Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mugolinka

mugolinka

#6437697 Napisano: 06.12.2017 12:16:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Jaki nr informuje z lewiatana?  Ja dostałam jakiegoś dziwnego smsa z nr 537... któreo nie mogę odczytać. Powiedzcie ,że to nie zbieg okoliczności 

TO TEN NUMER
Do mnie wiadomość dotarła jako MMS

Mam to !!!!emotka emotka  Sms o 11 był. Czy ktoś zechce się podzielić jego treścią? U mnie widnieje w wiadomości załącznik multimedialny  i nie mogę go pobrać. 
I druga sprawa. Macie na paragonach słowo Tymbark? Ja mam tylko smaki nie wiem czy to przejdzie Wyświetl w wątku >>
1 aurelito 0

mugolinka

#6437688 Napisano: 06.12.2017 12:08:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jaki nr informuje z lewiatana?  Ja dostałam jakiegoś dziwnego smsa z nr 537... któreo nie mogę odczytać. Powiedzcie ,że to nie zbieg okoliczności  Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6437624 Napisano: 06.12.2017 11:13:33 w Czy informują/ informowali?
joasiunia napisał(a):

Z Tymbarka informowali raczej za jednym zamachem, prawda? Znaczy, że jak nie ma smsa, to nie ma i nie będzie, i nie ma co się łudzić...? emotka

Własnie, kochani gratki wielkie emotka ... ale jak już ogarniecie pierwszą euforię dajcie znać czy smsy są z jednej  godz Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6437440 Napisano: 05.12.2017 19:27:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miła26 napisał(a):

Czy ktoś posiada może jeszcze regulamin z konkursu Auchan gdzie do wygrania były Tsum Tsum?

https://www.konku.../files/regulamin.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6437013 Napisano: 04.12.2017 22:18:13 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

asia575 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

asia575 napisał(a):

Heniek    emotka        emotka    
Tyle prób,tyle życzeń i dalej nic    emotka    

Postanowiłam się przyłożyć. 150 zgłoszeń w tym 60 różnych tekstów przez 3 week i nawet kapsla nie dadzą. Psuję już a wszystkim , którzy rozgryźli system lub po prostu są dobrzy szczerze gratuluję-ja się nie nadaje    :zbanowany:    

Myślałam,że jestem w miarę dobra w pisaniu życzeń ale Heniek wyprowadza mnie z błędu z każdymi wynikami  emotka   W tamtym roku zrezygnowałam jak puściłam setkę jednego dnia.Teraz postanowiłam że nie odpuszczę   emotka   Tylko pomysły się już dawno skończyły   emotka  

To jest właśnie dla mnie taki moment, w którym granie staje się nieco... bezsensowne. Pomyślcie, ile to zmarnowanego czasu - sto zgłoszeń dziennie? Chyba wolałabym kupić piwo innej marki, usiąść wygodnie, obejrzeć film i powiedzieć: "Patrz Heniek, gdzie cię mam".

  • I tak właśnie robię emotka Spróbowałam  ostatnie 3 dni by obalić teorie losowania, tudzież klucza. I nie zamierzam tracić więcej czasu. I tak właśnie zrobię jak  mówisz emotka Na Heńka nawet nie spojrzę emotka  Niech się pocałuje w kapsel emotka
Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

mugolinka

#6436979 Napisano: 04.12.2017 21:11:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

jokan napisał(a):

defed napisał(a):

Mam pytanie z serii głupich  emotka
Czy w konkursie Allegro, aby wygrać choć stówkę, trzeba pisać o faktycznym zakupie, czy można zmyślać?  emotka

ja mysle, ze oni tego nie sprawdzaja...a przeciez moglo byc tak (teoretycznie), ze to COS kupilas dawno temu z pierwszego konta, a teraz masz inne ....ja bym stawiala na kreatywnosc....sama puscilam dwa zgloszenia i niestety nic sie nie udalo:(

