Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mugolinka

mugolinka

#6457888 Napisano: 30.01.2018 21:24:35 w WC - rozmowy o wszystkim
Proszę o poradę, nie wiem czy dobry wątek wybieram. Mam w najbliższym czasie wysłać rower kurierem. Nigdy nie korzystałam z usług kuriera ,,w drugą stronę" i zastanawiam się ile mnie taka usługa wyniesie. Powiem ,że rower ma koła 20ki- może ktoś podobny kiedyś wysyłał i (po)wie jak to organizacyjnie ugryźć. Problem 2- czy firmy kurierskie mają opakowania na taki towar. Oryginalne opakowanie zostało zjedzone przez myszy. Z góry dziękuję z odpowiedzi Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6445992 Napisano: 27.12.2017 13:58:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gusiol napisał(a):

ewe85lina napisał(a):

Konkurs nie z tej ziemi - nagroda IV stopnia Auchan  emotka

U mnie II Stopnia - Auchan

U mnie V- dobre i to :-D  Wyświetl w wątku >>
1 kasiaj110 0

mugolinka

#6445520 Napisano: 23.12.2017 11:13:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Słuchał ktoś RMF od rana i wie czy wspominali co było tym główną nagrodą- prezentem z Media Expert? Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6445449 Napisano: 22.12.2017 20:33:09 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

Wkurzają mnie ludzie... nie wiem jak to nazwać... ponoć potrzebujący. Wiem, że są naprawdę ludzie, którym się nie przelewa, ale wkur.... mnie źe są i tacy, którzy mogą mieć, nie chcą a jak się im pomoże to jeszcze źle. 
Pracuję w sklepie to słyszę co i jak... u nas jest kilka takich rodzin we wsi, które biorę pieniadze z mopsu bo do pracy niepójdą bo nie.  Bo za małe zarobki, a bo ciezko... No i mops im wypłaca kasę która wiadomo idzie na co...... teraz że święta nasz kochany MOPS dał im paczki, tym potrzebującym.... i co się okazało. W paczkach konserwy, sery, mąka, olej itp. Przychodzi dziś do sklepu gościu i mówi „po ch*** dali mu takie rzeczy, mogli lepiej dać 10 piw to byłby bardziej zadowlony”, kolejna opinia „napier*** jakieś kasze i oleje... mogli lepiej litr spirytusu dać.”. No dosłownie.... aż się nóż w kieszeni otwiera... a ci co potrzebują to albo nie idą do Mopsu bo się wstydzą, albo mają resztki szacunku i jakoś pracują i wiążą koniec z końcem albo nie chcą byc porównywani z nimi,.. 
z tego co wiem, (lista od proboszcza) paczki dostało 14 „rodzin”, z czego tylko 2 wiemy że żyją normalnie.. pozostałe 12 to piją albo mają tak zaniżone dochody na umowach że dostają zapomogi... i wiem , że MOPS o tych przypadkach wie, ale nic z tym nie robi kolejny rok... a nam ludziom, którzy pracują norlamie i żyją tylko się odechciewa pomocy takim osobom... dziękuje....  emotka  musiałem się wygadać. 

Doskonale Cię rozumiem.Do dziś mam przed oczami gówniarzerię, która rozbija jabłka na przystanku o mur z MOPSu właśnie za czasów z roku setek skrzynek rozdawanych na miliony sposobów właśnie tym ,,najbiedniejszym" choć mamusie i tatusie wystawali w tych km kolejkach od świtu. Mi z kolei zdarzyło się być po drugiej stronie lustra- pracowałam w GOPSie i miałam ten przywilej ,żeby wydawać ów żywność. Bitwa o karpie w Lidlu to pikuś właśnie w porównaniu o miejsce w kolejce choć tu akurat każdy dostaje bo lista jest i suma musi się zgadzać. Jednak nie wiem co gorsze czy słyszeć jak element wyklina hojność państwa czy jak pracownicy napierdzielają się ze składu ów żywności po cichu przy kawie. Był czas ,że dawali w puszkach kaszę z warzywami lub takie pulpety z makaronem. Pan pracownik ( doświadczony w średnim wieku, wiele lat pracy w środowisku) czyta skład, po każdym E wyliczanym wybucha jeszcze większym śmiechem po czym mówi ,że wziął jedną puszkę dla psa i ten nie chciał tego jeść. Lub też bierze karton mleka i śmieje się z daty ważności  ( coś koło pół roku) że jak to można mlekiem nazwać.  Wyświetl w wątku >>
2 margo466, ir 0

mugolinka

#6443811 Napisano: 19.12.2017 10:11:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

xpac napisał(a):

Nie wiem po co właściciel sklepu ma chować towar skoro to dla niego zysk... przecież nie płaci z własnej kieszeni, potem zapewne dostaje zwrot z centrali...

Tak samo ja nie wiem, dlaczego nie może domówić towaru? To było hipotetyczne założenie, bazując na tym jakie historie z Lewiatanami  się zdarzają.

