Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika yonex

yonex

#6693363 Napisano: 30.03.2020 09:34:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

yonex napisał(a):

edzia21 napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Mam pytanie wygrywacie bon do biura podróży i co robicie ?:
- bonu nie da się zamienić na gotówkę emotka  - regulamin tak stanowi
- brać wycieczkę z jak najodleglejszym terminem i możliwością zmiany terminu, celu wycieczki
- męczyć agencję i zlecającego konkurs o zmianę nagrody

co robić ?

pozdrawiam
Krzysztof

Bony są przeważnie ważne minimum rok...zatem luźna gumka. 

Są duże szanse, że biuro podróży upadnie i wtedy taki bon będzie miał wartość niższą od rolki papieru toaletowego

W przypadku dużych biur - nie wydaje mi się. Sama mam uciułane kilkadziesiąt tys. do ITAKI i śpię spokojnie.

Ving - to kiedyś było duże biuro, zniknęło zanim nadeszła realizacja pomysłu na voucher - 5 tys zł
Triada - to kiedyś też duże biuro sytuacja jak wyżej zmarnowało się 3 tys zł
Wiem że są wygrane vouchery po 10 czy 20 tys zł,, ale mi szkoda było i tych w sumie 8 tys,.,.(i jeszcze trzeba było z własnej kasy zapłacić podatek 10%) myśle że to było ok 15 lat temu lub więcej

darog, nie stresuj mnie please emotka  bo osiwieję. 

Lub chociażby zeszłoroczne bankructwo Thomas Cook i Neckermanna - jedno z największych biur podróży. Ale nie ma co się martwić na zapas, myślę jednak, że teraz organizatorzy konkursów powinni wziąć pod uwagę różne opcje i może jednak zrezygnować z voucherów wakacyjnych. Z drugiej strony to kolejny mały gwoździk do trumny branży turystycznej... i tak źle i tak niedobrze emotka

Ja mam bony do Rainbow - pierwszy raz w mojej karierze konkursowej trafiły mi się tak zacne wygrane, a tu może być różnie. W każdym bądź razie nie śpię spokojnie jak edzia21, mając na względzie chociażby zeszłoroczny upadek Neckermanna. Z drugiej strony upaść wszyscy nie mogą....

Bony potanieją, bo biura podróży będą mogły zwracać w bonach należności za imprezy, które się nie odbyły z powodu epidemii. Na olx widziałem wakacje.pl na 10k za 7,7k z terminem do sierpnia. Gdy biuro podróży upada lepiej mieć wykupioną wycieczkę niż bony wtedy jest szansa na kasę z gwarancji biura lub funduszu gwarancyjnego Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6693157 Napisano: 28.03.2020 13:06:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

edzia21 napisał(a):

yonex napisał(a):

edzia21 napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Mam pytanie wygrywacie bon do biura podróży i co robicie ?:
- bonu nie da się zamienić na gotówkę emotka  - regulamin tak stanowi
- brać wycieczkę z jak najodleglejszym terminem i możliwością zmiany terminu, celu wycieczki
- męczyć agencję i zlecającego konkurs o zmianę nagrody

co robić ?

pozdrawiam
Krzysztof

Bony są przeważnie ważne minimum rok...zatem luźna gumka. 

Są duże szanse, że biuro podróży upadnie i wtedy taki bon będzie miał wartość niższą od rolki papieru toaletowego

W przypadku dużych biur - nie wydaje mi się. Sama mam uciułane kilkadziesiąt tys. do ITAKI i śpię spokojnie.

no tak jakbym miał ITAKE to bym spał spokojnie, niestety nikomu nie życzę bankructwa, jednak jest to takie wielkościowo średnie biuro i dlatego kombinuje jak to ugryźć żeby się zabezpieczyć

Każde biuro podróży musi mieć gwarancję ubezpieczeniową, ale chyba nie dotyczy ona bonów. Kupujesz wycieczkę biuro upada dostajesz kasę z ubezpieczenia Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6693151 Napisano: 28.03.2020 12:40:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

yonex napisał(a):

edzia21 napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Mam pytanie wygrywacie bon do biura podróży i co robicie ?:
- bonu nie da się zamienić na gotówkę emotka  - regulamin tak stanowi
- brać wycieczkę z jak najodleglejszym terminem i możliwością zmiany terminu, celu wycieczki
- męczyć agencję i zlecającego konkurs o zmianę nagrody

co robić ?

pozdrawiam
Krzysztof

Bony są przeważnie ważne minimum rok...zatem luźna gumka. 

