Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBilona

FBilona

#6689841 Napisano: 13.03.2020 13:29:28 w Wkurza mnie...
Nie zrobiłam zakupów w 3 lokalnych małych sklepikach bo w środku mogły być tylko 3 osoby. Akurat było lodowato, wietrznie i przed sklepem osoby bez czapek, co to wyskoczyły z autka. Nie wiem co bardziej zaszkodzi. Inne sklepy bez paniki, towar jest. Nic nie kupowałam poza tym co potrzebuje. Zwykle zakupy. Za to jestem wykończona paniką mojego dziecka. Przesyła ostrzeżenia, statystyki, stany giełdowe, itp.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6689605 Napisano: 12.03.2020 19:30:04 w Wkurza mnie...
Podchodzę spokojnie do wszystkiego co się wokół dzieje. Widziałam całe ośrodki zdrowia wypełnione ludźmi po czubek az stali na ulicy. Nikt nie dochodził co to za wirus kładzie pokotem. Teraz pusto w ośrodku. Za to od mieszkają cego na Filipinach syna paniczne telefony abyśmy o siebie dbali. Dawno tak często nie dzwonił. Ponieważ mieszka również w Chinach, no to panika na całego. Kto ma interes w tym aby robić taka panikę? W ciągu 10 lat trudno mi policzyć ile tych wirusów było, ptasia, świńska itp. Zaczynam bardziej bać się mediów niż tego wirusa Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6681278 Napisano: 09.02.2020 22:32:44 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Cholerna Ciara, od której już mam prawdziwe ciary. emotka
Wycie wiatru konkuruje z wyciem karetek (straży pożarnej? policji?), na morzu chyba 12 w skali Beauforta, a 40-letni świerk z ogródka tak się tłucze o chałupę, że tradycyjnie zanoszę modły aby się na dach nie zwalił.  emotka

Mam na liście postanowień noworocznych wycięcie drzew, zbyt dużych, niefrasobliwie posadzonych, zagrażających bezpieczeństwu. Dośc stresu jak gałęzie szamoczą mi się po dachu. Posadzę nowe i do tego owocowe. Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6680698 Napisano: 07.02.2020 07:22:49 w Wkurza mnie...
Nie napisał(a):

escada napisał(a):

nie ma to jak kupić ketchup na konkurs dzień po zakończeniu konkursu, wrrrr

Nie ma to jak go kupić dwa tygodnie temu, ustawić centralnie na stole w kuchni, żeby przypominał o napisaniu hasła, zaznaczyć sobie konkurs na zielono... a i tak przegapić koniec! emotka

Nie wiem co gorsze. Przegapienie czy zakup na dzień przed rozpoczęciem konkursu. Tak oto kupiłam rexone bo widziałam co chciałam widzieć  czyli źle datę eeeh Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6677097 Napisano: 25.01.2020 11:53:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
co z tą stroną kinder?  W telefonie jak kliknęłam nagrodę to nie było żadnej informacji,nie otwarła się strona informująca gdzie odbędą się warsztaty o które gram. Natępny paragon nagle otwiera mi sie strona z informacją gdzie się odbywają warsztaty. Gdybym od razu wiedziała to bym nawet nie grała o tę nagrodę. Następny paragon znów bez wskazań gdzie realizacja nagród. Przenoszę się na kompa i to samo ,bez miejsc gdzie realizacja nagród. Też tak macie? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6677045 Napisano: 25.01.2020 00:08:13 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dla wszystkich wygrywających, a w szczególności dla tych co""popłynęli". To super przygoda, była córka całkiem niedawno wycieczkowcem i baaardzo jej się podobało. Bawcie się dobrze!  Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6676908 Napisano: 24.01.2020 15:02:19 w WC - rozmowy o wszystkim
titinunu napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

la-princessa napisał(a):

