Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika karolkas

karolkas

#2037010 Napisano: 21.12.2008 09:01:25 w PODZIĘKOWANIA
renatakamola napisał(a):

Ja dziękuję karolce_s za dzisiejszą pomoc i nie tylko dzisiajszą i stasik50 za codzienną pomoc i za wszystko, zawsze można na was liczyć jak cos walcie do mnie emotka



emotka polecam się. Na ciebie też zawsze można liczyć. J dziękuję za dobrą współpracę. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1946141 Napisano: 17.11.2008 12:48:08 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
ja dostałam kiedyś pewną rzecz, drewniany trójkąt w niego wbity pręt i zakonczony rączką drewnianą na ruchomym przegubie. Cały dzień się zastanawialam co to, wysylalam zdjęcia do znajomych żeby mi podpowiedzieli i nikt nie wiedział. W końcu mąz wrocil z pracy i się okazało że to rozpychaczka do butów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1933742 Napisano: 10.11.2008 01:18:22 w PODZIĘKOWANIA
renatakamola napisał(a):

Wielkie Dziękuję dla: karolki_s,stasiak50,maryal,edki99,mahuski,fish,dorci77 i jeszcze kilka nicków - Dziękuje za pomocną dłoń i zawsze otwarte serce na pomoc, zawsze mozna na was liczyć emotka emotka emotka



ja również też dziękuję, jak umiem to pomagam
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1914454 Napisano: 29.10.2008 01:18:11 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
ja spotkalam kolezankę o nicku lekkoatletka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1904202 Napisano: 24.10.2008 11:45:45 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza, że wszyscy mówią, że Szczecin to takie brudne miasto, a jak chodze specjalnie i szukam papierków po batonach to nic nie moge znaleźć, no i wkurza mnie ze jak juz mam ten kod to nie moge sobie ugrać nic Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1900953 Napisano: 23.10.2008 09:37:43 w Wkurza mnie...
gocha26 napisał(a):

AgaAga napisał(a):

Karolkas, Iwek, Gosia - ja tez zagłosowałam na Wasze szcześcia emotka


dziękujemy AgaAga emotka



emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1900913 Napisano: 23.10.2008 09:11:24 w Wkurza mnie...
weronetka napisał(a):

gocha26 napisał(a):

A mnie wkurza że na Bebiko strasznie zaniżają głosy emotka wczoraj miałam po 4.5 a dzisiaj już 4,1 emotka


to moze troche podratowałam bo zagłosowałam na śliczne dzieciaczki emotka



to slicznie prosze tez u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1900820 Napisano: 23.10.2008 08:48:41 w Wkurza mnie...
gocha26 napisał(a):

A mnie wkurza że na Bebiko strasznie zaniżają głosy emotka wczoraj miałam po 4.5 a dzisiaj już 4,1 emotka



mnie w ogole wkurza zaniżanie głosów na wszystkich konkursach, ludzie mają z tego jakąś nieuzasadniona radość Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1900806 Napisano: 23.10.2008 08:42:22 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza mój pracodawca, który jest pracoholikiem i o każdej porze dnia do mnie dzwoni żebym mu siadała na komputerze i cos poprawiała, nie ważne że ja musze ugotować obiad, posprzatać, że mam małe dziecko i że jestem w ciąży, więc mogę nie mieć siły, albo że ktoś u nas jest. On tego nie rozumie, mam mu cos podesłać za godzinkę i juz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1893190 Napisano: 19.10.2008 08:39:22 w Wkurza mnie...
barbara1910 napisał(a):

a mnie wkurza ze sie przyziebiłam i juz sobie ide bo cos mnie dreszczyki biora i chyba mam gorączke emotka emotka emotka


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1893160 Napisano: 19.10.2008 08:27:56 w Wkurza mnie...
gocha26 napisał(a):

karolkas napisał(a):

a mnie wkurza siostra mojego męża. Zapragnęła wygrać trochę tych nieszczęsnych batoników. więc wyslala w piatek koda i oczywiście nic nie otrzymała. Chciałam jej pomóc, wiec wysłałam w sobotę koda swojego i po godzince otrzymała maila że wygrała. Szkopuł jest w tym, że ona twierdzi że ten mail to jest z tego koda co w piatek wysyłała. że mail przyszedł po całej dobie do niej. Nie dość że nie chce mi oddać mojego kodzika to jeszcze na dodatek chce mi przyslac nastepne zebym na nia grała, a jak wtopię to pewno jej będe musiała oddawać. Nie chce się z nią kłócić o taką pierdołke, że mi koda nie chce zwrócić, ale wkurza mnie sam fakt ze tak postapiła, że mnie oszukuje i zal jej oddać mi koda. I co ja mam zrobić?