Zrobię drugie rozeznanie w południe. Może doposażyli coś na święta. Nad całym przebiegiem będzie czuwał przedstawiciel. Jak wspomniał ,,On cały czas tam będzie" i wcześniej ,,spróbuje coś załatwić" tak jakby wiedział,że u mnie nie będzie lekko. Zwrócę uwagę na daty. Raczej nie może być tak,że nie będę mieć 2tys - to zapewnia regulamin. Jednak przy tak niskim zaopatrzeniu raczej będą chcieli się go pozbyć(towaru) niż chować. Jak się potoczy nie wiem. Jednak jeśli zrobię aferę i nic nie ugram to będę się tam czułą niczym komornik a to sklep w którym robię zakupy codzienne. Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6443772 Napisano: 19.12.2017 09:21:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

mugolinka napisał(a):

jokan napisał(a):

mugolinka napisał(a):

jokan napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Jak widać są Lewiatany i Lewiatanki. Mój Lewiatan odmówił zamówienia dodatkowego towaru. Mam się zadowolić tym co jest . Także mój pierwotny plan ,,poproszę cały asortyment " (czyt. makarony Lubella i tymbarki oraz Kubusie, i te kilka dżemów) jest tu zasadny i boję się,że zostanie mi reszta. To byłoby tyle w temacie zakupów marzeń.

a nie zglaszasz tego do organizatora? dlaczego masz na tym ucierpiec ?

Pan z Maspexu tłumaczył,że to ,,zakładanie kolejnych indeksów w sklepie" oni tego nie mają w asortymencie więc to nie są braki w towarze- jakoś tak. Wiedziałam ,że u mnie w sklepie będzie ciężko. Kto śledził moje przeboje z rowerami ten wie... 

to organizator powinien dolozyc staran, abys na tym wyszla tak, jak jest zapisane w regulaminie, skoro np. towaru bedzie za 1500, to 500 zl powinnas dostac w innej formie - niech daja gotowke albo jakies bony - jako organizator sa w stanie kupic bony wszedzie

ale masz jak byk w regulaminie zapis ,,dostępnych wPunkcie Sprzedaży w momencie odbioru Nagrody" - nie ma żadnych nakazów by sklep musiał coś zamawiać emotka  

ale skoro nie sa dostepne, to po co ten caly konkurs....to jest kwestia organizatora i Sklepu, to organizator powinien sie wykazac...przeciez to godzi w jego dobre imię...

Może ze strony Lewiatana - żeby pozbyć się towaru z półek, a ze strony Maspex by względnie zyskać/namówić właśnie na nowy towar Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6443769 Napisano: 19.12.2017 09:11:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

mugolinka napisał(a):

jokan napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Jak widać są Lewiatany i Lewiatanki. Mój Lewiatan odmówił zamówienia dodatkowego towaru. Mam się zadowolić tym co jest . Także mój pierwotny plan ,,poproszę cały asortyment " (czyt. makarony Lubella i tymbarki oraz Kubusie, i te kilka dżemów) jest tu zasadny i boję się,że zostanie mi reszta. To byłoby tyle w temacie zakupów marzeń.

a nie zglaszasz tego do organizatora? dlaczego masz na tym ucierpiec ?

Pan z Maspexu tłumaczył,że to ,,zakładanie kolejnych indeksów w sklepie" oni tego nie mają w asortymencie więc to nie są braki w towarze- jakoś tak. Wiedziałam ,że u mnie w sklepie będzie ciężko. Kto śledził moje przeboje z rowerami ten wie... 

to organizator powinien dolozyc staran, abys na tym wyszla tak, jak jest zapisane w regulaminie, skoro np. towaru bedzie za 1500, to 500 zl powinnas dostac w innej formie - niech daja gotowke albo jakies bony - jako organizator sa w stanie kupic bony wszedzie

ale masz jak byk w regulaminie zapis ,,dostępnych w Punkcie Sprzedaży w momencie odbioru Nagrody" - nie ma żadnych nakazów by sklep musiał coś zamawiać emotka Nie dopytałam Pana czy jak podam drugą listę z rzeczami ,,z półki" to ewentualne braki uzupełnią Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6443758 Napisano: 19.12.2017 08:54:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Jak widać są Lewiatany i Lewiatanki. Mój Lewiatan odmówił zamówienia dodatkowego towaru. Mam się zadowolić tym co jest . Także mój pierwotny plan ,,poproszę cały asortyment " (czyt. makarony Lubella i tymbarki oraz Kubusie, i te kilka dżemów) jest tu zasadny i boję się,że zostanie mi reszta. To byłoby tyle w temacie zakupów marzeń.

a nie zglaszasz tego do organizatora? dlaczego masz na tym ucierpiec ?

