Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBilona

FBilona

#6479770 Napisano: 05.04.2018 23:10:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widziałam w Biedronce opakowania z konkursem od 14.04.2018r. Loteria + jak znajdziesz w opakowaniu paskowane ptasie mleczko to chyba rejs
ewelinka-017017 napisał(a):

hey czy są jakieś akcje z kawą jakobs lub ptasim mleczkiem
?

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6479494 Napisano: 04.04.2018 20:34:52 w Paragony na trwające konkursy
zamienię paragon caerrefour napój energ monster na kod heinekena Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6478786 Napisano: 01.04.2018 20:53:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Samsung S8  na prima aprylis jak sprawdziłam od córki.emotka Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6478684 Napisano: 31.03.2018 19:53:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
House- PoCoCiTeCiuchy 100zł na zakupy ,leżak plażowy, materiałowa torba, ręcznik plażowy czyli wszystko co bardzo potrzebuję emotka Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6478249 Napisano: 29.03.2018 16:52:46 w Wkurza mnie...
Płaciłam kartą mastercard emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6477971 Napisano: 28.03.2018 18:03:03 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBilona

#6477920 Napisano: 28.03.2018 16:13:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w zakończonym konkursie ITM -zdjęcia nie wysyłamy paragonów. Oświećcie mnie bo oprócz wiadomości zwrotnej SMS nic nie widzę aby coś chcieli Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6477908 Napisano: 28.03.2018 15:29:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rano pożaliłam się w "znanym" ogółowi wątku i proszę : Ekspres do kawy z ITM Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6477809 Napisano: 28.03.2018 12:58:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Już mi przykro. Nic się komisjom nie podoba. Bieda aż piszczy. Wątku zadziałaj! Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6476755 Napisano: 24.03.2018 20:00:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zajączki Lindt znów zagoszczą w naszym domu emotka Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

FBilona

FBilona

#6476157 Napisano: 22.03.2018 22:36:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Proszę o łapki , czuję się wyróżniona w ilości 6 sztuk książkowe niespodzianki Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6475650 Napisano: 22.03.2018 11:23:55 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Jak otwieram stronę konkursy, forum nie mam wątku Dziś nic nie wygrałem...  Dlaczego? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6474949 Napisano: 20.03.2018 18:12:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

korekk napisał(a):


Później się to oczywiście rozmyje, bo zgłaszają pewnie codziennie fikcyjne numerki. Natomiast to pokazuje ile wbijają paragonów.
Odezwała się do mnie na PW osoba, która w poprzednich edycjach zgłaszała wymyślone numery, a później przerabiała z oryginalnych paragonów w paincie i odsyłała. Efekt? Kilka większych nagród, a jeśli chodzi o drobnicę typu paczki sprzątaczki, zapachy to mnóstwo tego. Teraz widząc masowy nalot jeszcze większych cwaniaków nie rusza już tych promocji  emotka  

emotka Dosłownie, jakbym czytała scenariusz horroru. emotka I jak (oraz - po co) wobec czegoś takiego w ogóle kupować cokolwiek i - tym bardziej - próbować wygrywać? Toż to całkowita załamka. Forsa w przysłowiowe błoto wyrzucona. emotka

Ten ktoś chyba specjalnie / z agencji?/ próbuje wyjaśnić sprawę paragonów biorąc winę na siebie i wskazując sposób. Samobójca czy idiota? Wyświetl w wątku >>
2 atka7, brucee 0

FBilona

#6474935 Napisano: 20.03.2018 17:49:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Słodycze Lindt emotka w okresie suszy i braku możliwości wpisania się w wątku "dzisiaj nic nie wygrałem" bo go nie widzę emotka Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6474076 Napisano: 17.03.2018 20:38:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

Kupiłam dziś puszki Graala na konkurs a na paragonie nie ma słowa, że to Graal - rejestrować i przy ewentualnej wygranej się martwić?

