Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBilona

FBilona

#6605243 Napisano: 31.05.2019 17:44:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

rufus napisał(a):

Czarna zawleczka z 8 znakowym kodem, co to? :P 

Eb?

Weszło dzieki emotka

a moze podsumowanie jakies? czesto widze czerwone zawleczki, ale sie nawet nie schylam emotka

Czarne - EB
Czerwone- ?
inne.....

Mam oranżadę Helena w puszce i ma czerwoną zawleczkę, bez kodu oczywiście emotka

czyli jednak trzeba sie schylic emotka zeby sprawdzic

czerwone - WARKA albo "trop dalej" Żubr
zielony      - Kasztelan
niebieski   - żywiec Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6604814 Napisano: 30.05.2019 17:57:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBilona napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

FBilona napisał(a):

Czy w zozolach przychodzi jakieś potwierdzenie na maila? Możecie sprawdzać czy "wygrałeś". U mnie kicha , na maila nie odpowiedzieli. w ogóle nie wiem czy mój paragon zaliczony. Czy to możliwe że system przepuszcza ten sam numer paragonu? bo wbijałam parę razy aby "przebić" sie do nagrody i przyjmuje informując za każdym razem ,że " pomyślnie zarejestrowano paragon" ale czy jest nagroda już nie.

u mnie to samo - wysyłałam kilka razy ten sam nr paragonu z różnych przeglądarek i wszędzie komunikat o pomyślnie zarejestrowanym paragonie

"oznacza to, że system przyjął zgłoszenie. Jeżeli zostanie Pani wylosowana, system z automatu prześle specjalną informację na Pani adres
mailowy" taką otrzymałam odpowiedz.Zaskakujące,że ten ich "system" pozwala wielokrotnie wbijać ten sam numer paragonu i przyjmuje go uuuuups


nie za bardzo rozumiem pytania, ale postaram się odpowiedzieć, jak najlepiej potrafię. Z tekstu zamieszczonego przez Panią poniżej
wnioskuję, że ktoś próbował wpisywać ten sam kod kilka razy i w ten
sposób wygrać nagrodę? Jest to niemożliwe, system weźmie pod uwagę tylko
pierwsze zgłoszenie.  Po przyjęciu zgłoszenia, jeżeli będzie ono zwycięskie na ekranie pojawi się odpowiedni komunikat /wygrałeś/ i dodatkowo laureat otrzyma
specjalny maila z informacją. W przypadku kiedy  zarejestrowany kod nie
wygrywa nagrody dziennej, zgłoszenie przechodzi do puli losowania
nagrody tygodniowej -> i tu jeżeli zostanie wylosowany, laureat
otrzyma stosowne powiadomienie mailem.  I dalej jestem w ciemnej d....  odpuszczam konkurs  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6604809 Napisano: 30.05.2019 17:35:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jorunn2010 napisał(a):

FBilona napisał(a):

Czy w zozolach przychodzi jakieś potwierdzenie na maila? Możecie sprawdzać czy "wygrałeś". U mnie kicha , na maila nie odpowiedzieli. w ogóle nie wiem czy mój paragon zaliczony. Czy to możliwe że system przepuszcza ten sam numer paragonu? bo wbijałam parę razy aby "przebić" sie do nagrody i przyjmuje informując za każdym razem ,że " pomyślnie zarejestrowano paragon" ale czy jest nagroda już nie.

u mnie to samo - wysyłałam kilka razy ten sam nr paragonu z różnych przeglądarek i wszędzie komunikat o pomyślnie zarejestrowanym paragonie

