Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#5884114 Napisano: 04.07.2014 16:56:00 w TESCO konkursy
maria1980 napisał(a):

bc14 napisał(a):

a może nie wysyłaliście selfie tylko ktoś cykał wam zdjęcia?



no właśnie,że mąż sam sobie cyknął -ale nie z messim kartonowym ,bo takiego nie był tylko z chipsami z jego podobizną...



ale w tesco nie trzeba było sobie pstrykać selfie przecież, mogła być zwykła fotografia Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5884109 Napisano: 04.07.2014 16:52:41 w TESCO konkursy
maria1980 napisał(a):

psika napisał(a):

kajus18 napisał(a):

konwaliowa napisał(a):

kajus18 napisał(a):

bianco napisał(a):

edith napisał(a):

rogalino napisał(a):

kajus18 napisał(a):

Szukam osób, które brały udział w konkursie Lays Tesco


ja brałem


I ja bralam i nawet kilka razy wygralam emotka



coś mało tych koszulek i bonów ? emotka

ja właśnie nie wygrałam ani razu a grałam w pierwszym tygodniu, gdzie na liście jest 3 zwycięzców emotka emotka emotka


Może reklamacje trzeba złożyć? Albo źle wysłane zgłoszenie było..

pisało, że wszystko ok po wypełnieniu ostatniego formularza emotka emotka

ja tez wyslalam i cenzura, a zwycięzców mało - napisałam do nich, zobaczymy czy raczą odpowiedzieć wogóle



13tego wzięłam udział i nie ma mnie na liście ,może faktycznie wysłac im reklamacje?



ja gralam 18-tego i 19-tego. Pisało że zgłoszenie wyslane ok i tez nie wygralam. Może oni jakiejś selekcji dokonywali jeszcze, jedyne wytłumaczenie moje, że zgłoszenia były tak beznadziejne, że nie zasługiwały na nagrodę emotka Też się zastanawiam nad pisaniem reklamacji. Miało być po 38 nagród, a nie ma, choć zgłoszenia były wysyłane Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5877852 Napisano: 20.06.2014 14:48:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Tablet z Cupets Epee Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5877571 Napisano: 19.06.2014 14:15:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dwa zestawy past z Himalaya z fb, ehhh Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5876170 Napisano: 16.06.2014 20:05:47 w Oddam za darmo
karolkas napisał(a):

mam do oddania jakiś kod tymbark,nie znam się i nie orientuję z jakiej promocji,ale kupiona butelka wczoraj,pierwsze PW oddam



nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5876166 Napisano: 16.06.2014 19:59:35 w Oddam za darmo
mam do oddania jakiś kod tymbark,nie znam się i nie orientuję z jakiej promocji,ale kupiona butelka wczoraj,pierwsze PW oddam Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5875664 Napisano: 15.06.2014 22:43:25 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Pani Monika Czaplicka która wykorzystała moje dane na blogu nagrodziła w konkrusie którym prowadzi (HImalaya) swoją partnerkę życiową... bardzo sprawiedliwie emotka



Przydałoby się teraz o niej napisać artykuł emotka



dziwne, że postępuje w ten sposób sama prowadząc bloga o dobrym marketingu i uczciwości



wśród nagrodzonych i jej znajomych z profilu jest:
Ewa Piw....
Kasia Ptk....
Jakub Wój...
Adrian Waw.....

trochę swoich znajomych nagrodziła emotka Ma różne pojęcia sprawiedliwości Pani Monika Cz... Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5873700 Napisano: 11.06.2014 14:26:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
voucher z Kinder Beuno - Gońcem Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5873635 Napisano: 11.06.2014 13:31:08 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje, super wyjazd, Baw się dobrze Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5871256 Napisano: 06.06.2014 10:18:36 w Wkurza mnie...
madzia34 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie moge trafić karty do Empiku w Laysach, a hasła mam wcale nie gorsze, a może nawet lepsze od tych, którzy wygrywają po kilka razy emotka


dokładnie to samo mnie wkurza,wrr emotka


i mnie tez emotka



moje obydwa hasła które wygrały były puszczane po godzinie 24-tej, może to jest sposób Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5868941 Napisano: 01.06.2014 22:09:34 w Wkurza mnie...
cc_investigator napisał(a):

Nawet nie wiecie jak mi te 7 opakowań pasuje - będę miała dla 7 Pań, które się moim maluchem w przedszkolu opiekują. Ja rozumiem, regulamin regulaminem - ale takie wykłócanie się o max. 30 zł jest dla mnie niesmaczne... Co najmniej jakby to koniec świata był, albo rzeczywiście inny samochód, zamiast przyznanego. Ech, nie moje regiony "estetyczne", te pyskówki.



dokładnie, ja też licze ze będę miała na podziękę dla pań w przedszkolu i nauczycielce. Dla mnie nawet lepiej że jest więcej pudełek. Po prostu lekko niesmaczne jest takie wykłócanie się o wielkość pudła. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5867529 Napisano: 28.05.2014 23:22:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):



Nie wiem co za konkurs, ale jak się domyślam nawet za piwo ludzie przehandlują swoje dzieci emotka



to samo pomyslalam...



ja tam sie nie czuję żebym przehandlowała dzieci, po prostu dałam zdjęcie z majówki, a że wszystko robię z dziećmi to tak wyszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5867512 Napisano: 28.05.2014 22:49:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jesli ktoś dziś dostał takiego maila z Radler -Przedłużamy majówkę z facebooka

Drogi Fanie,

Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie Warki Radler pt:
„Przedłużamy Majówkę”, cieszymy się, że dołączyłeś do
konkursu i bawisz się
z nami.