Ja lubię społeczności konkursowe, śledzę od lat, ale mało się udzielam przez zawiść. Niestety, nawet jak jest tysiąc super osób, to wystarczy jedna zawistna, która psuje całą atmosferę. To forum akurat bardzo sobie cenię, dlatego ostatecznie tu założyłam konto, ale pamiętam wielką radość sprzed lat z niespodziewanej wygranej w loterii. Można powiedzieć przypadkową, bo zgłosiłam tylko jeden paragon, bo i tak musiałam kupić produkt konkursowy. Wielki szok, bo nigdy wcześniej niczego nie wygrałam w loterii, emocje w domu nie opadały przez wiele dni. Potem wchodzę na facebooku na profil organizatora, żeby zobaczyć relację z wręczenia nagrody. I na swoje nieszczęście zajrzałam też w sekcję komentarzy. A tam... festiwal nienawiści... Wszystko, co najgorsze. Że to oszustwo, że zwycięzca był już ustalony zanim loteria się zaczęła, że nagroda po znajomości, że ludzie chcą z powrotem swoje pieniądze za paragony, bo dziwne, że oni nie wygrali. Dużo zawiści, agresji i najpaskudniejszych oskarżeń. Ja tam pojechałam przerażona, bo pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło, zawstydzona i czerwona jak burak odbierałam gratulacje od tych wszystkich prezesów i przedstawicieli. A ludzie w komentarzach na facebooku zmieszali mnie z błotem, zrobili ze mnie jakąś oszustkę i krętaczkę. Do dziś to bardzo nieprzyjemnie wspominam i mam przed oczami agresję tych ludzi. Radość z nagrody już nie była taka sama.


o a ja pamiętam jak wygrałam voucher do hotelu w Krakowie (jedyna nagroda w konkursie na FB). Pochwaliłam się na forum i po chwili pod postem z wynikami zaczęły pojawiać się komentarze, że jestem "rasową konkursowiczka i nie powinnam w ogóle być brana pod uwagę przy wyborze zwycięzcy". Na szczęście po chwili pojawiło się ze 3razy więcej naprawdę miłych komentarzy osób, które stanęły w mojej obronie (podejrzewam, że były to osoby z forum). Jeśli spotyka mnie coś niemiłego ze strony forumowiczy, to zawsze przypominam sobie o tej sytuacji. Po chwili robi się cieplej na serduszku.

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6674346 Napisano: 16.01.2020 19:37:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Większość konkursów tak wygląda. Na 10 prac są z reguły 3 dobre, 3 średnie, reszta bez komentarza emotka
Firmy tłumaczą to od dawna tym, że chcą każdemu dać szansę.
W Fantasii mam bransoletki za zdjęcia w stylu: jak się ułożyło, tak jest, a koleżanki za staranne, dopracowane estetycznie fotki do tej pory nie mają nic.
Tak jest na tym rynku od dłuższego czasu. Dominuje przeciętność. 

Mi się wybór zdjęć podoba, właściwie każde przedstawia albo co ciekawego,lub coś czego nie było jeszcze na zdjęciach. np. instax,mydełka,Pani w uroczym kożuszku itp. Chodzi nie tylko o doskonałość wykonania,profesjonalizm, talent artystyczny/np.rysunek, haft ../ ale też o POMYSŁ może nie zawsze extra pokazany ale JEST!. Podziwiam pracowników agencji,że mają takie "oko" bo ja nieraz mówię "za co ta nagroda" , a po dłuuuugim oglądaniu zaskoczona ujęciem tematu. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę,że nie zawsze jest w czym wybierać. Jeżeli o mnie chodzi to jak sobie wspomnę moje prace o łyżeczki to jeszcze mi wstyd,a uważałam,że są extra i mnie nie doceniają. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6673394 Napisano: 14.01.2020 09:13:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

Tymbark.Dziwne troche, to już któryś konkurs Smolarka gdzie wygrane są (pomimo ze konkurs np trwał 2 miesiące) tylko z 1 dnia emotka

Nie rozumiem w jakim celu wypisujesz takie bzdury?

a dlaczego bzdury? Ktoś ma wątpliwość , czegoś nie rozumie.Może lepiej grzecznie odpowiedzieć Wyświetl w wątku >>
1 psotka 0

FBilona

#6673343 Napisano: 13.01.2020 22:13:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
monia0303 napisał(a):

takaja86 napisał(a):

Fantasia codziennie wysyłam piękne zdjęcia angażuje cała rodzinę, mąż już mówił że zdjęcia są prześliczne że muszę wygrać A ja dalej nic. Zaczynam myśleć że to nie wybieranie A losowanie raczej 

mam to samo odczucie. moje zdjęcia w moim odczuciu są o niebo lepsze niż niektóre co wygrały. no niestety.

Czułam to samo przy łyżeczkach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6672844 Napisano: 12.01.2020 14:13:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kukuleczka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

FBanna2 napisał(a):

Też macie wrażenie, że konkurs Fantasia jest ustawiony?

