Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#2495152 Napisano: 14.07.2009 12:27:21 w Oddam za darmo
karolkas napisał(a):

oddam kod z zapunktowani 2 pkt za kliki w moja stopke, - pierwsze PW



nieaktualne juz Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2495150 Napisano: 14.07.2009 12:25:33 w Oddam za darmo
oddam kod z zapunktowani 2 pkt za kliki w moja stopke, - pierwsze PW Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2494657 Napisano: 14.07.2009 08:46:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
swibek napisał(a):

grusia napisał(a):

A kto powiedzial ze musza wygrac jakies wymyslne emotka Piekno tkwi w prostocie emotka


emotka oj popieram!! takie domowe i zwyczajne!! emotka

karolkas napisał(a):

thimka napisał(a):

Zobaczcie jakie ciasta wygrały w Kasi , zwyczajne kruche i murzynek , nie ma co się wysilać w Kasiowych konkursach.



podnoszę bunt, akurat to ja wygrałam, z czego sie bardzo cieszę emotka napracowalam się z synkiem, ciasto wcale takie zwykłe nie jest
emotka emotka


Gratulacje!! mniamm.. emotka



dzieki, ciasto polecam, wyszło przepyszne, w trójkę całą blachę w dwa dni opędzlowalismy, emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2494442 Napisano: 14.07.2009 06:52:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
thimka napisał(a):

Zobaczcie jakie ciasta wygrały w Kasi , zwyczajne kruche i murzynek , nie ma co się wysilać w Kasiowych konkursach.



podnoszę bunt, akurat to ja wygrałam, z czego sie bardzo cieszę emotka napracowalam się z synkiem, ciasto wcale takie zwykłe nie jest
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2485552 Napisano: 08.07.2009 08:35:55 w Wkurza mnie...
korni84 napisał(a):

katia305 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

a mnie wkiurza że omijają mnie niektóre super konkursy, np. konkurs z laptopami w PLUSIE momgłem zagrac a nie wiedzialem i nie wygrałem a tak bym chciał wygrać chociaż jeden laptopik emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


kuukuuuuuuuuuuuuurde nawet nie wiesz jak mnie to boli tez emotka emotka



a mnie boli, że ludki już te laptopy sprzedają emotka



no ja też się wkurzyłam ze przegapiłam ten konkurs.
I jeszcze mnie wkurza, że jak chce wysłać jakiegos maila o pełnej godzinie i czekam na te sekundy to dokładnie za 5 sekund pełna moje dziecko biegnie do mnie i krzyczy ze chce kupkę i mąż dzwoni na komórkę. Ok odpuszczam, spróbuje za godzinę. I za godzinę sytuacja sie powtarza i jeszcze sie listonosz dołożył. Masakra. Skupic sie nie można. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2485212 Napisano: 08.07.2009 06:42:04 w Wkurza mnie...
fakt faktem ze wiele takich plagiacików wygrywa np teraz na astorze jeden komplement to według mnie też plagiat i co z tego? kobieta cieszy sie SPA teraz. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2473174 Napisano: 02.07.2009 04:38:47 w Paragony
tropi napisał(a):

Szukam paragonu do konkursu Jeszcze wiecej piekna w Real na kwote 15zl z data najpozniej do 17.06, w zamian proponuje doladowanie albo przelew. Jak cos zapraszam na PW



ja mam ale czekam moze do mnie zadzwonia przez przypadek jak nie dostaną paragonów od tych co powygrywali Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2465825 Napisano: 29.06.2009 01:27:31 w Rossmann
kalisto1986 napisał(a):

a wogule ile osob bralo udzial w lss?



ja bralam udzial emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2447939 Napisano: 21.06.2009 08:33:32 w Rossmann
helatko napisał(a):

ja tez się skusiłam na kuponik z nivea i nic, marne szanse trafić tam coś.Jak sie komuś uda to niech się pochwali.



no ja też wydałam kasiorkę i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2444413 Napisano: 19.06.2009 02:04:56 w Znikajace konkursy
Był też konkurs ze STR8 bodajże druga edycja, zdjecia z samochodem, wynikow nie podano a pozniej stronka byla caly czas w budowie Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2440825 Napisano: 17.06.2009 08:32:09 w Wkurza mnie...
lubiekisiel napisał(a):

coring napisał(a):

karolkas napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

sambolera napisał(a):

karolkas napisał(a):

ale sie wkurzylam!!!!

Jakis cham i prostak w jednym konkursie w przeciagu jednej godziny nagłosowal na moja prace i trzy inne po 80 glosów. A tam wywalają. Wywalą mnie z konkursu emotka i nic nie moge zrobic emotka


w jakim konkursie?



Pewnie chodzi o Knor ja dostałem taką dawkę w II turze, wyników jeszcze nie było ale pewnie BAN



nie http://konkursy.k...kurs2/index.php?op=1



to napisz do nich jak najszybciej ze ktos zaglosowal ci tyle... moze to cos da...


No właśnie! Napisz, że mogę ci usunąć te głosy bo to ktoś specjalnie, żeby cię wyrzucili ;/ może zrozumieją! Trzymam kciuki! Ale ci ludzie to jednak masakra emotka



napisalam, juz o 21 jak to zobaczylam,pewno i tak zablokuja zdjecie i beda sprawdzac poprawnosc emotka az mi sie wszystkiego odechciewa Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2440675 Napisano: 17.06.2009 07:50:40 w Wkurza mnie...
yaro2004 napisał(a):

sambolera napisał(a):

karolkas napisał(a):

ale sie wkurzylam!!!!

