Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mamimamu

mamimamu

#6491286 Napisano: 22.05.2018 10:49:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiolkape napisał(a):

Z konkursu Blend A Med Wyślij uśmiech w podróż nie mogę wysłać kolejnego zgłoszenia z tego samego e-maila, czy ktoś też tak ma?

No niestety ja też:( Ktoś wie, jak to ogarnąć?emotka  Z góry dziękujęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6487820 Napisano: 09.05.2018 11:52:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Kochani, czy macie jakiś sposób na wysłanie zgłoszenia  Gosh z Hebe?  Chodzi mi oczywiście o to, że po kliknięciu "Wyślij..." pojawia się info, że nie dodałam żadnego pliku. Chrome nie chce przepuścić zgłoszenia, testowałam też Operę, Mozillę i Internet Explorer (tu wyświetla mi komunikat o przekroczonym limicie znaków - a znaków mam mniej niż 500), no i z telefonu: komunikat "nieprawidłowy znak" i dalej nic. Czy winne mogą być polskie znaki lub hashtag (#)?

To nie jest Twoja wina, kiedyś im to zgłaszałam, ale do tej pory nic nie zadziałali, według nich chyba działa tak, jak należy.. Musisz próbować, u mnie poszło za jakimś 678268 razem emotka próbowałam przez 4 dni

Dziękuję Ci za odpowiedź:) Aż brak słów, żeby skomentować taką postawę organizatoraemotka będę próbować więc do skutku - nie dam im tej satysfakcji! Gdyby to był ostatni dzień na zgłoszenie, to chyba ze złości wysmarowałabym ogrodzenie tą ich "konkursową" Mascarą!
Spróbuję jeszcze z innego kompa... albo przez innego dostawcę Internetuemotka  w ostateczności mój palec wskazujący utknie w klawiaturze na stałeemotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

mamimamu

#6487811 Napisano: 09.05.2018 11:28:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kochani, czy macie jakiś sposób na wysłanie zgłoszenia  Gosh z Hebe?  Chodzi mi oczywiście o to, że po kliknięciu "Wyślij..." pojawia się info, że nie dodałam żadnego pliku. Chrome nie chce przepuścić zgłoszenia, testowałam też Operę, Mozillę i Internet Explorer (tu wyświetla mi komunikat o przekroczonym limicie znaków - a znaków mam mniej niż 500), no i z telefonu: komunikat "nieprawidłowy znak" i dalej nic. Czy winne mogą być polskie znaki lub hashtag (#)? Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6481184 Napisano: 11.04.2018 14:18:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
kosmetyki z Ziajki od polki.pl emotka   Wyświetl w wątku >>

mamimamu

#6479829 Napisano: 06.04.2018 12:11:57 w Dziś cieszę się z.....
... z przełamania złej passy i dwóch kwietniowych nagród (których w ogóle się nie spodziewałam) - ma to dla mnie tym większe znaczenie, że niebawem będę musiała zawiesić swą konkursową działalność i skupić się na nowonarodzonym Maluszku:) Teraz, gdy kwiecień "odczarowany", czuję się usprawiedliwiona i z czystym sumieniem mogę skupić się na tym, by na czas dotrzeć  na porodówkęemotka Wyświetl w wątku >>

mamimamu

#6479823 Napisano: 06.04.2018 12:04:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ależ niespodziankaemotka Bez wcześniejszego info o wygranej dziś dotarły kosmetyki Sothys z tego konka: https://www.e-kon....html#.WsdGB_nFLIU  Wyświetl w wątku >>

mamimamu

#6479794 Napisano: 06.04.2018 09:29:47 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

czy może mi ktoś podać stronę na którą wysyłamy dane z activi. Tą z smsa? Mama zabrała teelfon do pracy a chcę się zabrać a w regulaminie nie widze emotka

https://konkursy.navagency.com/activia emotka ">https://konkursy....cy.com/activia emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

mamimamu

#6479578 Napisano: 05.04.2018 11:24:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
aneczka128 napisał(a):

Bon Activia III etap

Jejuuu, ja również! radość tym większa, że to pierwsza nagroda w konkursie promocyjnym (których unikałam jak ognia)emotka Jak widać, diabeł nie taki strasznyemotka Wyświetl w wątku >>

mamimamu

#6476260 Napisano: 23.03.2018 11:07:04 w Albedo Marketing
carissma napisał(a):

Mysia napisał(a):

Nic jeszcze nie posłałam na Kamis, mam paragony ale tylko z nazwą przyprawy brak słowa Kamis.. czy Albedo przyjmuje takie paragony?  Dawno nic u nich nie wygrałam, a nie kojarzę żebym miała źle opisane paragony na ich konkursy.

na loterie miałam na paragonie czosn. gran. i przelew od wczoraj mam na koncie. A stresa też miałam, nie powiem emotka

A czy to były zakupy w Biedrze? (bo tam to chyba tylko Kamis, więc jest jakaś linia obronyemotka ), czy paragon z innego sklepu? Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6471971 Napisano: 11.03.2018 18:21:11 w Pomocy!!!!
Tereniagno Uznają:) miałam taką samą syt i dla pewności skontaktowalam sie z nimi, stąd wiem emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

mamimamu

#6471261 Napisano: 08.03.2018 21:27:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielona123 napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Dostałam dziś maila z EverydayMe z prośbą o ocenę Pantene Micellar Oczyszczanie i Odżywianie, w testowaniu którego rzekomo wzięłam udział. Problem w tym, że nie ogarniam, co to miałby być za test i nawet, jeżeli kiedyś zgłosiłabym się do niego, to żadnego produktu mi nie przysłali... Czy jest wśród Was ktoś, kto faktycznie uczestniczył w tym teście i podsunie mi info na ten temat? 

