Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#2773341 Napisano: 21.10.2009 07:01:18 w Wkurza mnie...
mariwanna napisał(a):

karolkas napisał(a):


ja kiedys kupilam pange zamrozona w realu i po rozmrożeniu i usmażeniu czulam jakbym jadla pleśń, nic na rybie nie bylo widać a w smaku splesniała straszliwie. Ja nic co nie jest puszkowane i hermetycznie zamkniete nie kupuje w markecie.


pangi nie polecam, swego czasu sporo naczytałam się o sposobach jej hodowli emotka
a w temacie - wkurza mnie pogoda - już ponad tydzień jest pochmurno...



juz dawno nie kupuje,tez sie naczytałam Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2773244 Napisano: 21.10.2009 06:41:50 w Wkurza mnie...
taaga20 napisał(a):

asiam napisał(a):

taaga20 napisał(a):

rwas napisał(a):

asiam napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

asiam napisał(a):

Kupiłam 1 kg mrożonego mintaja.
Po rozmrożeniu zostało mi.....Ciekawa jestem kto zgadnie ile dkg.
To jest po prostu skandal.Że nie ma jakichś norm na mrożenie ryb.Zamiast w wodzie to pływają w lodzie.


pewnie ze 40deko emotka


Trochę więcej- 55dkg.Skandal po prostu!!! emotka
Że też mnie podkusiło ważyć!
Teraz tylko się wkurzam.




najlepiej nie wazyc-ja tez tak kiedys przewazylam i tez ok 1/2 bylo rybki emotka


i dlatego ja ryby kupuje w sklepie rybnym a nie w tesco, realu, carrefourze, netto, lidlu, biedronce, stokrotce itp


Ja też tylko w rybnym kupuję !!! emotka


zbieraj tę wodę i jutro do reklamacji emotka



ja kiedys kupilam pange zamrozona w realu i po rozmrożeniu i usmażeniu czulam jakbym jadla pleśń, nic na rybie nie bylo widać a w smaku splesniała straszliwie. Ja nic co nie jest puszkowane i hermetycznie zamkniete nie kupuje w markecie. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2769377 Napisano: 20.10.2009 04:02:48 w Połączenia nieodebrane
monia24 napisał(a):

turbek napisał(a):

karolkas napisał(a):

przed chwilka do mnie dzwonili z zastrzeżonego,nie zdążylam odebrać bo usypialam dzieci, co to może być, w stypendium nie brałąm udziału, w wedlu w tamtym etapie, w tym nie


NAN



albo air wick leclerk



w zadnym z tych udzialu nie bralam, moze to z jakigos banku?
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2768789 Napisano: 20.10.2009 12:52:32 w Połączenia nieodebrane
przed chwilka do mnie dzwonili z zastrzeżonego,nie zdążylam odebrać bo usypialam dzieci, co to może być, w stypendium nie brałąm udziału, w wedlu w tamtym etapie, w tym nie Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2744046 Napisano: 12.10.2009 05:00:23 w Rossmann
nawa napisał(a):

karolkas napisał(a):

chyba nowe prezenty sie szykuja

http://www.rossne...mp;_requestid=180585


no tylko kodu nie mogę pobrać



no bo jeszcze nie mozna , ja tylko napisalam ze sie szykuja a nie ze juz sa Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2743984 Napisano: 12.10.2009 04:41:10 w Rossmann

karolkas

#2733738 Napisano: 09.10.2009 10:16:48 w Rossmann
toudikot napisał(a):

ati88 napisał(a):

jessst 2x torba z przewijakiem emotka
chociaz wolałabym 1 torbę i 1 kosmetyki emotka
cooz trudno emotka


i ja mam 2 torby- ale w tych torbach chyba tez kosmetyki byly tak mi sie wydaje



eee to super by było, bo sam przewijak juz mi zbedny jest, bo z hippa wygralam Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2712157 Napisano: 02.10.2009 10:34:36 w PODZIĘKOWANIA
renatakamola napisał(a):

Dziękuję Karolinie za czatowanie - warto było emotka



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2710740 Napisano: 02.10.2009 02:47:51 w Dziś cieszę się z.....
ciasssteczko napisał(a):

karolkas napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

79magda napisał(a):

Kawy podanej do łóżka... emotka



wiedzialam, ze bedziesz zachwycona emotka emotka



to ja też chcęęęęę plisss



hmhmhm, po tych super fotkach to bym wpadla, ale troche do szczecina daleko emotka emotka



ale pyszna kawke z ekspresu mam emotka moze warto Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2710648 Napisano: 02.10.2009 02:05:40 w Dziś cieszę się z.....
ciasssteczko napisał(a):