Są duże szanse, że biuro podróży upadnie i wtedy taki bon będzie miał wartość niższą od rolki papieru toaletowego

W przypadku dużych biur - nie wydaje mi się. Sama mam uciułane kilkadziesiąt tys. do ITAKI i śpię spokojnie.

Na razie nie oddają kasy za wyjazdy niezrealizowane z powodu coronavirusa. Może być różnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6693147 Napisano: 28.03.2020 12:26:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Mam pytanie wygrywacie bon do biura podróży i co robicie ?:
- bonu nie da się zamienić na gotówkę emotka  - regulamin tak stanowi
- brać wycieczkę z jak najodleglejszym terminem i możliwością zmiany terminu, celu wycieczki
- męczyć agencję i zlecającego konkurs o zmianę nagrody

co robić ?

pozdrawiam
Krzysztof

Bony są przeważnie ważne minimum rok...zatem luźna gumka. 

Są duże szanse, że biuro podróży upadnie i wtedy taki bon będzie miał wartość niższą od rolki papieru toaletowego
Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

yonex

#6692451 Napisano: 25.03.2020 16:20:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anialistopad napisał(a):

luki28 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Lion nic a tak chcialam 1 perfumke 

Jeśli tego nawet nie wiesz, że w języku polskim "perfumy" występują tylko w liczbie mnogiej, to ja się nie dziwię.

Wiem,ale zauważ, ze nazwalam je pieszczotliwie i to bylo celowo tak napisane.  Nie musisz  mnie pouczać.  


Wbijałam w łeb,
Jak dziecku,
Po rusku, po niemiecku:
Nie na to jest perfuma,
Byś ją pił, pił, pił.
A ty mnie precz wygnałeś
I tamtą pokochałeś,
To po całowałeś mnie
Wtedy tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6689105 Napisano: 11.03.2020 09:45:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwyciezczyni napisał(a):

nyndrza napisał(a):

pikawka napisał(a):

Zestaw Żubrowki. Fajnie bo bez wysiłku wygrane emotka  

krseta napisał(a):

2x zestaw żubrówka z wezwij stado emotka tyle pracy...

Po tym widać jak były oceniane prace. Ktoś, kto się napracował, wygrywa to samo, co ktoś, kto prawdopodobnie napisał coś na zasadzie "co mi szkodzi". Sam ze znajomymi wysłałem film, przy którym napracowaliśmy się w terenie z wykorzystaniem drona. I co? Wódka, której nawet się pić nie da. Chciałbym zobaczyć wszystkie 55 filmów, które wg jury okazały się lepsze. Największe rozczarowanie związane z konkursami.

nie można mieć wszystkiego. ja spędziłam kilka dni nad filmem, mam wódkę, ale takie jest życie konkursowicza właśnie. wkład pracy nie może być jedynym wyznacznikiem. ktoś mógł wpaść na błyskotliwy pomysł, a jednocześnie prosty do zrealizowania i wygrać główną. tyle.
wódka 8.55

Ludzie zlitujcie się. To nie festiwal filmowy tylko zabawa. Jak ktoś jest zawiedziony to Gdynia, Cannes i Hollywood czekają Wyświetl w wątku >>

yonex

#6689032 Napisano: 10.03.2020 18:16:21 w WC - rozmowy o wszystkim
helcia85 napisał(a):

