Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#3050982 Napisano: 24.01.2010 11:55:46 w Konkurs na forum2?
rzucanie poduszkami - głowę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3050964 Napisano: 24.01.2010 11:52:49 w Konkurs na forum2?
jazda na rowerze stacjonarnym - kostka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3050959 Napisano: 24.01.2010 11:51:34 w Konkurs na forum2?
buuu zostałam zdyskwalifikowana, ja się tak nie bawie Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3050946 Napisano: 24.01.2010 11:49:49 w Konkurs na forum2?
arta napisał(a):

karolkas napisał(a):

seks emotka ale co zwichnęłaś to nie mam pojęcia


nadgar emotka emotka




emotka dobre Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3050939 Napisano: 24.01.2010 11:48:04 w Konkurs na forum2?
seks emotka ale co zwichnęłaś to nie mam pojęcia Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3050935 Napisano: 24.01.2010 11:47:16 w Konkurs na forum2?
zjeżdżanie na sankach-siniaki na nogach Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3050896 Napisano: 24.01.2010 11:31:43 w Rossmann
toka napisał(a):

sambolera napisał(a):

dala napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

czy ktos wie co to moze byc mam ikonke obok prezentu z gratulacjami
jak otwieram wyskakuje mi takie cos
Gratulujemy zwycięstwa w jednym z naszych konkursów.

Na Twój adres e-mail zostały wysłane szczegółowe informacje dotyczące odbioru nagrody.
ale nie dostalam zadnego meila i nie wiem o co chodzi emotka




Ja mam podobnie i też nie wiem o co chodzi emotka emotka



i ja tak mam
emotka ale to chyba jakaś pomyłka w moim przypadku, dawno nie brałam udziału na rossnecie
w ogóle tam jest jakaś data majowa


ja tez tak mam emotka Moze to z konkursu na fryzure? emotka



no wlaśnie tez weszlam zobaczyc i tez mam (bralam udzial w konku na fryzurkę i ten jakis o zapachu).

mój mąż taka ikonke dostał jak wygrał w konkursie co były te ekspresy do wygrania, do tej pory ma tą ikonkę Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3035972 Napisano: 20.01.2010 12:57:38 w Wkurza mnie...
kurka coś dzisiaj mam wkurzający dzień, znajoma męża jest konsultanktą z oriflame i chcialam żeby mi odebrała na tą szminkę na ten kod, a ona że do kazdego zamówienia dodaje koszty przesyłki i koszty jakie ponosi z bycia konsultantką i u niej cena produktu w sumie nie jest taka jak z katalogu, bo dochodza rozne opłaty. Guzik!! a dlaczego ja mam placić za to że ona jest konsultantką??? gdzie znajde w szczecinie konsultantkę ktora mnie nie skasuje za tą szminkę?? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3035801 Napisano: 20.01.2010 12:02:02 w Wkurza mnie...
helatko napisał(a):

Wkurza mnie rodzinka, jak coś wygram to łapki chętnie wyciągają, a jak im mówię żeby sobie kupili produkty na konkurs to cisza.
Najlepiej wygraj, daj i jeszcze im podziękuj,że chcieli wziąć emotka



u mnie to non stop jest, juz ogolnie przestaje w ogole dla rodziny grac, a najbardziej mnie wkurzyla ciotka, jak jej kiedys powiedzialam ze wygralam dla niej kawe lavazza, to pozniej co tydzien mialam smsa gdzie ta kawa i czemu to tak długo trwa. Nerwica mnie brała.
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3035786 Napisano: 20.01.2010 11:55:51 w Wkurza mnie...
emanuela dokładnie za bezcen i po kosztach się sprzedaje, ale jakbym wygrała samochód to nawet za połowe ceny moge sprzedać i tak będe sie cieszyć

a w temacie, masakrycznie wkurzył mnie mój synek dziś, chcialam isc na spacer i zmieniałam pampersa synkowi, juz nie mówie co on mial w tym pampersie. Karolek (doslownie jak koszmarny Karolek) zaczał sie krecić, wiercić, wywijać i cala zawartość pampersa sie lekko porozrzucała emotka . Tak się wkurzyłam ze odechcialo mi sie spaceru i nigdzie nie ide i wrzuciłam dziecko do spania ze zlości. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3035746 Napisano: 20.01.2010 11:45:03 w Wkurza mnie...
jutis napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

emanuela24 właśnie MIX, mam dwa telefony, w poprzednim tak nie było emotka czytałam umowę, a ten głupi punkt przeoczyłam, doładowałam drugi raz emotka emotka emotka emotka

emanuela24 napisał(a):


to sobie kup - a wtedy wygrasz kilka kompletów - ja zawsze tak mam emotka emotka emotka emotka

w temacie wkurza mnie że już od rana mam humor zrąbany emotka



Domyślam się, że tak będzie, bo już to przerabiałam z iPodami... nie mogłam wygrać, kupiłam, a tu nagle wpadły dwa kolejne emotka


Chyba coś w tym jest.Ja nie mogłam wygrać lokówki to w końcu sobie kupiłam,a za klika dni wygrałam w konkursie i teraz mam dwie emotka



jak to tak działa to się dzis wybiorę do salonu samochodowego;)
a w temacie: wkurza mnie polityka prorodzinna w naszym kraju emotka




eee to jak ja kupilam samochód to niedługo wygram? emanuela24 trzymam cie za słowo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3031861 Napisano: 19.01.2010 11:22:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarł rower z rimmela na plecach biednego kuriera, ładniutki nawet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3029313 Napisano: 18.01.2010 03:26:38 w Rossmann
siutek3 napisał(a):

karolkas napisał(a):

siutek3 napisał(a):

karolkas napisał(a):

siutek3 napisał(a):

widział ktoś ul.krzywostego w szczecinie?? bo on rana nie widziałam...