79magda napisał(a):

Kawy podanej do łóżka... emotka



wiedzialam, ze bedziesz zachwycona emotka emotka



to ja też chcęęęęę plisss Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2710615 Napisano: 02.10.2009 01:51:02 w Dziś cieszę się z.....
dzis się cieszę że uwzględnili moja reklamacje odnosnie wynikow konkursu z poradnika zdrowie. Pisalam kiedyś że nie uwzględnili mnie w laureatach bo pani sobie stworzyla swoj wlasny regulamin i nie przyznala mi nagrody bo kiedyś coś u nich wygrałam. Mam ogromną satysfakcję, że jednak pani nie zastosowała się do regulaminu i powinnam była wygrać wtedy. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2704204 Napisano: 30.09.2009 01:47:25 w Rossmann
A ja mam pytanie czy w innych konkursach zabierali paragony jak sie je okazywało przy odbiorze nagrody? Albo czy coś zaznaczali na paragonie? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2680503 Napisano: 22.09.2009 10:12:53 w Rossmann
ja ustrzeliłam jeden ale dla teściowej, chyba sie nie podzieli Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2679432 Napisano: 21.09.2009 08:36:12 w PODZIĘKOWANIA
79magda napisał(a):

karolkas napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

dziekujemy karolkas, ze zechciala nam sie pokazac - mnie najbardziej podoba sie pierwsze, glowne zdjecie - nieziemsko sexy emotka



z chęcia bym wam pokazała wszystkie zdjęcia, szkoda ze w gazecie wszyskich nie zamiescili




Pokazuj, pokazuj, jest na co popatrzeć
emotka super emotka



nie moge nie są moja wlasnością, nie moge ich nigdzie publikować ani pokazywac Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2679383 Napisano: 21.09.2009 08:11:08 w PODZIĘKOWANIA
ciasssteczko napisał(a):

dziekujemy karolkas, ze zechciala nam sie pokazac - mnie najbardziej podoba sie pierwsze, glowne zdjecie - nieziemsko sexy emotka



z chęcia bym wam pokazała wszystkie zdjęcia, szkoda ze w gazecie wszyskich nie zamiescili Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2679365 Napisano: 21.09.2009 07:59:11 w PODZIĘKOWANIA
Wszystkim forumowiczom dziekuje za mile słowa i gratulacje, które napisaliście w wątku moje dzisiejsze wygrane emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2677994 Napisano: 21.09.2009 11:35:16 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

karolkas napisał(a):

79magda napisał(a):

A mnie wkurza, że chyba już wszyscy mają kosze Dove, a ja nie... emotka emotka emotka emotka



ja tez nie mam,nie martw sie , łączę sie w smutku emotka



Już mi lepiej
emotka emotka emotka

Może po prostu spotkamy się w Londynie, a Oni wszyscy będą się tu kremami smarować emotka emotka emotka emotka



oby!!! kurka chcialabym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2677959 Napisano: 21.09.2009 11:28:45 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

A mnie wkurza, że chyba już wszyscy mają kosze Dove, a ja nie... emotka emotka emotka emotka



ja tez nie mam,nie martw sie , łączę sie w smutku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2677890 Napisano: 21.09.2009 11:14:39 w Wkurza mnie...
snupy3 napisał(a):

melisa napisał(a):

ziolko napisał(a):

rademenes1 napisał(a):

bawik70 napisał(a):

karolkas napisał(a):

wkurzyłam się na konkurs newsleterowy poradnika zdrowie i interpretacje regulaminów przez osoby siedzące w muratorze. Konkurs polega na tym, że trzeba jak najszybciej wyslać odpowiedź na pytanie zawarte w newsleterze, więc jak dostałam pytanie to wyslałam odpowiedź a za chwile powiedzialam kolezance zeby też wyslała. Jakie było moje zdziwienie gdy na wynikach okazało się ze ona wygrała a ja nie (pytanie co było nie tak? jesli kolezanka wysłała dokładnie takiego samego maila jak ja). Zadzwonilam więc do muratora, okazało się że owszem mój mail był pierwszy, wszystko z nim w porządku, dobrze odpowiedziałam,ale.... pani przyjęła zasadę grubego palca i stwierdziła ze przyzna nagrody takim osobom ktore jeszcze nic nie wygrały, a ja przed paroma miesiacami wygralam u nich jakąś książkę. Nie wspomnę że w regulaminie nic takiego nie było napisane, ze jak sie raz wygrało to już nie można wiecej. To byla interpretacja pani z muratora. I z sarkazmem zaprosiła mnie za tydzien do zabawy. A ja że za tydzien tez pani odrzuci mojego maila bo przyjmie taką a nie inną zasadę a ona, że może nie, pomyśli. Wkurza mnie takie zmienianie regulaminów. To by się nadawało na napisanie pismenej reklamacji, ale gościówa mojego maila mogła sobie sprytnie usunąć i nawet nie udowodnię że takowego wysłałam. No i te kosmetyki tego nie są warte. Ale ciekawe ile osób w taki sposób nie wygrało u nich.


