Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika yonex

yonex

#6703988 Napisano: 19.05.2020 19:10:06 w PLAGIATY

yonex

#6701817 Napisano: 08.05.2020 10:50:49 w SZUKAM....
asantesana napisał(a):

Szukam kuriera, którym wyślę rower w wielkim kartonie. Kiedyś wysyłałam K-Exem, ale nie widzę już tej firmy. Czy ktoś wysyłał w ostatnim czasie i jaki jest koszt?

Przez Sendit jakieś 2 miesiące temu wysyłałem za ok 20 zł, ale musiałem sam zawieźć na pocztę Pudło 130/80/30 Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6701711 Napisano: 08.05.2020 00:31:53 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

yonex napisał(a):

Żądają numeru dokumentu bo to loteria tylko dla obywateli RP. Jak inaczej udowodnisz swoje obywatelstwo? A PESEL i reszta może po to by sprawdzić czy nie jesteś pracownikiem Hochland Polska.


PESEL wystarczy do zidentyfikowania obywatela RP -> taka jest właśnie rola PESELów!, wie to każda ROZUMNA agencja organizująca konkursy; żądając imienia ojca i miejsca urodzenia spece od Hochlanda potężnie kompromitują siebie oraz sponsora. Mam nadzieję, że będzie jakaś porządna łajnoburza na FB w tym temacie, ponoć w Polsce susza emotka

Cudzoziemiec też może mieć PESEL. PESEL nie równa się obywatelstwo Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6701706 Napisano: 07.05.2020 23:17:18 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

mama02 napisał(a):

Wkurza mnie Valbon. Mąż trafił stówkę, a oni do wydania nagrody przelewem żądają danych wrażliwych: nr dowodu, Pesel, miejsce urodzenia i imię ojca emotka Czy to jest normalne i legalne? Czy to jest konieczne?
Zasłaniają się regulaminem zaakceptowanym przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Warszawie. Czy ów dyrektor na pewno czytał ten regulamin, czy go tylko podpisał? Czy ktoś tam wygrał i podał te wszystkie prawdziwe dane? Czy ktoś jeszcze tak jak ja uważa, że to nielegalne? Może trzeba gdzieś w tej sprawie napisać? Czy jest na sali jakiś prawnik, albo inspektor danych osobowych?

Też uważam, że to nielegalne. Zasłaniają się albo Izbą, albo tym, że muszą odprowadzić podatek za laureatów  emotka emotka  A przecież to ONI piszą ten regulamin, NIE Izba.
Idioci... 
Przecież to ONI, jako organizatorzy muszą zapłacić podatek od nagród. 

Żądają numeru dokumentu bo to loteria tylko dla obywateli RP. Jak inaczej udowodnisz swoje obywatelstwo? A PESEL i reszta może po to by sprawdzić czy nie jesteś pracownikiem Hochland Polska. Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6700528 Napisano: 02.05.2020 13:17:13 w Paragony na trwające konkursy
Mam 2 paragony na browar z Chortena 10 zł sztuka Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6700029 Napisano: 29.04.2020 18:13:52 w SZUKAM....
agusiamajusia napisał(a):

Numer tel 225879039 nie odebrane (w google nie ma info) to moze być z jakiegoś konkursu? Czy to spam?

Bank Millennium Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6698803 Napisano: 23.04.2020 17:44:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

rene napisał(a):

Duzo konkursowiczow zbiera idac na spacer emotka dobrze ze mozna już rekraacyjnie lazikowac emotka

ciężko znaleźć żywiec przeważnie stare kody leżą, szybciej Heinekena

Jak odróżnić stare od nowych?

Teraz strach zbierać Wyświetl w wątku >>

yonex

#6698655 Napisano: 23.04.2020 07:51:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ameryka napisał(a):

Lody Kaktus Shake są w promocyjnych opakowaniach? Fakt do startu jeszcze 2 tygodnie ale opakowań promocyjnych nie widziałem.

wczoraj jadłem takie z promocyjnym patykiem, na którym jest umieszczony kod i napis loteria. Na opakowaniu nic promocyjnego nie było, tylko ten patyk Wyświetl w wątku >>
1 ameryka 0

yonex

#6698398 Napisano: 22.04.2020 11:03:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

yonex gratuluję emotka   jak informuje Black? 

sms od Info Wyświetl w wątku >>

yonex

yonex

#6698319 Napisano: 21.04.2020 19:57:38 w SZUKAM....
zarania napisał(a):

Dziękuję wszystkim za pomoc. Kołomyjki są  ukraińskie, dumy też (info z podręcznika). Obstawiłam ostatecznie romanse.
Trzymajcie kciuki! emotka

Romans to nie jest typowo rosyjski utwór Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6698310 Napisano: 21.04.2020 19:17:07 w SZUKAM....
izkak napisał(a):

zarania napisał(a):

asantesana napisał(a):

zarania napisał(a):

Jest tu jakiś znawca muzyki ludowej?
Popularne w Rosji śpiewne pieśni to...?

