Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mugolinka

mugolinka

#6438972 Napisano: 08.12.2017 10:41:17 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Wkurza mnie Allegro. Gdzie mój bon ja się pytam  emotka

tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą  emotka emotka

30.11 pisali ,,za kilka dni" 
dziś napisali ,,wkrótce" 
te dwa stwierdzenia powinny mieć opatentowany zakaz użycia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6438922 Napisano: 08.12.2017 08:54:20 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Allegro. Gdzie mój bon ja się pytam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6438627 Napisano: 07.12.2017 15:26:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

aurelito napisał(a):

andii napisał(a):

aurelito napisał(a):

Dostał ktos może wiadomośc zwrotna o otrzymaniu maila od fortis - Lewiatan Tymbark?

a to przecież nie robił fortis.
jeżeli Ci chodzi o ten wczorajszy rozwiązany emotka

tfu - jeju jaka ja zakrecona emotka  mniejsza kto, macie potwierdzenie?

hehe ja nie wygrałam , więc nie odsyłałam-więc nie pomogę emotka

Ja wczoraj słałam do nich zapytanie, również nie potwierdzili przeczytania wiadomości ale odp była pół godz później więc doszła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6438606 Napisano: 07.12.2017 15:00:20 w Informują
mczarna napisał(a):

znów sms odnośnie zakupów w Lewiatanie,eee?

to samo- sms okrojony jeśli chodzi o treść. Pewnie ma to związek z tym ,że niektórzy ich nie mogą odczytać Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6438391 Napisano: 07.12.2017 10:34:29 w Pomocy!!!!
picola napisał(a):

mugolinka napisał(a):

picola napisał(a):

mam duży problem z orange, otóż dostałam dzisiaj smsa, że (rzekomo) zamówiłam i potwierdziłam chęć korzystania ze strony o treściach erotycznyych.  Pobrano mi 24 zł z groszami. Problem w tym, że nie wysyłałam dzisiaj żadnego smsa, nie wchodziłam w net, generalnie nie dotykałam telefonu. Zadzwoniłam do Orange z awanturą a babka powiedziała mi, że po godz. 8 rano odnotowano ruch z mojego telefonu na tej stronie, uruchomiłam usługę na rok!!!!! i jedyne co ona może, to zablokować mi smsy premium. Dodam, że strony erotyczne absolutnie nie są w kręgu moich zainteresowań, a od kiedy wstałam o godz. 6.00 rano nikt nie dotykał mojego telefonu. Masakra, niech ktoś mi podpowie co mogę zrobić, bo jestem tak wściekła, że zaraz wybuchnę.

Dziwne...Ja miałam sytuację podobną. Otóż po doładowaniu konta przychodzi automatycznie wiadomość Push czy jakoś tak pan to nazwał. Wyświetla ci się automatycznie nie w skrzynce. Wystarczy ,że klikniesz cokolwiek i zgadzasz się. Masakra. Po doładowaniu tel dorwał mój synek i własnie w nią kliknął . Efekt 30 zł poszło się gonić na jakiś pakiet minut czy internetu. Napisałam na chacie orange problem. Że nie wiem jakim cudem itp. Pan wytłumaczył mi działanie tego durnego smsa i dodał ,,rozumiem ,że nie chciała Pani tej usługi" po czym zdjął ją i na moje konto wróciła kasa a na koniec wiadomości te zablokował

ja nie doładowałam konta, ostatni raz to z 1,5 miesiąca temu, stronę, którą niby potwierdziłam wygoglowałam dopiero teraz w necie i dziwi mnie fakt, że smsa dostałam od orange.

Wiadomości te nie tylko po doładowaniu przychodzą. Nie masz ich w skrzynce . Po prostu wyświetla Ci się w takiej formie jak np info o zmianie stanu konta. I nawet nie wiesz ,że masz ją na wyświetlaczu bo żadnego sygnału nie ma. Klikasz ,żeby odblokować tel a tu się raptem okazuje ,że właśnie zamówiłaś subskrybcję/ cykliczny pakiet czy inne badziewie. Nie dzwoń nie marnuj kasy. Zaloguj się na konto orange jak masz taką możliwość i napisz na chacie swój problem. U mnie sprawa rozwiązała sie w 30 sekund. Może nie wszystko stracone Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6438381 Napisano: 07.12.2017 10:28:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

czy często organizator powiadamia w formie mms? 
zdarzało się-że były na tel konkursowym "nie można odczytać wiadomośći" czyli mms

teraz przed chwilą znowu.. kto mógł dziś powiadamiać?

