Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#2362152 Napisano: 08.05.2009 10:40:13 w Rossmann
juz tez widze

udało mi sie ustrzelic cos ale co? to jest pytanie, ach jakby chciała zeby to był ekspresik Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2362124 Napisano: 08.05.2009 10:33:10 w Rossmann
czy wam tez sie nie wyswietla lista lauretaow z konkursu colgate? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2359487 Napisano: 07.05.2009 08:51:06 w Połączenia nieodebrane
smocyca napisał(a):

A ten 723...432 ?



to jest nr ze streetcomu, ja odebralam
zaczynaja nowa kapanie dla matek z dziećmi i zadawali pytania Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2342918 Napisano: 28.04.2009 01:32:04 w Pomocy!!!!
karolawojcik napisał(a):

karolkas napisał(a):

karolawojcik napisał(a):

czy udalo sie komus wyslac smsa z konka zaradna mama w cerfurze?? bo mi ciagle odpisuja ze zla tresc czy cos takiego


mnie nie emotka juz dzwonilam na infolinie i maja cos z tym zrobic, ale czy zrobia to nie wiem


aha bo ja na ten konkurs to tyle wydalam co na paczke pampersow, dzieki za info



juz dziala zaradna mama, przyjelo mi zgloszenie


Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2342805 Napisano: 28.04.2009 12:25:34 w Pomocy!!!!
karolawojcik napisał(a):

czy udalo sie komus wyslac smsa z konka zaradna mama w cerfurze?? bo mi ciagle odpisuja ze zla tresc czy cos takiego


mnie nie emotka juz dzwonilam na infolinie i maja cos z tym zrobic, ale czy zrobia to nie wiem
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2337710 Napisano: 25.04.2009 06:12:06 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza konkurs Carrefoura Zaradna mama wie...
Poleciałam do sklepu kupilam pampersy, chce wyslać smsa z dokończeniem zdania i ciagle mam sms zwrotny, że tresc nie rozpoznana. W regulaminie konkursu kod odpowiadajacy mojemu sklepowi jest inny a na paragonie jest inny. Probowalam na dwa kody wysylac i ciagle to samo. Próbowałam z kropką między hasłem a kodem, bo ktoś tak polecił, też kicha. Wysyłałam z plusa i próbowałam z orange, też kicha. Dzwonilam na infolinie carrefoura to mnie odeslali do sklepu, w ktorym kupowalam.Zadzwonilam do sklepu w którym kupowalam, to w ogole o tej promocji nie wiedzieli i odeslali mnie do pampersa. Szlak mnie chyba trafi. Straciłam już kase na smsy i na telefony i teraz chyba jako zaradna mama, wiecej nie wezme udziału w takim konkursie. I jeszcze pampers bezczelnie w regulaminie napisał, że dba o budżet mamy. I co ja mam zrobić, nikt mi pomóc nie umie. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2337318 Napisano: 25.04.2009 12:28:11 w Pomocy!!!!
snupy3 napisał(a):

karolkas napisał(a):

Prosze o pomoc
chce wziąść udział w konkursie carrefour sms Zaradna Mama wie... czy ktoś wysylal juz smsa, juz 5 razy probowalam wyslać i ciagle dostaję z powrotem smsa że treść nierozpoznana, czemu? komus sie udalo wyslac tego smsa?




A jakiego masz operatora???



plus, najpierw mi zwracalo ze wzgledu na kod sklepu, bo w zalaczniku regulaminu jest inny a na paragonie inni; pozniej myslalam ze zwraca mi dlatego ze napisalam ciagiem trzy smsy i przy podziale jakis blad wyskakuje (ale nie powinien), napisalam w koncu jeden sms i tez zwrocilo, juz nie wiem jak mam pisac

A czy ktos wysylal takze smsa na konkurs carefoura Cappy Rower? przychodzi potwierdzenie udziału w konkursie? bo mi nic nie przyszło.

Może cos z tym operatorem jest nie tak Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2336985 Napisano: 25.04.2009 08:57:33 w Pomocy!!!!
tedance napisał(a):

wziąć albo wzio a nie wziąść emotka
A treść nie rozpoznana,bo nie jesteś zaradna i nic nie wiesz emotka



no widzę, że humorek dopisuje pomimo tak późnej pory
idź sobie pobiegać jak się nudzisz
jak nie umiesz pomóc to sobie daruj Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2336726 Napisano: 24.04.2009 10:53:43 w Pomocy!!!!
Prosze o pomoc
chce wziąść udział w konkursie carrefour sms Zaradna Mama wie... czy ktoś wysylal juz smsa, juz 5 razy probowalam wyslać i ciagle dostaję z powrotem smsa że treść nierozpoznana, czemu? komus sie udalo wyslac tego smsa? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2333081 Napisano: 23.04.2009 08:18:54 w Rossmann
kalisto1986 napisał(a):

czy w szczecinie na wyzwolenia lub na krzywoustego ktos odbieral ? co daja i czy wiecej niz 1 ?



