Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mamimamu

mamimamu

#6536630 Napisano: 10.10.2018 11:02:58 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

mamimamu napisał(a):

joan napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Wkurza mnie fakt, że jeden z dwóch wbitych przeze mnie kodów nestle został "zinterpretowany" jako "wykorzystany lub niepoprawny"  emotka  skontaktowałam się z organizatorem i okazało się,że i owszem, został on wykorzystany i nie została do niego przypisana nagroda, ale... do systemu został wprowadzony na dwie godziny przed tym, jak ja dokonałam zakupu opakowania promocyjnego! godzina na paragonie zdaje się potwierdzać moją "rację", ALE skoro nie podawało sie wraz z kodem numeru paragonu, to mogę sobie tą wiedzą... sami wiecie co.... emotka  


Czyli ktoś ma listę z tymi kodami i sobie wbija bez dokonania zakupu? emotka

przypuszczam, że ktoś pomylił w "swoim" kodzie jakąś literkę i powstał z tego ciąg tożsamy z tym "moim" albo ładował na chybił trafił (w regulaminie nie ma wzmianki i konieczności odesłania opakowania z kodem w przypadku wygranej, więc: hulaj dusza emotka )

. Komisja zastrzega sobie prawo do weryfikacji autentyczności Kodów i opakowań ProduktówPromocyjnych zgłoszonych do Loterii. Opakowanie Produktu Promocyjnego musi być
przechowywane przez Uczestnika w całości, w stanie nienaruszonym pozwalającym na
weryfikację Kodu. Gdy na skutek weryfikacji Komisja stwierdzi, iż opakowanie Produktu
Promocyjnego nie spełnia warunków wskazanych w Regulaminie, Komisja ma prawo wykluczyć
z Loterii Uczestnika, który się takim opakowaniem posłuży - a powołaj się na ten zapis regulaminu, aby sprawdzili poprawność kodów wysłanych przez " domniemanego sprawcę" i Ciebie 

Obawiam się, że w sytuacji, gdy okazało się, że do tego kodu nie została przypisana nagroda, ów sprawca pozostaje anonimowy - bo późniejsze uzupełnienie formularza było dobrowolne. tak czy tak, odniosłam się do odpowiedzi Organizatora opisując sytuację i ciekawi mnie ich odpowiedźemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6536621 Napisano: 10.10.2018 10:53:51 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

mamimamu napisał(a):

joan napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Wkurza mnie fakt, że jeden z dwóch wbitych przeze mnie kodów nestle został "zinterpretowany" jako "wykorzystany lub niepoprawny"  emotka  skontaktowałam się z organizatorem i okazało się,że i owszem, został on wykorzystany i nie została do niego przypisana nagroda, ale... do systemu został wprowadzony na dwie godziny przed tym, jak ja dokonałam zakupu opakowania promocyjnego! godzina na paragonie zdaje się potwierdzać moją "rację", ALE skoro nie podawało sie wraz z kodem numeru paragonu, to mogę sobie tą wiedzą... sami wiecie co.... emotka  


Czyli ktoś ma listę z tymi kodami i sobie wbija bez dokonania zakupu? emotka

przypuszczam, że ktoś pomylił w "swoim" kodzie jakąś literkę i powstał z tego ciąg tożsamy z tym "moim" albo ładował na chybił trafił (w regulaminie nie ma wzmianki i konieczności odesłania opakowania z kodem w przypadku wygranej, więc: hulaj dusza emotka )

Odsyła się opakowanie z kodem. Mi pisali w @ że trzeba odesłać wraz z oswiadczeniem

Oooo, to przepraszam, że wprowadziłam w błądemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6536615 Napisano: 10.10.2018 10:49:26 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Wkurza mnie fakt, że jeden z dwóch wbitych przeze mnie kodów nestle został "zinterpretowany" jako "wykorzystany lub niepoprawny"  emotka  skontaktowałam się z organizatorem i okazało się,że i owszem, został on wykorzystany i nie została do niego przypisana nagroda, ale... do systemu został wprowadzony na dwie godziny przed tym, jak ja dokonałam zakupu opakowania promocyjnego! godzina na paragonie zdaje się potwierdzać moją "rację", ALE skoro nie podawało sie wraz z kodem numeru paragonu, to mogę sobie tą wiedzą... sami wiecie co.... emotka  


Czyli ktoś ma listę z tymi kodami i sobie wbija bez dokonania zakupu? emotka

przypuszczam, że ktoś pomylił w "swoim" kodzie jakąś literkę i powstał z tego ciąg tożsamy z tym "moim" albo ładował na chybił trafił (w regulaminie nie ma wzmianki i konieczności odesłania opakowania z kodem w przypadku wygranej, więc: hulaj duszaemotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6536599 Napisano: 10.10.2018 10:29:09 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie fakt, że jeden z dwóch wbitych przeze mnie kodów nestle został "zinterpretowany" jako "wykorzystany lub niepoprawny" emotka  skontaktowałam się z organizatorem i okazało się,że i owszem, został on wykorzystany i nie została do niego przypisana nagroda, ale... do systemu został wprowadzony na dwie godziny przed tym, jak ja dokonałam zakupu opakowania promocyjnego! godzina na paragonie zdaje się potwierdzać moją "rację", ALE skoro nie podawało sie wraz z kodem numeru paragonu, to mogę sobie tą wiedzą... sami wiecie co....emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6534978 Napisano: 04.10.2018 19:13:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś dostał @ z tego konka? 
https://baby.nive...a-baby-36/zakonczony - wbijam link docelowy, bo ten z e-konków nie wchodzi  (to było testowanie żelu do kąpieli nivea Baby

- zastanawiam się, czy został rozstrzygnięty, bo nie wpadł mi w oko żaden wpis w mdw Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6532254 Napisano: 26.09.2018 19:52:07 w Winiary
@gnieszk@ napisał(a):

Czy Winiary informowało już rezerwę z 10.09?

