Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBilona

FBilona

#6457793 Napisano: 30.01.2018 16:26:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dwudniowy karnet na SnowFest w Szczyrku, dwa kubeczki i kawusia Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6456991 Napisano: 27.01.2018 21:10:33 w Paragony na trwające konkursy
FBilona napisał(a):

Kupię paragon na zakończony konkurs Astry Kawa czy Herbata”. Mój wyparował  

Chyba nie warto sobie nim głowę zawracać dla MP3 za 23 zł. Tyle tylko,że dzieciaki w rodzinie i miałyby chwilę radości. Paragon w ostateczności mam ale pomyliłam sklepy. Astra grzecznie się jeszcze raz o niego upomniała.  Dobrze,że z autem nie zrobiłam takiego numeru. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

FBilona

#6456231 Napisano: 25.01.2018 13:57:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nastała niepokojąca cisza.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6455634 Napisano: 23.01.2018 17:58:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Może nie na wygrane ponarzekam ale na "zakręcenie". STRACIŁAM FERRERA BO NIE PODAŁAM SWOIM DANYCH W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ emotkaemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6455630 Napisano: 23.01.2018 17:50:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barszcz napisał(a):

biokoo napisał(a):

Co robicie z tymi wszystkimi towarami których macie w nadmiarze, które kupujecie na konkursy? Rozdajecie gdzieś ? Mówię o słodyczach, proszkach itp.

U mnie w parafii, co jakiś czas jest organizowana zbiórka rzeczy dla osób potrzebujących z naszej parafii.Cieszę się, że mam się wtedy czym podzielić.:-)

Szkoda,że rozum mi "odpłynął" i zmarnowałam kawy Woseba i nie tylko Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6452242 Napisano: 13.01.2018 15:58:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kameleon1982 napisał(a):

przedstawiam kolejną część konwersacji ze Szczęśliwym Zwycięzcą 30 telewizorów w loterii Rodzina Wygrywa:
ja:
Dziękuję za odpowiedź, ale czy mam rozumieć, że w jednej loterii wygrał Pan 30 telewizorów? Czy one mają gwarancję?
Szczęśliwy Zwycięzca:
maja, gwarancja jest realizowana przez kontakt ze mną
Niestety na pytanie o 30 wygranych telewizorów nie uzyskałam już odpowiedzi. W ogóle nie wiadomo czy jest to Pan czy też Pani, bo niby sexiasia5 ale mail jest na Kazimierz G. (i w mailu wyświetla się nawet pełne imię i nazwisko)

Też miałam kiedyś taką rozmowę ze "zwycięzcą" Pisałam już na forum o tym, sprzedawał wakacje przed ogłoszeniem tygodniowych wyników / któreś z kolei/, i zapewniał mnie,że o wygraną nie mam się co martwić. Wtedy jeszcze nie byłam na forum - być może braliście udział i dziwiliście się, że nie wygrywacie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6452235 Napisano: 13.01.2018 15:12:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1Mamcia napisał(a):

stellasz napisał(a):

harnas napisał(a):

norweska20 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

ivanotta napisał(a):

shineoff napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

korekk napisał(a):

Jeśli ktoś nadal zastanawia się nad udziałem w loteriach, które organizuje Loyalty Point: duck, glade, kiwi ...

to poniższy link, gdzie wystawionych jest 30 telewizorów z tejże loterii powinien dać do zrozumienia czy warto kupować chociażby jeden produkt i brać udział w szemranych gierkach  emotka

http://allegro.pl...zja-i7130753308.html

no miał człowiek szczęście

a ktoś wygrał coś w tych loteriach w ogóle? Ja nie grałam, bo nie kupuję ich produktów, ale bardzo jestem ciekawa emotka  

1x zestaw produktów kiwi u mnie tylko.. na kilka zgłoszeń w każdej z tych loterii

Też wysłałam kilka zgłoszeń z Duck i  Kiwi - nie wpadła żadna nagroda emotka Bądź mądra i pisz wiersze emotka

w 2016 roku z duck wygrałam tv,a w 2017 nawet zestawu na kilkanaście zgłoszeń

A to tylko dlatego, że nie macie swojej firmy handlowo usługowej zajmującej się sprzedażą żywności emotka  . Wtedy też miałybyście szansę na takie wygrane  emotka

Albo drukareczki fiskalnej - nie podpiętej pod fiskus firmy kogucik emotka

Ale jaja ... wiedziałem że coś jest nie tak. W pierwszej edycji każde zgłoszenie = wygrana, później już trzeba było tych zgłoszeń z 10 by coś trafić, a teraz przy kilkunastu zgłoszeniach nic nie wygrałem! Gdzie to można zgłosić? W końcu to wyłudzenie i nagród i zgłoszeń ...

też sporo tego wysłałam i nic, ale to że ktoś takie telewizory sprzedaje to chyba nie oznacza od razu że są z loterii duck? Widać że innym sprzętem też handluje.... Tzn. jaki jest dowód na pochodzenie tych TV?

Ten sam sprzedajacy na allegro poprzednim razem sprzedawal głowne z poprzedniej loterii. Juz nie pamietam co to bylo...