To zależy od telefonu jak ktoś wcześniej wpisał. Mój np jeśli wiadomość ma znaków powyżej 3 wiadomości tekstowych z automatu zmienia na graficzną. Co do tego kto pisał dziś, nie wiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6438376 Napisano: 07.12.2017 10:23:49 w Pomocy!!!!
picola napisał(a):

mam duży problem z orange, otóż dostałam dzisiaj smsa, że (rzekomo) zamówiłam i potwierdziłam chęć korzystania ze strony o treściach erotycznyych.  Pobrano mi 24 zł z groszami. Problem w tym, że nie wysyłałam dzisiaj żadnego smsa, nie wchodziłam w net, generalnie nie dotykałam telefonu. Zadzwoniłam do Orange z awanturą a babka powiedziała mi, że po godz. 8 rano odnotowano ruch z mojego telefonu na tej stronie, uruchomiłam usługę na rok!!!!! i jedyne co ona może, to zablokować mi smsy premium. Dodam, że strony erotyczne absolutnie nie są w kręgu moich zainteresowań, a od kiedy wstałam o godz. 6.00 rano nikt nie dotykał mojego telefonu. Masakra, niech ktoś mi podpowie co mogę zrobić, bo jestem tak wściekła, że zaraz wybuchnę.

Dziwne...Ja miałam sytuację podobną. Otóż po doładowaniu konta przychodzi automatycznie wiadomość Push czy jakoś tak pan to nazwał. Wyświetla ci się automatycznie nie w skrzynce. Wystarczy ,że klikniesz cokolwiek i zgadzasz się. Masakra. Po doładowaniu tel dorwał mój synek i własnie w nią kliknął . Efekt 30 zł poszło się gonić na jakiś pakiet minut czy internetu. Napisałam na chacie orange problem. Że nie wiem jakim cudem itp. Pan wytłumaczył mi działanie tego durnego smsa i dodał ,,rozumiem ,że nie chciała Pani tej usługi" po czym zdjął ją i na moje konto wróciła kasa a na koniec wiadomości te zablokował Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6438370 Napisano: 07.12.2017 10:17:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

mountain napisał(a):

gorzej jak przekroczy 2000 tys bo pani przyniesie towar z zaplecza emotka

Jak przekroczy to chyba można odejmować... bo dopłacić to wiemy, że można

No właśnie- wszędzie chyba. Powinni od razu dać drugi regulamin co można a czego nie. Tak by się ustaliło jakąś strategie. Np to czy przyjechać samemu, czy autobusem z całą rodziną i zrobić naradę wojenną : Zośka ty bierzesz syropy- 20 takich, 20 takich; Edek , szturmujesz makarony- 150 szt , Ania - Twoje są sosy- min 40 emotka  Franek- przechwytujesz koszyki  itp Wyświetl w wątku >>
2 nkba, dolly 0

mugolinka

#6438353 Napisano: 07.12.2017 09:53:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mountain napisał(a):

mugolinka napisał(a):

mountain napisał(a):

mugolinka napisał(a):

dolly napisał(a):

mountain napisał(a):

też nie wyobrażam sobie tego latania z małymi koszykami,chyba że pani z zaplecza użyczy wózek na palecie emotka

tylko czy taki wózek zmieści się między półkami emotka

nie ma opcji- przynajmniej u mnie. Wejdę do sklepu. Powiem - poproszę wszystkie produkty łowicz, kotlin i lubella spakować na wynos :-D Niech sami biegają, a ja tym samym zrobiłam zakupy w 4 sekundy  emotka

i to jest dobra myśl poprosić o wszystkie zakupy z asortymentu i zakupy zrobione w minute emotka

Spróbować nie zaszkodzi  emotka

gorzej jak przekroczy 2000 tys bo pani przyniesie towar z zaplecza emotka

Dlatego nie ryzykuje i nie proszę i Tymbarka i malmę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6438351 Napisano: 07.12.2017 09:50:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mountain napisał(a):

mugolinka napisał(a):

dolly napisał(a):

mountain napisał(a):

też nie wyobrażam sobie tego latania z małymi koszykami,chyba że pani z zaplecza użyczy wózek na palecie emotka

tylko czy taki wózek zmieści się między półkami emotka

nie ma opcji- przynajmniej u mnie. Wejdę do sklepu. Powiem - poproszę wszystkie produkty łowicz, kotlin i lubella spakować na wynos :-D Niech sami biegają, a ja tym samym zrobiłam zakupy w 4 sekundy  emotka

i to jest dobra myśl poprosić o wszystkie zakupy z asortymentu i zakupy zrobione w minute emotka

