Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#3021891 Napisano: 15.01.2010 01:09:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karolkas napisał(a):

u mnie dwa razy kubek HBO z czego jeden w drobnym maczku



i przed chwilką kocyk pomarańczowy happy (kurier ups)
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3021819 Napisano: 15.01.2010 12:45:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
u mnie dwa razy kubek HBO z czego jeden w drobnym maczku Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3019885 Napisano: 14.01.2010 04:18:59 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

karolkas napisał(a):

tato999 napisał(a):

mrufka napisał(a):

wkurza mnie że nadal nie ma wyników z Mikołajkowego Detektywa..... emotka emotka Codziennie sprawdzam z nadzieją a tu nic. A jak wypatrzyłam a nagrodach ze oprócz tych wszystkich cudownych rzeczy dają też prostownicę, to już usiedzieć nie mogę czekając mna wyniki emotka i łudzę się jak głupia mcały czas że jedna z nagród Jury powędruje do mnie emotka




ale wy wszyscy niecierpliwi emotka

wyniki mają być do pierwszej połowy stycznia, która mija jutro a że oni weryfikują zgłoszenia to im się chwali przynajmniej będzie konkurs uczciwie rozwiązany emotka



no raczej są punkty poobcinane, spróbujcie wpisać swoje nicki w wyszukiwarke w we-dwoje i na pewno nie bedziecie mialy tyle ile na koniec konkursu


ja juz zapomnialam o tym konku emotka ale juz czekam z niecierpliowscia emotka



juz nie mozna zobaczyc, a wczesnie sie wyswietlalo

a w temacie wkurza mnie ze moj synek jest chory i mi caly dzien dezorganizuje juz o nocce nie wspomne, Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3019724 Napisano: 14.01.2010 03:36:11 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

mrufka napisał(a):

wkurza mnie że nadal nie ma wyników z Mikołajkowego Detektywa..... emotka emotka Codziennie sprawdzam z nadzieją a tu nic. A jak wypatrzyłam a nagrodach ze oprócz tych wszystkich cudownych rzeczy dają też prostownicę, to już usiedzieć nie mogę czekając mna wyniki emotka i łudzę się jak głupia mcały czas że jedna z nagród Jury powędruje do mnie emotka




ale wy wszyscy niecierpliwi emotka

wyniki mają być do pierwszej połowy stycznia, która mija jutro a że oni weryfikują zgłoszenia to im się chwali przynajmniej będzie konkurs uczciwie rozwiązany emotka



no raczej są punkty poobcinane, spróbujcie wpisać swoje nicki w wyszukiwarke w we-dwoje i na pewno nie bedziecie mialy tyle ile na koniec konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#3005045 Napisano: 08.01.2010 03:27:50 w PODZIĘKOWANIA
Wszystkim dziękuję za miłe słowa odnośnie mojej metamorfozy, bardzo milo na duszy jest gdy się słyszy takie słowa. Wszystkim kobietom życzę takich wygranych, które zmieniają życie w pozytywnych barwach. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2993996 Napisano: 05.01.2010 11:07:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
slavek napisał(a):

zaczytana-pola to tak jak ja emotka



he he i ja, ja 4 wyslalam Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2970397 Napisano: 28.12.2009 11:55:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
malpka napisał(a):

grancias napisał(a):

Eeee ja tam nie widziałem by jakas osoba zdobyla 1000 punktow w 1 dzien, wiec moze nie naciągajcie prawdy. Owszem widziałem ze przybywało im ponad 300 punktow dziennie, ale nie tysiac ! Inna sprawa. Juz wczesniej pisalem, ze w zeszlym roku w konkursie organizowanym na WEDWOJE eliminowano takich oszustów, wiec nie macie sie czego obawiac jak zbieracie uczciwie glosy emotka Z reszta chyba nie bierzecie udzial w konkursach kilkanych pierwszy raz. Kazdy wie, ze znajda sie osoby, ktore potrafia zlamac zabezpieczenia ;/



jak ktoś obserwuje codziennie, to widzi, ze nawet po te 1000 przybywało i to bez żadnego naciągania prawdy... osoby te najczęściej nabiją sobie ponad 1000 i mają spokój przynajmniej na jakiś czas emotka



