Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika karolkas

karolkas

#6770083 Napisano: 15.03.2021 18:50:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

domika napisał(a):

Z jakiego nr dzwonią z loterii Jacobs ?  (początek poprosze chociaż ) albo prv emotka

+4822 87... 03

Ojej a ja mam taki nieodebrany, będą oddzwaniać jeszcze? Albo coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6754879 Napisano: 29.12.2020 10:11:11 w SZUKAM....
Po jakim czasie przychodzą e-vouchery do Decathlona z Lubisiów? W ogóle ktoś dostał? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6745423 Napisano: 18.11.2020 20:17:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
bluzy z lecha dzięki Dawid, znowu tylko to wygrywam ostatnio emotka Wyświetl w wątku >>

karolkas

#6724624 Napisano: 26.08.2020 08:42:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Koszuleczki Lech dzięki Dawidekdj, jedyne nagrody które wygrałam w te wakacje emotka  Dawidekdj uratowałeś mój honor konkursowicza Wyświetl w wątku >>

karolkas

#6722929 Napisano: 19.08.2020 09:25:54 w moje dzisiejsze wygrane :)

karolkas

#6716301 Napisano: 16.07.2020 17:22:40 w Wygraj mi / Wygram za...
szukam pomocy w koszulce Lecha, czy ktoś by mi zagrał? i za ile? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6710011 Napisano: 17.06.2020 07:59:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Wiecie może czy organizator ma prawo odebrać komuś nagrodę, pomimo iż ją publicznie przyznał i ogłosił zwycięzce?
Nagroda co prawda niewielkiej wartości, ale wiem, że kiedyś daaawno była bardzo głośna akcja z jakąś egzotyczną wycieczką, więc może coś wiecie jak to jest według prawa emotka

Zależy na jakiej podstawie odbiera daną nagrodę. Jeśli plagiat, złamanie któregoś z punktów regulaminu - prawo ma emotka  

Nie, nie, nic z tych rzeczy. Coś sobie wymyślił nie do końca związanego nawet z regulaminem (szeroko to interpretuje). Ale jeśli już mam się z nim nie zgodzić to chociaż fajnie byłoby wiedzieć czy może tak postąpić czy nie.

Ja miałam dwie nagrody kiedyś odebrane. Pierwsza wyjazd do SPA, były ogłoszone wyniki, dostałam nagrodę główną, wszyscy mi już gratulowali, a po godzinie zmienili wyniki i już nie miałam nagrody głównej. Organizator się tłumaczył, że informatyk pomylił listę przy wpisywaniu. Napisałam do nich reklamację, byłam nawet u rzecznika praw, nic nie wskórałam, dostałam jedynie zadośćuczynienie za powiedzmy to "straty moralne".

Drugim razem, gdy wygrałam, to było w konkursie, gdzie było jasno napisane w regulaminie, że można wielokrotnie wygrać. Traf chciał, że jury wybrało drugi raz moje zdjęcie do laureatów. Nie minęło trochę czasu odebrali mi nagrodę, twierdząc że pomimo, iż mają napisane że można wielokrotnie wygrywać, to oni chcą dać szansę też innym. Nagroda nie była jakaś wartościowa mocno, wiec nie chciało mi się pisać reklamacji. Wyświetl w wątku >>

karolkas

#6709334 Napisano: 13.06.2020 23:19:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

hej,
mam pytanie, czy ktoś wypłacał 20 zł od Kaktusa? 

ja próbowałam, ale mi pokazało że minimum 50 zł bankomat wypłaca. Nie wiem czy to tak wszystkie bankomaty czy tylko ten konkretny Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6696967 Napisano: 15.04.2020 18:49:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Podobno wątek działa więc piszę żeby odczarować zły urok, ostatnio jedno wielkie zerro, wszędzie gdzie zagram. Może w końcu coś się gdzieś poszczęści. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6680070 Napisano: 05.02.2020 13:18:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aneti1 napisał(a):

Napisałam do agencji zajmującej się Fantasją w spr podawania numeru dowodu w obecności kuriera. Moim zdaniem zmienią protokół, bo odpisali, że jeżeli kurier nie wydał nagrody wyślą ją ponownie, a wymagane będzie podanie jedynie adresu pocztowego.

