Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#6532692 Napisano: 28.09.2018 08:50:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
zwrot za zakupy Winiary , z laureata rezerwowego z 11.09 emotka pięknie Wyświetl w wątku >>

karolkas

#6532375 Napisano: 27.09.2018 09:42:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
głośnik z montnęło i przyprawy prymat z netto, ale fajny ten wrzesień emotka Wyświetl w wątku >>

karolkas

#6531178 Napisano: 24.09.2018 09:39:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onka37 napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

onka37 napisał(a):

czy z konkursu NETTO dostaliście w mailu do podpisania zgoda\ę na przetwarzanie danych do odesłania? u mnie piszą że załączają a nie ma emotka

Tak dostalam

 Heh żeby nie okazało sie że przez ich błąd nie dostane nawet tej stówy

Z Netto po chwili zaraz przyszedł drugi mail ze zgodą Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6530576 Napisano: 21.09.2018 13:52:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dłuuugo nie było nic, a ostatnio bon 100 zł do Netto, bon do Kaufa, wczoraj mail z "Lato" z Rafaello  o kartach do Cinema City (szkoda że tego kina w Szczecinie nie ma emotka ) i głośnik z Monte dziś Wyświetl w wątku >>

karolkas

#6529982 Napisano: 19.09.2018 14:22:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
to też plagiat https://pl.pinter.../837669599414652578/
https://escuelade...adas-tendencia-2018/

moje gdzie włożyłam trochę pracy nie zostało nagrodzone emotka wiedziałam że tak będzie, dobrze że choć męża nagrodzili bonem Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

karolkas

#6529017 Napisano: 17.09.2018 11:25:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Macie jakieś typy na wygraną wśród zdjęć Netto?
Szkoda, że większość zdjęć, które rzucają się oczy, to enta wersja tego samego pomysłu…

Moje typy są nietypowe, bo mi podobają się zdjęcia naturalne, ale z pomysłem* - bez malunków, fotoszopów, dzieci i starszych osób (sic!) jeśli zdjęcie je ośmiesza...  Czyli zupełnie inne, niż zapewne komisja wybierze. emotka

*- dokładnie które z tej galerii, to nie będę pisać, bo już raz zapeszyłam, pisząc o zauroczeniu zdjęciem z panna młodą w konkursie Koral...i nic nie wygrało emotka

Ja nie jestem obiektywna, mnie jak zwykle się  podobają moje, a i tak suma sumarum później nic z tego nie wychodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6526511 Napisano: 07.09.2018 13:33:10 w SZUKAM....
[quote=
nataliarobert473 napisał(a):

karolkas napisał(a):

Czy ktoś dostał jakis przelew albo przekaz 100 zł z konkursu Familijne? Bo ja do tej pory nic, a według regulaminu mają do 30 sierpnia czas.

Tak, przelew z ostatniego dnia konkursu  dostałam jakieś 2 tygodnie temu

karolkas]
karolkas napisał(a):

Czy ktoś dostał jakis przelew albo przekaz 100 zł z konkursu Familijne? Bo ja do tej pory nic, a według regulaminu mają do 30 sierpnia czas.

Tak, przelew z ostatniego dnia konkursu  dostałam jakieś 2 tygodnie temu Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6526465 Napisano: 07.09.2018 11:51:15 w SZUKAM....
Czy ktoś dostał jakis przelew albo przekaz 100 zł z konkursu Familijne? Bo ja do tej pory nic, a według regulaminu mają do 30 sierpnia czas. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6521578 Napisano: 23.08.2018 14:28:46 w Pomocy!!!!
Pomocy, potrzebuję wysłać rower kurierem,ktoś może coś polecić, dzwonie po znanych firmach kurierskich i sie okazuje że nie biorą do wysyłki Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6512156 Napisano: 23.07.2018 12:42:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miła26 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Dostał koś z Leszka formularz do wypełnienia z ostatniego etapu.Jkuje błąak chcę go uzupełnić to pisze Twój formularz został już wypełniony! W razie pytań prosimy o kontakt: [email protected].    emotka

ja dostałam formularz,ale gdy wpisuje poprawnego meila to pojawia się komunikat "Wprowadź poprawne dane, które podałeś przy zgłoszeniu konkursowym"

Ja mam to samo Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6509407 Napisano: 14.07.2018 16:26:12 w Wygraj mi / Wygram za...
kto mi ugra koszulkę Lecha w zamian za kody z Lecha? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6507016 Napisano: 07.07.2018 21:17:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
w życiu nie udało mi się trafić w żadną bramkę, ale jednak życie konkursowe zaskakuje, przed chwilką 100zł w familijnych Wyświetl w wątku >>

karolkas

#6480461 Napisano: 09.04.2018 13:06:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

anialistopad napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Z itm chwila z kawą do wszystkich dzwonili? Ja mam wygraną kartę i nikt nie dzwonił.mam im odsyłać paragon czy nie?

a to ktoś pisał, że do niego dzwonili? ja wygrałam kawę i był tylko sms

Tak, dzwonili i prosili o przesłanie paragonu w celu weryfikacji. Na logikę jak do kogoś dzwonili to wysyła, jak nie to nie. Wiadomo.

