Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika katake

katake

#6533479 Napisano: 01.10.2018 10:23:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komuś zdarzyło się,że jego zdjęcie na konkurs urodzinowy netto nie zostało opublikowane?Po załadowaniu zgłoszenia pojawiła się formułka, że przyjęto i czeka na weryfikację.Nic tam obrazoburczego nie było,nowych zdjęć już nie dodają,A mojego nie ma:-( Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#6532283 Napisano: 26.09.2018 20:39:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
agagaga napisał(a):

joannakarolina napisał(a):

agagaga napisał(a):

Wyżaliłam się na brandcomm a tu mail z wiadomością o wygranej. Nie wierzę!

Żaląc się na organizatora,nie poznałaś swojego wygranego zdjęcia  emotka

Kiedy pisałam post były jeszcze 3 nagrody do rozdania.

Nieźle:-) Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#6532090 Napisano: 26.09.2018 14:49:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
asantesana napisał(a):

Staram się nie komentować wyborów jury, ale to zdjęcie z kością spowodowało u mnie taki odruch wymiotny, że nie zjem obiadu (nie jestem wegetarianka) i nie mogę zapomnieć tego widoku...  emotka

Też zwróciłam na nie uwagę...zakrwawiona kość rzuca się w oczy. Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#6532022 Napisano: 26.09.2018 13:12:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja typuję jeszcze Radosława z liczbami 23..mile morskie itp.ta rodzinna fotka. Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#6532012 Napisano: 26.09.2018 13:05:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
Przed ogłoszeniem 4 głównych zrobili sobie przerwę na lunch:-) Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

katake

#6531948 Napisano: 26.09.2018 11:40:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
kreatia napisał(a):

leci netto  emotka

Miałam też meldować:-)śledzę... Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

katake

#6531811 Napisano: 25.09.2018 21:59:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ktoś trafił na płatki na loterie nestle? 6 sklepów po drodze różnych spożywczych paczek brak  emotka

6? Ja przeszłam chyba 16 mniejszych i większych w okolicy i nic!

więcej nie miałam sklepów  emotka

Ktoś pisał o info z Fb ze dopiero maja po sklepach rozsyłać.

Ja pisałam:-) w piątek odpisali mi,że dopiero zaczynają zaopatrywaćsklepy.Rychło Wczas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#6531586 Napisano: 25.09.2018 11:08:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

[quote=

@gnieszk@]

rufus napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

haima napisał(a):

tuw3105 napisał(a):

Gdzie mozna kupic platki Nestle do nowej loterii? W Biedronie nie ma...

Do tej pory nigdzie nie widziałam  emotka

ja również... Ani w Biedrze ani w moim C4...

Co to za loteria?

https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-pelna-zlotych.html#.


Hej.Ja pytałam w piątek na FB. Odpisali, że aktualnie rozsyłają promocyjne opakowania do sklepów. Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#6531276 Napisano: 24.09.2018 13:22:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
mereszka napisał(a):

Nie wiem czy macie takie wrażenie że niektórzy dają komentarze które im się zdjęcia Najbardziej podobają żeby szanowna komisja weszła na profil i przeczytała ten post A to wygląda jak sugerowanie żeby to zdjęcie było wybrane na zwycięzcę ja mam takie wrażenie nie wiem jakie wy Czyli jak ktoś sugeruje że piękne zdjęcie jest z dziurą to możemy się spodziewać że będzie teraz na podium

Raczej nie...też jestem uczestnikiem konkursu i wrzuciłam inne zdjęcie. Piszecie, które zwracają Waszą uwagę-to też napisałam, które zwróciło moją.Takich zdjęć jest oczywiście więcej. Piszecie także o zdjęciach, które Was śmieszą (np. Świebodzin, a pan zgarnął dwie nagrody w poprzednim rozdaniu).Myśląc tym torem-np. zdjęcie pani Joanny-została wyrażona opinia, że super i mam rozumieć, że drugie zdjęcie pani Joanny zgarnie pierwszą nagrodę-bo komuś z forum się spodobało.  Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#6531221 Napisano: 24.09.2018 11:40:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
kreatia napisał(a):

zina napisał(a):

katake napisał(a):

Mój typ to zdjęcie poszukiwaczy skarbów..zrobione z perspektywy dziury w piasku. Zwraca uwagę.

Taaa....jak w konkursie Snickers i w wielu innych. Ciągle jedno i to samo (za przeproszeniem) do porzygu.

To prawda, ale skuteczne emotka  nam już się znudziło, ale jury zapewne zobaczy tę pracę po raz pierwszy i się zachwyci. Podoba mi się, w ogóle dużo jest konkretnych prac w tym etapie 

Napewno mniej jest 23 znalezionych w otoczeniu-bo to nie było wybierane w pierwszym etapie. Moim skromnym zdaniem wiele fajnych jest prac, więcej niż w etapie pierwszym. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

katake

#6531220 Napisano: 24.09.2018 11:38:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
[quote=

zina napisał(a):

katake napisał(a):

katake] Mój typ to zdjęcie poszukiwaczy skarbów..zrobione z perspektywy dziury w piasku. Zwraca uwagę.

Nie jestem konkursowym wyjadaczem-w konkursach biorę udział od roku-stąd może moja niewiedza.Niemniej jednak moją uwagę fotka zwróciła. Zobaczymy co spodoba się jury... Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#6531209 Napisano: 24.09.2018 11:17:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
Mój typ to zdjęcie poszukiwaczy skarbów..zrobione z perspektywy dziury w piasku. Zwraca uwagę. Wyświetl w wątku >>
0 0

katake

#6530993 Napisano: 23.09.2018 14:53:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
goldensight napisał(a):

Czy paragony nabyte w pierwszym etapie netto można zgłosić w kolejnym?

W regulaminie nie ma podziału zakupu na etapy, więc chyba można:-) Wyświetl w wątku >>
0 0