Ale przecież można to sprawdzić Ty masz zapis wiadomośći wysłanej lub raport dostarczenia
Jak raz odpscisz to co konkurs to będą zasady -tego co raniej wstanie



Chamstwo i tyle emotka Ale nie pierwszy raz... Tylko trzeba walczyć o swoje!



racja... jeśli masz zapisanego maila w wysłanych i z potwierdzeniem odbioru to masz dowód - napisz reklamację na zmianę regulaminu wg własnego widzimisię... że mają trzymać się tego co piszą a nie piszą dla ludzi biorących udział w konkursie a sami go łamią emotka



taką zasadę przyjmuje większość portali, oczywiście po cichu, zero wzmianki w regulaminie. Wystarczy popatrzeć na wyniki większych portali z konkursami. Rzadko trafiają się takie same nicki, lub takie same nazwiska.
Z jednej strony wkurzałoby mnie jakbym widziała te same nicki/nazwiska, a z drugiej powinny być jasno określone zasady: np. można wygrać raz na trzy miesiące itp.

W tym konkursie opisywanym przez karokas kobita przegięła i to definitywnie. Jeśli regulamin nie miał takiego punktu, o którym wspomniała ta Pani to też bym się nieźle wkurzyła emotka



Zgadzam się,powinno być wyraźnie napisane,że jedna osoba może wygrać np raz na dany okres czasu,bo wtedy niepotrzebnie nie brało by się w czymś takim udziału.A to też jest przecież czyjś czas i czyjaś włożona praca,nie po to się człowiek stara żeby go na wstępie odrzucili i nie wzięli w ogóle pod uwagę jego zgłoszenia.
Swoją drogą tak jest chyba prawie wszędzie,chociaż regulaminy tego nie uwzględniają emotka



napisałam juz reklamacje, zmotywowaliscie mnie emotka ciekawe co z tego wyniknie. nie chodzi mi wcale o nagrodę tylko o samą zasadę, regulaminy powinny tyczyc sie wszytkich i uczestników i organizatorów
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2676276 Napisano: 20.09.2009 07:55:42 w Wkurza mnie...
wkurzyłam się na konkurs newsleterowy poradnika zdrowie i interpretacje regulaminów przez osoby siedzące w muratorze. Konkurs polega na tym, że trzeba jak najszybciej wyslać odpowiedź na pytanie zawarte w newsleterze, więc jak dostałam pytanie to wyslałam odpowiedź a za chwile powiedzialam kolezance zeby też wyslała. Jakie było moje zdziwienie gdy na wynikach okazało się ze ona wygrała a ja nie (pytanie co było nie tak? jesli kolezanka wysłała dokładnie takiego samego maila jak ja). Zadzwonilam więc do muratora, okazało się że owszem mój mail był pierwszy, wszystko z nim w porządku, dobrze odpowiedziałam,ale.... pani przyjęła zasadę grubego palca i stwierdziła ze przyzna nagrody takim osobom ktore jeszcze nic nie wygrały, a ja przed paroma miesiacami wygralam u nich jakąś książkę. Nie wspomnę że w regulaminie nic takiego nie było napisane, ze jak sie raz wygrało to już nie można wiecej. To byla interpretacja pani z muratora. I z sarkazmem zaprosiła mnie za tydzien do zabawy. A ja że za tydzien tez pani odrzuci mojego maila bo przyjmie taką a nie inną zasadę a ona, że może nie, pomyśli. Wkurza mnie takie zmienianie regulaminów. To by się nadawało na napisanie pismenej reklamacji, ale gościówa mojego maila mogła sobie sprytnie usunąć i nawet nie udowodnię że takowego wysłałam. No i te kosmetyki tego nie są warte. Ale ciekawe ile osób w taki sposób nie wygrało u nich. Wyświetl w wątku >>
0 0