Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolkas

karolkas

#6087947 Napisano: 05.10.2015 17:33:01 w Biedronka
kurka no nie wierzę ani Karolina Ś to nie ja, ani Wieslaw Ś to też nie mąż, maili brak. Jest możliwe żeby mi poczta przyblokowała coś i maile nie dochodzą? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6087331 Napisano: 05.10.2015 11:55:24 w Gratulacje! Dla wygranych!
emotka  Gratulacje autek, świetna nagroda wygrana w świetnym stylu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6086637 Napisano: 04.10.2015 10:08:46 w Biedronka
u mnie albo konsola albo bilety ehhh Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6085308 Napisano: 01.10.2015 20:36:36 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
Moja najcenniejsza nagroda (może nie finansowo) to przecudowna metamorfoza psychologiczna i zewnętrzna jaką przeżyłam, że znalazł się ktoś kto mną pokierował po okresie macierzyństwa, doprowadził do stanu używalności, pokazał że jestem coś warta i wydobył moją kobiecość. Metamorfoza jest ze mną do dziś, a  gazetę z artykułem o mnie to zabiorę chyba do trumny , he he Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6082750 Napisano: 28.09.2015 13:17:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

nique napisał(a):

pszczola napisał(a):

bridget napisał(a):

pszczola napisał(a):

Czy wiadomo coś odnośnie walizek Leona? Bedą jeszcze wysyłać czy piszemy reklamacje?

ja dzis dostałam

ja też, ale tylko 1... a  miała być 2. Czy ktoś się orientował czy będą jeszcze wysyłać?
Wkurzam się, bo w regulaminie był tylko zapis o ograniczeniu na osobę, a nie na gospodarstwo domowe...

ja dostałam na siebie i na męża - dwie na jedno gospodarstwo domowe

Ja także.dostałam 2 na 1 gospodarstwo domowe. Czekajcie jeszcze. Bo niektórzy wogole jeszcze. Nie dostali..

Ja na razie ani jednej nie dostałam, w razie czego nie mam nawet co reklamować emotka  myslę że doślą wszystkim Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6078460 Napisano: 22.09.2015 13:54:52 w Wkurza mnie...
Aj to się zdenerwowałam, wysyłałam pracę na konkurs Biedronki plastyczny "Razem idziemy do szkoły"  , wysłałam 28 sierpnia!!! a ona do tej pory nie dotarła do organizatorów, ba nawet prawdopodobnie nie wyszła z urzędu pocztowego w szczecinie. Dzwoniłam do urzędu pocztowego w Pruszkowie to powiedzieli że praca do nich nie dotarła, w Szczecinie pani w okienku powiedziała że jej fizycznie nie ma. No i co zrobić??? Co mi po reklamacji, jak już "po frytkach" jest, nawet jak się znajdzie to już wysłać ponownie nie będę mogła, bo mi jej nie przyjmą. buuuuu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6075439 Napisano: 17.09.2015 13:23:52 w Biedronka
pekaes86 napisał(a):

Wkurza mnie, że trafiły mi się już 3 numery "wykorzystanych niby" paragonów i na żadne z tych trzech zgłoszeń, które przeszły z przedrostkiem nr nic nie wygrałam, a na każde inne zgłoszenie owszem! Coś czuję, że oni te ze skrótem nr z przodu odrzucają na wstępie emotka

Ja trafiłam jeden, wysłałam kropkę zamiast "nr" i też nie wygrałam Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6071029 Napisano: 10.09.2015 15:30:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

witam
ktos uczestniczyw konkursie 'wedel pokaż dziecięcą radość"
odrzucają moje zgłsozenia i zachodzę w głowę dlaczego ? - czu na zdjećiu które obrabima muszę być ja czy może byc syn ? sam beze mnie 
http://wargorr.pl/zasady_i_nagrody/

no ja właśnie też dostałam 5 maili o odrzuceniu zgłoszeń, najpierw zaakceptowali a teraz odrzucają, dzieci na zdjęciu nie było, tylko ja, więc nie wiem o co chodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6070839 Napisano: 10.09.2015 12:13:30 w Biedronka
defed napisał(a):

maryam napisał(a):

Słuchajcie,osoby które wygrały aparaty,mieliście na zdjęciu piwo?

ja nie wygrałam aparatu - ale znam osobę, która wygrała aparat fotką z Tyskim emotka

ja miałam piwo na zdjęciu i same rece Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6068675 Napisano: 07.09.2015 17:45:05 w SZUKAM....
mahuska napisał(a):

Czy z ostatniego dnia tez dzisiaj slali Lecha? 

chyba tak, bo ja słałam swoje zgłoszenie w ostatnim dniu Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6068500 Napisano: 07.09.2015 15:31:38 w Informują
cherry_coke napisał(a):

dziwne, ale przed chwilą dostałam sms-a z lecha z żabki/freshmarketu... to co w zeszłym tygodniu słali 

no ja właśnie też dostałam przed chwilą sms i ten formularz na stronce mi nie działa, wpisuję kod i nic się nie dzieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6067110 Napisano: 04.09.2015 14:59:12 w Biedronka
katrin1 napisał(a):

karolkas napisał(a):

kurka kto podpowie w jakim stylu te hasla wysylacie i wygrywacie, na PW proszę. Normalnie skuteczność mam poniżej słów krytyki.

