Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBilona

FBilona

#6694875 Napisano: 04.04.2020 17:24:50 w Wkurza mnie...
Myślę, że nic się nie dzieje większego niż w porze grasowania wirusów. Ale kazdy ma prawo mieć swoje zdanie, które pewnie będzie miękło jak w garnek nie będzie co włożyć. Dla rozluźnienia. Mój syn w Manilii chciał wejść w uliczkę ale była zamknięta. Zapytał policjanta "że słyszał o zakażeniu wirusem w pobliżu", ten spojrzał na niego z politowaniem i mu powiedział "sam jesteś wirus"  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6694865 Napisano: 04.04.2020 16:36:16 w Wkurza mnie...
asia670 napisał(a):

posłuchajcie sobie-https://www.youtube.com/watch?v=0JbWO....mozna wierzyc,mozna nie.ja trafiłam wczoraj na ten film przypadkiem,gdy było tylko 200 wyswietlen, dzis juz 188 tys.czytalam tez komentarze i jeszcze inne linki,co dodaja internauci....

Manipulacje, manipulacje, bogaci jeszcze bogatsi. "Matka Kurka" ostatnio krążą jego artykuły. Zawsze inne spojrzenie, przytomniejsze. Od początku nie miałam wątpliwości, że to taki wirusowy Dyzma ale żeby tak kłamać i nawet trumien nie podmienić. Czytałam statystykę zmarłych we Włoszech, jest ich o wiele mniej niż w zeszłym roku, a cały czas trąbili, że nie nadążają chować. Czy firmy pogrzebowe poupadały?  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6694835 Napisano: 04.04.2020 12:42:32 w Popraw sobie humor...
Koleżanka stoi w kolejce na powietrzu, jest 32 w kolejce. Piszę że niektórzy kucają. Przeczytałam, że kicają. No cóż Wielkanoc tuż tuż to i skojarzenia mam prawidłowe  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6694821 Napisano: 04.04.2020 10:57:11 w Wkurza mnie...
forrrum napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

forrrum napisał(a):

zakaz wstępu do lasów...

Jestem w stanie to zrozumieć i zaakceptować patrząc na dotychczasowe zachowanie...

Pomiędzy zrozumieniem, a akceptacją rozpościera się Morze Łez emotka

Powariowali. Mam tej pseudo pandemii dosyć. W Szwecji wyczytałam dzisiaj, że spokój. Oni nie rozwalają stanowisk pracy szaremu Kowalskiemu. Można? Można! Wszystko w rękach ludzi, niech przestaną się nakręcać. Służba zdrowia jakby jej rozum odebrali, wszystko po odwoływane, pilne wizyty, zabiegi, rehabilitację. To wszystko w mojej rodzinie, służba zdrowia nas porzuciła. Nie mamy teraz elementarnej opieki.  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6694755 Napisano: 03.04.2020 19:22:52 w Wkurza mnie...
Najnowsze wiadomosci :i w firmie męża zawieszono nadgodziny, dyżury, nie będzie premii /są to znaczne składniki pensji/i pierwsze osoby na urlop/w tym mój mąż /  niestety może w nazwie wypoczynkowy ale tak naprawdę przetrwalnikowy. W formie sprzątającej zwolnienia. Pod marketami kolejki, nie ma nigdzie drożdży. Zgony we Włoszech statystycznie za 1kw o wiele niższe niż w zeszłym roku.wylaczam tv, mam dość  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6694023 Napisano: 01.04.2020 12:21:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nswe69 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Dokładnie. Właśnie chciałam wyjść na zakupy i klaps. Zadzowniłam na infolinie, mówią że to wina agencji i że oni jako bank nie mają prawa niczego "odsilać". WTF.

mi agencja ok 16.00 mówiła, że jakby coś to do mbanku właśnie, ale szybko kartki się znalazły.

w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby właśnie mój telefon przypomniał im o kartach i ktoś chce sobie dorobić... emotka

mBank powiedział, że oni nigdy nie "odsilają" - taka dyspozycję może złożyć jedynie strona "zasilająca". W przypadku "przeterminowania" kasa jest widoczna, ale nie można jej użyć - to tyle z ich strony. Dodatkowo Pan na infolinii wielce się zdziwił, kwitując tekstem "Ale przecież dzień trwa, karta jest ważna do 23:59, dziwna sprawa, proszę kontaktować się z organizatorem". 