Często dostaję od nich takie maile, a jeszcze nic nigdy nie dali z tych śmiesznych testowań, wysyłają to do wszystkich jak leci, byleby ktoś im coś napisał na tym smutnym portalu

Czyli: nie przejmować się emotka  Dziękuję za odpemotka Wyświetl w wątku >>

mamimamu

#6471174 Napisano: 08.03.2018 17:36:50 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

mamimamu napisał(a):

...Nesca na paragonie sygnalizującym koniec taśmy dwiema soczystymi, czerwonymi krechami.
Zlinczujcie mnie, proszę Was, bo inaczej tego nie przeżyję emotka

Bardzo proszę, ja zacznę, mogę? emotka
W czym przeszkadzają te czerwone krechy? Przecież widać, co nadrukowane. One są POD drukiem, czyż nie?
Oj, czepiasz się biednego paragonu, nieładnie emotka

Te czerwone krechy przelały czarę goryczyemotka  ale muszę przyznać Ci rację: temu akurat niewinnie się oberwało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6471164 Napisano: 08.03.2018 17:26:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostałam dziś maila z EverydayMe z prośbą o ocenę Pantene Micellar Oczyszczanie i Odżywianie, w testowaniu którego rzekomo wzięłam udział. Problem w tym, że nie ogarniam, co to miałby być za test i nawet, jeżeli kiedyś zgłosiłabym się do niego, to żadnego produktu mi nie przysłali... Czy jest wśród Was ktoś, kto faktycznie uczestniczył w tym teście i podsunie mi info na ten temat?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6471157 Napisano: 08.03.2018 17:16:04 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie mój dzisiejszy niefart zakupowy!
Wybrałam się na konkursowy shopping w towarzystwie 2-letniej córki (łudziłam się, że Młoda da radę, ale oczywiście w połowie moich zakupowych ekscesów postanowiła przypomnieć mi, że to ona tu rządzi); w sklepie wylądowałam (gdzieżby inaczej!) tuż po godz. 15-tej. Oto efekt: rozerwany paragon z milki (bo pani kasjerka zdenerwowała się innymi klientami i tym, że zażyczyłam sobie 3 różne paragony podczas gdy za mną kolejka; Kamis opisany jako przyprawy orientalne (bez dodatku, że to kamis); Kamis z innego sklepu tez jako nie-Kamis tylko panierka 90g; Nesca na paragonie sygnalizującym koniec taśmy dwiema soczystymi, czerwonymi krechami. I najlepsze: activia z Biedry (zadowolona, że wreszcie puszczę zgłoszenie): w domu 4 szt, na paragonie 1 szt.emotka  (ale to jakoś przeżyję). A wszystko to w cieniu Córy, która postanowiła mi pokazać, gdzie moje "konkursowe" miejsce!

Zlinczujcie mnie, proszę Was, bo inaczej tego nie przeżyjęemotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

mamimamu

#6470687 Napisano: 07.03.2018 13:03:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nadeszła pora i na mnieemotka Może wspólnie wywołamy deszcz nagródemotka Wyświetl w wątku >>
1 lux00 0

mamimamu

#6469138 Napisano: 02.03.2018 16:57:15 w SZUKAM....
Czy trwa teraz jakis konkurs z plynami do mycia naczyn?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6468907 Napisano: 02.03.2018 08:55:33 w Wkurza mnie...
Wizaż! I moja naiwność, bo choć wiem, że nie nic z tego nie będzie, to i tak marnuję na to swój czas. "Dlaczego to Ty powinnaś wziąć u dział w teście...?"emotka  "Bo tak!"- aż się prosi! Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6465303 Napisano: 20.02.2018 08:23:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wczoraj nic, dzisiejszy dzień też nie zapowiada się lepiejemotka
Wszystkim pogrążonym w konkursowej rozpaczy życzę miłego dnia - może uśmiechem uda się przełamać złą passę? emotka Wyświetl w wątku >>

mamimamu

#6464459 Napisano: 16.02.2018 13:44:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Reni napisał(a):

Termos z milki  emotka  - za pośrednictwem PP 

również - zgł. z 6.02 i 8.02 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamimamu

#6464246 Napisano: 16.02.2018 06:18:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Termos Milka- 6.08 emotka Wyświetl w wątku >>