Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBilona

FBilona

#6484566 Napisano: 24.04.2018 17:28:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zdziwienie roku i nagroda dnia Sony SRS XB-10 Kolastyna. Wrzuciłam paragon na nic nie licząc bo nigdy NIC w tej opcji,a tu nagle napis,czytam i oczom nie wierzę Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6484201 Napisano: 23.04.2018 20:17:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie rejs do Sztokholmu ,piłki Heinekena, a u córki bilety do kina emotka emotka Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6483970 Napisano: 23.04.2018 11:58:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

A mnie ciekawią wyniki tego konkursu (Netto) - nie w sensie osobistym, tylko w aspekcie zestawienia galeria kontra regulamin.
Wg regulaminu (p.1e) na zdjęciu musi być uczestnik konkursu, ale ma mieć on ukończone 18 lat (p.1a). Jak w tym kontekście wyglądają zdjęcia samych dzieci w galerii? Pomijam stronę etyczną wysługiwania się dziećmi.
I drugie pytanie - czy np. wystające ze skarpetek pazurki mogą być uznane za uczestnika konkursu? emotka Czy sam brzuch (bez reszty) się kwalifikuje? Sama ręka itd.?

A... i jeszcze jedno. emotka Zdjęcia, na których jest pan (no, tak na oko przynajmniej emotka ),  podpisane imieniem żeńskim. No i na odwrót. Ja niby wiem, że mamy "wolność", epokę Conchity, itd., ale ciekawa jestem jak z tego wybrnie organizator. Tym bardziej, że niektóre z tych zdjęć całkiem fajne...

Jak w szkole, przedszkolu  zobaczą tego zrozpaczonego biedaka z pietruszką na głowie to życia nie będzie miał Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6483899 Napisano: 23.04.2018 09:02:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Desperados trwa od 01.03.2018 , dziennie 65 nagród, a na liście nagrodzonych 8 osób. Zdecydowanie im odbiło. Lepiej nagrodę umieścić pod kapslem.Tam jest szansa,że ktoś zajrzy. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6483874 Napisano: 22.04.2018 21:55:01 w co chcielibyście wygrać?

FBilona

#6483557 Napisano: 20.04.2018 21:26:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Netto, dziury w skarpetkach? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6483376 Napisano: 20.04.2018 07:45:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miałam taki sam pomysł ale niestety nie do zrealizowania chyba, że jak w pewnej komedii gdy żona postanowiła z mężem odnowić przysięgę i na tą okazję uszyła sobie duplikat sukni ślubnej w wymiarze aktualnym. Czego nie zrobiła mężowi. Jego wzrok jak ona wskoczyła w sukienkę bez problemu, a on utknął na nogawce bezcenny! Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6483220 Napisano: 19.04.2018 16:59:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ale nuda ten żywiec. Tylko jedna nagroda tygodniowo. Żeby chociaż jak w heinekenie codziennie parę sztuk bardziej lub mnie wartościowych. To wbijanie ehhhhhhhhhhh Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6483208 Napisano: 19.04.2018 16:39:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

FBilona napisał(a):

ladyinred napisał(a):

krzysiek113 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Loteria żywiec od dziś A strona się nie otwiera bu

A co to za loteria???

odpuście sobie ją, nikt w niej nie wygrał w forum w poprzedniej edycji, a organizator ten sam emotka

Znajdzcie sobie dyskusje o wynikach z poprzedniej edycji. Nikt z forum nie wygrał....ani 1 osoba..nawet przy kilkuset zgloszonych kodach...

nikt z forum nie wygral? Dla mnie to czytelna informacja, ze to wałek!

Że też nie pomyślałam o tym jak ambitnie wbiłam ponad 900 szt emotka

Dziś już tyle?

W poprzedniej edycji Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6483193 Napisano: 19.04.2018 16:02:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

krzysiek113 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Loteria żywiec od dziś A strona się nie otwiera bu

A co to za loteria???

odpuście sobie ją, nikt w niej nie wygrał w forum w poprzedniej edycji, a organizator ten sam emotka

Znajdzcie sobie dyskusje o wynikach z poprzedniej edycji. Nikt z forum nie wygrał....ani 1 osoba..nawet przy kilkuset zgloszonych kodach...

nikt z forum nie wygral? Dla mnie to czytelna informacja, ze to wałek!