W 2017 roku sprzedawał dwie Toyoty , rzadko się zdarza sprzedaż dwóch aut https://archiwum....z-i6683480827.html  i tutaj też się pojawia ten sam numer telefonu http://zgarniajto...rowka-wygraj-bmw-i3/ wystawił autko.   Są to inne agencje więc może konkursowicz przez duże K Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6451999 Napisano: 12.01.2018 15:14:57 w Paragony na trwające konkursy
Circkle wybieram się na zakupy. Zrobię zakup na loterie Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6451974 Napisano: 12.01.2018 13:58:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
50 zł do Chaty Polskiej Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6451533 Napisano: 11.01.2018 14:34:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Odtwarzacz mp3 marki Blow z Kawa czy herbata / szkoda,że nie kawa/.
Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6449869 Napisano: 07.01.2018 22:05:09 w co chcielibyście wygrać?
W  ciągu 2 lat wygrałam 3 najważniejsze nagrody często wymieniane jako upragnione. Dlatego nie chcę być pazerna ale naprawdę bardzo bym chciała wygrać:
1/ garnki bo moje już mało reprezantacyjne
2/ zestaw mebli ogrodowych bo moje są wiekowe, a waga koleżanek / nie przyznam się, że moja też !/ szybuje w górę.  Rozmiar ich butów znam, więc po co ta informacja jak się pod nimi rozpadną krzesełka.
3/ mały kuchenny grill elektryczny
4/ walizki Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6449582 Napisano: 06.01.2018 11:02:41 w Kupię...
Kupię Iphone 8 . Najlepiej złoty lub biały (reszta kolorów mnie nie interesuje) . Proszę na priv cenę oraz czy telefon ma gwarancję (!!!) Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6448645 Napisano: 04.01.2018 11:49:29 w Gratulacje! Dla wygranych!
bandit napisał(a):

wow ALE FURAAAAA emotka ))) GRATKI 

Jeszcze nie wierzę. Jak dostałam SMS przy kawie ze znajomymi, nie powiedziałam ani słowa. Wiadomo z paragonem różnie bywa. Konkursu nie pamiętałam, jeden paragon. Dopiero jak zobaczyłam jakiej wartości jest wygrana to padłam z nerwów. Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6448642 Napisano: 04.01.2018 11:42:30 w Gratulacje! Dla wygranych!
iwona0103 napisał(a):

Gratuluję! Mikołaj wysłuchał Twojej prośby z 6. grudnia emotka

Chciałam wygrać komórkę, pewnie nie dosłyszał i poszybował tak, że jeszcze dzisiaj mnie "telepie" szczęście. Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6448641 Napisano: 04.01.2018 11:40:17 w Gratulacje! Dla wygranych!
mietowa napisał(a):

Trudno mi nawet sobie wyobrazić, jakie emocje teraz przeżywasz, Julia1264 emotka . To Twój dzień - ten, na który czeka każdy z nas. Olbrzymie gratulacje i upij się dzisiaj dziewczyno! emotka

Za wiele radości nie było, wszyscy skupili się na paragonie, regulaminie, adresie, przesłaniu i FILMOWANIU strony internetowej.Dzwonieniu aby się upewnić czy zgłoszenie doszło, potem czekanie na telefon i dzwonienie czy paragon ok. MASAKRA. Taka kwota szarego obywatela,który jeździ autkiem z pełnym bakiem za góra 1500,00 zł. jest oszałamiająca. Jak bym miała podsumować 2017 r największa satysfakcja z wygranej to wskazałabym filmiki w Wedla i wymarzoną bluzę też z Wedla. Dodam na zakończenie, że chciałam wygrać komórkę i zgłosiłam tylko jeden paragon zakładając, że jak mam wygrać to wygram / 900 kapsli z żywca i nic/ Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6448357 Napisano: 03.01.2018 16:31:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Główna Łowicz "Podziękuj śniadaniem" . Cudowna nagroda ! Uwielbiam takie na, które mnie nie stać, a dzięki konkursom jestem rozpieszczana.emotka Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6447504 Napisano: 01.01.2018 15:16:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

błagam, powiedzcie o co chodzi, czy ta opaska jest ze złota, że tylu ludzi o nią gra? 
https://www.nieprzespijzimy.pl/form

Cały czas mnie to zastanawia. Wielka ściema i tyle. Mając do wyboru np. rower to ludziska opaski wybierają? Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6447491 Napisano: 01.01.2018 13:48:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelski napisał(a):

Jaki był waszym zdaniem najlepszy konkurs ( nie loteria) pod względem ilości i wartości nagród do wygrania ?

Dla mnie desperados Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

FBilona

#6447455 Napisano: 31.12.2017 23:50:17 w Nasze wygrane w minionym roku
Ten rok cudowny, a najfajniejsze, że nagroda najbardziej  wartościowa wpadła 28.12.2017r. Autko za 100.000,00 zł / aż zera musiałam policzyć emotka / Oprócz tego gotówki i vouchery na łączną kwotę około 4000,00 zł. zegarki, aparaty fotograficzne , kosmetyki, chemia gospodarcza, bilety i inne drobiazgi. Ogromna ilość słodyczy w tym ukochane ptasie mleczko. Wyświetl w wątku >>