Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#6554680 Napisano: 07.12.2018 23:49:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
głośnik z Laysów z 4-ego emotka Wyświetl w wątku >>

karolkas

#6554335 Napisano: 06.12.2018 23:15:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
mallina napisał(a):

Dziękuję wszystkim za gratulacje. Auto - moje pierwsze wygrane, wymarzone, długo wyczekiwane... i wspaniale się prowadzi, jak marzenie emotka

Gratulacje, piękna nagroda, chciałabym kiedyś choć troszkę podobną wygrać Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6552440 Napisano: 30.11.2018 22:16:57 w Lay's
Mam karte do empik po tylu probach. zdjecie bylo moje,pod konkurs.pisane proza,bez rymowanek.tytul troche przerobiony z tych istniejacych Wyświetl w wątku >>

karolkas

#6552439 Napisano: 30.11.2018 22:12:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Karta z lays do empik i jeszcze smartwatch za rakietę UPC i mąż tableta na szkoleniu z zakladu pracy wylosował (ale fart) Wyświetl w wątku >>

karolkas

#6551887 Napisano: 29.11.2018 13:47:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
słyszałam, że jak się tu ponarzeka to coś sie wygrywa, to narzekam, eh eh eh, wątku zadziałaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6551442 Napisano: 28.11.2018 09:55:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kinzao napisał(a):

No cóż jeszcze tego na forum nie robiłem, ale może warto spróbować - szukam dobrej duszyczki (priv), która podpowie co temu Heńkowi trzeba pisać żeby na choć jedną dostawę piwka się załapać emotka emotka
Pamiętajcie, że za każdym razem jak pomagasz innemu konkursowiczowi gdzieś na świecie rodzi się mały słodki jeżyk emotka emotka

Jak dostaniesz podpowiedź to się podzielisz??? please (Priv), to dołożę do jeżyka pyszne jabłuszko Wyświetl w wątku >>
1 madzia53 0

karolkas

#6544083 Napisano: 04.11.2018 18:46:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiaj110 napisał(a):

baska1505 napisał(a):

mamimamu napisał(a):

carissma napisał(a):

Wpisuje kod z płatków nestle na stronce i wyskakuje mi błąd. Wszystko wpisuje poprawnie. Ktoś tak miał?

Tak, mi pojawiał się błąd: kod wykorzystany lub nieprawidłowy. Napisałam do nich i się okazało, że kod maja juz zarejestrowany w systemie (co ciekawe zostal zgloszony 2godz przed tym, jak kupilam to promocyjne opakowanie). I choc ida w zaparte, ze kody sa unikatowe, to chca wyjasnic sprawe. Jesli wiec o takim bledzie mowisz, to proponuje sie do nich odezwac:) 

Wczoraj kupiłam płatki, dziś chciałam zarejestrować-a tu niespodzianka -  kod wykorzystany- ale jak to możliwe jeśli kody są wewnątrz opakowania? 
Możecie powiedzieć czy u Was coś ruszyło po napisaniu do nich? 

Ja miałam taką sytuację, jak wpisywałam kod to się okazało że wykorzystany już był. Napisałam do organizatorów i się okazało że dzień wcześniej ktoś go już wykorzystał. Trochę się wkurzyłam, powymienialiśmy się różnymi informacjami. W końcu poprosili żebym wysłała zdjęcie kodu z paczki, paragon kiedy zakupiłam płatki (mój kod był widoczny bez otwierania paczki), więc im też wysłałam zdjęcie kodu  z zewnątrz paczki. Uznali reklamacje i przysłali nowy kod do wzięcia udziału w konkursie (ale i tak na nowy kod  nie wygrałam). Wyświetl w wątku >>
1 kasiaj110 0

karolkas

#6543105 Napisano: 30.10.2018 18:47:56 w SZUKAM....
mayteq napisał(a):

karolkas napisał(a):

Czy ktoś ma przez przypadek pod ręką głośnik jbl Flip4 wygrany w Monte i mógłby powiedzieć czy głośnik ma nr seryjny?


Kazdy JBL ma, zazwyczaj pod gumka, pod ktora ukryte jest wejscie micro USB.

no właśnie osoba która ode mnie kupiła,mówi że tego nr nie ma. Chciałam się dowiedzieć czy inne głośniki od Monte też nie mają tego numeru Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6543083 Napisano: 30.10.2018 17:51:22 w SZUKAM....
Czy ktoś ma przez przypadek pod ręką głośnik jbl Flip4 wygrany w Monte i mógłby powiedzieć czy głośnik ma nr seryjny? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6539384 Napisano: 17.10.2018 16:09:49 w Loterie bramkowe
edzia21 napisał(a):

karolkas napisał(a):

edzia21 napisał(a):

karolkas napisał(a):

Czy ktoś pisał jakieś wyjaśnienia do Winiar, że został zgłoszony nie ten numer z paragonu do loterii? miałam paragon z lidla i zgłosilam ten numer co jest na dole, a oni mi piszą że nie ten nr powinnam zgłosić tylko inny (najprawdopodobniej nr wydruku powinnam zgłosić) , tylko paragon odesłałam, zdjęcia nie zrobiłam, nie wiem jaki nr zgłaszałam do loterii a jaki jest nr wydruku na paragonie. Co mam napisać w takim wyjaśnieniu? ktoś podpowie?