raz wyeliminuja a raz nie. Na dwoje babka wróżyła. Nie dawno brała udział w konkursie volume na okladkę i tam jedna osoba ewidentnie nabijala sobie punkty tylko w nocy i co, nie zdyskwalifikowali jej. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2968682 Napisano: 27.12.2009 07:39:24 w Pomocy!!!!
azych2 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

karolkas napisał(a):

podlapałam wirusa o nazwie net1.exe, ktoś wie jak mozna to usunąć, program antywirusowy nie radzi sobie, ciagle na nowo powstaje ten plik


jeśli masz avasta to musisz właczyć skanowanie komputera podczas rozruchu i wtedy system sobie poradzi, bo w stanie gotowości widać nie da rady (tak mi się wydaje, ekspertem nie jestem)



no i masz problem bo normalnie go nie usuniesz....poczytaj w internecie o programie combofix a jak nie dasz rady to tylko format dysku



juz moj mąż mi go usunął , jakims programem look2me. Ten wirus to jakis swiateczny byl, uruchomil sie o konkretnej godzinie na obydwu kompach i strasznie neta zamulal. Więc jak komus internet chodzi jak krew z nosa to niech popatrzy czy go przypadkiem nie ma. Ale dzieki za porady. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2964404 Napisano: 25.12.2009 11:00:32 w Pomocy!!!!
podlapałam wirusa o nazwie net1.exe, ktoś wie jak mozna to usunąć, program antywirusowy nie radzi sobie, ciagle na nowo powstaje ten plik Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2958827 Napisano: 22.12.2009 11:35:59 w Rossmann
a pamieta ktos kiedy maja byc wyniki z cleanic? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2957041 Napisano: 21.12.2009 03:50:18 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

wkurza mnie, ze kasia i lindt mnie nie lubią emotka emotka



ja bym dodała jeszcze Tchibo.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2950410 Napisano: 17.12.2009 10:48:23 w Pomocy!!!!
kalisto1986 napisał(a):

karolkas napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

karolkas napisał(a):

Kto mi pomoże dostać się na okładkę glamour lutowego i zagłosuje na moją okładkę?


emotka ale ci krotko wlosy scieli emotka



no
emotka średnio na jeża zadowolona jestem, no ale odrosną i naprawię to


ja cie wolalam w ostatniej fryzurce tez emotka ale nie jest zle odrosna emotka



no czasami co londyńskie nie znaczy wcale lepsze Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2950363 Napisano: 17.12.2009 10:34:15 w Pomocy!!!!
kalisto1986 napisał(a):

karolkas napisał(a):

Kto mi pomoże dostać się na okładkę glamour lutowego i zagłosuje na moją okładkę?


emotka ale ci krotko wlosy scieli emotka



no
emotka średnio na jeża zadowolona jestem, no ale odrosną i naprawię to Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2950278 Napisano: 17.12.2009 10:11:35 w Pomocy!!!!
Kto mi pomoże dostać się na okładkę glamour lutowego i zagłosuje na moją okładkę? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2947650 Napisano: 16.12.2009 08:20:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
cobra176 napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

karolkas napisał(a):

są wyniki super sesji zdjęciowych zorganizowanych przez nivea w londynie , zakladka zwyciezcy http://www.volumesensation.pl/ , moj nick to robaczek.A teraz mozecie mnie zjechać ze wyszlam strasznie, a jak chcecie mnie pocieszyć to oddajcie głosik. Gra nie była warta świeczki powiem szczerze.


mi sie podoba 415 odemnie emotka



Dziwne... ja zagłosowałam i nadal jest 415 emotka
Ale wyglądasz bardzo ładnie emotka



mnie sie wydaje ze na tle innych okladek strasznie staro wyszlam, bez porównania do tego co kiedys mi fotke pstrykneli. Cos z tymi glosami jest nie tak, niby glosuje ale ich nie zlicza. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2947595 Napisano: 16.12.2009 08:02:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
są wyniki super sesji zdjęciowych zorganizowanych przez nivea w londynie , zakladka zwyciezcy http://www.volumesensation.pl/ , moj nick to robaczek.A teraz mozecie mnie zjechać ze wyszlam strasznie, a jak chcecie mnie pocieszyć to oddajcie głosik. Gra nie była warta świeczki powiem szczerze. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2946060 Napisano: 16.12.2009 09:40:52 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