A do czego potrzebujesz? Może chodzi o czastuszki?

Zadanie z muzyki. emotka
Czastuszki nie, bo to krótkie, wesołe piosenki rosyjskie. W podręczniku nie znaleźliśmy informacji, w necie szukałam i myślę, że może romanse? Chyba chodzi o jakieś pieśni tęskne, liryczne... Ale to zadanie z muzyki to pikuś (dziecko resztę informacji z muzyki znalazło). Za to wczoraj rodzina siedziała nad zadaniami z techniki  z działu "Kompozyty - materiały przyszłości". Dodam, że to piąta klasa.

A może chodzi o ballady? emotka

To są dumki Wyświetl w wątku >>

yonex

#6697707 Napisano: 19.04.2020 18:19:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

honoris napisał(a):

Wiem, że ten temat już był, ale jestem oburzona! Valbon za 100 zł chcą: imię i nazwisko, adres zamieszkania, serię i numer dowodu osobistego, miejsce urodzenia, datę urodzenia, imię ojca, pesel, no nr konta oczywiście. Ni chu*a, nie wypełniam tego, zaraz piszę do organizatora. A cwaniaki w regulaminie napisali, że warunkiem wydania wygranej jest podanie danych, o które będą prosić w e-formularzu, czyli w samym regulaminie nie wymienili tych danych. Nic dziwnego, bo by zgody na to nie dostali, przecież to na bank nie jest zgodne z prawem. Dopiero zaczynam research, ale jeśli ktoś coś wie, to proszę o info.

To już jest wielka przesada emotka Pytam- a gdzie jest RODO ?
To są wszystkie dane do podjęcia pożyczki w banku.
Były już konkursy, gdzie chcieli skan dowodu osobistego, pamiętam za soki Tymbarka wartości ok.20 zł.
Niestety, nie wysłałam, a nagrody i tak przyszły.
Tak samo było kiedyś z wygranymi apteczkami za 15zł, więc zrezygnowałam, nie wysyłając danych.
Od czasu wprowadzenia RODO, organizatorzy wymagają coraz częściej wszystkie dane łącznie ze skanem paragonu.
Kiedyś tego nie było lub sporadycznie.Za chwilę za nagrodę za 5zł, będą żądali wszystkie dane osobowe.
To jest już szczyt wszystkiego emotka emotka

Ale czym Wy się tak przejmujecie? Macie 2 wyjścia- albo napisać im w danej rubryce coś w stylu odmowa podania tych danych-dane wrażliwe. Wyjście drugie jest takie: przesłanie im wszystkich fałszywych danych, oprócz oczywiście swojego imienia, nazwiska, adresu i numeru rachunku bankowego.I po sprawie!

I ja tak właśnie zrobiłam. Wystarczy zmienić jedną cyferkę i juz nikt danych nie wykorzysta emotka  

Algorytm PESEL jest tak skonstruowany, że znając ostatnią cyfrę można znaleźć tą brakującą. Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6697641 Napisano: 18.04.2020 23:37:47 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

katrin1 napisał(a):

superloser napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Tak w ramach relaksu, kto mi obliczy takie działanie?  1 i 1/6 (ułamek zwykły ale nie umiem go zapisac:)) ÷ 2.8

0,416 ... Ok, ale to trzeba rozpisać, sprowadzic do wspólnego mianownika, to zadanie dla piecioklasisty:/

7/6    divided by  28/10
makes
7/6 multiple by 10/28
gives
70/168
=
0,416

=5/12 Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6697632 Napisano: 18.04.2020 23:04:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nitka310 napisał(a):

pikawka napisał(a):

yonex napisał(a):

Tiger to jakiś japoński szrot oferuje do wygrania. Rok produkcji 1994, kierownica po prawej stronie. Tylko dla kolekcjonerów, bo nie wiem czy da się to zarejestrować

A dlaczego miałoby się nie udać zarejestrować? 
Nie zgodzę się z Tobą bo osobiście znam takiego kolekcjonera emotka , może nie aut ale motorów. I jeśli jest odpicowany a wartość regulaminowa na to wskazuje to z chęcią bym takim pojeździła po mojej wsi  emotka   nie musi być rocznik 2020, żeby był zaje...sty

Zgadzam się z Tobą:) ja chętnie takim polatam u siebieemotka  moje dziecko by było w 7 niebieemotka  jak miał 3 lata chciał wiedzieć jaki model i marka ma każdy mijany samochod;) pamiętam jak na wakacjach szliśmy nad morze a ja cały czas gadałam o każdym samochodzie;) w wieku 5 lat, jechaliśmy w tramwaju, na światłach stał sportowy samochód, i grupka około 20 letnich osób o nim gadała, próbowali zgadywać co to za auto, a moje dziecko że to NA 100% nissan GTR, samochód ruszył a im opadły szczęki;) bo miał rację. Na chwilę obecną nie wiem która to Anna a która Elza, ale znam wszystkie marki i modele samochodów;) A z dzieckiem spacer zawsze kończy się przy płocie sąsiada który ma ferrari, porsche carrera i maserati;) 