bardzo szybko sie skonczylo i krzywoustego i kollataja emotka



ale kołłątaja jest jeszcze;) a krzywosutego jak nie było tak nie ma...wogóle ktos widział i pobrał kod na tą ulicę???



jest kollataja ???
emotka przeciez nie bylo



a na krzywoustego pobrałaś kod jakiś dzisiaj emotka



sory mnie sie pomylilo z boh warszawy, tam pobralam kod, faktycznie krzywoustego nie bylo Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3029291 Napisano: 18.01.2010 03:22:53 w Rossmann
siutek3 napisał(a):

karolkas napisał(a):

siutek3 napisał(a):

widział ktoś ul.krzywostego w szczecinie?? bo on rana nie widziałam...



bardzo szybko sie skonczylo i krzywoustego i kollataja emotka



ale kołłątaja jest jeszcze;) a krzywosutego jak nie było tak nie ma...wogóle ktos widział i pobrał kod na tą ulicę???



jest kollataja ???
emotka przeciez nie bylo Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3029252 Napisano: 18.01.2010 03:10:41 w Wkurza mnie...
wkurza mnie ze kupilismy z meżem nasz wymarzony samochód, wplacilismy wiecej niz 70 procent ceny, na reszte nam zabraklo, chcemy wziac mały kredyt i sie zaczynaja schody, pelno papierologii, umow i itp. samochód od tygodnia stoi w salonie a my go nie mozemy wziac i jezdzimy trupkiem, Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3029225 Napisano: 18.01.2010 03:00:30 w Rossmann
siutek3 napisał(a):

widział ktoś ul.krzywostego w szczecinie?? bo on rana nie widziałam...



bardzo szybko sie skonczylo i krzywoustego i kollataja emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3028892 Napisano: 18.01.2010 01:12:21 w Wkurza mnie...
i co , wkurzam się sama na siebie, mialam nie dawać zdjęcia na lindt a teraz siedze i się wkurzam, bez sensu te konki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3028311 Napisano: 18.01.2010 10:47:21 w Rossmann
u mnie c jakis czas jest moja drogeria raz nie ma, ogolnie chyba swiruje stronka

a tak z innej beczki, czy dziś jakieś wyniki maja byc? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3027368 Napisano: 17.01.2010 09:57:23 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

karolkas napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Sama biorę udział w konkursach klikanych. Ale wkurzają mnie z tego względu, że są osoby, które zaniżają średnią w tych konkursach. Szkoda, że te konkursy klikane są... klikane. Wolałabym, żeby to Organizatorzy wybierali zwycięskie prace.


ale wlasnie o to chodzi nie kazdemu moze podobac sie praca i wtedy daja jedna 2 czy 3 gwiazdki owszem sa zanizania ale tez sa obiektywne oceny



mnie ostatnio tez strasznie wkurzają klikane konkursy, zwlaszcza tam gdzie liczy sie średnia. Ciągle sobie obiecuję ze nie będe brala udzialu, a ciągle jakoś się wciągam. Mnie z tego wszystkiego najbardziej wkurzaja prośby o kliki na zdjęcia tak beznadziejne, że aż szkoda gadać. Nie w temacie, nie ostre, nie ładne. A zdjęcia ktore naprawde sa warte nagrody odpadają na przedbiegach.


dlatego ja raczej wycofalam sie z tego czasem od swieta w cos zagram ale uwazam ze nie ma co sie denerwowac, zreszta bardziej ciesza mnie wygrane w konkursach gdzie wiem ze faktycznie liczy sie to co napisala a nie ile pkt zebralam choc czasem robie wyjatki emotka



no ja tez od czasu do czasu wyjątki robię, emotka mam fajne zdjęcie na konkurs lindta, nad którym myslalam chyba z cztery dni, jak je zrobić, ale boje się dac, bo cholerka zaraz zaniżą.

a w temacie wkurza mnie, ze zbliża sie 25-y i musze vat zaplacic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3027347 Napisano: 17.01.2010 09:48:24 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Sama biorę udział w konkursach klikanych. Ale wkurzają mnie z tego względu, że są osoby, które zaniżają średnią w tych konkursach. Szkoda, że te konkursy klikane są... klikane. Wolałabym, żeby to Organizatorzy wybierali zwycięskie prace.


ale wlasnie o to chodzi nie kazdemu moze podobac sie praca i wtedy daja jedna 2 czy 3 gwiazdki owszem sa zanizania ale tez sa obiektywne oceny



mnie ostatnio tez strasznie wkurzają klikane konkursy, zwlaszcza tam gdzie liczy sie średnia. Ciągle sobie obiecuję ze nie będe brala udzialu, a ciągle jakoś się wciągam. Mnie z tego wszystkiego najbardziej wkurzaja prośby o kliki na zdjęcia tak beznadziejne, że aż szkoda gadać. Nie w temacie, nie ostre, nie ładne. A zdjęcia ktore naprawde sa warte nagrody odpadają na przedbiegach.
Wyświetl w wątku >>
0 0