Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika yonex

yonex

#6678399 Napisano: 30.01.2020 09:41:12 w SZUKAM....
@gnieszk@ napisał(a):

jokan napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

jakie konsekwencje prawno-podatkowe ma sprzedaż wygranej z umową kupna-sprzedaży?

A czy kwestią tu nie jest raczej czas między otrzymaniem nagrody a jej sprzedażą? Jak poniżej 6 miesięcy to trzeba zapłacić podatek (myślę, że forma sprzedaży nie ma znaczenia)
"Ponieważ od otrzymania przez Pana nagrody do momentu sprzedaży nie minie pół roku, jej sprzedaż będzie powodowała powstanie przychodu podlegającego opodatkowaniu podatkiem dochodowym. "

Ale niech to ktoś jeszcze potwierdzi.


To też. Inna kwestia co przyjmujemy za cenę nabycia (np. wartość regulaminową) i czy powstanie z tego tytułu dochód.
Jeśli chodzi o samą umowę to o ile jest na kwotę powyżej 1000 zł to kupujący opłaca z jej tytułu podatek PCC.

Sprzedaż bez umowy nie jest możliwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6669221 Napisano: 28.12.2019 21:19:36 w Nasze wygrane w minionym roku
Samochodów tyle samo co w 2018, wyjazdy zagraniczne wzrost o 200%, wyjazdy krajowe wzrost o 100%, telefony wzrost o 100%, kamery sportowe wzrost o 200%, konsole wzrost o 100%, bony, karty, pieniądze i różnorakie cenzurarele bez zmian. 500+ na każde dziecko z podatku od wygranych Morawieckiemu oddane z nawiązką Wyświetl w wątku >>

yonex

#6665684 Napisano: 11.12.2019 19:39:18 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

Wkurzyła mnie wiadomość o zamknięciu jedynego sklepu Intermarche w Warszawie!
https://finanse.wp.pl/klopoty-intermarche-siec-zamyka-wlasnie-dwa-kolejne-sklepy-6455587170592385a

Ludzie mówią, że to piramida finansowa Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6665683 Napisano: 11.12.2019 19:39:18 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

Wkurzyła mnie wiadomość o zamknięciu jedynego sklepu Intermarche w Warszawie!
https://finanse.wp.pl/klopoty-intermarche-siec-zamyka-wlasnie-dwa-kolejne-sklepy-6455587170592385a

Ludzie mówią, że to piramida finansowa Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6665277 Napisano: 10.12.2019 16:05:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
FBilona napisał(a):

. Uwielbiam oglądać zdjęcia laureatów. Jestem pełna podziwu dla pomysłowości. Oglądam miesięcznych laureatów zakończonego Nestlé i cóż widzę. Wśród gadżetów minionych lat, na zdjęciu Boso ale w ostrogach Grzesiuka. Jest to książka o pobytach w obozach koncentracyjnych. Przykra, dla osób o mocnych nerwach /czytałam wszystkie czesci/. Po przeczytaniu na płatki mija ochota. Ktoś dodał jako relikt minionych lat ale z tytułem kiepsko trafił. Jak to na wszystko trzeba uważać. Ale wygrał i to najwaznuejsze

Boso ale w ostrogach jest o przedwojennej Warszawie Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6664538 Napisano: 07.12.2019 11:33:17 w WC - rozmowy o wszystkim
konkursowyninja napisał(a):

joan napisał(a):

Kiedy myślałam, że konkach nic mnie już nie zdziwi, trafiłam na... konkursowego ninję. I nie wiem, dokąd to prowadzi, że się publicznie udostępnia własny wizerunek i dane osobowe konkursowicza. Tzn. wiem -> krótki szpil i łatka "a ten pan to wszędzie wygrywa, to zawodowy konkursowicz menda, proszę go nie nagradzać, on już wygrał to i to, zerknijże organizatorze na ten-a-ten profil FB, nie należy się nagroda temu sępowi, on nie lubi Waszych produktów, jeno jak opętany gra w te konkursy i odbiera innym szansę na nagrody i szczęście, a moje dziecko to a to bla bla bla i tak się starałam".