Gdzie maździe do Ferrari i Porsche. Silnik Wankla to pewne kłopoty z serwisem. Swego czasu nie można było rejestrować samochodów z Japonii z kierownicą po prawej stronie. Te z GB teraz można, ale czy z JPN nie wiem. Za taką kasę jak podają wolałbym co innego Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6697611 Napisano: 18.04.2020 20:54:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tiger to jakiś japoński szrot oferuje do wygrania. Rok produkcji 1994, kierownica po prawej stronie. Tylko dla kolekcjonerów, bo nie wiem czy da się to zarejestrować Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6697149 Napisano: 16.04.2020 14:18:56 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

yonex napisał(a):

pioge7 napisał(a):

szukam kogoś kto umie dobrze angielski i pomoże w zrobieniu zadania siostrzenicy
https://www.youtu...cMlp5dfUEOmVHHUbUy_o
trzeba udzielić odpowiedzi A B lub C...
Niestety my do języków to noga jesteśmy emotka

bcabc

olunka napisał(a):

yonex napisał(a):

pioge7 napisał(a):

szukam kogoś kto umie dobrze angielski i pomoże w zrobieniu zadania siostrzenicy
https://www.youtu...cMlp5dfUEOmVHHUbUy_o
trzeba udzielić odpowiedzi A B lub C...
Niestety my do języków to noga jesteśmy emotka

bcabc

bbabc - klauna strój jest brudny i doktor:)

dziękuję :*

pytanie jest jaki chce założyć Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

yonex

#6697144 Napisano: 16.04.2020 14:09:49 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

szukam kogoś kto umie dobrze angielski i pomoże w zrobieniu zadania siostrzenicy
https://www.youtu...cMlp5dfUEOmVHHUbUy_o
trzeba udzielić odpowiedzi A B lub C...
Niestety my do języków to noga jesteśmy emotka

bcabc Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

yonex

#6696493 Napisano: 13.04.2020 19:32:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Góralki, nagroda główna: jak zgłaszacie hasła konkursowe (dokończ zdanie: Z góralkami każdy stan to stan dobrej zabawy...) to kończycie zdanie, czyli wpisujecie hasełko małą literą czy zaczynacie nowe zdanie? Ja pisałabym z małej, skoro kończę zdanie, ale jak przyszła mi zwrotka z potwierdzeniem mojego hasła, to podane było bez tej pierwszej części zdania i wyglądało to jak niepełne wypowiedzenie. Nie wiem, czy ktoś zrozumie, co mam na myśli, ale może emotka

piszę z małej kończąc zdanie. Organizatorzy już dobrze wiedzą jaki jest początek i o co pytają.... emotka

Nie wiem jak jest z prozą, ale pisząc rymowankę nigdy nie tworzę rymu do tego podanego przez organizatora początku. Jak podpowiada mi skromne doświadczenie nie może/nie musi to wyglądać tak:

Z Góralkami każdy stan to stan dobrej zabawy, bo...
Mogę z nimi napić się kawy itd.
Tylko tak:
Mogę z nimi napić się czaju
I zawsze czuję się jak w raju

Ten kto czyta, ma gdzieś w głowie ten początek, ale widzi tylko to co napisałeś i musi to być spójne, rytmiczne, dowcipne, kreatywne no i związane z tym początkiem

Wyświetl w wątku >>

yonex

#6695331 Napisano: 07.04.2020 10:38:14 w WC - rozmowy o wszystkim
edzia21 napisał(a):

asia575 napisał(a):

Jestem na kupnie laptopa dla córki,a w temacie jestem ciemna jak tabaka emotka  
Córka(16 lat) będzie go używać na potrzeby szkolne(wypracowania,prezentacje itp),czasami ogląda filmy.
Proszę o polecenie mi jakąś konkretną markę i model do tysiąca złotych. 

Niestety, ale do tysiąca nie kupisz klasycznego laptopa, który będzie działał płynnie, wydajnie i umilał prace córce, poprzez wykorzystywanie go do innych aktywności. Chyba, że skupisz się na typie: netbook, jednakże nie wiem, czy do tysiąca kupi się coś dobrego. Mam lenovo z konkursu za 799 zł, noszę go tylko do pracy...i mam ochotę roztrzaskać go o ścianę. 3 minuty otwiera mi gotową prezentację w PowerPoint, a otworzenie przeglądarki internetowej to też nie lada wzywanie dla niego. 

Za tysiąca do brałbym poleasingowy. Wyświetl w wątku >>
0 0