Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika atka7

atka7

#6482193 Napisano: 16.04.2018 13:28:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Wy widzicie jakieś konkursy dodane wczoraj lub dzisiaj? Bo ja mam ostatnie dodane z 13.04. po godzinie 15.
A teraz chciałam dodać nowy konkurs i pisze mi, że on już jest w bazie. 
No i jak kliknęłam w ten link, że taki konkurs jest, to pojawiło mi się info o nim, a z opisu wynika, że opublikowano go 15.04.2018 o 13:31
Czy Wy widzicie ten konkurs? Czy jesteście go w stanie wyszukać? Bo mi w wyszukiwarce go nawet nie wyszukuje. 
  Wyświetl w wątku >>
0 0

atka7

#6482180 Napisano: 16.04.2018 12:47:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

anetka129 napisał(a):

czy za 8 tydzień w konkursie serdeczności  od solidarności były już wysyłane vouchery ?

też mnie tozastanawia

W weekend rozmawiałam z koleżanką i też mówiła, że czeka jeszcze na voucher od nich, ale nie mam pojęcia z którego tygodnia. Wyświetl w wątku >>
1 ace 0

atka7

#6480136 Napisano: 07.04.2018 20:25:08 w Lay's
Ktoś tu kiedyś pisał o Laysach Stix, że kody nie przechodzą w zgłoszeniu - potwierdzam. 
Uważajcie też na Lays Fromage 80 g, bo w moim dzisiejszym opakowaniu nie ma kodu, mimo że na zewnątrz jest pasek z informacją o loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

atka7

#6479899 Napisano: 06.04.2018 15:56:35 w Informują
0 0

atka7

#6479722 Napisano: 05.04.2018 18:53:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Rozumiem, że z VISY powiadamiano za okres do wczoraj włącznie?

A z BLACK w Biedronce z jakich dni? 

Ja mam Visę z 31.03. (sms i mail o tej samej godzinie), a Blacka z wczoraj (informują telefonicznie). Wyświetl w wątku >>

atka7

#6479714 Napisano: 05.04.2018 18:21:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Lot w tunelu aerodynamicznym z BLACK Biedronka
Koszulka i karta z VISA Wyświetl w wątku >>

atka7

#6479152 Napisano: 03.04.2018 19:53:52 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na Zatecky Tesco. U mnie niestety brak 4-paków, tylko same butelkowane były. 

nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

atka7

#6475368 Napisano: 21.03.2018 16:52:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
IPHONE X - Black BP (sms był wcześniej, ale musiałam ochłonąć) emotka Wyświetl w wątku >>

atka7

#6474542 Napisano: 19.03.2018 16:03:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

atka79 napisał(a):

ikropka napisał(a):

Dziś dostałam odpowiedź od S.C.Johnson&Son, Inc

Szanowna Pani,


Dziekujemy za przeslana wiadomosci oraz za przedstawienie Pani watpliwosci
i zastrzezen do naszych loterii promocyjnych.

Wyjasniamy, ze od wielu lat wspólpracujemy przy organizowaniu tego typu przedsiewziec
z Loyalty Point sp. z o.o. i nigdy nie mielismy zadnych zastrzezen
dotyczacych naszej wspólpracy ani watpliwosci co do rzetelnosci i
profesjonalizmu firmy Loyalty Point Sp. Z o.o.

W zwiazku z tym, ze nasi Klienci i ich opinie sa dla nas niezwykle istotne a zarzuty
jakie Pani sformulowala sa powazne bardzo prosimy o skorzystanie z
formalnej procedury jaka jest zlozenie reklamacji do loterii. Opis tej
procedury znajduje sie w regulaminach obecnie trwajacych loterii, które
mozna znalezc na loteryjnych stronach www.rodzinawygrywa.pl oraz www.loteriaglade.pl oraz w siedzibie Organizatora.
Obowiazkiem Organizatora tj. Loyalty Point Sp. Z o.o. jest rozpatrzenie w przewidzianym
w regulaminie czasie wszystkich zlozonych reklamacji oraz wyjasnienie watpliwosci i niejasnosci, które Pani zglosila.

Z powazaniem,

Czyli odpisali te same formułki co mi. A kiedy do nich pisałaś? I czy maila czy oficjalne pismo? Bo może niech więcej osób im coś napisze, to w końcu zareagują. I jak możesz to napisz kto podpisał Twoją odpowiedź (moją prokurent Krzysztof Jakubczak).
Ja chyba do SC Johnson jeszcze napiszę, że organizator nie udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi w formie przewidzianej regulaminem, tylko złamał regulamin po raz kolejny, bo zaprosił mnie na spotkanie do ich siedziby. A regulamin tego nie przewiduje przecież.

Przez formularz na stronie. Podpisała się Zuzanna Szymanowska
S.C.Johnson&Son, Inc. Napisz koniecznie, że nie otrzymałaś wyczerpującej odpowiedzi i nie jesteś usatysfakcjonowana. Ja im odpisałam, że odpowiedzi są wymijające, bez konkretów i nie ustosunkowali się do wszystkich zastrzeżeń. Im więcej osób napisze tym lepiej. Nawet przez głupi formularz.