Nie jest ustawiony bo ja wygrałam dzienną, a ja nigdy nie wygrywam w fotograficznych konkursach emotka

A tak na serio, myślę, że każdy m szansę tylko trzeba wymyślić coś oryginalnego. Bardziej bym się zastanawiała nad "zgodnością z tematem" niektórych prac. W jednym dniu wygrało zdjęcie samego jogurtu, które trzyma dziecięca ręka na tle kocu. Zdjęcie no cóż... może i fajne, ale co ma wspólnego z tematem? Wg mnie nic. Tak samo jak jogurt na tle jakichś kwiatków czy owoców (nie pamiętam już dokładnie). To są po prostu ładne zdjęcia, ale mające nijak to samego TEMATU.

po prostu trzeba zrobić ładne zdjęcie... Myślę że kilka ze zdjęć które wygrały do tej pory były robione na konkurs Fantazji który był rok temu. Ten konkurs jest w 90% dla profesjonalnych konkursowiczów którzy wiedzą o co biega i czym zabłysnąć. Główne tematy które obecnie się tam przewijają to: szachy, gry planszowe, czytanie książek, szydełkowanie, fotografowanie, podróże, puzzle, krzyżówki... Prawie wszystkie ładnie ułożone i dobrze zrobione zdjęcie. Pewnie sporo ludzi tam szczęścia próbuje temu ciężko wygrać.

tak, niestety zgodzę się z Tobą.. ale wkurza mnie to, że w większości konkursów liczy się ładne zdjęcie a nie zgodność z tematem. Im bardziej "wywyższony" produkt promocyjny wśród kwiatków, złota itd tym lepiej. Ja wgrałam 3 zdjęcia - bez szału wg mnie, ale w pełni oddające temat i wygrałam, być może miałam szczęscie, ale ile takich nagrodzonych prac jest?  I przypuszczam, że takich "zwykłych" zdjęć było mnóstwo, ale wygrały te przekombinowane, nad którymi ktoś na pewno się napracował, ale nie będące na temat.

Tak, wygrały te przekombinowane i ładnie zrobione a temat to już inna bajka, zawsze coś można dopasować. Gratuluje Tobie wygrania - przyznaj z ręką na sercu - narobiłaś się na te zdjęcia prawda? Właśnie w tych konkursach tak jest, się nie narobisz - Twa praca zniknie pośród setek zgłoszeń które tam pewnie dochodzą...

Z ręką na sercu? Zrobienia zdjęcia, ustawienie do nich "rekwizytów" zajęło nie więcej niż 10 min. Dodam, że byłam zmęczona po całym dniu pracy więc zdjęcie na zasadzie byle zrobić i wysłać. Ale jak napisałam wcześniej - było na temat ale wg mnie bez szału, czyli pod względem pracy włożonej w to zdjęcie, kombinowania, wymyślania było po prostu zwykłe. Przypuszczam, że byłam jedną z pierwszych ktora wykorzystała dany motyw do zrobienia zdjęcia.

Mnie rozbawilo zdjęcie maszyny do Szycia i kota. Bardzo mi się podobało. Dowcipnie, sympatycznie i pomysłowo. Brawo! Może autor z forum?  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6672434 Napisano: 10.01.2020 17:44:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś się pytał o bransoletki fantasia to już są na stronie mint fot - Bransoletka Confetti Fantasia - srebro złocone Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6672135 Napisano: 10.01.2020 07:26:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cheetos znów z tymi "wypasionymi" nagrodami. Łaskawie dodali telefon. Jakość nagród z poprzedniego konkursu fatalna. Dałam słuchawki w prezencie i właśnie usłyszałam od dziecka, że się zepsuły leżąc!byly nieużywane a jak wzięła to już nie działały. Mi jedynie przydały się ręczniki ale zaznaczam używane są nie do wycierania.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6669916 Napisano: 01.01.2020 22:56:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiap987 napisał(a):

darog napisał(a):

dzasmina napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Chciałam zrealizować kody z Żywca do Empiku i nie wchodzą, ktoś wie dlaczego i co robić? emotka Dziś ostatni dzień (a jakżeby) będę wdzięczna za jakieś wskazówki

dzwoniłam na infolinię Empik wczoraj, przysłali dziś nowe kody ważne do 31.01.2020r.
więc dzwoń do nich podaj nr kodów lub pisz @ z nr kodów aby nie przepadły.