Proponuje zaczac czytac regulaminy PRZED wzieciem udzialu w akcji. Punkt 2.7 regulaminu loterii Winiary. Nie rozumiem czego od nich oczekujesz, skoro sama zlamalas regulamin (pisanie jakis wyjasnien)? emotka

Ale oni sami do mnie napisali żebym wyjaśnienia napisała, dobra nie ma sprawy, nie było tematu

Zawsze mozesz napisac ze nie przeczytalas regulaminu (po czym bedziesz skonczona), albo trzymalas paragon "odwrotnie" i pomylilas gore z dolem  emotka  nie wiem czy to w czyms pomoze...ale powodzenia! emotka

Ja się po prostu zasugerowałam loterią z lidla, gdzie numer paragonu jest ten dolny Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6539369 Napisano: 17.10.2018 15:53:55 w Loterie bramkowe
edzia21 napisał(a):

karolkas napisał(a):

Czy ktoś pisał jakieś wyjaśnienia do Winiar, że został zgłoszony nie ten numer z paragonu do loterii? miałam paragon z lidla i zgłosilam ten numer co jest na dole, a oni mi piszą że nie ten nr powinnam zgłosić tylko inny (najprawdopodobniej nr wydruku powinnam zgłosić) , tylko paragon odesłałam, zdjęcia nie zrobiłam, nie wiem jaki nr zgłaszałam do loterii a jaki jest nr wydruku na paragonie. Co mam napisać w takim wyjaśnieniu? ktoś podpowie?

Proponuje zaczac czytac regulaminy PRZED wzieciem udzialu w akcji. Punkt 2.7 regulaminu loterii Winiary. Nie rozumiem czego od nich oczekujesz, skoro sama zlamalas regulamin (pisanie jakis wyjasnien)? emotka

Ale oni sami do mnie napisali żebym wyjaśnienia napisała, dobra nie ma sprawy, nie było tematu Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6539345 Napisano: 17.10.2018 15:37:04 w Loterie bramkowe
Czy ktoś pisał jakieś wyjaśnienia do Winiar, że został zgłoszony nie ten numer z paragonu do loterii? miałam paragon z lidla i zgłosilam ten numer co jest na dole, a oni mi piszą że nie ten nr powinnam zgłosić tylko inny (najprawdopodobniej nr wydruku powinnam zgłosić) , tylko paragon odesłałam, zdjęcia nie zrobiłam, nie wiem jaki nr zgłaszałam do loterii a jaki jest nr wydruku na paragonie. Co mam napisać w takim wyjaśnieniu? ktoś podpowie? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6539160 Napisano: 17.10.2018 11:42:57 w Loterie bramkowe
Victoria33 napisał(a):

karolkas napisał(a):

Czy ktoś podpowie gdzie znajde ten kod w płatkach nestle?mam promocyjne opakowanie i nigdzie nie mogę znaleźć

Jest na "lewej" stronie opakowania w okolicach kodu kreskowego. Przyda się dobre światło, bo to małe czerwone literki.

o Boziu faktycznie jest, dziekuję Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6539155 Napisano: 17.10.2018 11:38:56 w Loterie bramkowe
Czy ktoś podpowie gdzie znajde ten kod w płatkach nestle?mam promocyjne opakowanie i nigdzie nie mogę znaleźć Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6536177 Napisano: 09.10.2018 07:53:11 w Dziś cieszę się z.....
Oddałam na aukcję dla poważnie chorej znajomej koszulkę  z Lays z podpisem Błaszczykowskiego i została wylicytowana za 700zł. Cieszy mnie to. Wyświetl w wątku >>

karolkas

#6534985 Napisano: 04.10.2018 19:48:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Winiary dla mojej mamy, ale się ucieszy emotka Wyświetl w wątku >>

karolkas

#6534727 Napisano: 04.10.2018 09:43:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
moja koleżanka z pracy (mugol konkursowy) wczoraj trafiła 500 zł w loterii prince polo (tak po troszku czuję jakbym miała mały wkład w jej wygraną emotka ) Wyświetl w wątku >>

karolkas

#6533328 Napisano: 30.09.2018 20:23:50 w Popraw sobie humor...
androm napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
wklejam emotka  screena z rozmowy na olx - dotyczy sprzedaży karty Unilimited do Cinema City emotka  

bezczelność ludzka zawsze mnie zadziwia
200 zł, łaskawca:)

Oj ja też miałam masę takich wiadomości odnośnie tych kart,aż mi się odpisywać nie chciało. Ale w końcu uzyskałam taką cenę jaką chciałam.

Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6533132 Napisano: 29.09.2018 20:29:13 w Wkurza mnie...
kinzao napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kinzao napisał(a):

Karty do decathlonu z zotta byliśmy dzisiaj na zakupach i przy kasie okazalo sie ze karty sa niaktywne oczywiście karta zapisana wg insttukcji organizatora... Mieliscie tez z tym problemy? 

jeszcze nie używałam... ale co jakiś czas dostaję info jak mam zapisać tę swoją kartę żeby było dobrze emotka

Sens w tym, że ja zrobiłem tak jak oni napisali... Dodatkowo pobrałem karte też normalnie bezpośrednio z linku. Żadna z nich nie działała  

u mnie działało bez problemu,ale kupowałam przez internet

Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6532726 Napisano: 28.09.2018 10:51:09 w Winiary
iszhara napisał(a):

Czy to prawda że dziś słali potwierdzenie rezerwy? Z jakich dni? emotka

ja mam z 11 września Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0