Spróbować nie zaszkodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6438345 Napisano: 07.12.2017 09:44:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

mountain napisał(a):

też nie wyobrażam sobie tego latania z małymi koszykami,chyba że pani z zaplecza użyczy wózek na palecie emotka

tylko czy taki wózek zmieści się między półkami emotka

nie ma opcji- przynajmniej u mnie. Wejdę do sklepu. Powiem - poproszę wszystkie produkty łowicz, kotlin i lubella spakować na wynos :-D Niech sami biegają, a ja tym samym zrobiłam zakupy w 4 sekundy emotka Wyświetl w wątku >>
3 joan, Agnes, dolly 0

mugolinka

#6438335 Napisano: 07.12.2017 09:32:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

mugolinka napisał(a):

dolly napisał(a):

mountain napisał(a):

moskala22 napisał(a):

mountain napisał(a):

Pytanko dla osób co wygrały w lewiatanie- robicie zakupy w 5 minut z niespodzianką ? w sumie ciekawa jestem co przygotowali emotka

ja nie emotka

u mnie w lewiatanie jest tak mało towaru że nie wiem czy do 500 zł coś wybiorę emotka

byle jeszcze na zaplecze nie wyniesli emotka

Też się obawiam o brak towaru. Poza tym z tymi małymi koszykami to też nie będzie łatwe. Bo ile np butelek soku wrzucisz żeby ucha nie urwało....Żeby można było w parach... w sumie nic o tym regulamin nie mówi. No i pytanie czy na starcie masz się określić którą opcję wybierasz 

nie macie tych duzych koszyków? O jaaa to troche ich sie uzbiera emotka

Niestety nie emotka Może Biedronka po drugiej stronie ul pożyczy emotka  martwi mnie też stoisko ze szklanymi pierdołami tuż przy sokach- jak będę biec z sokami pod pacha jak złodziej , rykoszetem może coś ucierpieć- nie wiem czy w tym zamęcie 2 tys wystarczą na pokrycie stratemotka Wyświetl w wątku >>
1 dolly 0

mugolinka

#6438331 Napisano: 07.12.2017 09:27:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

mountain napisał(a):

moskala22 napisał(a):

mountain napisał(a):

Pytanko dla osób co wygrały w lewiatanie- robicie zakupy w 5 minut z niespodzianką ? w sumie ciekawa jestem co przygotowali emotka

ja nie emotka

u mnie w lewiatanie jest tak mało towaru że nie wiem czy do 500 zł coś wybiorę emotka

byle jeszcze na zaplecze nie wyniesli emotka

Też się obawiam o brak towaru. Poza tym z tymi małymi koszykami to też nie będzie łatwe. Bo ile np butelek soku wrzucisz żeby ucha nie urwało....Żeby można było w parach... w sumie nic o tym regulamin nie mówi. No i pytanie czy na starcie masz się określić którą opcję wybierasz  Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6438001 Napisano: 06.12.2017 17:15:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

Czy nr 537 950 423 informował dzisiaj z jakiegoś konkursu?

Tak,ten nr to lewiatanowe zakupy Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6437856 Napisano: 06.12.2017 14:39:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

akaska napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

izak1000 napisał(a):

lager napisał(a):

mugolinka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Jaki nr informuje z lewiatana?  Ja dostałam jakiegoś dziwnego smsa z nr 537... któreo nie mogę odczytać. Powiedzcie ,że to nie zbieg okoliczności 

TO TEN NUMER
Do mnie wiadomość dotarła jako MMS

Mam to !!!! emotka emotka  Sms o 11 był. Czy ktoś zechce się podzielić jego treścią? U mnie widnieje w wiadomości załącznik multimedialny  i nie mogę go pobrać. 
I druga sprawa. Macie na paragonach słowo Tymbark? Ja mam tylko smaki nie wiem czy to przejdzie

Ja mam paragon opisany Sok Tymbark 1l jabłko-grusz itp więc wręcz wzorowo.
Czy myślicie, że będziemy mogli zakupy robić np z mężem/z żoną? Nie ma takiego zapisu, boje się, że jakaś kierowniczka będzie się upierać, że tylko laureat

A dlaczego masz na paragonie Sok Tymbark- tam brały udział  Napoje Tymbark....

-Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - brzoskwinia- Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - mięta
- Tymbark Karton 1 litr Napój Pomarańcza - brzoskwinia
- Tymbark Karton 1 litr Napój Wiśnia - jabłko
- Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - gruszka
- Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - rabarbar

Wg mnie sok to napój i to nie ma różnicy. smak sie zgadza

To u mnie jeszcze lepiej:bnapój Tymbark i cena 2.35. Mam nadzieję że przejdzie. Zresztą z kartonów to wszystkie smaki wchodziły.

Nie martw się, nasze paragony były weryfikowane przed powiadomieniem laureatów

to czemu kazali mi adnotację robić? Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6437839 Napisano: 06.12.2017 14:28:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

izak1000 napisał(a):

lager napisał(a):

mugolinka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Jaki nr informuje z lewiatana?  Ja dostałam jakiegoś dziwnego smsa z nr 537... któreo nie mogę odczytać. Powiedzcie ,że to nie zbieg okoliczności 

TO TEN NUMER
Do mnie wiadomość dotarła jako MMS

Mam to !!!! emotka emotka  Sms o 11 był. Czy ktoś zechce się podzielić jego treścią? U mnie widnieje w wiadomości załącznik multimedialny  i nie mogę go pobrać. 
I druga sprawa. Macie na paragonach słowo Tymbark? Ja mam tylko smaki nie wiem czy to przejdzie

Ja mam paragon opisany Sok Tymbark 1l jabłko-grusz itp więc wręcz wzorowo.
Czy myślicie, że będziemy mogli zakupy robić np z mężem/z żoną? Nie ma takiego zapisu, boje się, że jakaś kierowniczka będzie się upierać, że tylko laureat

A dlaczego masz na paragonie Sok Tymbark- tam brały udział  Napoje Tymbark....

-Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - brzoskwinia- Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - mięta
- Tymbark Karton 1 litr Napój Pomarańcza - brzoskwinia
- Tymbark Karton 1 litr Napój Wiśnia - jabłko
- Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - gruszka
- Tymbark Karton 1 litr Napój Jabłko - rabarbar

Wg mnie sok to napój i to nie ma różnicy. smak sie zgadza

Napisałam do nich. U mnie widnieje to jako napój jabłko-gruszka i nic więcej. Musze mieć adnotację. Boję się ,że tu radosć z wygranej się skończyła :-/  Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6437821 Napisano: 06.12.2017 14:05:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
I jeszcze telefon z Rock Radia ,że jutro na antenie Mikołaj wręczy mi wór prezentów emotka Wyświetl w wątku >>

mugolinka

#6437806 Napisano: 06.12.2017 13:49:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mkrzysiek napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Teraz musicie zadbać aby towar był w sklepie. Dogadać się z kierownikiem i dać mu listę co ma zamówić.
Ja liczyłem  w jednym sklepie mieli może za 1200zł towaru  dużo z datami do stycznia/lutego 2018

W co niektórych lewiatanach można po 5 minutach skończyć zakupy emotka  

Niespodzianką pewnie jest reszta $$ z 2000zł która zostanie. emotka

Albo 50 zł na produkty marki własnej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6437797 Napisano: 06.12.2017 13:37:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Będziecie próbować zmieścić się w tych pięciu minutach? Ciekawa jestem co to za nagroda. I ciekawa jestem jak to będzie wyglądać. Nie wyobrażam sobie jeszcze jak to będzie biegać ze słoikami Łowicza jak dzikus wśród tłumu ludzi i pod czujnym okiem kierowniczki z  którą miałam nie małe przejścia w konkursach rowerowych i wiem jak kocha promocyjne akcje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6437702 Napisano: 06.12.2017 12:18:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
aurelito napisał(a):

Zakupy !!!!!  emotka emotka emotka emotka  teraz potrzebuję auta by po nie pojechać emotka  

To tak jak ja emotka emotka  Sms o 11 formie multimedialnej nie do odczytania widoczny tylko nr Wyświetl w wątku >>