Gdyby ktoś miał ochotę na jakiś konkursowy coming out w ramach ożywienia profilu na FB, to jednak odradzam. W przeciwieństwie do w/w ninjy siedzę w konkach już wiele lat i za destrukcyjne uważam stawianie siebie w świetle jupiterów. Na początku poczujecie miłe ciepełko, jakby samo Słońce całowało Was w policzki, a potem spłoniecie na stosie hejtu, niczym ćma przyklejona do lampy. Zasada jest prosta -> im mniej Ciebie w kontekście konkursów, tym więcej wygrywasz.

Bardzo ciekawa opinia i powiem Ci joan - że masz dużo racji   Cieszę się, że to napisałaś i że udało mi się Ciebie poznać na tym forum. Świat konkursów jest szalony - gdzie nie popatrzymy zobaczymy pełno emocji (zarówno pozytywnych jak i negatywnych) oraz kontrowersji. Nie jest łatwo być konkursowiczem bo jak każdy wie oprócz chwil przyjemnych związanych z wygraną spotykamy się na co dzień z wieloma porażkami. Warto jednak podnosić głowę do góry i zmierzać po nowe nagrody, stawiać sobie nowe cele i wzywania. Warto robić coś więcej niż tylko wracać codziennie do domu z pracy, oglądać przez cały wieczór seriale i następnego ranka dalej narzekać na swoją pracę i życie. Jak wiemy konkursy/loterie dają nam dużo nowych możliwości - odkrywamy miejsca, do których nie pojechalibyśmy z  uwagi na dużą cenę pobytu, zdobywamy nagrody rzeczowe - na które również nie zawsze nas stać. I spełniamy swoje marzenia, a nawet jeśli nie - to sam fakt możliwości wygranej w konkursie, w którym bierzemy udział jest niesamowity. Dla mnie konkursy/loterie to nie tylko wygrane i nagrody. To również setki wspaniałych i niezwykle kreatywnych osób, które poznałem. To świat konkursowiczów grających zarówno dla pasji jak i podreperowania domowego budżetu. Ten świat to mój sposób na oderwanie od trudów codzienności i realizację własnych celów. Dzielę się w nim zarówno wygranymi jak i pokazuję konkursy/loterie/promocje z dużą ilością nagród, w których to WY możecie również wygrać. Sam analizuję dużą szansę na wygraną i WAM ją prezentuję. Nikt mi za to nie płaci i robię to z przyjemnością - informowanie o tych okazjach to mój sposób na życie. Niezwykle cieszę się z każdego konkursowicza napotkanego na mojej drodze, ponieważ razem dzielimy wspólną pasję. Cieszę się również na naszą relację  joan. Bo za 100 lat nikt już nie będzie pamiętał, kto w jakim konkursie wygrał. Ale każdy będzie pamiętał o nas, że przez naszą kreatywność uzewnętrznianą w konkursach staraliśmy się robić w życiu coś więcej niż inni czerpiąc z tego wiele przyjemności. Konkursowi Ninja to MY - kreatywni ludzie z pasją starający się zrealizować marzenia. ŻYCIE TO KONKURS - NIE LOTERIA !

Pozdrawiam, Konkursowy Ninja   


Ninja – tajni agenci lub najemnicy w feudalnej Japonii, którzy specjalizowali się w niekonwencjonalnych działaniach wojennych: szpiegostwie, sabotażu, infiltracji i zabójstwach, ale także w otwartej walce w określonych sytuacjach. Ich skryte, podstępne metody były całkowicie sprzeczne z zasadami samurajów, którzy przestrzegali surowych zasad dotyczących honoru i walki Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6664249 Napisano: 06.12.2019 10:21:42 w DARMOWE minuty i startery
andii napisał(a):

yonex napisał(a):

andii napisał(a):

Czy są jakieś darmowe GB w PLAY ?  Może się komuś obiło o uszy ? emotka

są trzeba zalogować się na 24play i pomachać telefonem

emotka

shake to play Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

yonex

#6664245 Napisano: 06.12.2019 10:19:56 w DARMOWE minuty i startery
andii napisał(a):

