Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika katake

katake

#7126661 Napisano: 27.09.2023 09:34:50 w Czy informują/ informowali?
jowita-sad napisał(a):

Czy Colgate Hebe informował?
Jack Daniels konkurs jakoś z sierpnia ?

Jack Daniels tak. Wyświetl w wątku >>

katake

#7124656 Napisano: 19.09.2023 11:30:57 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Aparat Canon Zoemini S2 kolor morski sprzedam za 350 zł lub wymienię na karty Zalando/ Sephora/ Douglas Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#7124388 Napisano: 18.09.2023 10:51:47 w Czy informują/ informowali?
Świadome śniadanie to wygrywanie- info o głównych tj. hulajnogach było? Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#7124341 Napisano: 17.09.2023 23:17:11 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Wymienię kod Empik 300 zł na Zalando/ Sephora/Douglas Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#7123578 Napisano: 14.09.2023 11:52:27 w Informują
Informują z Konkurs "Świadome śniadanie to wygrywanie" Nestle Biedronka

Rodzaj powiadomienia: Telefon
Dodatkowe informacje:
Tygodniowa Wyświetl w wątku >>

katake

#7122309 Napisano: 08.09.2023 15:44:35 w Informują
Informują z Konkurs "Letnie Odmiany Jack’a"

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Teraz Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

katake

#7120971 Napisano: 02.09.2023 14:35:41 w SZUKAM....
Czy produkty na nową loterię Kinder ( ta z kodami) były już gdzieś widziane? Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#7120668 Napisano: 01.09.2023 11:16:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
zezowaty_kot napisał(a):

katake napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Yazpik napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A to przykład dlaczego agencje nie powinny publikować zwycięskich haseł. Bo potem jakiś pan Marek ukradnie Twoje super hasło i sprzeda dalej jako swoje. Końcówka zerżnięta ze zgłoszenia, które w wygrało auto w Lays i Pepsi w DC. Autorka hasła chyba zresztą jest na forum. 


Te wszystkie teksty są już spalone. Będą śmigać w niejednym konkursie. Przykre, ale takie życie.

Szczerze mówiąc dziękuję opatrzności, że nie miałam czasu wziąć udziału w tym konkursie. Nie dopatrzyłam się w regulaminie, że prace będą publikowane. Są tylko standardowe zapisy o tym, że mogą być opublikowane, ale zazwyczaj organizatorzy nie korzystają z tej opcji. Jest za to punkt o tym, że przy odbiorze nagrody będą robione zdjęcia i warunkiem odbioru jest zgoda na opublikowanie tej fotki na fb. I myślałam, że tylko do tego się ograniczą. Nie uważam, żeby moje zgłoszenia były najlepsze na świecie, ale czasem mam dobre pomysły i w tym konkursie na pewno bym z któregoś z nich skorzystała emotka  Nie po to nie biorę udziału w konkursach z publicznymi zgłoszeniami, żeby oddawać za friko na pożarcie swoje hasła plagiatorom. Zerknęłam na szybko na te nagrodzone prace i wydają się całkiem fajne, ale niestety też uważam, że wszystkie te hasła będą masowo plagiatowane przez kolejne lata.

To samo sobie pomyślałam. Jedną z nagrodzonych prac jest moja. Niby nic odkrywczego, ale wolałabym żeby ktoś nie czerpał z mojej pracy. Serio nie powinni publikować nagrodzonych tekstów. Z jednej strony odkrył się złodziej cudzej twórczości, z drugiej zaś otworzyły się opcje dla nowych sępów. Heeh

Jeżeli ktoś ukradł Twoją publikowaną wcześniej pracę, to po prostu napisz do Martes. Nagrody jeszcze nie zostały wydane.

Nie… nie widzę swojej skopiowanej pracy, ale ktoś tu wcześniej pisał, że część ktoś zerżnął z innego konku.. chyba w Delikatesach. Wyświetl w wątku >>

katake

#7120645 Napisano: 01.09.2023 10:32:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
zielonaszpilka napisał(a):

Yazpik napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A to przykład dlaczego agencje nie powinny publikować zwycięskich haseł. Bo potem jakiś pan Marek ukradnie Twoje super hasło i sprzeda dalej jako swoje. Końcówka zerżnięta ze zgłoszenia, które w wygrało auto w Lays i Pepsi w DC. Autorka hasła chyba zresztą jest na forum. 


Te wszystkie teksty są już spalone. Będą śmigać w niejednym konkursie. Przykre, ale takie życie.