Kurde.. u mnie też odsilona..... wkurzyłam się!

Miałam kartę mBanku na kwote 100zl, wydałam około 94zl. Potem już nie mogłam placic. Reklamowałam i mBank też mi powiedział że to nie ich broszka. Tylko się pytam kto i po co grzebie w zasilonych kartach. 6zk stracone Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6693744 Napisano: 31.03.2020 15:58:31 w Wkurza mnie...
Wiadomości z ostatniej chwili. Obostrzenie dotyczące przepisów corona. Znajoma ekspedientka ma męża z synami zajmują się dekarstwem. Brak pracy, te 2000,00 co mają dostać to kropla w morzu. Kierownik salonów aut - szykują duże zwolnienia.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

FBilona

#6693740 Napisano: 31.03.2020 15:48:03 w Wkurza mnie...
Kibruce napisał(a):

Obecna sytuacja zaczyna zataczać coraz szersze kręgi i powoli wymykać się spod jakiejkolwiek kontroli.  emotka  Wiem: "nie ma się co dziwić, ludzie to ludzie i nic im nie zrobisz", ale...  emotka  z jednej strony tabuny wychodzą na "wiosenne spacery", z drugiej znajome, wracające z zagranicy, skarżą się, że w blokach powitały je ostrzeżenia z poważnymi groźbami, wypisane na kartkach i pozawieszane na drzwiach oraz wycieraczkach...  emotka  Jak tak dalej pójdzie, pozabijamy się nawzajem.   emotka

Zakaszlalam /nie jestem chora/ to kolejce przed sklepem, mężczyzna oddalony o 3m w tym 4 schody w górę tak mnie zaatakował i odgrażał się że wezwie policję. Ordynarny, agresywny, oj dostało mi się.w prywatna rozmowę z sąsiadka atracila się klientka która podslyszala rozmowę drac się na całą okolice, że mówią w telewizji i jest tragicznie a jak my śmiemy cokolwiek kwestionować.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

FBilona

#6693453 Napisano: 30.03.2020 14:10:47 w Wkurza mnie...
Najnowsze wiadomości :Volksvaden zatrudniający i kooperujący z setki ludzi zwalnia Ukraińców i umowy różne tzw śmieciowe oraz wszyscy pracownicy otrzymają równe przetrwaniowe pensje 1900,00zl firma sprzątająca u koleżanki połowa zamówień tylko i hit, są plany zamknięcia na święta miast.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6693313 Napisano: 29.03.2020 20:11:31 w Wkurza mnie...
iwona0103 napisał(a):

FBilona napisał(a):

Wkurza mnie, że moja przyszła synową jest w takiej totalnej, nakręconej, bezmyślnej panice, która karmi mojego syna. Dalej łańcuszek leci..... A ja cały czas myślę, kojarzę, czytam, słucham głosu innego niż jeden kierunek i wiem, że wstrzemięźliwość w sprawie świńskiej grypy była słuszna. Polacy dopiero co zaznali trochę dobrobytu i znów katastrofa. Zaznaczam że Marry jest Chinka i z taką panika można oczekiwać recesji tego kraju. Albo przykrywają corona już istniejącą Obudźmy się i przestańmy panikować bo tym naciskamy na otoczenie, rząd i sami sobie zgotujemy los kryzysu. 