"oznacza to, że system przyjął zgłoszenie. Jeżeli zostanie Pani wylosowana, system z automatu prześle specjalną informację na Pani adres
mailowy" taką otrzymałam odpowiedz.Zaskakujące,że ten ich "system" pozwala wielokrotnie wbijać ten sam numer paragonu i przyjmuje go uuuuups Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6604731 Napisano: 30.05.2019 12:26:55 w Giełda Kodów ; )
zdobyczne, do sprawdzenia. może komuś się przydadzą  5 zł zniżki na pizzaportal ppq916dr6p  , ppg75adycw Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6604556 Napisano: 29.05.2019 21:47:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w zozolach przychodzi jakieś potwierdzenie na maila? Możecie sprawdzać czy "wygrałeś". U mnie kicha , na maila nie odpowiedzieli. w ogóle nie wiem czy mój paragon zaliczony. Czy to możliwe że system przepuszcza ten sam numer paragonu? bo wbijałam parę razy aby "przebić" sie do nagrody i przyjmuje informując za każdym razem ,że " pomyślnie zarejestrowano paragon" ale czy jest nagroda już nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6603745 Napisano: 27.05.2019 18:12:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

FBilona napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś podpowie mi skąd wiadomo, że wygrało się w zozolach? Wyświetli się na stronie, przyjdzie mail... bo nie ogarniam emotka  

Chyba coś nie działa, bo jak próbuję kliknąc w " zobacz,czy wygrałeś" to mam informacje ,że "coś poszło nie tak,spróbuj jeszcze raz"  cos jest nie tak bo w informacji pokazuja gdzie sie znajduje numer na paragonie a obok pisza ze musi sie składac z 3 liter i 8-10 cyfr.

Zgłosiłam dzisiaj paragon i nie było żadnego komunikatu, wysłałam ponownie ten sam paragon i znowu nic...  emotka

Napisałam do nich. Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6603737 Napisano: 27.05.2019 17:59:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś podpowie mi skąd wiadomo, że wygrało się w zozolach? Wyświetli się na stronie, przyjdzie mail... bo nie ogarniam emotka  

Chyba coś nie działa, bo jak próbuję kliknąc w " zobacz,czy wygrałeś" to mam informacje ,że "coś poszło nie tak,spróbuj jeszcze raz"  cos jest nie tak bo w informacji pokazuja gdzie sie znajduje numer na paragonie a obok pisza ze musi sie składac z 3 liter i 8-10 cyfr. Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6601198 Napisano: 18.05.2019 19:03:06 w Giełda Kodów ; )
żywiec 1,30 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6599619 Napisano: 14.05.2019 19:14:42 w Giełda Kodów ; )
Sprzedam kody żywiec 1,30 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6599039 Napisano: 13.05.2019 19:16:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wpisany kod, po kliknięciu „gotowe” jest losowany automatycznie. Po
potrząśnięciu telefonem powinna nastąpić animacja pokazująca na koniec,
czy nagroda została wygrana, niemniej nawet jeśli animacja z jakiegoś
powodu się nie uruchomiła, nagroda już jest – bądź nie jest – przypisana
do kodu. Jeśli po wpisaniu kodu ponownie wyskakuje komunikat „Kod
został już wykorzystany”, oznacza to, że niestety nie jest zwycięski.
Gdyby był zwycięski, zamiast takiego komunikatu, wyświetliłby się ekran z
prośbą o podanie numeru telefonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6598934 Napisano: 13.05.2019 16:00:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś doradzi ? pomoże? Nie mogę zrealizować kodu rabatowego Empik ,ciągle mam informacje ,że "kody rabatowe dotyczą tylko produktów sprzedawanych przez empik". Pisałam do nich ale tylko odpisują z marszu,że to jest produkt empik i ,że kod jest aktywny. Tylko,że ja nie moge zrobić zakupu. Zapytałam sie czy może można tylko jeden kod wykorzystać. No to nawet mi na to nie odpowiedzieli Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6598929 Napisano: 13.05.2019 15:55:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hehatka31 napisał(a):

alea napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

Pomocy, telepie telefonem i nic się nie dzieje (DANIO Biedronka). Ktoś mi wytłumaczy co robię źle?

podbijam

Widzę,że nie tylko ja mam problem emotka

przed chwila też NICI z zabawy Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6595853 Napisano: 05.05.2019 23:07:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleks1983 napisał(a):

Jak to jest z kodami 30zl z zywca do empik.
Sumuja sie? Tzn jak mam 2 to moge przy jednych zakupach dodac?