Że też nie pomyślałam o tym jak ambitnie wbiłam ponad 900 szt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6483150 Napisano: 19.04.2018 14:04:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Masakra totalna! Niccccccc, chyba zrobię małą przerwę bo depresja konkursowa mnie dopadła.Kwiecień bidnyyyyyyyyyyyyyyy Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6483139 Napisano: 19.04.2018 13:26:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

stamp2 napisał(a):

joan napisał(a):

Zapowiedziałam kiedyś, że jeśli kupię fajny cedzak... założę go na głowę, cyknę zdjęcie i zgłoszę je do konkursu. Uprzedzam więc, że pani z galerii konkursowej Netto to nie ja emotka

PS: A galeria zacna wielce emotka

niektóre zdjecia są genialne emotka np.banany-delfiny,czy bomba witaminowa emotka emotka emotka

Mnie też się podoba bomba witaminowa, a to chyba nasza forumowiczka, jeśli dobrze kojarzę, to gratuluję fajnego pomysłu i trzymam kciuki, sama nie gram w fotograficznych, niestety

No to wyjaśnię. Gdyby komentujący dobrze przyjrzał się zdjęciu to zauważyłby,że cedzak w załamaniu wylądował na głowie skoro pomidory zjeżdżają po porze, a banan czyta oferty biura podróży w kapciach. Bomba witaminowa to znane, a delfiny na każdym zdjęciu kulinarnym. Zaskoczyć nawet w mniemaniu innych głupotą to też jest coś! Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6482578 Napisano: 17.04.2018 15:35:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Stosunek mojego zaangażowania do wyników jest tak nieproporcjonalny, że kurier z nagrodami zapomni do mnie drogę. W kwietniu jedna nagroda kwotowa nie pokrywająca wydatków. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6481929 Napisano: 14.04.2018 18:19:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
5 zł i 15 zł z WoAH Wyświetl w wątku >>
2 myla, viviean 0

FBilona

#6481903 Napisano: 14.04.2018 14:53:48 w Wkurza mnie...
Tam chyba szansa marna bo wygrana przypisana do kodu, a on może w śmieciach i może się powtórzę ale u mnie było ponad kodów żywca i nic
ikropka napisał(a):

Desperados. Ponad 200 kodów wpisanych i nawet 50 nie wpadło

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6481867 Napisano: 14.04.2018 10:33:28 w Wkurza mnie...
andziulka21 napisał(a):

superloser napisał(a):

stamp2 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Lody Grand Gold rozpływają sie jak amber gold emotka emotka emotka gdy pomyśle że innych konkursach nagradzają takie zgłoszenia-to przykro sie robi i cieżko na duszy emotka emotka emotka

Ja bym nagrodziła  emotka  - niebanalne porównanie do czegoś, co się szybko rozpływa  emotka
PS. Przy str.4 się zawiesiłam. Doceńmy ciężką pracę Komisji, które czytają chociaż część zgłoszeń. Przecież to się nie da wszystkiego przeczytać...  emotka

masz racje nie da sie tego wszystkiego przeczytać-bez uszczerbku na zdrowiu emotka emotka emotka choć niektóre zdjecia naprawde ładne.Z drugiej strony Pani z brzuszkiem chyba za bardzo sie poświeca dla watpliwej nagrody emotka emotka

Bielizny brak, usmiechu  i zapełek

Wolę Panią z brzuszkiem niż robienie małp cyrkowychzdjęcia dzieci, widzącniektóre zdjecia mam ochotę poprosić szanownych rodziców żeby robili sobie sami takie "Pozy" emotka

Nie jestem w ciąży, nie mam małych dzieci, większe w świecie lub chętne na nagrody, a nie na współpracę, kot wredny i nie chce pozować, psa brak, starość kiepsko się sprzedaje co mi zostaje? Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6480954 Napisano: 10.04.2018 19:54:10 w Pomocy!!!!
Czy po graniczącym z cudem ładunku zdjęcia jak trans kontenerowca dostajecie jakieś potwierdzenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6480814 Napisano: 10.04.2018 13:46:29 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBilona

#6480453 Napisano: 09.04.2018 12:51:01 w Wkurza mnie...
WKURZA mnie ciche zmienianie regulaminu konkursu na niekorzyść biorących udział i jeszcze tłumaczenie,że jest to na korzyść!  Zlikwidowano etapy i wyznaczono jeden termin zakończenia konkursu. Gdzie? W Tarczyńskim. Podobnie było w Łowiczu ale na uwagi konkursowiczów wyszli elegancko z twarzą. Natomiast Tarczyński idzie w zaparte i zaprasza na rozmowę w wiadomości prywatnej. Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6479833 Napisano: 06.04.2018 12:29:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Marwti mnie, że już 6 kwiecień, a u mnie pustki. Nie żebym narzekała ale muszę się tutaj wpisać aby szczęście o mnie nie zapomniało Wyświetl w wątku >>
0 0