Wierzysz, że ktoś to czyta? emotka

Tylko dziwnym trafem tych moich nie chcą przeczytać, jedno  z wczoraj to przez przypadek wyszlo, może godzina wysłania ma znaczenie emotka  a może po prostu jestem imbecylka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6067082 Napisano: 04.09.2015 14:36:24 w Biedronka
kurka kto podpowie w jakim stylu te hasla wysylacie i wygrywacie, na PW proszę. Normalnie skuteczność mam poniżej słów krytyki. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6066110 Napisano: 03.09.2015 12:47:32 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

karolkas, ja też. Parapetówka się zbliża, więc zapas Pepsi, Mirindy i całej reszty jak znalazł emotka

dokładnie jak znalazł, tylko do Biedronki mi się nie chce biegać emotka  i nosić , Ale na 40-tkę będzie zapas Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6066099 Napisano: 03.09.2015 12:40:28 w Biedronka
magnus napisał(a):

joan napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Wspólnie z dziećmi zjedliśmy wczoraj paczkę tych pizzerinek, jak na razie wszystko w normieemotka


Może jak przypada paczka na 4 osoby, to efekt jest mniejszy. Mnie w tym życiu już nikt nie nakłoni do zjedzenia cheetosowego g* emotka

Dodam jeszcze, że zdarza mi się od czasu do czasu wcinać Lay'sy i nigdy mi po nich nic nie było.

Napewno masz pod reką zapas Coli emotka , ona odredzewia wszystko, działa na grype jelitowa, na inne problemy żoładkowe też, moze być też Żłądkowa emotka emotka

Ja wszystko zbieram na imprezę co będę miała w październiku, to mówicie, że zapas lekarstw też zakupić od razu? Czy wystarczy cola emotka  ? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6065897 Napisano: 03.09.2015 09:28:26 w Biedronka
jokan napisał(a):

izak1000 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Co robicie z leonowymi walizkami i numerem dowodu? Wpisujecie nr dowodu czy tylko sam pesel?

wczoraj dzwoniłam w tej sprawie i Pani mi powiedziała,że jeżeli OŚWIADCZENIE  nie będzie wypełnione w całości to nagroda przepada i jeszcze jedna sprawa,która nie była w Regulaminie: na jeden adres zamieszkania może być 1 nagroda.....


to dobrze wiedzieć, dzieki

ale to trochę bez sensu, bo jak ktoś ma 2 dzieci i wygral 2 walizki to co ma zrobić? (to mój przypadek )

kurka nie mów, ja już zdążyłam wysłać dwa zgłoszenia na jeden adres, na mnie i męża, a tak się cieszyłam że wygrałam dwie walizeczki, dla dwójki dzieci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6063922 Napisano: 31.08.2015 16:36:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
podobno wątek ten czyni cuda,więc się wpisuje,bo ostatnio nic a nic nie wygrywam,ale też i mało gram, to jakby jestem rozgrzeszona trochę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6062915 Napisano: 28.08.2015 17:36:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
oj piękne nagrody się sypią na forum emotka gratulacje wycieczek,paliwa,autek tych byłych i tych przyszłych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6062693 Napisano: 28.08.2015 12:05:11 w SZUKAM....
Czy każdy sklep w delikatesach centrum bierze udział w promocji/konkursie? nie otwiera mi się lista sklepów z tego konkursu http://www.delikatesy.pl/promocje/konkursy/2015/8/arctic-superfriends-skate-challenge Wyświetl w wątku >>
0 0

karolkas

#6061615 Napisano: 26.08.2015 14:13:30 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
marielu napisał(a):

Nie podoba mi się że się jak się konkursowicze wkurzają na dodawanie konkursów emotka  Konkursowicz nie powinien wpadać w histerię że trzeba konkursy dodawać, ba konkursowicz powinien się cieszyć że będzie miał ich więcej w bazie. Zły konkursowicz, znaczy pseudokonkursowicz ( czyli np Mary) bez histerii przyjmować winien nowy stan rzeczy i czerpać radość z faktu że połowa topów działa emotka

dokładnie, ja się tam nie wkurzam wcale emotka , będę miała więcej czasu dla siebie, bo nie będę surfowała po różnych wątkach Wyświetl w wątku >>
0 0