Boris Johnson 2 tygodnie temu uważał dokładnie tak jak Ty, a teraz Anglicy przerabiają lotnisko w Birmingham na kostnicę emotka
Ja nie panikuję, ale staram się myśleć rozsądnie, analizować wykresy i dane zamiast słowa pisanego... Jeśli otworzymy wszystko i zaczniemy żyć jak dawniej to i tak kryzys przyjdzie, bo kilkadziesiąt tysięcy osób umrze m.in. lekarze i pielęgniarki (nie tylko na koronawirusa ale także inne choroby, bo szpital nie będzie w stanie uratować np. osób z zawałem przy setkach tysięcy chorych a dodatkowo to nie prawda, że umierają tylko staruszkowie jak to gdzieś tam napisałaś, spójrz na statystyki z innych krajów niż Włochy) Firmy upadną, bo nie będzie miał kto pracować, szczególnie, że młodsi lepiej znoszą chorobę, ale powoduje ona uszkodzenia płuc, które pewnie u wielu osób spowodują niezdolność do fizycznej pracy emotka

No cóż nawet jak ktoś będzie miał pracę to może nie dostać wypłaty. 170 osób w tym Polaków już zwolniono w Islandii. Wirus medialny jest gorszy od każdego innego.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6693258 Napisano: 29.03.2020 14:25:08 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że moja przyszła synową jest w takiej totalnej, nakręconej, bezmyślnej panice, która karmi mojego syna. Dalej łańcuszek leci..... A ja cały czas myślę, kojarzę, czytam, słucham głosu innego niż jeden kierunek i wiem, że wstrzemięźliwość w sprawie świńskiej grypy była słuszna. Polacy dopiero co zaznali trochę dobrobytu i znów katastrofa. Zaznaczam że Marry jest Chinka i z taką panika można oczekiwać recesji tego kraju. Albo przykrywają corona już istniejącą Obudźmy się i przestańmy panikować bo tym naciskamy na otoczenie, rząd i sami sobie zgotujemy los kryzysu.  Wyświetl w wątku >>
1 luki28 0

FBilona

#6693255 Napisano: 29.03.2020 14:09:48 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

takaja86 napisał(a):

Mieszkam na wsi, malutkiej wsi, mamy dom i duże podwórko huśtawke, jest gdzie spędzać ten czas, myślałam damy radę, ale przedwczoraj do sąsiada z ulicy obok przyjechała karetka, panowie w pomarańczowych kombinezonach pobrać wymaz, później u niego policja, jeszcze nie wiemy czy jest chory Ale strach jest, wieczorem dostałam ataku paniki był to jakiś koszmar ( kto miał ten zrozumie)  teraz boję się nie tylko o rodzinę o mamę i tatę Ale też odczuwam ogromny lęk przed kolejnym atakiem. Nie umiem się zebrać w sobie,  próbuje Ale ciężko mi, strach mnie paralizuje emotka


Wejdź sobie na grupę Widzialna ręka na Facebooku. Są tam psychologowie, psychoterapeuci którzy oferują darmową pomocą online lub telefonicznie. Może taka osoba będzie w stanie pomóc ci jak sobie radzić w tej ogromnie trudnej sytuacji i jak postępować w przypadku takiego ataku. Tylko głupi się nie boi, ale taki atak paniki to już zupełnie coś innego. Ja przytulam online emotka

Tym co rozpętali tego wirusa bardzo zależy na rozpętaniu strachu. "Cieszy się starzec jak przeżyje marzec" dlatego seniorzy w okresie wzmożonych zachorowań powinni od zawsze ograniczyć swoją aktywność zbiorowiskowa. Czas sobie uświadomić, że ten niewiele różni się od innych ale jest bardzo groźny gospodarczo. Zostaniemy bez pracy, z drożyzna i z likwidacja stanowisk których nie da się odbudować. Ostrożność nigdy nie zaszkodzi ale panika, nakrecanie tematu baaaardzo.  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6693159 Napisano: 28.03.2020 13:14:27 w Wkurza mnie...
Jforrrum napisał(a):

assal napisał(a):

Bruce: Brakuje mi statystyk, ile osób umierało w danym kraju co miesiąc w ostatnich trzech latach. I jak to się odnosi do sytuacji teraz. Czy jest duży wzrost skokowy, czy jednak ta liczba już takiego wrażenia nie robi? 