Ze względu na fakt, że jesteśmy marką alkoholową i kierujemy naszą
komunikację i aktywności wyłącznie do osób pełnoletnich, nie możemy

zamieszczać na naszym profilu zdjęć, na których znajdują się osoby
niepełnoletnie. Niestety musieliśmy ukryć w galerii dodaną przez Ciebie

pracę. Chcielibyśmy poprosić Cię o ponowne przesłanie zdjęcia, na
którym nie
będą znajdowały się osoby poniżej 18 roku życia i zachęcamy do
dalszej
zabawy.

Aby zagrzać Twój zapał chcielibyśmy przesłać Ci czteropak naszego
orzeźwienia emotka
Pozdrawiamy,
Zespół Warka Radler

tzn ze trzeba im wyslac swój adres, to przesla piwo. Napisali na facebooku Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5850004 Napisano: 14.04.2014 16:58:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
mgrzel napisał(a):

assal napisał(a):

Tu tak od jakiegoś czasu jest.
Jak pierwsza osoba pogratuluje, po kolei chwalenie, jaka praca super.
Ktoś skrytykuje? Łańcuszek krytyki emotka


Karolkas naprawdę zrobiła świetną tą makietę i to jest jej ciężka praca. Czasem wykorzystuje się dwa razy swoje pomysły i myślę, że trzeba się wtedy liczyć z krytyką. Niestety. Ja jej gratuluję zdolności plastycznych i na tym kończę emotka



to jest moja ciężka praca, nikogo nie splagiatowałam, nikomu nie ukradłam pomysłu i nie wstydzę się tego że posłałam.
I na następny konkurs o podobnej tematyce kto wie czy nie zrobię następnej makiety podobnej. Nikt nie uzurpuje praw autorskich do mojego wiatraka, ludzików czy basenu i do tego jak je wykonuje. Nie ma chyba konkursowicza któryby tego samego swojego sprawdzonego hasła czy wierszyka nie przerabiał i nie wysyłał ponownie na inny konkurs.

Ponadto do pracy plastycznej załączony był wiersz jako dokończenie hasła konkursowego; wiersz, który obrazuje to co się dzieje na makiecie i wytłumaczenie dlaczego te wakacje są moje wymarzone.
Prace są inne, nie są takie same.

I chyba się wiecej tłumaczyć nie będę. Bo nie chcę się denerwować i po tygodniu wyjścia ze szpitala ponownie tam wrócić.

A z konkursowiczami tak jest raz jest się fajną koleżanką a innym razem mieszają z błotem. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5846872 Napisano: 07.04.2014 20:17:48 w Połączenia nieodebrane
+48 3702315
Czy ktos się orientuje co to za dziwny telefon?mam w nieodebranych, boje sie oddzwaniać Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5841356 Napisano: 25.03.2014 10:47:05 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

karolkas napisał(a):

wkurza mnie, że musze iść na operację, zbierałam się rok żeby podjąć tę decyzję, 3 miesiące czekam na łóżko w szpitalu, a tu sie dowiaduję, że w szpitalu panuje teraz świńska grypa i mam teraz sama podjąć decyzję czy na własne ryzyko idę czy nie.Jak mi ścierki nie zaszyją w brzuchu to pewno ta grypą się zarażę.Już się stresuję.


powiem tak - nie przy każdej operacji wkładaja "ścierki " do brzucha,i nie każdy zaraża się świńska grypą emotka to tak na odstresowanie



no wiem, ale jakoś tak się stresuję, Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5841337 Napisano: 25.03.2014 10:00:57 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że musze iść na operację, zbierałam się rok żeby podjąć tę decyzję, 3 miesiące czekam na łóżko w szpitalu, a tu sie dowiaduję, że w szpitalu panuje teraz świńska grypa i mam teraz sama podjąć decyzję czy na własne ryzyko idę czy nie.Jak mi ścierki nie zaszyją w brzuchu to pewno ta grypą się zarażę.Już się stresuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5840391 Napisano: 21.03.2014 14:50:45 w Hochland
koza.k90 napisał(a):

karolkas napisał(a):

to na który konkurs w piotrze i pawle jeden produkt wystarczy? z pleśniowymi czy z topionymi?



pleśniowe



a dzięki ta nawet fajnie , dwa zgłoszenia sobie puszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5840387 Napisano: 21.03.2014 14:46:22 w Hochland
to na który konkurs w piotrze i pawle jeden produkt wystarczy? z pleśniowymi czy z topionymi? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#5840034 Napisano: 20.03.2014 17:27:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
agusiac87 napisał(a):

czy z konkursu dobrenawyki danone informowali kogoś z Was o wygranej emotka czy cisza w eterze emotka


ja mialam info pare dni temu o nagrodzie dziennej Wyświetl w wątku >>
0 0