Jakis cham i prostak w jednym konkursie w przeciagu jednej godziny nagłosowal na moja prace i trzy inne po 80 glosów. A tam wywalają. Wywalą mnie z konkursu emotka i nic nie moge zrobic emotka


w jakim konkursie?



Pewnie chodzi o Knor ja dostałem taką dawkę w II turze, wyników jeszcze nie było ale pewnie BAN



nie http://konkursy.k...kurs2/index.php?op=1 Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2440532 Napisano: 17.06.2009 07:07:24 w Wkurza mnie...
ale sie wkurzylam!!!!

Jakis cham i prostak w jednym konkursie w przeciagu jednej godziny nagłosowal na moja prace i trzy inne po 80 glosów. A tam wywalają. Wywalą mnie z konkursu emotka i nic nie moge zrobic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2435440 Napisano: 15.06.2009 10:36:06 w PODZIĘKOWANIA
Ja bardzo, ale to bardzo dziękuje za pomoc przy konkursach sarenceemotka , ranatakamoli, edka13emotka i etka99 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2425582 Napisano: 08.06.2009 11:47:44 w Rossmann
ciasssteczko napisał(a):

karolkas - dziekuje za dobre slowo, bardzo mi milo emotka

moze na rossnet tez zaczne pisac teksty z mocnym zabarwieniem erotycznym, tego jeszcze nie probowalam emotka



albo odpowiedzi na pytanie: Dajcie mi w końcu ta nagrodę, bo już nie mam siły wymyslać pierdołek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2425563 Napisano: 08.06.2009 11:42:42 w Rossmann
kalisto1986 napisał(a):

karolkas napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

swiat sie skonczy w dniu, gdy rossnet nagrodzi mnie za opisowke emotka emotka



mnie sie raz w życiu udalo za opisówkę wygrać na rosmanie i wydawalo mi się ze straszne pierdołki powypisywalam. Jak wydaje mi się że fajny tekst napisze to wtedy nic nie wygrywam. reszta nie wiadomo czym trafic w gusta jury.
Mnie sie np strasznie podobala Twoja ciassteczko odpowiedź, w któryms konkursie z bielizna obssesive (aż dreszczy dostalam jak czytałam) emotka


no wlasnie ja mam tak samo jak sie wysilam to nici a jak napisalam na odwal to jest emotka ciekawe jak bedzie z jutrzejszym konkursem bo tam to sie nameczylam



no ja na odwal napisalam, na za 5 minut przed zamknięciem konkursu, emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2425555 Napisano: 08.06.2009 11:37:34 w Rossmann
ciasssteczko napisał(a):

swiat sie skonczy w dniu, gdy rossnet nagrodzi mnie za opisowke emotka emotka



mnie sie raz w życiu udalo za opisówkę wygrać na rosmanie i wydawalo mi się ze straszne pierdołki powypisywalam. Jak wydaje mi się że fajny tekst napisze to wtedy nic nie wygrywam. reszta nie wiadomo czym trafic w gusta jury.
Mnie sie np strasznie podobala Twoja ciassteczko odpowiedź, w któryms konkursie z bielizna obssesive (aż dreszczy dostalam jak czytałam) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2425314 Napisano: 08.06.2009 10:06:31 w Rossmann
korni84 napisał(a):

oczywiście nic emotka



i u mnie Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2422830 Napisano: 06.06.2009 08:56:03 w Rossmann
ok no to sie znalazło pare osób,biję pokłon, choc pewno jesteście mniejszością emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2422810 Napisano: 06.06.2009 08:42:53 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

tedance napisał(a):

karolkas napisał(a):

ksantypa napisał(a):

karolkas napisał(a):

poszłam dzis odebrać dermikę do rosmana, mówię maila a kierowniczka ze takiego wygranego nie ma, emotka i mowi ze owszem jest nazwisko moje ale inny mail. Zdębiałam zupełnie. troche sie musiałam naprodukować żeby trafić w maila (bo jest mąż, tesciowa, brat), a co najlepsze w wynikach z rosmana tego maila nie ma. Nie wiem co na ten temat myslec

Zestawu urodzinowego nie odebralam bo nie bylo, ale za to byl juz z nivea.

Kurka a jak tak sie powygrywalo na jakies maile w wynikach tego nie ma, a nagroda czeka w jakims rosmanie?


ja patrze na nick ktory wygral i wtedy wiem , kto z mojej rodziny wygral



no to podawalam nick halemba, ktory wygral, ale takiego nie bylo na liscie u tej kobiety w rosmanie. Za to byl nick karolka_s, ktorego nie bylo w wynikach z rossnetu


Jak się gra na 10 osób,to się tak ma
emotka emotka emotka


trza kobinowac bo inaczej ani rusz nie wygrasz emotka



aj aj
nie zrozumieliscie mnie, mnie chodzi o to że jak poszłam po odbiór w rosmanie nagrody to na wygrany nick nie bylo nagrody a byla na nick ktory w ogóle nie był w wynikach na stronie konkursowej.
Co najlepsze na ten nick co odebrałam nagrodę de facto grałam na innego rosmana na innej ulicy.

Wskażcie mi choc jedna osobę, która nie grała na męża, siebie, mamę lub tatę. Wyświetl w wątku >>
0 0