Dziękuję Ci bardzo. emotka no to próbuję

"W celu złożenia reklamacji na kartę prezentową, proszę napisać e-maila: [email protected] 
W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu. 
Pozdrawiam
Angelika Klus"

pisz i opiernicz. my usiedliśmy z dzieciakami w święta żeby każde sobie coś wybrało i najpierw radocha- zamówienie z komputera! i...kicha! płacz i lament!

mam mail od żywca że tym się zajmował Krystian.Basinski@empik.com  i  nie jesteśmy pierwsi...Facet podał sporą część byle jakich kodów!! Kupiliśmy na forum 4 i 3szt były "nieaktualne/błedne" nawet opiernicz był dla osoby która je sprzedała. Sprawdzała cały dzień czy komuś tego samego nie sprzedała/albo nie zrealizowała. NIE. To zagranie tego faceta. Jak to możliwe że elektroniczny kod błędny? Jeszcze żeby ktoś pisemnie skądś przepisywał ale kopiuj-wklej? Dali po kilku godz nowe, ale zażądaliśmy wyjaśnień - tym bardziej że to któraś już wtopa z kodami z żywca.

Ja dostałam od osoby z forum kod i też było lekkie rozczarowanie, że nie wchodzi. Teraz sytuacja się rozjaśniła emotka

Pan Basi ski to chociaż dał kod zastępczy i po sprawie ale dwa z moich kodów trafiły do innych osób rozpatrujacych reklamację i te stwierdził że data ważności minęła i trwaja przepychanki. Reklamowaľam również kody znizkowe bo niby jak je miałam wykorzystać skoro nie mogłam kodów doładować? Jeszcze w sylwestra pisałam reklamację, bujanie się i tyle.  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6669085 Napisano: 27.12.2019 22:49:09 w Wkurza mnie...
Spokojnie. Kupowałam w wielu Costa Cafe, wszędzie szok co z tym zrobić ale byłam uważana w pierwszym lokalu i wszystkich przeszkolilam. Muszą kliknąć w"Odbierz nagrodę ' I po problemie. Podpowiedź obsłudze jak to zrobić to wypijesz kawkę  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6668824 Napisano: 26.12.2019 14:51:52 w Moja pierwsza wygrana!
Wydaje mi się, że za rozwiazanie krzyżówki aparat fotograficzny, który był mi baaardzo potrzebny. Radocha była. Syn z gazety, chyba "Kaczor Donald" zestaw klocków Lego z figurka smoka-ale był szczęśliwy gdy odbierał paczkę z poczty. Córka 8 lat w paczce chipicao PlayStation , malutka karteczkę, że treść lupa odczytywalam z wygraną. Dzielna, schowała do piórnika i j eszcze pamiętała żeby ją dać. Tak mi się przypomniało,że bardzo chciałam wygrać wycieczkę. Moj Dyrektor prenumerowal gazety, czasami zabierając je do domu. Ja zbierałam kupony i wycinalam z nich. Pewnego dnia wycielam zanim przeczytał, wpadł do biura rozłożył gazetę z dziura i wściekły powiedział " gazeta ma być doprowadzona do stanu pierwotnego" i trzasnal drzwiami. Wystraszylam się ale jako twardy konkursowicz wkleilam mu ksero. Wlecial bo trochę był cholerykiem, pomachal wściekłe gazeta i machnął ręką. Potem pamietal aby z domu przynieść mi do wycięcia te gazety. Złoty człowiek był z niego Wyświetl w wątku >>

FBilona

#6665179 Napisano: 10.12.2019 12:21:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0303 napisał(a):

FBilona napisał(a):

Pytanie dla osób które wygrały w Nestle /700 nagród/ aparat fotograficzny .Czy dostaliście gwarancje?

z tego co kojarze to na podstawie dokumentu przyjęcia nagrody. 12 miesięcy od daty otrzymania.

Bardzo dziękuję. Jeszcze jedno w razie awarii to jaka procedura? Komu przedstawiam dokument przyjęcia nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6665169 Napisano: 10.12.2019 12:14:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie dla osób które wygrały w Nestle /700 nagród/ aparat fotograficzny .Czy dostaliście gwarancje? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBilona

#6664705 Napisano: 08.12.2019 13:00:55 w Gratulacje! Dla wygranych!
Brawo! Jak bym to ja zdrapała autko to że stacji paliw musiałaby mnie taksówka odwieźć. Z emocji nie trafiła bym kluczykuem do stacyjki Wyświetl w wątku >>
2 mia, defed 0

FBilona

#6662928 Napisano: 01.12.2019 18:16:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy instaxy z Nestlé maja gwarancję?  Wyświetl w wątku >>
0 0