Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bagietkoweniebo

bagietkoweniebo

#6530710 Napisano: 21.09.2018 21:09:25 w Czy informują/ informowali?
sugerujac się dyskusja pod postem to ten film wygrał glowna w Cocio:
https://www.insta...;igshid=ep9jvtxxdhbn
Wyświetl w wątku >>
1 slmt 0

bagietkoweniebo

#6529302 Napisano: 18.09.2018 08:32:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Poprosiłam koleżankę, która o konkursowym świecie nie ma pojęcia, by wybrała 4 zdjęcia, którym dałaby główną nagrodę.
Co wpadło jej w oko? Milena i leżący rower. Aleksandra i rysowana praca. Czesława i wózek z warzywami. Katarzyna i głównie żółta, wycinana z materiału praca.
Sama bym czasem zanuciła: "ale to już było..." emotka
Nie przeglądnęłam jeszcze wszystkich, więc czwórki swojej nie mam. Wolę jednak prace oryginalniejsze, nie te typowo urodzinowe, z balonikami itp., pod netto  emotka
Widać jednak, że brakuje takich konkursów na zdjęcia. Fajnie się potem galerie ogląda, czasem człowiek się uśmiechnie  emotka
 

No właśnie! Czyli jednak wzrok przyciągają "konkursowe" prace:) Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6529084 Napisano: 17.09.2018 13:38:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
la-princessa napisał(a):

Widać, że niektórzy tam robią profesjonalne zdjęcia, szkoda tylko, że wszystko idzie w kierunku takiego kiczu i przaśności. Wiem, że to nie Grand Press Photo, ale i tak przytłaczają mnie obecne kanony w tego typu konkursach fotograficznych. Jaskrawe kolory, balony, cekiny, przepych jak u nowobogackich Rosjan, jakieś dziwne rozkraczone pozy, usta rozchylone jak przy badaniu migdałków (niemożna się już normalnie uśmiechnąć?), obowiązkowe dzieci (własne lub pożyczone), jakieś udawane/kartonowe telewizory, rakiety i co tam jeszcze. Trochę takie fotograficzne disco-polo. Większość pomysłów wtórna, odtwarzanie czyjejś kreatywności. Może i mugoli fotograficznych zaciekawi, ale jak ktoś codziennie obcuje z fotografią na wysokim poziomie, to tylko głową pokręci. Ujęło mnie jedynie zdjęcie Pani Ulki, nic tam nadzwyczajnego, ale bije z tego jakaś szczerość, prawda. Kiepski kadr, kiepska jakość, ale uchwycony moment, z którego płynie dużo ciepła. Jestem sobie w stanie wyobrazić, że ta para naprawdę kupuje w Netto, że mieli dużo frajdy robiąc to zdjęcie i że nie myśleli tylko o wygranej, a o dobrej zabawie. Jeśli już nagradzać zdjęcia klientów, to według mnie właśnie takie. Nie ma tu profesjonalizmu, ale właśnie go nie potrzeba, wystarczy ta szczerość. A nie kicz, nastawiony tylko na nagrodę. Wyścig kto dziwaczniej umaluje sobie twarz, kto zrobi większą konstrukcję z kartonów albo kto po prostu przekroczy kolejną granicę infantylności. Może niektóre ze zdjęć jeszcze by się broniły, gdyby były oryginalnymi ideami. Ale to wszystko powielane jedynie dla nagród. Nie piszę tego z zazdrości, a jedynie z pewnego sentymentu do fotografii, bo fotografia (zwłaszcza artystyczna) jest dużą częścią mojego życia. I przychodzi jakieś takie rozczarowanie, że to już nie zwykłą zabawa, gdzie ludzie chcą pokazać swoją pasję, swoją kreatywność, a jedynie wyprodukować kiczowatą fotkę, która sprzeda się jury. Dlatego pozostaję przy skromniejszych konkursach fotograficznych, ale wszystkim oczywiście życzę powodzenia w Netto emotka   