Ja wczoraj wieczorkiem odbierałam bransoletkę od kuriera i dając mi protokół powiedział od razu żebym tylko imie i nazwisko wpisała, może już coś kurierzy wiedzieli wieczorem żeby nie żądać nr dowodu Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6678972 Napisano: 31.01.2020 21:51:29 w SZUKAM....
Szukam jakiejś zniżki do zalando, czy ktoś ma jakąś zbędną? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6664040 Napisano: 05.12.2019 14:32:06 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

karolkas napisał(a):

Czy ktoś miał kiedyś taki wypadek, że dziecko złamało sobie rękę w parku trampolin i pisał jakieś pisma o rekompensatę, zadośćuczynienie, za brak zainteresowania do właścicieli parku?

To był wypadek czy wadliwy sprzet?
Tam chyba nie ma opieki 1:1  emotka  a co mówi regulamin?

To był wypadek, dziecko poślizgnęło się na trampolinie i źle upadło, łamiąc sobie rękę. Bylismy kiedyś na innych trampolinach i tam był obowiązek noszenia skarpetek antyposlizgowych, tu czegoś takiego nie było
z regulaminu wycinek
  • W PowerLand dzieci pozostają pod opieką rodzica lub opiekuna.
  • Istnieje możliwość pozostawienia dziecka w Parku tylko i wyłącznie po ówczesnym
  • podpisaniu oświadczenia dostępnego na recepcji. Opcja dotyczy dzieci powyżej 9 roku życia.
  • Na terenie PowerLand zarówno dzieci jak i dorośli bawią się bez butów ale ZAWSZE w skarpetkach, ze względu na
    bezpieczeństwo i higienę nie wchodzimy na boso- jeśli zapomniałeś
    skarpetek nie martw się! Można je kupić w naszej recepcji.
Boję sie co by było jakbym Karola samego tam zostawiła, niby pod opieką pracowników.

Byliśmy na płatnych urodzinach, było zapłacone za mnie, za Karola i ja dostakowo zapłaciłam za drugiego syna. Rękę złamał sobie w pierwszych dwóch minutach po wejściu. Pracownik w ogole nie zareagował, jakby to był chleb powszedni i każde dziecko ze złamaniem wychodziło od nich. Syn miał operacje w nocy, bo to jakieś bardziej skomplikowane złamanie. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

karolkas

#6664031 Napisano: 05.12.2019 14:06:52 w SZUKAM....
Czy ktoś miał kiedyś taki wypadek, że dziecko złamało sobie rękę w parku trampolin i pisał jakieś pisma o rekompensatę, zadośćuczynienie, za brak zainteresowania do właścicieli parku? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6662102 Napisano: 28.11.2019 19:49:59 w moje dzisiejsze wygrane :)

karolkas

#6653526 Napisano: 01.11.2019 22:16:51 w Gratulacje! Dla wygranych!
nataszka napisał(a):

Dziękuję za wszystkie  gratulacje  emotka  Jutro kicam na pocztę ze szczęśliwym paragonem!
To jest prawdziwe BINGO w LOTERII  -
Jedna nagroda główna wygrana jednym zgłoszeniem !!!

super, ekstra wygrana, braaaawooooooo Wyświetl w wątku >>
1 nataszka 0

karolkas

#6651686 Napisano: 25.10.2019 23:20:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
co by tu nie gadać,ale cieszę się że wygrałam 4-ego głodka, moje chłopaki przeszczęśliwi , bo maskotki choć dziwnie "okropne" to dla dzieci przeurocze Wyświetl w wątku >>

karolkas

karolkas

#6649412 Napisano: 17.10.2019 14:58:41 w Czy informują/ informowali?
bethan napisał(a):

dede napisał(a):

A tak zapytam. Wygrał ktokolwiek ten projektor Epson w konku śniadaniowym Nestle. Nie widzę zdjęć laureatów głównych?

Być może nie udzielili zgody na publikację zdjęcia.

W zdjęciach, na samym dole gdzies byli zwyciezcy miesięczni za sierpien Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6649228 Napisano: 16.10.2019 23:01:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
mariolakal napisał(a):

Dziękuję wszystkim za miłe słowa i gratulacje ! To moja pierwsza "konkretna" nagroda w bieżącym roku... Cieszę się bardzo, gdyż od kilku lat nie byłam na wakacjach... Na pewno zregeneruję na zimę swoje stare gnaty w jakimś SPA, a latem jakieś ciepłe morze, nad które można się dostać drogą lądową...  emotka
Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki !   emotka

Ach pozytywnie zazdroszczę...sama bym do jakiegoś SPA pojechała, dawno nie byłam... Wyświetl w wątku >>

karolkas

#6649223 Napisano: 16.10.2019 22:35:00 w Gratulacje! Dla wygranych!
mariolakal poszalałaś !!!!ogromne gratulacje Wyświetl w wątku >>