Tez jestem rezerwowym z 10.09 i nic mi nie wiadomoemotka  zdaje się ze w maja czas do jutra Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

mamimamu

#6526806 Napisano: 08.09.2018 20:06:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barcza napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

Chyba tylko ja nie wygralam w winiary

nie , ja też nie wygrałam


przyłączam sięemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6526793 Napisano: 08.09.2018 18:25:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
coccinelle napisał(a):

mamimamu napisał(a):

czy ktoś podpowie, jaki jest prefiks w sms-ie do" Nivea: kup dla siebie wygraj dla domu? " emotka
... i czy całość (prefiks + odp) musi się zamknąć w 160 zn?

wysyłając SMS na numer 4220, Uczestnik Konkursu dodaje odpowiedź na pytanie konkursowe maksymalnie 250 znaków ze spacjami, format SMS to Odpowiedź.NumerDowoduZakupu.Data.NazwaSklepu;

Dziękujęemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6526789 Napisano: 08.09.2018 17:58:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś podpowie, jaki jest prefiks w sms-ie do" Nivea: kup dla siebie wygraj dla domu? "emotka
... i czy całość (prefiks + odp) musi się zamknąć w 160 zn? Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

mamimamu

#6525648 Napisano: 05.09.2018 01:09:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Arhelan persil11 ma prefiks trwa od 3.09 do 3 .10 zakup persil. Jawa persil10 od 5.09. Persil1 delikatesy centrum. Tyle znalazłam w necie.  A wie ktoś co z innymi persil2.4 6.7.8,?

https://www.e-kon...rogerie-polskie.html persil5 drogerie polskie

https://www.e-kon...atan-malopolska.html persil12 lewiatan małopolskia ( do dziś)
https://www.e-kon...a-dluzej-frisco.html frisco persil3

https://www.e-kon...uzej-polomarket.html polo persil9 Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6525647 Napisano: 05.09.2018 01:06:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Arhelan persil11 ma prefiks trwa od 3.09 do 3 .10 zakup persil. Jawa persil10 od 5.09. Persil1 delikatesy centrum. Tyle znalazłam w necie.  A wie ktoś co z innymi persil2.4 6.7.8,?

https://www.e-kon...rogerie-polskie.html persil5 drogerie polskie Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6524562 Napisano: 01.09.2018 10:14:47 w Zdjęcia naszych wygranych
taka oto paczucha z Danioemotka
Edit: ... a w środku 19 sztemotka Wyświetl w wątku >>

mamimamu

#6524561 Napisano: 01.09.2018 10:05:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarły serki Danio- kurier DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6524273 Napisano: 31.08.2018 12:57:22 w SZUKAM....
szukam dobrej duszyczki, która pomoże mi zmierzyć się z Coccolinoemotka   chodzi o to, czy pojęcie "hasła" można potraktować swobodniej (ilość znaków poniekąd sugeruje taką możliwość), czy też lepiej  postawić na konkret?  Będę baaardzo wdzięczna za każdą wskazówkęemotka Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

mamimamu

#6523846 Napisano: 30.08.2018 10:10:08 w Informują
Dzwonią z Małego Głoda (u mnie wygrana z 3.08) z informacją, że w sobotę ich kurier będzie rozwoził serki-503...emotka Wyświetl w wątku >>

mamimamu

#6523750 Napisano: 29.08.2018 21:05:22 w Wkurza mnie...
mnie dla odmiany wkurza Coccolino - totalny, absolutny BRAK (!!!) weny, inspiracji i "tego czegoś" emotka emotka emotka  chcym - ale nie umimemotka taaak... nieludzko wkurza mnie to coccolinoemotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

mamimamu

#6519454 Napisano: 16.08.2018 12:24:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

bajdeq napisał(a):

Osoby sprzedające bilety z red bulla, powiedzcie mi jak chcecie to zrobić, skoro na bilecie jest imię + nazwisko, dodatkowo trzeba potwierdzić swoje przybycie i mieć że sobą dokument tożsamości?

można podać czyjeś dane wysyłając paragon emotka  pytałam, można bez problemu to zrobić.

czyli nie ma problemu z przeniesieniem nagrody na inną osobę? - faaajnieemotka  dzięki Ci, kreatia, za te dobre nowiny  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

mamimamu

#6519246 Napisano: 15.08.2018 11:31:44 w Kupię...
Kupię dzbanek filtrujący - propozycje (model wraz z ceną) proszę w pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6518445 Napisano: 12.08.2018 12:35:46 w Pomocy!!!!
Widzisz, człowiek uczy się przez całe życie - dziękuję, że podzieliłeś się ze mną swoją wiedzą i zobrazowałeś mi to w tak klarowny sposóbemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0