Ja właśnie tak zrobiłam  emotka

Ja też tak zrobiłam i jak w poprzednim konkursie wygrałam to miałam problem. W Lewiatanie nie umiała, nie wiedziała jak i zmieniła się cena puszek. Była masakra zanim wpadła na pomysł utwierdzający ją w przekonaniu, że zakup jednak dotyczył puszek Graal i potwierdziła to ręcznie na paragonie. Jak tak stałam jak sierota i przystępowałam z nogi na nogę to bardzo żałowałam ,że od razu przy zakupie nie poprosiłam o potwierdzenie. Natomiast w Polo markecie bez problemu wydrukowali mi dodatkowy dokument . Czyli jak się trafi. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6473649 Napisano: 16.03.2018 10:42:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atka79 napisał(a):

Eureka! Olśniło mnie jak prawdopodobnie działa Loyalty Point.
Połączyłam sobie kilka faktów:
- korekk nie wygrała na żaden z fikcyjnych paragonów (a zgłosiła ich 500)
- kkbt pisze, że już kiedyś nagrody z ich loterii sprzedawano zanim je rozlosowano
- Loyalty Point nie przesłało mi skanu jakiegokolwiek wygranego paragonu
- Loyalty Point w odpowiedzi na reklamacje nie podało mi ile nagród faktycznie wydano

No i w mojej ocenie wygląda to tak:
- oni sami wprowadzają sobie fikcyjne numery paragonów (a firmie SC Johnson chwalą się potem jak dużo mają zgłoszeń)
- potem "losują" wyłącznie te swoje numerki
- nie odbierają nagród, bo przecież nie mają paragonu (dlatego nie przesłali mi ich skanów)
- nagrody (zgodnie z regulaminem) pozostają do dyspozycji organizatora (dlatego nie odpisali mi ile nagród wydali, bo wtedy wyszłoby, że w rzeczywistości wydali jakieś nieliczne nagrody, a większość nagród pozostała u nich)

Ja wcześniej sugerowałam się trochę tą Waszą teorią o drukarzach paragonów, ale chyba powyższe rozwiązanie zagadki jest równie prawdopodobne. Jak myślicie?

Resztę scenariusza biorę na siebie emotka Zleceniodawca o wszystkim WIE. Pozostałe do dyspozycji organizatora nagrody są częścią zapłaty za organizację i nadzór nad konkursem. Jest promocja i są owce, a raczej barany, które kupują ich produkty licząc na wygraną. Be be be be Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6473458 Napisano: 15.03.2018 18:13:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

atka79 bardzo mądra z Ciebie osoba, fajnie że się tym zajęłaś, może w końcu coś się zmieni:) swoją drogą, czuć wyraznie, że ściemniają, niech pokażą na jakimś dokumencie te wszystkie paragony o takich samych numerach. Niech pokażą że są z różnych miast i z różnych sklepów. Dziwnym trafem, spośród tylu tysięcy konkursowiczów, wygrywają wciąż te same nr paragonów, no jasne! A co na to rachunek prawdopodobieństwa? Banda oszustów tam siedzi! 

Na Wykop.pl z nimi , do tego niech każdy konkursowicz uczciwość tej loterii skomentuje. Kto jak kto ale my wiemy kiedy jest uczciwy konkurs. Po prostu na forum to widać! Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6473143 Napisano: 14.03.2018 22:04:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

korekk napisał(a):

RODZINNALOTERIA I LOTERIAGLADE 

Postanowiłam być bystra jak zwycięzcy tej i poprzednich edycji. Zgłosiłam więc 500 paragonów, których fizycznie nie posiadam. Ale czemu nie mogę tego zrobić, skoro pewni panowie otrzymują nagrody za druknięte paragoniki? Jaki wniosek? Niestety nie jestem chyba bystra,bo nie wygrałam nawet zestawu produktów. Ciąg zgłoszonych paragonów idący w tysiącach jak nie kilkunastu tysiącach aż bije po oczach (zwłaszcza w Glade). Loyalty Point wprowadza zabezpieczenia typu max 3 zgłoszenia dziennie, max 15 w całej loterii. I co to daje? Nie zniechęca to naszych zawziętych drukarzy do gry, jest jedynie trochę trudniej. Nagrody już powystawiane na Allegro. Wielka szkoda,że tak ciężko pracownikom Loyalty potwierdzić autentyczność paragonu. 
Współczuję bardzo osobom, które wysyłają jedno, dwa , pięć zgłoszeń i łudzą się że wygrają. Może jeden-dwa zestawy produktów trafią w ich ręce, bo te duże nagrody wiadomo w jakie ręce muszą wpaść emotka

no to gratulacje za wytrwałość emotka

Jest jeszcze kwestia szczęścia: 900 kapsli na żywiec i nic, jeden paragon na coca cola i wygrana! Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6468661 Napisano: 01.03.2018 15:42:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Desperadosa już namierzyliście? Kurczę mam pełno kodów ale nie wchodzą. Czyli nowa pula eeeeh Wyświetl w wątku >>
0 0