Oto mail do marketingu: pdomansk@scj.com
Ja potem coś z pewnością napiszę, bo dzięki Waszemu wsparciu wiem, że należy tą sprawę doprowadzić do końca. Wyświetl w wątku >>

atka7

#6474531 Napisano: 19.03.2018 15:32:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

Dziś dostałam odpowiedź od S.C.Johnson&Son, Inc

Szanowna Pani,


Dziekujemy za przeslana wiadomosci oraz za przedstawienie Pani watpliwosci
i zastrzezen do naszych loterii promocyjnych.

Wyjasniamy, ze od wielu lat wspólpracujemy przy organizowaniu tego typu przedsiewziec
z Loyalty Point sp. z o.o. i nigdy nie mielismy zadnych zastrzezen
dotyczacych naszej wspólpracy ani watpliwosci co do rzetelnosci i
profesjonalizmu firmy Loyalty Point Sp. Z o.o.

W zwiazku z tym, ze nasi Klienci i ich opinie sa dla nas niezwykle istotne a zarzuty
jakie Pani sformulowala sa powazne bardzo prosimy o skorzystanie z
formalnej procedury jaka jest zlozenie reklamacji do loterii. Opis tej
procedury znajduje sie w regulaminach obecnie trwajacych loterii, które
mozna znalezc na loteryjnych stronach www.rodzinawygrywa.pl oraz www.loteriaglade.pl oraz w siedzibie Organizatora.
Obowiazkiem Organizatora tj. Loyalty Point Sp. Z o.o. jest rozpatrzenie w przewidzianym
w regulaminie czasie wszystkich zlozonych reklamacji oraz wyjasnienie watpliwosci i niejasnosci, które Pani zglosila.

Z powazaniem,

Czyli odpisali te same formułki co mi. A kiedy do nich pisałaś? I czy maila czy oficjalne pismo? Bo może niech więcej osób im coś napisze, to w końcu zareagują. I jak możesz to napisz kto podpisał Twoją odpowiedź (moją prokurent Krzysztof Jakubczak).
Ja chyba do SC Johnson jeszcze napiszę, że organizator nie udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi w formie przewidzianej regulaminem, tylko złamał regulamin po raz kolejny, bo zaprosił mnie na spotkanie do ich siedziby. A regulamin tego nie przewiduje przecież. Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

atka7

#6474382 Napisano: 19.03.2018 10:29:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

Bądźmy dobrej myśli, może po obecnym zamieszaniu na naszym forum sponsor przypilnuje organizatora emotka

Prawdopodobnie organizator przypilnował ich tylko w pierwszym dniu losowania, bo jedna osoba z forum coś wygrała z tego dnia. A kolejne losowania odbywają się zapewne "po staremu". Wyświetl w wątku >>

atka7

#6473858 Napisano: 16.03.2018 17:46:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W weekend nie będą pracowali to możecie wtedy podziałać na stronach facebookowych firm, które z nimi współpracują.
Możecie im przytaczać to co ja tutaj powrzucałam. Ja niestety nie jestem facebookowa, ale za to kocham Excela:) Wyświetl w wątku >>
1 FBilona 0

atka7

#6473673 Napisano: 16.03.2018 11:34:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wow, co za dzień, niech moja dobra passa trwa nadal.
Do 500 zł z Zalando doszło 50 zł w Kauflandzie i 1000 w STAR. No mega kumulacja jakaś. 
A już miałam Was prosić o pomoc co lubi Avanti, bo zawzięłam się na te Stary że coś wygram i przeróżne wierszyki tworzyłam i nic im się nie podobało. Tylko ciekawe czy sobie ten wygrany wierszyk zapisałam - sprawdzę potem w domu. Wyświetl w wątku >>

atka7

#6473606 Napisano: 16.03.2018 09:00:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nivea - 500  zł do Zalando Wyświetl w wątku >>

atka7

#6473594 Napisano: 16.03.2018 07:23:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
petunija1 napisał(a):

atka79 tak pytam bo nie jestem ostatnio na bieżąco a SC Johnson zostalo rownież poinformowane o tych podejrzeniach?.Bo jeśli faktycznie Agencja robi przekręty to bez ruszenia od Organizatora chyba nic sie nie wskóra.

Tak SC Johnson zostało poinformowane, na str. 4778 we wczorjaszym poście z godz. 11:29 wrzuciłam ich odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
1 petunija1 0

atka7

#6473591 Napisano: 16.03.2018 07:10:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Eureka! Olśniło mnie jak prawdopodobnie działa Loyalty Point.
Połączyłam sobie kilka faktów:
- korekk nie wygrała na żaden z fikcyjnych paragonów (a zgłosiła ich 500)
- kkbt pisze, że już kiedyś nagrody z ich loterii sprzedawano zanim je rozlosowano
- Loyalty Point nie przesłało mi skanu jakiegokolwiek wygranego paragonu
- Loyalty Point w odpowiedzi na reklamacje nie podało mi ile nagród faktycznie wydano

