Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBilona

FBilona

#6616916 Napisano: 05.07.2019 10:53:58 w Wygraj mi / Wygram za...
Kto wygra mi koszulki LECH? W zamoan kapsle lech i gratisy somersby i żywiec Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6616867 Napisano: 05.07.2019 09:53:49 w Giełda Kodów ; )
Mam kody lech ,żywiec i somersby podejmę współpracę. Chodzi o ugranie koszulki Lech Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6616455 Napisano: 04.07.2019 08:51:03 w Giełda Kodów ; )
Mam kody lech . Szukam kogoś co ugra koszulki? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6614026 Napisano: 27.06.2019 12:01:17 w skojarzenia
Vicenzo Nibali-trasa Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6614025 Napisano: 27.06.2019 11:59:25 w Co to za zawleczka?
azaflora napisał(a):

FBilona napisał(a):

co to za zawleczka srebrna z wierzchu , a czarna od tyłu, białe literki w ilości 12

To może być Warka, ta strong, jej kapsle też są czarne

Sprawdziłam -Warka nie wchodzi. Może stare zawleczki albo dotyczą innej marki. Czyli temat otwarty Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6614002 Napisano: 27.06.2019 11:26:12 w Co to za zawleczka?
co to za zawleczka srebrna z wierzchu , a czarna od tyłu, białe literki w ilości 12 Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6613922 Napisano: 27.06.2019 07:44:21 w skojarzenia
0 0

FBilona

#6613491 Napisano: 26.06.2019 07:55:42 w skojarzenia
indianie-Ameryka-córka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6613027 Napisano: 25.06.2019 07:25:16 w Giełda Kodów ; )
Kody lech wymienię na kod CEWE Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6610913 Napisano: 17.06.2019 20:56:59 w Giełda Kodów ; )
sprzedam kody Lech 1 zł albo podejmę współpracę Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6610912 Napisano: 17.06.2019 20:55:31 w Wygraj mi / Wygram za...
Mam kody Lecha podejmę współpracę Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6610266 Napisano: 15.06.2019 18:38:00 w Giełda Kodów ; )
Wyprzedaż żywiec 50 gr Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6608212 Napisano: 10.06.2019 09:07:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Słuchawki wygrane z Żywca. Co jest gwarancją? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

FBilona

#6607938 Napisano: 08.06.2019 14:44:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cOŚ "POKIĆKAŁAM"  Chciałam również zapytać czy sprawa kapsla się wyjaśniła? bo też mi się trafił i w żadnym sklepie nie znalazłam takiej ofert. Obwąchałam-świeże piwko aż ochoty nabrałam na ten płyn Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6607937 Napisano: 08.06.2019 14:42:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

FBilona napisał(a):

FBilona napisał(a):

darog napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Czy ktoś kojarzy, co to może być? emotka Przyturlał się do mnie emotka

Czy pod spodem jest jakiś kod?To od jakiegoś piwa może być.Owocowego np. Reeds.

Tak, dopisałam na poprzedniej stronie - jest kod, 2 rzędy po 5 znaków. Zanosi się na loterię Redd's? 

Nie spotkałam się z takim kapslem. Może to jakieś lokalne piwo? Albo stara loteria?

Słuchajcie, tylko ja nie widzę w takich piramidowych cytatach odpowiedzi? emotka Raz mi się też zdarzyło dodać pusty komentarz, ale tu FBilona dwa razy odpowiada "na pusto", wcześniej też tak ktoś mi odpisał i nie wiem, coś mi się blokuje w przeglądarce czy tu faktycznie nie ma nic poza cytatem?

Nie ma od pewnego czasu żadnego komentarza, a tylko puste przestrzenie. Widać, że niektórym się nudzi i zamiast skomentować albo olać odpowiedź na zadane pytanie, to puszczają puste cytaty. I na co to komu?

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6607900 Napisano: 08.06.2019 12:20:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBilona napisał(a):

darog napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Czy ktoś kojarzy, co to może być? emotka Przyturlał się do mnie emotka

Czy pod spodem jest jakiś kod?To od jakiegoś piwa może być.Owocowego np. Reeds.

Tak, dopisałam na poprzedniej stronie - jest kod, 2 rzędy po 5 znaków. Zanosi się na loterię Redd's? 

Nie spotkałam się z takim kapslem. Może to jakieś lokalne piwo? Albo stara loteria?

