a):Znasz, tylko o tym nie wiesz, nie czytasz między wierszami emotka

No widzisz, toć jeszcze wyszło na to, że tępa jestem w dodatku.emotka Albo leniwa, też niedobrze.

W sumie i tak dobrze, że takie zdjęcia wybrali. emotka
Znaczy że nie poszli z nurtem modnej konkursowej twórczości, typu zdjęcia, które widzę w prawie każdym zdjęciowym konkursie: facjata obklejona produktami promocyjnymi a la słoneczko, albo rodzinka rozkrzyżowana na glebie jak zdechłe nietoperze, z rozanielonymi paszczami jakby im kto worek złota rzucił, a centralnie rzucony nie worek, ino produkta promocyjne...emotka
Zmieniają się tylko mentosy na spaghetti, spaghetti na wafelki itd. Sorry, jak jakiś produkt promocyjny pomyliłam. emotka

przez grzeczność nie skomentuję, bo mniemam że o moim zdjęciu mówisz , choć mogę się mylić, bo dużo rodzin leżących na podłodze tam jest. Tak jak i poprzebieranych, z przyklejanymi wafelkami tu i ówdzie itp. Raczej bym sie nie przyrównała do nietoperzy rozklapciałych na podłodze.... ale co tam każdy inaczej interpretuje zdjęcia, teksty, cokolwiek

Każdy orze jak może emotka  prawda? ... i nie ma się co obrażać emotka

Ależ oczywiście i broń Boże się nie obrażam. Ale czasami mam wrażenie, że e-konkursowicze stali się nagle biegłymi i ekspertami w dziedzinie konkursów i uzurpują sobie prawo do krytykowania wszystkiego i wszystkich, niekoniecznie mając racje. Generalnie wolę takie rozklapciałe zdjęcie na podłodze niż wafelek przyklejony do twarzy lub czoła lub zdjęcie bardzo kiepskiej jakości.  Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5981935 Napisano: 18.02.2015 20:56:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

joan napisał(a):

Znasz, tylko o tym nie wiesz, nie czytasz między wierszami emotka

No widzisz, toć jeszcze wyszło na to, że tępa jestem w dodatku.emotka Albo leniwa, też niedobrze.

W sumie i tak dobrze, że takie zdjęcia wybrali. emotka
Znaczy że nie poszli z nurtem modnej konkursowej twórczości, typu zdjęcia, które widzę w prawie każdym zdjęciowym konkursie: facjata obklejona produktami promocyjnymi a la słoneczko, albo rodzinka rozkrzyżowana na glebie jak zdechłe nietoperze, z rozanielonymi paszczami jakby im kto worek złota rzucił, a centralnie rzucony nie worek, ino produkta promocyjne...emotka
Zmieniają się tylko mentosy na spaghetti, spaghetti na wafelki itd. Sorry, jak jakiś produkt promocyjny pomyliłam. emotka

przez grzeczność nie skomentuję, bo mniemam że o moim zdjęciu mówisz , choć mogę się mylić, bo dużo rodzin leżących na podłodze tam jest. Tak jak i poprzebieranych, z przyklejanymi wafelkami tu i ówdzie itp. Raczej bym sie nie przyrównała do nietoperzy rozklapciałych na podłodze.... ale co tam każdy inaczej interpretuje zdjęcia, teksty, cokolwiek Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5980605 Napisano: 16.02.2015 14:20:46 w SZUKAM....
ciasssteczko napisał(a):

karolkas napisał(a):

mam pytanie czy z ostatnich dni informację o wygranej puszce z Prince Polo dostajecie też na konto tlenowe? Czy przypadkiem znowu jest jakaś blokada jak było przy przedostatnim konkursie z Prince