daruj jej tego koda, ale jej nie graj
mam ten sam problem
mam swoje 3 konta na które już nie gram, a kodów mam mnóstwo
siostry, szwagierki, mamy...
mówię żeby już nie dawali bo nie udaje mi sie wygrywać a tu co jakis czas smsy z nowymi kodami emotka
a później będzie rozczarowanie jak przyjdzie tylko jedna lub 2 paczki z batonikami emotka



właśnie, ja mam to samo, cztery konta na ktore gram czasami. Babciom udaje mi sie czasami wygrac, ale na siostrę męża, boję się grać, bo ona jest taka że mnie z każdego koda rozliczy. a ja tak nie chcę pod presją.
Ja wiem że to tylko kod, ale od takich małych rzeczy się zaczyna. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1893156 Napisano: 19.10.2008 08:25:17 w Wkurza mnie...
cosmolinka napisał(a):

karolkas napisał(a):

a mnie wkurza siostra mojego męża. Zapragnęła wygrać trochę tych nieszczęsnych batoników. więc wyslala w piatek koda i oczywiście nic nie otrzymała. Chciałam jej pomóc, wiec wysłałam w sobotę koda swojego i po godzince otrzymała maila że wygrała. Szkopuł jest w tym, że ona twierdzi że ten mail to jest z tego koda co w piatek wysyłała. że mail przyszedł po całej dobie do niej. Nie dość że nie chce mi oddać mojego kodzika to jeszcze na dodatek chce mi przyslac nastepne zebym na nia grała, a jak wtopię to pewno jej będe musiała oddawać. Nie chce się z nią kłócić o taką pierdołke, że mi koda nie chce zwrócić, ale wkurza mnie sam fakt ze tak postapiła, że mnie oszukuje i zal jej oddać mi koda. I co ja mam zrobić?



Powiedzieć jej, że skoro sama wygrała to niech sobie sama gra dalej emotka
A jednym kodzikiem warto się przejmować?
emotka

P.S. Nie chciałabyś dla mnie wygrać za kodzika?



ale mnie przez przypadek wychodza te batoniki, czasami strace 5 kodów zeby cos wygrac. U mnie to loteria, Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1893136 Napisano: 19.10.2008 08:12:24 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza siostra mojego męża. Zapragnęła wygrać trochę tych nieszczęsnych batoników. więc wyslala w piatek koda i oczywiście nic nie otrzymała. Chciałam jej pomóc, wiec wysłałam w sobotę koda swojego i po godzince otrzymała maila że wygrała. Szkopuł jest w tym, że ona twierdzi że ten mail to jest z tego koda co w piatek wysyłała. że mail przyszedł po całej dobie do niej. Nie dość że nie chce mi oddać mojego kodzika to jeszcze na dodatek chce mi przyslac nastepne zebym na nia grała, a jak wtopię to pewno jej będe musiała oddawać. Nie chce się z nią kłócić o taką pierdołke, że mi koda nie chce zwrócić, ale wkurza mnie sam fakt ze tak postapiła, że mnie oszukuje i zal jej oddać mi koda. I co ja mam zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1881556 Napisano: 15.10.2008 08:43:58 w dzis mam urodzinki
I dziękuje wszystkim za życzonka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1881547 Napisano: 15.10.2008 08:37:13 w dzis mam urodzinki
ewelcia napisał(a):

karolkas napisał(a):

No ja dziś tez mam urodziny, torta nie mam bo muszę trzymać wagę, bo lekarz krzyczy. Za to jabłek, gruszek, winogron i nektarynek pełno, jak ktoś ma ochotę to tez zapraszam emotka


no to Wszystkiego najlepszego i wielu wygranych... emotka emotka emotka



batoniki by sie przydały, ale cos nie wychodzi ostatnio.mało ludzików którzy bezinteresownie chcą zagrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1881405 Napisano: 15.10.2008 07:29:48 w dzis mam urodzinki
No ja dziś tez mam urodziny, torta nie mam bo muszę trzymać wagę, bo lekarz krzyczy. Za to jabłek, gruszek, winogron i nektarynek pełno, jak ktoś ma ochotę to tez zapraszam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1881400 Napisano: 15.10.2008 07:27:54 w dzis mam urodzinki
nati30 napisał(a):

No dzis ja mam urodzinki ,zapraszam wszystkich na torcika i male co nieco emotka emotka emotka emotka



Wszystkiego naj, naj. Sto lat, sto lat, a torcik jaki dobry? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1881223 Napisano: 14.10.2008 09:00:47 w PODZIĘKOWANIA
kajeczka napisał(a):

jola17 napisał(a):

podziekowania dla nineczka17 jak zwykle pomaga mi zawsze moge zawsze liczyc na ciebie emotka emotka emotka


i ja się dołączam emotka emotka




emotka emotka emotka no i ja się dołączam, za naprawdę bezinteresowną pomoc, dziękuję pięknie emotka emotka

i jeszcze dziękuję justa111 emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1879378 Napisano: 14.10.2008 08:22:56 w dzis mam urodzinki
mariwanna napisał(a):

a dzisiaj mi kolejny roczek stuknął emotka
zapraszam na emotka i emotka



Wszystkiego najlepszego!!!
Samych sukcesów i w ogóle naj, naj.

Mnie jutro stuknie następny, juz nawet nie licze ktory. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#1681123 Napisano: 12.07.2008 10:56:20 w Poczta kradnie
Ja miałam taka sytuację, chłopak wysłal mi paczke do grecji, awizowaną. Paczka nie dochodziła ze dwa miesiące, wiec ja chłopak zareklamował w Polsce. Stety albo niestety polacy nie mogli sie z grekami dogadać, gdzie ta paczka utknęła, wiec poczta polska uwzględniła reklamację i oddala kasę, a paczka do mnie doszla po miesiącu emotka . Ja nie oddawałam tej kasy i tak by nie doszli. Wyświetl w wątku >>
0 0