To na naszą logikę ,ale wiadomo jak to jest  z agencjami.Powiedzą ,że w regulaminie jest zapis ,że mamy odesłać im paragon i koniec .I jak nie odeślemy to nagrody nie wyślą i dlatego pytam czy im wysyłać czy nie?

Być może będą jeszcze dzwonić. 

Do mnie nie dzwonili, na razie nic nie odsyłam. Może weryfikowali wyrywkowo.

Do mnie też nie dzwonili Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6477841 Napisano: 28.03.2018 13:29:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Jakie dane się podawało przy zgłoszeniu przez stronę w konku Jacobs w ITM?

Na stronie widoczny jest formularz. Imię, nazwisko i telefon. 

Czy dostaliscie jakieś zwrotki po odesłaniu danych osobowych? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6463351 Napisano: 13.02.2018 20:55:21 w Paragony na trwające konkursy
czy w konkursie kinder mogę na jeden paragon wziąć udział i w marzeniu i w loterii?coś nie mogę się doczytać Wyświetl w wątku >>
1 siasiolka 0

karolkas

#6454471 Napisano: 19.01.2018 15:11:54 w Gratulacje! Dla wygranych!
viviean napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

Lager! Gratuluję cudownej nagrody!  emotka emotka emotka

Dołączam do Ogroomnych Gratulacji emotka

super, rewelacyjnie, chciałabym kiedyś poczuć takie emocje, albo chociaż zbliżone Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6434029 Napisano: 28.11.2017 12:01:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

helcia85 napisał(a):

karolkas napisał(a):

Czy ktoś rzuciłby podpowiedzią jakie życzenia, w jakiej formie wygrywają na Heinekenie? Bardzo proszę, PW

Pewnie nikt nie zdradzi, sama siłuję się z tym dziennie, w zeszłym roku klapa totalna, ani rymy, ani zwykłe życzenia, ani śmieszne, długie, krótkie, teraz widzę że znowu czeka mnie klęska. 

slyszalam teorię, ze podobno losują.....

buu to kicha Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6434020 Napisano: 28.11.2017 11:48:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś rzuciłby podpowiedzią jakie życzenia, w jakiej formie wygrywają na Heinekenie? Bardzo proszę, PW Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6413464 Napisano: 08.10.2017 18:38:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
U mnie są dwa salony, w jednym też miałam wrażenie że nie było uczciwie prowadzone: panie w ogóle o konkursie nie informowały, wygrał dziadek, który juz na wejściu został kawą poczęstowany; jak go wyczytywali, to panie wiedziały, gdzie Pan starszy siedział i że akurat poszedł do toalety. W drugiej godzinie koleżanka opowiadała, że też wygrała starsza osoba, która przyszła na ostatnią chwile, (też notabene została poczęstowana szklaneczką wody). My niczym nie byliśmy częstowani, i Panie w salonie nawet nie informowały o konkursie/ Pojechaliśmy z mężem do drugiego salonu, zupełnie inna atmosfera, co chwila ktoś do nas podchodził i mówił o konkursie, dzieciaki nie mogły się opędzić od pań, które ciągle ich częstowały słodkosciami, no i ku naszej radości tam wygraliśmy tableta. Tam gdzie nie wygraliśmy zupełnie było inaczej i nie piszę tego dlatego że tam się nie udało. 
A kolezanka wygrała auto na weekend a nie wygrała tableta, to jak to sie miało do wyborów najlepszych odpowiedzi. To była w końcu najlepsza czy nie była. Po prostu dziadki nie chcieli sie podłożyć na branie auta i odpowiedzialność.

A tak w ogole pozdrawiam konkursowiczkę, jechać z samego rana do salonu samochodowego i na wejściu zobaczyć konkursowiczkę i do tego koleżankę to po prostu bezcenne emotka Człowiek się od razu zastanawia: grać czy nie grać. Wyświetl w wątku >>

karolkas

#6404215 Napisano: 16.09.2017 18:12:41 w Wkurza mnie...
maryam napisał(a):

mama2006 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

mama2006 napisał(a):

trzeba być mistrzem, żeby zamiast margaryny "Śniadaniowej " kupić na konkurs margarynę "Smakowitą"  emotka .I to nie żaden małż, ani dzieci, tylko ja sama, osobiście.  emotka

Ja to zrobiłam, ja! I właśnie przed 5 minutami się zorientowałam. Tak to jest jak masłożerca zabiera się za zakup margaryny...

ja też kompletnie nie znam tych margaryn, wszystkie dla mnie takie same. Najgorsze jest to, że nie mam co z nimi zrobić,chyba zacznę używać do pieczenia emotka

Faktycznie jesteś "miszczem" emotka Myślę że do pieczenia się nie nadaje, ciasto nie wyjdzie...

To ja taka sama mistrzyni, siadłam puszczać zgłoszenie, patrzę a na paragonie mam Smakowitą, a teraz chodzę i szukam tej śniadaniowej i nie mogę znaleźć emotka Wyświetl w wątku >>