U mnie już 4 pudła i miał byc koniec z próbami, ale pojawiła się niespodziewanie potrzeba zakupu no i dumam nad odpowiedzią, żeby wykorzystac szansę...  emotka

i zostaje jeszcze opcja setek zakupów bez rejestracji, możliwych zmian adresów tudzież nazwiska albo nawet maila- myślę ,że nie bawią się w taką inwigilację . U mnie 1/4  i czekam na wyniki 5go.  Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

mugolinka

#6436916 Napisano: 04.12.2017 19:24:52 w Wkurza mnie...
asia575 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

asia575 napisał(a):

Heniek   emotka      emotka  
Tyle prób,tyle życzeń i dalej nic   emotka    

Postanowiłam się przyłożyć. 150 zgłoszeń w tym 60 różnych tekstów przez 3 week i nawet kapsla nie dadzą. Psuję już a wszystkim , którzy rozgryźli system lub po prostu są dobrzy szczerze gratuluję-ja się nie nadaje   :zbanowany:  

Myślałam,że jestem w miarę dobra w pisaniu życzeń ale Heniek wyprowadza mnie z błędu z każdymi wynikami emotka  W tamtym roku zrezygnowałam jak puściłam setkę jednego dnia.Teraz postanowiłam że nie odpuszczę  emotka  Tylko pomysły się już dawno skończyły 

W zeszłym roku równiez nic. Ja dla odmiany dałam Heńkowi nasz ostatni week by mnie zapamiętał i n ie chcę tracić już więcej czasu na z góry przegrana sprawę  jest wysyp innych fajniejszych konkursów gdzie wolę więcej czasu spędzić a piwko sobie kupię i to moje ulubione emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6436891 Napisano: 04.12.2017 18:28:12 w Wkurza mnie...
asia575 napisał(a):

Heniek emotka  emotka
Tyle prób,tyle życzeń i dalej nic emotka  

Postanowiłam się przyłożyć. 150 zgłoszeń w tym 60 różnych tekstów przez 3 week i nawet kapsla nie dadzą. Psuję już a wszystkim , którzy rozgryźli system lub po prostu są dobrzy szczerze gratuluję-ja się nie nadaje :zbanowany: Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6436630 Napisano: 04.12.2017 11:43:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula27 napisał(a):

aniolek33 napisał(a):

Czy ktoś wygrał na forum kartę z allegro??

Ja wygrałam raz. A udział brałam już z 4 razy:)

A dostałaś kartę bez problemu? U mnie 1/5 i zaginiony mail o wygranej. Jednak mam potwierdzenie ,że to ja , oświadczenie wysłane w czwartek i zapewnienie ,że w ciągu ,,kilku dni" będę kartę mieć. Tylko... ile to jest kilka dni?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6435961 Napisano: 01.12.2017 20:08:37 w Wkurza mnie...
asia575 napisał(a):

jankowska napisał(a):

Wkurza mnie Heineken emotka

Ja już tracę nadzieję emotka Codziennie piszę i nic.U mnie nic się nie sprawdza ani rymy,ani śmieszne,ani proza.Myślałam,że fajne życzenia piszę ale Heniu za nic nie chce mnie docenić emotka

ja ich zaspamowałam z zemsty  emotka  wysłałam dziś 100 prac- w sumie 5 różnych tekstów. I albo mam bana, albo jestem za głupia na ten konkurs albo mam wybitnego pecha jeśli tam faktycznie losują Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6435859 Napisano: 01.12.2017 16:59:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
synk napisał(a):

asia575 napisał(a):

biokoo napisał(a):

kurcze troche przesadzaja z GFK emotka

Ja po 2 latach zrezygnowałam.Dla mnie zaczęło być to już kłopotliwe i uciążliwe.Jak dla mnie to punkty bardzo za powoli się zbiera,a i na dodatkowe 50 zł nawet się raz nie załapałam emotka

dobrze że mnie olali, od roku ani jednego zaproszenia do ankiet nie mam

Ja skanuje produkty dwa trzy-razy w tygodniu. Pilnuje ,żeby mniej więcej tyle było- średnio co drugi dzień. I od 2 lat co pół roku się do 50tek łapię Wyświetl w wątku >>
0 0

mugolinka

#6435767 Napisano: 01.12.2017 14:20:28 w Informują
Mail z prośbą o podanie nr konta, a od wczoraj wyniki konkursu półrocznego na stronie Panelu Gospodarstw Domowych GFK Wyświetl w wątku >>
0 0