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak mam rozliczyć pit w związku ze sprzedażą wygranego samochodu? Sprzedaż przed upływem 6 miesiecy od odbioru po cenie nizszej niż rynkowa. Gdzie mam to wpisać, w jakich rubrykach emotka

musisz złożyć pit 36 nawet jak nie prowadzisz działalności wpisujesz kwotę ze sprzedaży w inne źródła, koszty uzyskania wartość z regulaminu Wyświetl w wątku >>
1 koper 0

yonex

#6688664 Napisano: 09.03.2020 08:21:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Skoro tak uznało jury należy się z tym pogodzić. Oczywiście nie ma tylu słów w słowniku, ale skoro w regulaminie było "wymyśl", a geniusze z agencji "wymyślili" przykładowe słowa - kotwica i łoskot to chyba było jasne jaki będzie poziom oceniania Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6688043 Napisano: 05.03.2020 12:36:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nyndrza napisał(a):

[quote=500, czy 300, to tylko w sytuacji, gdy kwalifikujesz odmiany. Pisałem do nich i  odpisali, że nie tylko odmiany, ale i słowa pochodzące od siebie nie będą uznawane. Tzn jak jest "kotwica", to już nie możesz dodać "zakotwiczyć".

delfinka101]

stamp2 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

Jak myślicie - czy w konkursie kotyfundują loty 300 słów wystarczy do wygranej?

hmm obstawiam ok 500

i ze niby 500 ''kocich'' słów kojarzy sie z podróżą? emotka wątpie że jest tyle emotka

Zobaczymy przy wynikach emotka  Mogę się mylić ale wiem że jestt bardzo dużo


https://slownik.a...?keyword=+%5BKot%5D* Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6687271 Napisano: 02.03.2020 17:42:39 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

yonex napisał(a):

magie1982 napisał(a):

martunik3 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

A dres żubrówki to z jakiego konkursu? W MDW.

Może chodzi o bezrękawnik emotka

Nie dobijaj, bardzo liczę na ten konkurs emotka

To na Instagramie te dresy były

Ale w bazie tego nie widzę....

Widocznie nikt nie dodał Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6687265 Napisano: 02.03.2020 17:37:06 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

martunik3 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

A dres żubrówki to z jakiego konkursu? W MDW.

Może chodzi o bezrękawnik emotka

Nie dobijaj, bardzo liczę na ten konkurs emotka

To na Instagramie te dresy były Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6685368 Napisano: 24.02.2020 13:31:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

yonex napisał(a):

darog napisał(a):

yonex napisał(a):

darog napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

W ogóle co z tym captain Jack, strona dziś nadal aktywna z tym samym pytaniem

Screny aktywnej strony po zakonczeniu konkursu nawet zamieszczone. Ma ktoś jeszcze wątpliwości co do kompetencji tej Agencji? Odp dot pytania: dlaczego nie ma zwrotek. 

Bardzo fajna agencja. Nie wysłali zwrotek, bo może coś im się zepsuło. Trzeba to zrozumieć i uszanować

raczej nie ma czego szanować. chodziło o to że dotarło potwierdzenia. Agencja napisała że nie są wysyłane, nastepny post dot-że chyba nie znają swojego regulaminu, CJ odpowiedział że w takim razie sprawdzi. Odpowiedział że faktycznie potwierdzenia powinne być wysyłane na mail i sprawdzą czy moje dotarło: należało podać mail/ kod oraz treść zgłoszenia i przybliżoną godzinę wysłania....a te informacje są z niedzieli rano po godz. 9;00.........

A skąd wiesz, że profil CJ na FB prowadzi agencja. Może to być ktoś inny. Chyba lepiej do KB napisać, a nie od razu awanturę wszczynać

Hej mecenasie obrońco
1. Najpierw była wysłana wiadomośc przez formularz https://www.captainjackbeer.pl 
- jednak nie można było się doczekać odpowiedzi.
2. Następnie FB
- najpierw napisali że wszystkie zgłoszenia docierają i moje też (nie musieli sprawdzać - bo powiadomienia na mail nie są wysyłane)
- po wykazaniu co i jak w regulaminie jednak okazało się że powiadomienia na mail powinne być
- w celu sprawdzenia zgłoszenia należało podać: mail/ kod kapsel/ treść/ godzinę

Od razu "awantura" wszczęta? A to ciekawe...Poza tym skoro ktoś mi odp i to pisemnie ( a nie przez rozmowe tel której może się wyprzeć) - tzn że jest upoważniony. Na formularz z www nie ma odpowiedzi do dziś.