No i w mojej ocenie wygląda to tak:
- oni sami wprowadzają sobie fikcyjne numery paragonów (a firmie SC Johnson chwalą się potem jak dużo mają zgłoszeń)
- potem "losują" wyłącznie te swoje numerki
- nie odbierają nagród, bo przecież nie mają paragonu (dlatego nie przesłali mi ich skanów)
- nagrody (zgodnie z regulaminem) pozostają do dyspozycji organizatora (dlatego nie odpisali mi ile nagród wydali, bo wtedy wyszłoby, że w rzeczywistości wydali jakieś nieliczne nagrody, a większość nagród pozostała u nich)

Ja wcześniej sugerowałam się trochę tą Waszą teorią o drukarzach paragonów, ale chyba powyższe rozwiązanie zagadki jest równie prawdopodobne. Jak myślicie? Wyświetl w wątku >>

atka7

#6473477 Napisano: 15.03.2018 18:48:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

atka79 a nic nie pisali, że losowanie odbywało się pod nadzorem osób mających świadectwo przeprowadzenia loterii z Izby Skarbowej, czy coś w tym stylu, że mają protokoły komisji, etc.. rewelacyjną robotę zrobiłaś, dobrze by było aby sprawe dobić do końca.

myślę, że nie ma podstaw do odmowy wykazania paragonów...a na miejscu to już pokaża? co? nie pozwolą zdjęc zrobić?
Może policji/ prokuraturze pokażą i liste zwyciezców i paragony, a paragony (wszystkie nie tylko nagrody główne) zostaną sprawdzone..

te listy tez zostały przekane do SPONSORA? bo troche dziwi mnie olewanie s[prawy...Sponsor ma  w tym interes?
I co? chcieli gadzeciki za zajęcie się sprawą dać? hm..a może straciłaś 5 "ajfonów" bo wysłałas 20 zgłoszeń..

Z tego co czytałam to przy loteriach chyba nie musi być już świadectwo, a wystarczy jakieś szkolenie. Tak mi odpisali w tej kwestii:


Wszystkie te kilkustronicowe reklamacje z danymi i tabelami trafiły do firmy Jonnson, a w odpowiedzi otrzymałam tylko tamte pisemko, które wrzuciłam wcześniej. Co prawda dalsza część korespondencji odbywała się już pomiędzy mną a Loyalty Point, ale gdyby Johnson był zainteresowany wyjaśnieniem tej sprawy to mieliby inne podejście.
A co do spotkanie to grzecznie podziękowałam za propozycję.
Wyświetl w wątku >>

atka7

#6473463 Napisano: 15.03.2018 18:23:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No to na razie starczy. W razie czego mam jeszcze dane z Loterii Kiwi - tam też podobne naruszenia były.
Tutaj jeszcze takie małe podsumowanie. Jak widać w żadnej z loterii nie wygrało zgłoszenie z końca loterii, ciągle losowali paragony z pierwszych dni loterii (a w zasadzie z konkretnych dni - zapewne wcześniej ustalonych).

Przypominam moja wcześniejszą prośbę, jak macie jakieś print screeny odnośnie wystawiania nagród z ich loterii to dajcie znać. Wyświetl w wątku >>
0 0

atka7

#6473460 Napisano: 15.03.2018 18:16:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
korekk napisał(a):

,,Kilkaset tysięcy zgłoszeń w przypadku ,,Wygraj z Glade'''' . No to już wiemy,że aby wygrać pół puli nagród (30 rowerów) należało wysłać kilkaset tysięcy zgłoszeń i zakupić kilkaset tysięcy produktów. Na pewno zakup kilkuset tysięcy produktów był opłacalny  emotka   emotka
Ciekawe ile trzeba było set tysięcy wysłać na wygranie 50 iPhonów  emotka

 Z tego co napisali, to generalnie możesz jeden paragon zgłaszać kilkakrotnie, tylko za każdym razem podawaj inne dane.
Co prawda jak ich poprosiłam, żeby mi to potwierdzili, bo nie mogę w to uwierzyć, to odpisali mi to co wrzuciłam powyżej.


Podejrzewam, że dlatego w tych nowych loteriach doprecyzowali już ten zapis, mimo że nie uznali moich reklamacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

atka7

#6473455 Napisano: 15.03.2018 18:10:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

atka79 bardzo mądra z Ciebie osoba, fajnie że się tym zajęłaś, może w końcu coś się zmieni:) swoją drogą, czuć wyraznie, że ściemniają, niech pokażą na jakimś dokumencie te wszystkie paragony o takich samych numerach. Niech pokażą że są z różnych miast i z różnych sklepów. Dziwnym trafem, spośród tylu tysięcy konkursowiczów, wygrywają wciąż te same nr paragonów, no jasne! A co na to rachunek prawdopodobieństwa? Banda oszustów tam siedzi! 

Oczywiście poprosiłam ich o skany wygranych paragonów, ale zignorowali moją prośbę.
Oto fragment tego o co wnosiłam



Potem pisałam kolejne pismo z prośbą o jej uzupełnienie, bo nie wyczerpywała tego o co wnosiłam. to wtedy dostałam tą odpowiedź:

Wyświetl w wątku >>