raczej normalnie przychodzą na tlen, mam maile z piątku/soboty

aha no to moja teoria padła emotka  to chyba ja dostałam blokadę Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5980599 Napisano: 16.02.2015 14:06:10 w SZUKAM....
mam pytanie czy z ostatnich dni informację o wygranej puszce z Prince Polo dostajecie też na konto tlenowe? Czy przypadkiem znowu jest jakaś blokada jak było przy przedostatnim konkursie z Prince Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5979313 Napisano: 12.02.2015 17:38:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Media Service Zawada - konkurs urodzinowy - w sumie szok, przy takich tortach to samodzielna praca mojej 7-latki chyba nie ma żadnych szans...
https://www.faceb...405093876719?fref=ts
O kurcze mega wypasione prace a myślałam że nasz jest piekny ale ludzie mają talent ...i czas  emotka

ooo i moich dwóch torcików też nie ma emotka buuu Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5973544 Napisano: 30.01.2015 10:27:54 w SZUKAM....
Czy ktoś już dostał przelew 100 zł z RMF z konkursu Guseppe? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5972718 Napisano: 28.01.2015 17:14:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

UWAGA! Ważna informacja od organizatora konkursu PP, otrzymana na moje zapytanie:

"Najbezpieczniej będzie, jeśli dla każdego zwycięskiego zdjęcia przygotuje Pani odpowiedni zestaw dokumentów (oświadczenie + 3 opakowania po produktach Prince Polo).Całość można nadać w jednym liście."

zauważcie że doszedł jeszcze załącznik nr 2, jesli ktoś przesyła zdjęcie z osobami trzecimi. Trzeba do nich dosłać je, można podpisane pdfem (już się pytałam) Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5971672 Napisano: 26.01.2015 10:05:59 w SZUKAM....
Mam pytanie czy na Prince Polo ktoś wygrał zdjęciem robionym na statywie lub samowyzwalaczem? Wiem, że na facebooku napisali, że takie fotki są dopuszczalne, ale czy takie też wygrywają? ktoś wygrał fotką "nie z ręki"? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5970206 Napisano: 21.01.2015 21:50:03 w Wkurza mnie...
asiatko napisał(a):

łakotkowe ślizgacze znów nie doczekały się śniegu, już 2 lata leżą w szafie

u nas też ani razu na śnieg nie poszedł, ale za to braliśmy nad jezioro jako mały ponton, też fajna zabawa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5970093 Napisano: 21.01.2015 17:40:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

marielu napisał(a):

Czy ktoś jeszcze ma w mailu od Łowickiego kody wskazane z kosmosu?

marielu napisał(a):

Czy ktoś jeszcze ma w mailu od Łowickiego kody wskazane z kosmosu?

tak trzy moje a trzy z kosmosuemotka a na dodatek piszą że to kody do kubka a ja wygrałam bonemotka

ja dostalam maila  ze mam kubek,a nigdzie mnie na listach nie ma, skąd mam mieć pewność co wygralam? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5967277 Napisano: 14.01.2015 21:46:46 w SZUKAM....
tadziowa napisał(a):

szukam jak i kiedy informuje Guseppe z RMF?

mniej więcej godzinę po ogłoszeniu pytania dzwonią i proszą o nr konta bankowego Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5964702 Napisano: 09.01.2015 13:41:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
ciasssteczko napisał(a):

napisał(a):karolkas napisał(a):http://www.kaufland.pl/Home/03_Porady_i_Rozrywka/007_Konkursy/0002_Zwyciezcy/001_Konkurs_Swiateczne_wypieki/index.jsp?page=10

Kaufland świąteczne wypieki


już pierwsze zdjęcie zdaje się być zakoszone z netu, brawo emotka

no właśnie tez mi się rzuciło w oczy, Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5961648 Napisano: 30.12.2014 22:29:48 w SZUKAM....
Czy ktoś ma za duzo tych kuponów (na ten konkurs http://www.msz.co.../Regulamin_sd58.pdf) co trzeba wyciąć z gazety, albo wie gdzie mozna cos takiego znaleźć jeszcze? Z chęcią bym przygarnela jakis jeden Wyświetl w wątku >>
0 0