tato999 napisał(a):


a moja mama nigdy w nas nie wmuszała jedzenia emotka jak zgłodnieliśmy sami przyszliśmy emotka nie chcieliśmy jeść to też nie dostaliśmy nic słodkiego prosta reguła emotka wmuszanie dziecku jedzenia nie prowadzi do niczego dobrego a już używanie jakichś odżywek na wzmożenie apetytu to głupota totalna potem w starszym wieku dzieci mają większą tendencje do tycia



na mojego niejadka nic nie działało, nie chciał jeść i koniec, wyrósł z niejadkowania, teraz muszę zamykać lodówkę na 7 kłódek , nie martw się karolkas , czas jest najlepszy na wszystko emotka




he he
u mnie tego starszego 3 latka nie moge zmusic do jedzenia a przed tym mlodszym 1 roczek to musze się chować z jedzeniem. Różnica między nimi 2 lata a w wadze tylko 1,5 kilogram.Mam nadzieję że wyrośnie z tego, bo straszny z niego kosciotrupek. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2945981 Napisano: 16.12.2009 09:02:06 w Wkurza mnie...
wkurza mnie jeszcze, że na nagrody wygrane tak długo czasami trzeba czekać. Czyli od wygrania do otrzymania jest długa droga.Czasami nagroda już ta tak nie cieszy, jak w momencie zobaczenia wyników (mówie np o lavazzie i pewno z rimmelem bedzie to samo) Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2945945 Napisano: 16.12.2009 08:45:17 w Wkurza mnie...
Mnie wkurza mój synek , który nie chce nic jeść i dokładnie robię to co moja mama, a czego mówiłam ze nigdy nie będę robić, zmuszam na siłę do jedzenia. Mam wyrzuty sumienia, ze to robię. Ale inaczej to by już naprawdę nic nie jadł. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2941515 Napisano: 14.12.2009 04:21:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

frezja napisał(a):

karolkas napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

missy7 napisał(a):

evja napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

bethan napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Mnie rozbroiło to drugie miejsce:

http://gizmobox.p...ien-na-klucz-309.jpg

http://www.pytani...pl/rk/ii_miejsce.htm


To zdjęcie to jest chyba z jakiegoś katalogu...



Tak i w internecie się często przewija, ale jak widać zostało docenione i otrzymało II miejsce... emotka


VII miejsce też wydaje mi się znane.




Coś mi świta, ale skąd to nie wiem...




Już to gdzieś widziałam. Dokładnie to zdjęcie. Chyba w jakimś sklepie internetowym jak szukałam gadżetów na prezent.


to napiszcie do nich... Ja tez nie toleruję plagiatów !!



ODPOWIED¬:

witam
nie wiem jak to sie stało, ale wyników jeszcze nie ma na stronie emotka czy
moze
pani wrzucic mi link i print screen ze strony gdzie pan je widzi? sa dopiero

w wersji testowej.
co do zdjęcia - to kazdy uczestnik podpisuje regulamin, ze ma prawa
autorskie do danego zdjecia. Nie mamy sposobu by sprawdzic czy to prawda
ale bardzo dziekuje za uwagi emotka



znalazlam

http://www.minist...&utm_content=679


a wziełas pod uwage ze mogła kupic emotka karolkas ze tez ci sie chciało szukac emotka emotka emotka kurcze ludzie cierpia chyba na brak obowiazków emotka


taaak kupiła, ułożyła idealnie na czymś białym i zrobiła identyczne zdjęcie emotka
a znalezienie tego linka na pewno nie było trudne, może Tobie by zajęło kilka godzin, ale niektórzy znajdują w kilka minut, i mają czas na obowiązki



emotka emotka w klika sekund emotka emotka



dokladnie zajeło mi to kilka sekund i wpisalam nawet schowek na klucze. A zrobilam to tylko, ze pisaliscie ze to widzieliscie gdzies, tak to nawet bym sie tym nie zainteresowala.
a zdjecie jest identyczne, wiec podejrzewam ze osoba ta nie kupila tego i ulozyla tak samo.
Tak samo jak na rossnecie pełno było ciastek z neta wziete. Mierzi mnie cos takiego, ze ktos nawet sie nie pokusi żeby własnoręcznie zrobić zdjęcie.
Wyświetl w wątku >>
0 0