ja odbierałam na Kołłataja, jedno marne mydełko i tylko jedno Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2329103 Napisano: 21.04.2009 10:43:33 w Wkurza mnie...
wkurzyła mnie znowu lekarka, byłam tydzień temu u lekarza z karolkiem w sobote ,a dyżurze i mial zwykle przeziebienie (podobno), kaszlał, kaszlał, nic nie przechodzilo, poszłam dziś a on ma jednak zapalenie oskrzeli. Biedny ten mój Karolek , 3 miesiące tylko ma emotka

wkurza mnie tez pampers i 3d, bo nie wiem ile bym nie zbierała jestem poza nagrodą Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2317268 Napisano: 15.04.2009 12:46:10 w Giełda Kodów ; )
kod z żubra wymienię na kodzika z batona smak na tak Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2313447 Napisano: 14.04.2009 08:40:33 w Giełda Kodów ; )
zamienie kod z żubra na kodzika ze smak na tak - PW Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2286054 Napisano: 01.04.2009 07:46:01 w Wkurza mnie...
gocha542 napisał(a):

a mnie wkurza to,że admin pozwala tedance na obrazanie innych i komentowanie w temacie moje dzisiejsze wygrane!Ja kiedyś dostałam karniaka za to,że pogratulowałam wygranej,a osoby,które obrażaja innych sa chyba mile widziane!To juz nie pierwszy raz,kiedy prowokuja innych forumowiczów,ale pierwszy raz nie wytrzymałam!Jestem nie tylko wkurzona,jetwem wsciekła emotka



o ja tez dostałam karniaka, moimi zdaniem niesłusznie, bo chcialam pomóc i o jedno zdanie za dużo napisałam, a teraz nie mogę sie go pozbyc. A inny ciagle piszą obraźliwe słowa i ciągle ich widze na forum Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2286022 Napisano: 01.04.2009 07:35:20 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że mój dwu letni synek panicznie sie boi much, od rana lata z panicznym krzykiem bo jakaś mucha wpadla do domu. I co ja mam zrobić? Próbuje ja zabić, ale szybka jest skubana. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2284375 Napisano: 31.03.2009 05:42:56 w Rossmann
moja ciotka odbierala dzis w kolobrzegu i jej kasjerka powiedziala e od jutra beda wydawac tylko po jednym, na ile jej wierzyc to nie wiem, ale informuje Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2281799 Napisano: 30.03.2009 09:39:21 w Rossmann
barbara1910 napisał(a):

baxter napisał(a):

ismena napisał(a):

Uwaga! Jedna osoba może mieć tylko jeden kupon/kod prezentowy.


przyznam sie ze nie czytalam poprzednio regulaminu, przypuszczam ze tez tak było napisane,
a 1 osoba ma prawo do 1 prezentu rozumiem, ze osoba jako 1 konto,
jutro sie wybieram do sklepu zobaczymy ile odbiore emotka

daj znac
emotka



ja dostałam cztery na raz bez problemu
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2281050 Napisano: 30.03.2009 06:07:35 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

czy ktos był juz dzis emotka robili problemy jak mialo sie kilka kodow emotka przeciez nie bedziemy szli cala rodzina



ja bylam w szczecinie, odebralam 4, zadnych problemów, kasjerka sie spytala tylko ile i krzyknela do drugiej kasjerki ze znowu prezenty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2275982 Napisano: 28.03.2009 09:44:22 w Wkurza mnie...
barbara1910 napisał(a):

ola2493 napisał(a):

karolkas napisał(a):

ola2493 napisał(a):

gocha26 napisał(a):

bo jak się kiedyś zapytała jak tam jej pacjent, to dwa dni później u niej byłam


Proszę, tylko nie zabobony...
W temacie wkurza mnie czary mary i inne zabobony emotka



a mnie też wkurzają zabobony, jak mi dziecko płacze to teściowa i szwagier nie doszukuja się przyczyn, tylko od razu że ktoś mi dziecko zauroczył. Każą mi lizać, spluwać, przez lewe ramię. Robić krzyże. Śmieszą mnie takie zabobony i odczynianie czarów, a oni sie obrażają. Raz się dałam namówić na odczynianie czarów i co? dziecko jak płakało tak dalej płakało, a oni się obrazili, bo powiedzieli, że nie zadziałało bo się cieszyłam


U mnie co niektórzy w rodzinie też w to wierzą,ale my z mężem się śmiejemy i to tępimy emotka

bij i rozumu ucz
emotka



ja tez nie rozumiem jak mozna w to wierzyc. Oni wierza ze jak pospluwaja to wszystko przejdzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#2275898 Napisano: 28.03.2009 09:27:35 w Wkurza mnie...
ola2493 napisał(a):

gocha26 napisał(a):

bo jak się kiedyś zapytała jak tam jej pacjent, to dwa dni później u niej byłam


Proszę, tylko nie zabobony...
W temacie wkurza mnie czary mary i inne zabobony emotka



a mnie też wkurzają zabobony, jak mi dziecko płacze to teściowa i szwagier nie doszukuja się przyczyn, tylko od razu że ktoś mi dziecko zauroczył. Każą mi lizać, spluwać, przez lewe ramię. Robić krzyże. Śmieszą mnie takie zabobony i odczynianie czarów, a oni sie obrażają. Raz się dałam namówić na odczynianie czarów i co? dziecko jak płakało tak dalej płakało, a oni się obrazili, bo powiedzieli, że nie zadziałało bo się cieszyłam Wyświetl w wątku >>
0 0