Pan z Maspexu tłumaczył,że to ,,zakładanie kolejnych indeksów w sklepie" oni tego nie mają w asortymencie więc to nie są braki w towarze- jakoś tak. Wiedziałam ,że u mnie w sklepie będzie ciężko. Kto śledził moje przeboje z rowerami ten wie...  Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6443756 Napisano: 19.12.2017 08:48:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak widać są Lewiatany i Lewiatanki. Mój Lewiatan odmówił zamówienia dodatkowego towaru. Mam się zadowolić tym co jest . Także mój pierwotny plan ,,poproszę cały asortyment " (czyt. makarony Lubella i tymbarki oraz Kubusie, i te kilka dżemów) jest tu zasadny i boję się,że zostanie mi reszta. To byłoby tyle w temacie zakupów marzeń. Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6443656 Napisano: 18.12.2017 20:20:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nikt nie ryzykował szaleństwa 5 minut dla tajemniczej niespodzianki? Kurcze ja pewnie zrobię zakupy po świętach ... Mój Pan z Maspex milczy jak zaklęty znowuemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6443478 Napisano: 18.12.2017 14:44:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co do  lewiatanowych zakupów. Czy ktoś mi napisze ile u Was kosztują : sos słodko kwaśny, sos do spaghetti, fasolka po bretońsku, flaki w rosole i ketchup kotlin? Nie mam podparcia cenowego u mnie:-( Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6443028 Napisano: 16.12.2017 19:27:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

holden napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

harnas napisał(a):

Realizował ktoś już nagrodę z Lewiatana - 2000zł na zakupy? Pochwalcie się wrażeniami ! emotka

Ja startuję w poniedziałek emotka

Hehe ja też mam w poniedziałek w samo południe emotka

ja działam w środę emotka na pewno pochwalę się efektami emotka

Ja jeszcze nie mam terminu emotka  Pan do mnie dzwonił po ,,listę zakupów" i powiedział ,że wpierw ustali ze sklepem ,żeby takowy asortyment był- nie zdążyłam mu nawet pierwsza powiedzieć ,że u nas są tylko dżemy makarony i tymbarki. Potem ma dzwonić co się ze sklepem ustali i wyznaczymy datę Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6442598 Napisano: 15.12.2017 13:21:13 w Zdjęcia naszych wygranych
Wór prezentów od Rock Radia. Jakież zdziwienie mnie ogarnęło gdy w małych kartonikach nie było zapałek ( nie wiem czemu byłam pewna że to zapałki ") 
 emotka Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6442018 Napisano: 14.12.2017 13:02:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś jeszcze czeka oprócz mnie na telefon z Lewiatana w sprawie terminu zakupów?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6441203 Napisano: 13.12.2017 07:33:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamisiam napisał(a):

emotka Dzisiaj w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem Lewiatana dowiedziałam się że ta nagroda niespodzianka za zakupy w 5 minut to ma być jakaś torba. Tylko nie wiem czy z jakąś zawartością 

Pewnie ze zdrapek im nie zeszły- a bilans roczny musi się zgadzać . Każdy dostanie torbę wypełnioną torbami na równowartość niewykorzystanej kwoty przy zakupach emotka Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6440658 Napisano: 12.12.2017 09:46:20 w WC - rozmowy o wszystkim
Planuje sobie zakup aparatu takiego na potrzeby zwyczajnych prostych zdjęć rodzinnych i zastanawiam się nad Nikon coolpix a10. Ktoś ma?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6440217 Napisano: 11.12.2017 13:16:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurelito napisał(a):

benasia napisał(a):

moskala22 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Dostałam własnie potwierdzenie weryfikacji jeśli chodzi o zakupy. Tylko,że dopisali mi sklep kilkaset kilometrów ode mnie!!! Jak u Was?

u mnie ten sklep gdzie robiłam zakupy (5 km od domu)

gramtatatam napisał(a):

U mnie zakupy w sklepie, w którym kupiłam napoje. 

Wysyłali emeile równocześnie? B nadal nic nie mam   emotka
I czy emeile były z tego maila na który się odsyłalo? Bo rano reklamy usuwałam z poczty ale chyba nie przegapiłam...


też czekam na maila i zaczynam się denerwować emotka

u mnie także mail  o godzinie 12.17 dokładnie- zakupy zrobię tam gdzie robiłam zakupy. W ciągu trzech dni jeden z dwóch panów się ze mną skontaktuje. Przez to czekanie tuzin pytań, jestem strzępkiem nerwów, a mały research w piątek tylko mnie dodatkowo zmartwił bo np łowicza u mnie nie ma praktycznie wcale a na nie najbardziej liczyłam  Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6439596 Napisano: 09.12.2017 20:01:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wygranym bonem z Allegro  można płacić za zakupy u kilku sprzedawców? Sprawdzał ktoś?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6439055 Napisano: 08.12.2017 12:18:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew od RMFki z konkursu Theraflu- wygrana z 27.11 Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6439007 Napisano: 08.12.2017 11:18:31 w Przedszkolaki i przedszkola :)
agniehaha89 napisał(a):

bc14 napisał(a):

OSPA!! co stosowalyscie? przemywac krosty? kąpać?
pomóżcie;/

Tanno Hermal lotio 100 g  moim zdaniem najlepszy. 

Kąpiel w wodzie z dodatkiem krochmalu- ulga prawie od razu. Ładnie zasusza. Polecam piankę PoxClin cool mousse na krostki. Sposoby sprawdzone na dwulatku i 8latce Wyświetl w wątku >>
0 0