Szczerze mówiąc dziękuję opatrzności, że nie miałam czasu wziąć udziału w tym konkursie. Nie dopatrzyłam się w regulaminie, że prace będą publikowane. Są tylko standardowe zapisy o tym, że mogą być opublikowane, ale zazwyczaj organizatorzy nie korzystają z tej opcji. Jest za to punkt o tym, że przy odbiorze nagrody będą robione zdjęcia i warunkiem odbioru jest zgoda na opublikowanie tej fotki na fb. I myślałam, że tylko do tego się ograniczą. Nie uważam, żeby moje zgłoszenia były najlepsze na świecie, ale czasem mam dobre pomysły i w tym konkursie na pewno bym z któregoś z nich skorzystała emotka  Nie po to nie biorę udziału w konkursach z publicznymi zgłoszeniami, żeby oddawać za friko na pożarcie swoje hasła plagiatorom. Zerknęłam na szybko na te nagrodzone prace i wydają się całkiem fajne, ale niestety też uważam, że wszystkie te hasła będą masowo plagiatowane przez kolejne lata.

To samo sobie pomyślałam. Jedną z nagrodzonych prac jest moja. Niby nic odkrywczego, ale wolałabym żeby ktoś nie czerpał z mojej pracy. Serio nie powinni publikować nagrodzonych tekstów. Z jednej strony odkrył się złodziej cudzej twórczości, z drugiej zaś otworzyły się opcje dla nowych sępów. Heeh Wyświetl w wątku >>

katake

#7118707 Napisano: 24.08.2023 10:17:58 w Informują
Informują z Konkurs "18. urodziny sieci sklepów Martes Sport"

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Pisemny Wyświetl w wątku >>

katake

#7117990 Napisano: 21.08.2023 15:51:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
2500 zł w bonach do Dino ( konkurs piwny) od Smolara:-) Wyświetl w wątku >>

katake

#7113828 Napisano: 03.08.2023 11:08:10 w Smolar
gregory napisał(a):

katake napisał(a):

Ten konkurs co był grillowy Dino z piwkami. To główne jakoś dłużej weryfikują? Wygrana z końca konkursu.

ten co było 2500 do dino? o głównych chyba nie wysyłają informacji o pozytywnej weryfikacji. Po prostu dostaniesz nagrodę (albo nie jeśli cos było nie tak)

Oki. Dzięki za info:-) Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#7113814 Napisano: 03.08.2023 10:41:00 w Smolar
Ten konkurs co był grillowy Dino z piwkami. To główne jakoś dłużej weryfikują? Wygrana z końca konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#7103270 Napisano: 24.06.2023 13:42:00 w Pomoc potrzebującym!
mietowa napisał(a):

monisss napisał(a):

https://pomagam.pl/kkcknt

Kochani Domika nas potrzebuje!

To "nasza" Domika?  emotka

Tak!!! Jesteśmy dużą społecznością. Niech każdy wesprze chociaż symboliczną złotówką. Czym są wszystkie przegrane i rozczarowania z wyników, przy walce o życie?? Wyświetl w wątku >>

katake

#7098807 Napisano: 07.06.2023 13:10:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
Emememe napisał(a):

pusheen napisał(a):

Konkurs Nuii. 

Sama nie wiem co najgorsze, ale chyba te doklejone do zdjęcia lody.

Oj tak emotka  Już lód wśród drzew z poprzedniego tygodnia był lepszy, bo chociaż prawdziwy emotka  
+ chyba wybrali tylko 6 laureatów xD na ig przejrzałam posty i nie ma pod żadnym zdjęciem ich komentarza emotka

A gdzie można sobie wyniki zobaczyć ? Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#7087587 Napisano: 10.04.2023 10:01:26 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam voucher do Slowhop 1000 zł. Ważny do 08.08.2023. Cena 700 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#7077221 Napisano: 31.01.2023 09:16:36 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

Michel Angelo wczoraj informował?

Tak. Wyświetl w wątku >>

katake

#7076024 Napisano: 23.01.2023 17:45:57 w Informują
Informują z Konkurs "Podróż do Włoch z Michel Angelo"

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
17:23 Wyświetl w wątku >>

katake

#7073362 Napisano: 09.01.2023 17:09:32 w Informują
Informują z Konkurs "Podróż do Włoch z Michel Angelo"

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
15:44 Wyświetl w wątku >>

katake

#7072711 Napisano: 05.01.2023 11:05:47 w Czy informują/ informowali?
blankowski napisał(a):

slomkab napisał(a):

pikawka napisał(a):

slomkab napisał(a):

Granst dziś informował ?

Chyba nie, tez czekam a nikt się nie chwalił 

I bylo jakieś info?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem. Wszyscy laureaci każdego etapu konkursu zostali już powiadomieni o wygranej drogą mailową. Pozdrawiamy, Zespół Grant's.

Ale że słuchawki też… żeby nikt się nie chwalił? Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0