Pozwolę sobie wtrącić trzy grosze, mimo, że w konkursie Netto udziału nie biorę. Ideą konkursów promocyjnych nie jest przyciągnięcie wysokiej klasy fotografów, lecz zwykłych ludzi, którzy są klientami, a więc potencjalnie budują marżę firmy:) Nie szukamy tu finezji ani rzemiosła najwyższej próby (to jest na Grand Press Photo Award), lecz zaangażowania. Czyli Kowalski, który kupuje w Netto przyjdzie, założy perukę, zaangażuje żonę i dzieci, namaluje coś na kartonie, cyknie fotę. Może coś wygra, a może nie, ale markę pamiętać będzie. Jak wygra - będzie ją nawet lubił:) No i coś, co ktoś napisał już w tym wątku - jeśli jesteś logicznym człowiekiem, to modyfikujesz swoje metody tak, by były SKUTECZNE. A że kartony, malowanki, literki i akcesoria SĄ skuteczne - to ludzie z nich korzystają. W tym ja. I ja naprawdę te moje zdjęcia lubię, choć wiem, ze działam nimi wielu osobom na nerwy:) Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6527462 Napisano: 11.09.2018 14:55:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kinzao napisał(a):

edzia21 napisał(a):

VANISH w C4 - Smolar twierdzi, że SMS`y dawno poszły ...  emotka  zatem, kto nie odesłał danych, niech uważa żeby mu termin nie upłynął. Cyrk emotka

Jak nikt nie dostał to chyba raczej się skapną, że dali ciała. No ale nic, trzeba dziś iść na pocztę emotka

A skąd wiecie, ze wygraliscie? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6525630 Napisano: 04.09.2018 22:34:33 w Czy informują/ informowali?
Czy Vanish w C4 już informował? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6523928 Napisano: 30.08.2018 14:25:06 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

a drogeria natura Palmolive balsam?

nie

coś się ruszyło? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6523097 Napisano: 28.08.2018 15:08:26 w Czy informują/ informowali?
a drogeria natura Palmolive balsam? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6515922 Napisano: 03.08.2018 10:29:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Na fb Heliosa pokazali nagrodzone zdjęcie w konkursie Iniemamocni 2.
Jak dla mnie, extra pomysł i wykonanie. Gratulacje!
Coś świeżego i innego po tych kredowo-leżących-rysowanych ustawkach. A idealnie pasuje do bajki  emotka

To prawda! Zdjecie mega, z pomysłem. I w sumie nie zużyli ani grama kartonu, farb, papieru (mowie to ja, konkursowa wycinaczka papierowych elementów;)
Bardzo zaśłużona wygrana! Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6513706 Napisano: 27.07.2018 12:45:31 w Czy informują/ informowali?
goldensight napisał(a):

undefined

dzięki Ada Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6513549 Napisano: 26.07.2018 23:18:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
dwaburekoty napisał(a):

taalvikki napisał(a):

co sądzicie o wygranych hasłach w red bullu? ;>

dla mnie są przeciętne. nie jestem fanką rymowanek (choć zdarza mi się czasem zarymować), jury jednak chyba lubi tę formę. z rowerów nie podobało mi się jedno hasło, które jest tak wyświechtane, że się dziwię, że "autor" znalazł się wśród laureatów. wzięłam udział w tym etapie, ale jakoś nie liczę na zbyt dużo. ewidentnie życie w tym roku zmusza mnie do zmiany źródeł alternatywnego dochodu


mam takie same odczucia:( Dzis juz nawet jak masz super prace to nic nie wynika... Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6512776 Napisano: 25.07.2018 08:46:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

bianco napisał(a):

a ja dzisiaj idę sobie do Alior banku gotowa zalozyc konto żeby wziać udział w konkursie
wyjazd do Wenecji, pytam się grzecznie o konkurs, o kartę którą trzeba wyrobić emotka
pani patrzy na mnie jakoś nieobecnie
nie wie nic o konkursie, klika i klika
i w końcu poważnym głosem mówi, że to jest dla PRIVATE BANKING
myślę sobie - dobra, angielski znam - łapie emotka
i dodaje że muszę mieć konto i MILION w aktywach
- nie mogłam się powstrzymać ze śmiechu  (więcej chyba do Alior nie wstąpię )
bo mnie jeszcze gdzieś odwiazą... i to raczej nie do Wenecji  emotka emotka  