Dodajesz każdy z osobna. Zobaczysz ich historie w zakładce moje konto, moje środki. Możesz użyć jeszcze zniżki 10 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6595596 Napisano: 04.05.2019 16:15:21 w Giełda Kodów ; )
Żywiec sprzedam Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6595429 Napisano: 03.05.2019 17:55:02 w SZUKAM....
karolina651 napisał(a):

FBilona napisał(a):

karolina651 napisał(a):

Ktoś kiedyś pisał o łączeniu tych zniżek do empiku z żywca. Te 30 zl mozna łączyć? Bo próbuje zrobić zakupy za 80 zl, klikam jedno 30 zl, wchodzi bez problemu. Kiedy chce dołożyć drugie to napis się pojawia masz za mało środków  emotka
30 zl i 10 zl - też nie ma problemu.

dodawałam bez problemu 2X30 zl a potem jeszcze weszła jedna zniżka 10 zł. Jednym słowem 30 zl można kumulować j jeszcze 1 zniżkę przy zakupie 10 zł.

A zakupy miałaś na jaką kwote? I bonów po 30 i nic nie doplacalas? Dwa razy wybrałas e-karta?

Tak-osobno każda dodawałam, dwa razy wybrałam e-kartę , jak wejdziesz jeszcze raz aby dodać następną to będziesz widziała historię i tam widać każda dodaną kartę. natomiast zniżkę przy zakupie w górnym rogu po prawej stronie pokaże się pole i tam wbiłam kod i widac jak cena sie obniża o 10 zł. Ja nie musiałam nic dopłacać  bo jeszcze zostały mi środki na koncie . Dopłatę pewnie można zrobić albo karta albo przelewem Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6595348 Napisano: 03.05.2019 10:21:48 w SZUKAM....
karolina651 napisał(a):

Ktoś kiedyś pisał o łączeniu tych zniżek do empiku z żywca. Te 30 zl mozna łączyć? Bo próbuje zrobić zakupy za 80 zl, klikam jedno 30 zl, wchodzi bez problemu. Kiedy chce dołożyć drugie to napis się pojawia masz za mało środków  emotka
30 zl i 10 zl - też nie ma problemu.

dodawałam bez problemu 2X30 zl a potem jeszcze weszła jedna zniżka 10 zł. Jednym słowem 30 zl można kumulować j jeszcze 1 zniżkę przy zakupie 10 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6595127 Napisano: 02.05.2019 10:37:55 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się bardzo,że męża bratanica za całokształt nauczycielskiego zaangażowania i wyników jakie osiągnęła leci do Brukseli. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

FBilona

#6594790 Napisano: 30.04.2019 20:08:45 w SZUKAM....
wiesia30 napisał(a):

Diana02 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Czy ktoś może wypełnić te ankietę? Kuzynka prosi jest na studiach i potrzebuje. Zajmie to 2-3 minuty. Dziękuję za każde wypełnienie emotka

https://docs.goog...wWk-L-X37Qg/viewform


Zrobione emotka  

poszło emotka

zrobione Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6594435 Napisano: 29.04.2019 21:47:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W loterii VISA wbijacie numer paragonu fiskalnego czy niefiskalnego?
Czy perfect fit gratis musi być z tym żółtym kółeczkiem z lewej strony / napis nowość/ ? Przecież na paragonie tego nie napiszą , a u mnie tej nowości nigdzie nie ma. Dobrze kumam? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6594433 Napisano: 29.04.2019 21:40:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W loterii VISA wbijacie numer paragonu fiskalnego czy niefiskalnego? Wyświetl w wątku >>
0 0