Poza tym o tym że jest kłopot i zgłoszenia nie dochodzą agencja wiedziała już po 9:00 rano w niedziele. Już kiedyś było długie oczekiwanie na odp z tej agencji (lays). Okazało się że inny mail do kontaktu podali w regulaminie a inny na stronie. Zresztą ktoś to na e-konkach wyjaśniał i podawał prawidłowy.
Agencja zapewnia też że potwierdzenia maili sa tylko opóźnione...(info z CJ ok godz. 10;00 rano w niedziele) kiedy już udało się przekonać że się mylą...

Obawiam się, że agencja nie pracuje w niedzielę. Trzeba być człowiekiem i zrozumieć ludzi Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6685349 Napisano: 24.02.2020 13:10:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

yonex napisał(a):

darog napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

W ogóle co z tym captain Jack, strona dziś nadal aktywna z tym samym pytaniem

Screny aktywnej strony po zakonczeniu konkursu nawet zamieszczone. Ma ktoś jeszcze wątpliwości co do kompetencji tej Agencji? Odp dot pytania: dlaczego nie ma zwrotek. 

Bardzo fajna agencja. Nie wysłali zwrotek, bo może coś im się zepsuło. Trzeba to zrozumieć i uszanować

raczej nie ma czego szanować. chodziło o to że dotarło potwierdzenia. Agencja napisała że nie są wysyłane, nastepny post dot-że chyba nie znają swojego regulaminu, CJ odpowiedział że w takim razie sprawdzi. Odpowiedział że faktycznie potwierdzenia powinne być wysyłane na mail i sprawdzą czy moje dotarło: należało podać mail/ kod oraz treść zgłoszenia i przybliżoną godzinę wysłania....a te informacje są z niedzieli rano po godz. 9;00.........

A skąd wiesz, że profil CJ na FB prowadzi agencja. Może to być ktoś inny. Chyba lepiej do KB napisać, a nie od razu awanturę wszczynać Wyświetl w wątku >>

yonex

#6685331 Napisano: 24.02.2020 12:42:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

W ogóle co z tym captain Jack, strona dziś nadal aktywna z tym samym pytaniem

Screny aktywnej strony po zakonczeniu konkursu nawet zamieszczone. Ma ktoś jeszcze wątpliwości co do kompetencji tej Agencji? Odp dot pytania: dlaczego nie ma zwrotek. 

Bardzo fajna agencja. Nie wysłali zwrotek, bo może coś im się zepsuło. Trzeba to zrozumieć i uszanować Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6683615 Napisano: 17.02.2020 11:37:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

yonex napisał(a):

jak mogą losować do 30.06 jak finał jest 30.05?


Ale finał czego emotka Tu masz rozpiskę z regulaminu, gdzie wyraźnie podkreślają, że dopiero za zgłoszenia od 01.03.2020 będą przyznawali wyjazdy - jak sobie przeliczysz liczbę dni, wszystko się zgadza:

Kody zarejestrowane w okresie od 1.03.2020 roku do 30.06.2020 roku podzielony jest na Pule Dzienne przypisane do danego Okresu. Przy czym:
a) do Kodów z okresu 01.03.2020 - 22.04.2020 roku przypisane są Nagrody w postaci wyjazdów na mecz fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA;
b) do Kodów z okresu 23.04.2020 - 31.05.2020 roku przypisane są Nagrody w postaci wyjazdów na mecz UEFA EURO 2020 lub Superpuchar Europy UEFA 2020;
c) do Kodów z okresu 01.06.2020 - 30.06.2020 roku przypisane są Nagrody w postaci wyjazdów na Superpuchar Europy UEFA 2020.