http://www.euromomo.eu/index.html

Monitorowanie śmiertelności w Europie - Europejski biuletyn o śmiertelności, tydzień 12, 2020
 
Zbiorcze szacunki śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny pokazują ogólny, normalny oczekiwany poziom w krajach uczestniczących; Jednak wzrost nadmiernej śmiertelności jest zauważalny we Włoszech. Dane z 24 krajów lub regionów uczestniczących zostały uwzględnione w zbiorczej analizie śmiertelności z dowolnej przyczyny w Europie.
 
Liczbę zgonów w ostatnich tygodniach należy interpretowaćostrożnie, ponieważ korekty dotyczące opóźnionych rejestracji mogą być nieprecyzyjne. Ponadto wyniki analiz zbiorczych mogą się różnić w zależności od krajów objętych analizami cotygodniowymi. Analizy zbiorcze są korygowane pod kątem różnic między włączonymi krajami oraz różnic w lokalnym opóźnieniu w raportowaniu.
 
W ciągu ostatnich kilku dni centrum EuroMOMO otrzymało wielepytań na temat cotygodniowych danych dotyczących umieralności z jakiejkolwiek przyczyny i możliwego wkładu w jakąkolwiek śmiertelność związaną z COVID-19. Niektórzy zastanawiają się, dlaczego w zaobserwowanych danych dotyczących śmiertelności w krajach dotkniętych COVID-19 nie zaobserwowano zwiększonej śmiertelności.
 
Odpowiedź jest taka, że ​​zwiększona śmiertelność, która może wystąpić przede wszystkim na poziomie niższym niż krajowy lub w mniejszych obszarach ogniskowych i / lub skoncentrowana w mniejszych grupach wiekowych, może nie być wykrywalna na poziomie krajowym, tym bardziej nie w zbiorczej analizie na poziomie europejskim, biorąc pod uwagę duży mianownik całkowitej populacji. Co więcej, rejestracja zgonów i zgłaszanie zgonów zawsze trwa kilka tygodni. Dlatego też wskaźniki śmiertelności EuroMOMO za ostatnie tygodnie należy interpretować z pewną ostrożnością.
 
Dlatego, chociaż zwiększona śmiertelność może nie być natychmiast zauważalna w danych EuroMOMO, nie oznacza to, że zwiększona śmiertelność nie występuje na niektórych obszarach lub w niektórych grupach wiekowych, w tym śmiertelności związanej z COVID-19.

Wieksza we Włoszech? Trudno żeby było inaczej skoro średnią wieku 78lat /zmarłych na corona. /  kryzys związany z tą pandemua dotknie każdego, nawet tych co dzisiaj siedzą w domkach i żyją wirusem, wygrzebią go nawet spod ziemii i będą się przekrzykiwać jakii groźny, dopasowywać statystyki. Taka presje wywierają na otoczenie , wladze, rodzinę ze obudzą się z ręką w nocniku. Zobaczą co znaczy słowo totalne bezrobocie i kryzys.  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6693137 Napisano: 28.03.2020 11:09:35 w Wkurza mnie...
W zaciszu domowym mam takie informacje telef.. Jedna koleżanka pracuje zdalnie, brak klientów, druga koleżanka zmiana zasad pracy 400zl do tyłu, kuzyn i kuzynka pracują w Niemczech, ich zasoby się kończą, nie ma mowy o zatrudnieniu, kuzyn kupił bratki plus hodowla własną za 50000,00zl zostało )  mu za 25000,00zl nie do sprzedania, bratanek otworzył foto. Baner video itp. - serce się kroi, jeszcze z 3 tygodnie i nie pozbieramy się przez lata.  Wyświetl w wątku >>
2 brucee, ktosiu 0