Czy są jakieś darmowe GB w PLAY ?  Może się komuś obiło o uszy ? emotka

są trzeba zalogować się na 24play i pomachać telefonem Wyświetl w wątku >>
2 andii, joan 0

yonex

#6661680 Napisano: 27.11.2019 19:31:10 w Kupię...
Jakiś bon/kod na opony Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6660021 Napisano: 23.11.2019 14:02:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
picola napisał(a):

pikawka napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Czy ktoś na jakieś info odnośnie konkursu schwarzkopf w kauflandzie? Jest w gazetce informacja , a do wygrania iphony

Też nic nie znalazłam   emotka

I w gazetce jest nr telefonu oraz ,co trzeba napisać drobnym drukiem.Wszystko jest.

Można by się z resztą podzielić  info.... emotka

Mam gazetkę papierową i nie ma nic więcej niż to co jest w gazetce on-line. Żadnych szczegółów dot. agencji, wysłania smsa, czy treści pytania konkursowego


Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6659889 Napisano: 22.11.2019 20:09:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

yonex napisał(a):

wp=o2 nie przychodzi powiadomienie, ale zgłoszenia dochodzą

Jak nie przychodzą powiadomienia na wp, to może informacja o wygranej też nie przyjdzie emotka  

ta agencja dzwoni lub SMS. Ale maile nie dochodzą z formularzami Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6659884 Napisano: 22.11.2019 19:48:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martucha-jk napisał(a):

nataszka napisał(a):

nataszka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy z WAWEL DINO dostawaliście w tamtym tygodniu potwierdzenie na maila? Ja nie dostałam, a dzisiaj wysyłałam inne zgłoszenie (nowy numer i inna domena maila) i dostałam to potwierdzenie i sie zastanawiam, czy tamto nie poszlo, czy może zmienili coś w ustawieniach konkursu i teraz wysyłają?

Siostra wysyłała I tydzień nie ma e-maila potwierdzającego ,ja wysyłałam dzisiaj II tydzień i też nie mam???  U nas poczta wp.pl

Wysłałam zapytanie do organizatora,jak wygląda potwierdzenie o wzięcie udziału w konkursie i czy moje zgłoszenie jest w bazie.

Hej, Dowiedziałaś się może czegoś?

wp=o2 nie przychodzi powiadomienie, ale zgłoszenia dochodzą Wyświetl w wątku >>

yonex

#6659804 Napisano: 22.11.2019 17:00:57 w Połączenia nieodebrane
titinunu napisał(a):

3 razy nie odebrany z numeru 22 5170960 coś z konkursów?

Twój Styl lub inne czasopisma Bauera Wyświetl w wątku >>
1 titinunu 0

yonex

#6658155 Napisano: 18.11.2019 15:05:35 w Czy informują/ informowali?
vanillasky-2017 napisał(a):

rufus napisał(a):

redbull cisza??

Jeśli masz na myśli ten z Żabki ze starterami to na FB napisali, że zwycięzców informowali 12 listopada.


Wyświetl w wątku >>

yonex

#6656540 Napisano: 12.11.2019 20:52:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nswe69 napisał(a):

thomasny napisał(a):

buziolek napisał(a):

thomasny napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

bethan napisał(a):

yonex napisał(a):

Na razie nikogo nie oszukałem, co najwyżej nie spełniłem częściowo warunków udziału w konkursie. A te w części związanej z zakupem towaru były niemożliwe do spełnienia

emotka emotka emotka

padłam, częściowo nie spełniłeś warunków...
Twoje "częściowe", to jawne oszustwo niestety i k woli ścisłości, dokonane z pełną świadomością, bo wysłałeś nie istniejący numer paragonu  emotka

Mam pytanie do wszystkich hejtujących dzisiaj: dlaczego jak są wpisy o wygranej na "znaleziony paragon" to siedzicie cicho? Aha, to jest OK.

Ty tak serio? 