Myślałem, że to na mecze UCL tylko, bo finał jest 30.05.2020. Ogólnie to słaby ten jednoosobowy wyjazd Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

yonex

#6683609 Napisano: 17.02.2020 11:29:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Loteria Heinekena emotka

Jeśli chcecie grać o wyjazd na mecz, zwróćcie proszę uwagę na niezgodność info ze strony z regulaminem:
- na stronie - "Codzienne losowania wyjazdów od 17.02.2020 do 30.06.2020."
- z regulaminu - "Dotyczy Nagród I Stopnia: Okres A: Kody zarejestrowane w okresie od 1.03.2020 roku do 30.06.2020 roku podzielony jest na Pule Dzienne przypisane do danego Okresu" (następnie podano szczegóły, porównajcie też liczbę wyjazdów z liczbą pozostałych nagród).

Podsumowując: wyjazdy nie są losowane codziennie od 17.02.2020 i nie ma sensu teraz rejestrować kodów z nadzieją na mecze emotka Z regulaminu wynika, że chcąc grać o wyjazd, kody należy rejestrować dopiero od 01.03.2020.

jak mogą losować do 30.06 jak finał jest 30.05? Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6683136 Napisano: 15.02.2020 21:02:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Skoro jest zadanie stwórz słowo czyli wymyśl coś co nigdy wcześniej nie istniało, a okazuje się, że ktoś już to wcześniej przed tobą wymyślił to słowo "zajeździsta" nie jest nowym słowem. Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6683132 Napisano: 15.02.2020 20:48:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
thomasny napisał(a):

yonex napisał(a):

thomasny napisał(a):

Witam, Czy ktoś brał udział w konkursie Continental? Dzisiaj ogłosili zwycięzcę za FB. W konkursie trzeba było stworzyć słowo najlepiej opisujące zimowe opony Continental. Wygrało słowo „Zajeździste”. Wybór moim zdaniem kontrowersyjny, bo nijak ma się do zimowych opon... Kto może proszę o komentarz pod postem z wynikiem konkursu: https://www.facebook.com/ContinentalPL/posts/535047560482096?comment_id=535656237087895¬if_id=1581784616724040¬if_t=feedback_reaction_generic

Dobrze, że nie kupiłem tych gum, bo zajeździłbym samochód. To chyba nie K.Czubówna wybierała ?

No wychodzi na to, że wybierał Grucha.

to słowo przede wszystkim nie jest nowe. W wyszukiwarce się pojawia Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6683120 Napisano: 15.02.2020 20:20:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
thomasny napisał(a):

Witam, Czy ktoś brał udział w konkursie Continental? Dzisiaj ogłosili zwycięzcę za FB. W konkursie trzeba było stworzyć słowo najlepiej opisujące zimowe opony Continental. Wygrało słowo „Zajeździste”. Wybór moim zdaniem kontrowersyjny, bo nijak ma się do zimowych opon... Kto może proszę o komentarz pod postem z wynikiem konkursu: https://www.facebook.com/ContinentalPL/posts/535047560482096?comment_id=535656237087895&notif_id=1581784616724040&notif_t=feedback_reaction_generic

Dobrze, że nie kupiłem tych gum, bo zajeździłbym samochód. To chyba nie K.Czubówna wybierała ? Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6678409 Napisano: 30.01.2020 10:09:18 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

jakie konsekwencje prawno-podatkowe ma sprzedaż wygranej z umową kupna-sprzedaży?

A to nie jest tak, że ze źle sporządzoną umową kupna-sprzedaży kupujący może sobie rościć jakieś prawa do napraw "gwarancyjnych" od sprzedającego? Gdzieś mi to w oko wpadło, ale pewna nie jestem emotka

W takiej umowie można wyłączyć
rękojmię, ale niezależnie od tego kupujący mogą skorzystać z ochrony za zasadach ogólnych i domagać się naprawienia szkody, ponieważ sprzedaż rzeczy wadliwej jest traktowana jako nieprawidłowe wykonanie umowy. Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0