FBilona

#6692014 Napisano: 23.03.2020 22:15:56 w Wkurza mnie...
Czasami warto się zastanowić, wyłączyć media. To nie moja wypowiedz ale zawsze odskocznia od pernamentnego prania.. "Zatrzymanie gospodarki światowej nie ma wiele wspólnego z rozwojem pandemii. To kwestia strachu. Perfekcyjnie wyreżyserowanego i zarządzanego. Ma on na celu czasowe zatrzymanie gospodarek po to, by chroniąc miejsca pracy wdrożyć programy pomocowe, na które trzeba się zapożyczyć u Wielkiej Lichwy. Przy okazji wytrzebi się klasę średnią i ukryje koszty ratowania bankrutujących funduszy hedgingowych." Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6691396 Napisano: 20.03.2020 19:30:38 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

ivanotta napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

Nie wierzę w to, co czytam ....

Apel Rydzyka w obliczu pandemii koronawirusa  emotka "W poważnej sytuacji pandemii koronawirusa bardzo trudno zwrócić mi się do Państwa (...) Prosimy, abyście nie odkładali na potem przekazywania pomocy materialnej na funkcjonowanie i istnienie jakże ważnych dla Polski i Polaków (...) Radio Maryja i Telewizja trwam.
Przed pandemią koronawirusa ofiary składane na te media, przy bardzo oszczędnym gospodarowaniu starczały skromnie od pierwszego do pierwszego. Teraz, gdy firmy i zakłady pracy spowalniają działalność, a więc i zarobki mogą być mniejsze, boimy się o istnienie #Radia #Maryja, Telewizji #TrwamNasz Dziennik." - napisał #Rydzyk 

Sam by się dorzucił to złote klamki by te redakcje miały  emotka

Jestem katoliczką, ale bardzo jestem tym zbulwersowana emotka Jeszcze ma mało? z wszystkich stron ciągnie ile się da emotka

Jeżeliffinansowannie jest z podanych źródeł. To,przepraszam czego się dziwić, że potrzebuję wsparcia. Każdy ma prawo słuchać stacji jakiej chce. Poprosił o wsparcie i co wtym złego.tylu  ludzi go potrzebuje i dla każdego co innego jest wazne. W czasach pokoju myśli się o lekkim życiu, najlepiej z wartościami wybiorczymi, a wczasiewojnyż nie raz pozostaje tylko modlitwa.  Wyświetl w wątku >>
0 1 luki28

FBilona

#6690880 Napisano: 18.03.2020 15:07:49 w Wkurza mnie...
Właściwie powinnam się wpisać w watek"martwie się ". Byłam w ośrodku zdrowia z 5 razy w krótkim czasie, tak na chwileyprzed pandemia i w trakcie. Ilość ludzi, niewielu, w firmie męża, koleżanek, kuzynek itd. Zdrowie ok. Natomiast skutki walki z chorobą katastroficzne. Koleżanka córki w Niemczech, gastronomia straciła pracę, koleżanka z kredytami,już zapowiedziała szefowa że z pensja może być krucho, firma tylko dycha, u męża odmówili już zakupu dużych aut, wszyscy w panice. Ośrodek zdrowia online.  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6690464 Napisano: 17.03.2020 08:40:07 w Dziś cieszę się z.....
Wpadnę do ogródka, sąsiedzi już ogarnęli temat, a nas w domu jak co roku o tej porze infekcja.nie panikuję, chodziłam terapeutycznie do sosnowego lasku. Taki piękny dzień się zapowiada i mam w domu mrowki. Hura, to już na pewno wiosna. Co roku grasują a potem się wyprowadzają. Są lepsze jak meteorologiczne pogodynki Wyświetl w wątku >>
2 brucee, nkba 0

FBilona

#6690463 Napisano: 17.03.2020 08:32:27 w Wkurza mnie...
Pandemia i mam ochotę krzyczeć "Król jest nagi"  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

FBilona

#6690075 Napisano: 14.03.2020 20:41:52 w Giełda Kodów ; )
Cheetos zamienię na Coca cola 2kody Wyświetl w wątku >>
0 0