Jeszcze odnośnie hejtujących: większość z Was wysyła zgłoszenia na kilka różnych osób w jednym konkursie. To Wam oczywiście nie przeszkadza, to jest bardzo uczciwe. To oszustwem nie jest.

nie jest naszą winą, że "matki,żony,kochanki" też lubią "pograć w konkursy" emotka  ale z jednym muszę się zgodzić : "To oszustwem nie jest"

Jak mawiał Wielki Szu do gry trzeba siadać z hakiem, a hakiem może być wszystko Wyświetl w wątku >>

yonex

#6656511 Napisano: 12.11.2019 19:43:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

thomasny napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

bethan napisał(a):

yonex napisał(a):

Na razie nikogo nie oszukałem, co najwyżej nie spełniłem częściowo warunków udziału w konkursie. A te w części związanej z zakupem towaru były niemożliwe do spełnienia

emotka emotka emotka

padłam, częściowo nie spełniłeś warunków...
Twoje "częściowe", to jawne oszustwo niestety i k woli ścisłości, dokonane z pełną świadomością, bo wysłałeś nie istniejący numer paragonu  emotka

Mam pytanie do wszystkich hejtujących dzisiaj: dlaczego jak są wpisy o wygranej na "znaleziony paragon" to siedzicie cicho? Aha, to jest OK.

Ty tak serio? 

Nie oszustwo, a co najwyżej przygotowanie do nieudolnego usiłowania oszustwa Ale na przykład sprzedaż tzw. wygranego numeru telefonu...no tu bym się zastanawił Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6656442 Napisano: 12.11.2019 17:41:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

bethan napisał(a):

yonex napisał(a):

Na razie nikogo nie oszukałem, co najwyżej nie spełniłem częściowo warunków udziału w konkursie. A te w części związanej z zakupem towaru były niemożliwe do spełnienia

emotka emotka emotka

padłam, częściowo nie spełniłeś warunków...
Twoje "częściowe", to jawne oszustwo niestety i k woli ścisłości, dokonane z pełną świadomością, bo wysłałeś nie istniejący numer paragonu  emotka

Gdyby istniał ten z 11.11 z pewnością bym go wpisał. Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6656425 Napisano: 12.11.2019 17:28:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

thomasny napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

yonex napisał(a):

kermit napisał(a):

yonex napisał(a):

oto i zdjęcie


A tak z ciekawości co Ci z tego przyjdzie skoro paragonu nie masz, bo nijak go mieć nie możesz?

Zobaczymy... są przepisy KC, jest UOKIK

są, ale Ty stawiasz się w pozycji oszusta sam... Prawo działa w dwie strony emotka  Żebyś czasem sam bata na siebie nie ukręcił, ale może nauczy Cię to logicznego myślenia...

A dlaczego oszust? Ciekawe, czy jest na tym forum choć jedna osoba, która nie wykorzystała (choć w części) zgłoszenia do konkursu X w konkursie Y?  I co to jest wtedy? Przecież w regulaminie niemal każdego konkursu jest przeniesienie praw na organizatora. Bardzo więc proszę, żeby każdy sam się przyjrzał własnym czynom. 

no niestety inaczej nazwać nie można kogoś, kto oszukał agencję wysyłając zmyślony numer paragonu... A Ty chyba sam nie wiesz co piszesz...

Na razie nikogo nie oszukałem, co najwyżej nie spełniłem częściowo warunków udziału w konkursie. A te w części związanej z zakupem towaru były niemożliwe do spełnienia Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6656420 Napisano: 12.11.2019 17:20:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak nic nie ugram to przeżyję jakoś bez tych 2 tysięcy. Mój świat na pewno się nie zawali jak niektórych dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

yonex

#6656409 Napisano: 12.11.2019 17:08:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

yonex napisał(a):

oto i zdjęcie


A tak z ciekawości co Ci z tego przyjdzie skoro paragonu nie masz, bo nijak go mieć nie możesz?

Zobaczymy... są przepisy KC, jest UOKIK Wyświetl w wątku >>
0 0