Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smalltrol

smalltrol

#6458536 Napisano: 01.02.2018 12:40:02 w Połączenia nieodebrane
12:22 nieodebrane z prywatnego numeru ? ktoś miał informować ? Wyświetl w wątku >>
0 0

smalltrol

#6455381 Napisano: 23.01.2018 00:26:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no to sprawdzamy moc tego wątku emotka prosimy, blagamy, na kolanach klękamy. Dzisiaj mam z dziewczyna rocznice juz 3-cią więc prosze o jakieś nagrody emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewa96403 0

smalltrol

#6452365 Napisano: 14.01.2018 02:48:42 w Pomocy!!!!
Witam,
próbuje wysłac sms na Karlsbad, kase mi z konta pobieraja a sms mam caly czas jako niedostarczony i zapisany w roboczych,
wysalam na tel 7036? czy kto wie dlaczego tak sie dzieje i co mozna zrobic ? Wyświetl w wątku >>
0 0

smalltrol

#6449887 Napisano: 07.01.2018 22:59:33 w Smolar
joan napisał(a):

smalltrol napisał(a):

Producentem Surf  i Cocolino jest Unilever, wydaje mi sie jednak, że jak kupi się jakiś z ich produktów to można wziąć udział w konkursie. Sam kupiłem jedengo dnia Surfa drugiego Cocolino i nie wydaje mi sie aby Lidl chciał wproawdzić kogoś w bład..
ale może sie mylę


To mogłeś kupić Gorący Kubek Knorra, w końcu to też produkt Unilevera, oj żeś przepłacił! emotka

siedze teraz i patrze na to ich ogłoszenie, i rzeczywiście są 3 produkty,
2 Surf i 1 Cocolino, tylko po jakie licho musieli to tam wcisnąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smalltrol

#6449881 Napisano: 07.01.2018 22:45:53 w Smolar
edzia21 napisał(a):

smalltrol napisał(a):

agagaga napisał(a):

defed napisał(a):

agagaga napisał(a):

Czy wie ktoś jakie produkty można kupić w konkursie "surf i haier przedłużają święta". W regulaminie nie ma na ten temat żadnej informacji a na zdjęciu promocyjnym konkursu widnieją produkty Surf i Cocolino (czyli Cocolino też można zakupić?)?

Regulamin mówi,że tylko SURF:

Dziękuję emotka

Producentem Surf  i Cocolino jest Unilever, wydaje mi sie jednak, że jak kupi się jakiś z ich produktów to można wziąć udział w konkursie. Sam kupiłem jedengo dnia Surfa drugiego Cocolino i nie wydaje mi sie aby Lidl chciał wproawdzić kogoś w bład..
ale może sie mylę

to módl się, żebyś nie wygrał pralki na paragon z Coccolino, bo tyle ją zobaczysz, co na zdjęciu emotka

to już wolę nic nie wygrać niż dowiedziec się, że nie ten paragon zarejestrowałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smalltrol

#6449876 Napisano: 07.01.2018 22:41:37 w Smolar
agagaga napisał(a):

defed napisał(a):

agagaga napisał(a):

Czy wie ktoś jakie produkty można kupić w konkursie "surf i haier przedłużają święta". W regulaminie nie ma na ten temat żadnej informacji a na zdjęciu promocyjnym konkursu widnieją produkty Surf i Cocolino (czyli Cocolino też można zakupić?)?

Regulamin mówi,że tylko SURF:

Dziękuję emotka

Producentem Surf  i Cocolino jest Unilever, wydaje mi sie jednak, że jak kupi się jakiś z ich produktów to można wziąć udział w konkursie. Sam kupiłem jedengo dnia Surfa drugiego Cocolino i nie wydaje mi sie aby Lidl chciał wproawdzić kogoś w bład..
ale może sie mylę Wyświetl w wątku >>
0 0

smalltrol

#6446427 Napisano: 28.12.2017 15:43:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
chyba jestem uzależniony emotka  cały czas patrzę w telefon i sprawdzam, a jak widzę wiadomość/nieodebrane połączenie to liczę ze z nieznanego numeru, niestety caly czas kontaktują się ze mna tylko znajomi emotka
Wątku działaj !! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0