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6607898 Napisano: 08.06.2019 12:19:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Czy ktoś kojarzy, co to może być? emotka Przyturlał się do mnie emotka

Czy pod spodem jest jakiś kod?To od jakiegoś piwa może być.Owocowego np. Reeds.

Tak, dopisałam na poprzedniej stronie - jest kod, 2 rzędy po 5 znaków. Zanosi się na loterię Redd's? 

Nie spotkałam się z takim kapslem. Może to jakieś lokalne piwo? Albo stara loteria?

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6605410 Napisano: 01.06.2019 12:30:55 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

joan napisał(a):

kermit napisał(a):

Szlag by to  emotka Przez pół godziny łaziłam za jednym facetem po Intermarche. Wiek 50+, uroda nienachalna, ale za to w koszyku Mmm... piękny zestaw na konkurs w postaci czekolad Mika Prince Polo itd. Nawet zamieniliśmy parę słów. Później stoczyłam z nim kurtuazyjny spór przy kasie, bo uparł się, że mnie przepuści. I już już było tak blisko, a on po tym wszystkim po prostu zabrał paragon emotka . I nie nie był to konkursowicz, bo  tych konkursowych słodyczy starczyłoby mu na dwa paragony, a wziął to wszystko na jeden emotka .


Ojojoj, a rasowa konkursowiczka od razu wbiłaby mu się na chatę i przeszukała mieszkanie emotka Musisz być bardziej wyuzdana, bez tego ani rusz! emotka

Wiem, zawiodłam samą siebie emotka . Ja się w nim chyba już nawet trochę zakochałam. On tam w tym koszyku miał jeszcze piwo i odświeżacz powietrza (gdybym troszkę nad nim popracowała to następnym razem byłby to Glade i Żywiec). Paragony ładnie zabiera do domu, więc fundamenty związku solidne. Natomiast obawiam się, że on ma mnie za lekkiego freak-a. Najpierw go śledziłam, potem za nic nie dałam się przepuścić w kolejce (zaproponowałam mu w zamian, że przepuścimy wspólnie  chłopca z kilogramem cukru), a potem obserwowałam go na parkingu, czy nie odwiezie wózka z paragonem.

ha ha ha ryczałam w głos ze śmiechu , te teksty! , te sytuacje! jakbym siebie widziała Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6605244 Napisano: 31.05.2019 17:46:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

isiulka napisał(a):

bruce napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

joan napisał(a):

anaesth napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkursy/show/254620

Te ręczniki muszą mieć bardzo małą wartość, skoro nawet nie piszą o tym w regulaminie  emotka


Wydaj 10 zł na nabiał z cukrem w plastikowym śmieciu.
Poczuj się copywriterem w czasie darmowych praktyk.
Oddaj swoje hasło za friko.
Ewentualnie zeświruj z radości, jeśli to Ty-właśnie-Ty dostaniesz plastikowy ręcznik.
emotka

Kto o coś takiego zagra? Błagam, powiedzcie, że nikt... Nawet jakby dawali gratis do zakupów w sklepie to bym tego nie wzięła.., Nawet jakby dawali bez zakupów, to też bym nie wzięła emotka A tu masz wydać kasę, wysilić się, potem bujać się z robieniem zdjęcia i wysyłaniem paragonu, żeby otrzymać reklamową ścierkę. Mam nadzieję, że organizator zostanie z 600 ręcznikami w magazynie. Proszę, zmobilizujmy się i nie grajmy o taki chłam... Trochę szacunku do siebie i do świata....

Ja nie mam wyboru, nie będę grać emotka , bo ...sam bilet do najbliższego C4 kosztuje mnie 4,80 zł, i to na dodatek - tylko w jedną stronę.  emotka  Się jeszcze potem okaże, że nawet mi ten ręcznik (wcale nie taki znowu pewny, czy wygrany) kasy za bilety nie zwróci.  emotka

A za tydzień mdw i tak zaleje fala „wygrałam ręcznik z zott!!! Jupi!!!” 

Cóż, skoro Dziewczyny robią "pospolite ruszenie", żeby bojkotować ten konkurs, może jednak nie? emotka
Bądźmy optymistami. emotka  
Edit - kolejny kwiatek:
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-gellwe-na-dzien-dziecka-lidl.html
Hahahah!!! Padłam! Popieram wpis o zakazie pewnych nagród w konkursach promo. emotka

Moj ulubiony ręcznik konkursowy?    - sztuczny cheetos ale doskonale się sprawdza jako "zabiegowy". Czyli do położenia izolującego na kozetkę. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0