MILION W AKTYWACH...  emotka Alior naprawdę myśli, że milionerzy grywają w konkach?  emotka emotka Alior, you made my evening! emotka emotka

Wiesz, milion to większe mieszkanie w Warszawie. Wiec jak już je kupisz to znowu nie jesteś milionerem... Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6511356 Napisano: 19.07.2018 22:18:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

Witajcie, czy MMS (konkurs z walizkami) codziennie wybiera zwyciezcow? Moje zgłoszenie wczoraj nie zostało nawet jeszcze dodane do galerii

Bo mają przecież regulaminowo czas. A robią to czasami o 21ej.

hmmm jet 22:18 i nawet do galerii nie dodali... Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6511263 Napisano: 19.07.2018 17:10:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witajcie, czy MMS (konkurs z walizkami) codziennie wybiera zwyciezcow? Moje zgłoszenie wczoraj nie zostało nawet jeszcze dodane do galerii Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6508288 Napisano: 11.07.2018 12:16:55 w Czy informują/ informowali?
czy były juz rozwiązania:
- Colgate Drogerie Natura
- Sensodyne Drogerie natura
? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6507190 Napisano: 08.07.2018 15:00:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
0 0

bagietkoweniebo

#6507189 Napisano: 08.07.2018 14:59:16 w Czy informują/ informowali?
drogeria natura sensodyne? Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6503989 Napisano: 29.06.2018 14:02:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
kinzao napisał(a):

kinzao_d

Ojej, Ty NAPRAWDĘ masz jeża! Jaki on cudny! Zasłużyłeś na główną nagrodę, bo widać, że włożyłeś dużo pracy w filmik. GRATULACJE i buziaki dla kolczastego malucha:) Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6503504 Napisano: 28.06.2018 14:50:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
hehatka31 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Tymbark słowa.dają moc, koszulka:-/

I u mnie koszulka emotka

A z kiedy zgłoszenie? Bo moje poszło wczoraj - czy z wczoraj już informowali? Wyświetl w wątku >>

bagietkoweniebo

#6503503 Napisano: 28.06.2018 14:49:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
grandprix napisał(a):

Chyba wszyscy przyzwyczaili się, że wygrywają przebierańcy. A tu niestety. Mnie zdjęcie, które wygrało w 4-tym etapie bardzo się podoba.

Ja akurat lubie przebierańców (jak to ująłeś/aś), ale to zdjecie tez mi się podoba:) Wyświetl w wątku >>
0 0

bagietkoweniebo

#6499866 Napisano: 19.06.2018 14:47:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0706 napisał(a):

[quote=

joan napisał(a):

joan napisał(a):

joan]

joan napisał(a):

joan napisał(a):

monia0706 napisał(a):

Witam,
Mam takie pytanie, zwłaszcza do osób zorientowanych w kwestiach podatkowych. Organizator konkursu chce ode mnie numer PESEL, w celu wypełnienia PIT 8c. Przyznam się, że nigdy nie spotkałam się z czymś takim, zwłaszcza, że nagroda jest niewielkiej wartości ok. 200 zł. Moje pytanie brzmi: podawać/nie podawć, a jeśli nie, to na co się powołać?


Możesz podać PESEL, nie podawaj natomiast numeru dowodu osobistego, imion rodziców itp.

Dziękuję, za szybki odzew! Niby w regulaminie jest napisane, że podatek opłaci Organizator konkursu, dlatego mam nadzieję, że po jakimś czasie nie okaże się, że to ja muszę udać się do skarbówki. 

Nie, w 99% przypadków płaci Organizator:) Wyświetl w wątku >>
0 0