Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika bogna77

bogna77

#7051257 Napisano: 05.10.2022 14:26:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Predator - II stopień. Sms przed chwilą Wyświetl w wątku >>

bogna77

#7049711 Napisano: 28.09.2022 13:42:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
500zł z Ferrero przed chwilą Wyświetl w wątku >>

bogna77

bogna77

#7039270 Napisano: 13.09.2022 15:01:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Loteria "Wygrywaj z krówką" - lunch box Wyświetl w wątku >>

bogna77

#6880044 Napisano: 01.09.2022 20:31:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew z Maślanki Mragowskiej. Santander Wyświetl w wątku >>

bogna77

#6878966 Napisano: 28.08.2022 16:17:12 w moje dzisiejsze wygrane :)

bogna77

#6878893 Napisano: 27.08.2022 21:57:01 w moje dzisiejsze wygrane :)

bogna77

bogna77

#6877436 Napisano: 21.08.2022 13:50:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
anulka72 napisał(a):

Karta pepsi 100 zł emotka


To samo. Przed chwilą Wyświetl w wątku >>

bogna77

#6877248 Napisano: 19.08.2022 20:51:00 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

Emememe napisał(a):

Według mnie czytanie po łebkach prowadzi do Twojego stwierdzenia, że "stoi jak byk". No nie stoi. A wszystkie wątpliwości odnośnie tego zapisu zostały poruszone wyżej w dyskusji emotka Poczytaj.

Ech... nóż się otwiera w kieszeni, kiedy ktoś próbuje manipulować, wrrr... emotka
Odnoszę się JEDYNIE do jednego, konkretnego stwierdzenia, które byłaś łaskawa zapisać literkami:

Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina, bo według mnie żaden...

Jest konkretny zapis w Regulaminie, który mówi o tym, w jakich sklepach należy dokonać zakupu. Cała dyskusja poboczna to jedynie próba odwrócenia uwagi od tego faktu. Jak zwykle - żale i kombinacje przegranych. emotka Rzygać się chce... emotka

Nie chcę narażać wrażliwców na odruch wymiotny, więc napiszę krótko - rzecznik sprawy się podjął, bo podpada pod nieuczciwe praktyki (nie będę się rozpisywać, bo serio będzie (...)-burza - ile osób tyle opinii) i będzie pisane pismo.  Trochę to potrwa, więc na jakiś czas temat zamknięty.
Dziękuję za wsparcie i nie dziękuję za poniżanie - serio, można pisać inaczej. I nie, nie oczekiwałam poklepywania po ramieniu emotka Wyświetl w wątku >>

bogna77

#6877053 Napisano: 19.08.2022 11:08:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Na koniec 5 monet i 200zł do Allegro z Żywca Wyświetl w wątku >>

bogna77

#6876990 Napisano: 18.08.2022 22:59:27 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Co mnie jeszcze zastanawia, to to, że teoretycznie mogę pisać o ekwiwalent - dobrze rozumiem? "Uczestnik może zgłosić do Organizatora prośbę o wypłacenie ekwiwalentu pieniężnego, z zastrzeżeniem pkt. 14.3 w wysokości odpowiadającej wartości Nagrody I stopnia."
Jak wysyłałam dokumenty, to napisałam o tym. Ale jakby się nie dało, to i Kamper byłby super... emotka

A mi się wydaje, że ekwiwalent pieniezny należy się gdyby Sponsor nagrody nie mogl wypożyczyć komuś kamera np. bo nie miałby wystarczającej ilości ich do wypożyczenia albo znowu wybuchłaby pandemia

No właśnie znowu mało precyzyjny zapis. Bo niby mogę się zgłosić i wypłata jest jakby na mój "wniosek", ale w 14.3 jest, że nie, oprócz zapisu w kolejny podpunkcie... Pogubić się można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bogna77

#6876988 Napisano: 18.08.2022 22:49:30 w WC - rozmowy o wszystkim
Oooo... I ja załapałam się na maila od generała porucznika Kennetha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bogna77

#6876984 Napisano: 18.08.2022 22:21:29 w WC - rozmowy o wszystkim
sks900 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Szczerze życzę Bognie by nagroda została wydana. Niepokoi mnie tylko  'przedmiot loterii'. No wynika niby z tego że to przedmiot, na którym zależy fundatorowi, ale jednak umieszczony w paragrafie 'Zasady... '. Ja mam wątpliwości. Nie mam doświadczenia jak to Rzecznik oceni, dlatego jestem ciekawy jak to się skończy. Pozdrawiam. 

Tam jest rezerwa dolosowana, może ktoś z forum?

emotka

Może - ale ciekawe kiedy powiadamiają, skoro ja mam chwilę na reklamację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bogna77

#6876969 Napisano: 18.08.2022 21:12:18 w WC - rozmowy o wszystkim
Co mnie jeszcze zastanawia, to to, że teoretycznie mogę pisać o ekwiwalent - dobrze rozumiem? "Uczestnik może zgłosić do Organizatora prośbę o wypłacenie ekwiwalentu pieniężnego, z zastrzeżeniem pkt. 14.3 w wysokości odpowiadającej wartości Nagrody I stopnia."
Jak wysyłałam dokumenty, to napisałam o tym. Ale jakby się nie dało, to i Kamper byłby super... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bogna77

#6876964 Napisano: 18.08.2022 21:02:04 w WC - rozmowy o wszystkim
zielonaszpilka napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Wg standardowych regulaminów powinno być na początku: Zakup promocyjny : zakup w tych i tych sklepach i zwanych dalej jako 'Sklepy'. Wtedy by nie było wątpliwości. Tu zrobili tak, że nie ma typowego zdania że WARUNKIEM udziału jest dokonanie zakupu w takim i takim sklepie, tylko jest sformułowanie 'przedmiot loterii'.  To może faktycznie rodzić sprzeczności. Jednak 'przedmiot loterii' wydaje się świadczyć wg mnie na korzyść agencji. Chętnie pośledzę ten wątek w oczekiwaniu co powie Rzecznik. 

Zazwyczaj trzymam stronę organizatorów, bo regulaminy są jasne i to przeważnie konkursowicz zawala, ale tutaj bym się kłóciła. Regulamin jest napisany fatalnie. Jako doświadczony konkursowicz, nawet nie mając przekonania, że o to im chodzi, z  ostrożności kupiłabym produkt w wymienionych sklepach. Jednak jako konkursowy mugol raczej zupełnie nie przywiązałabym do tego wagi, bo ten punkt brzmi po prostu jak informacja, że celem konkursu jest promocja tych napoi, które są akurat dystrybuowane przez jakieś tam sklepy. Ani przy tym ani przy kolejnych punktach nie ma nigdzie wzmianki, że produkt ma być zakupiony w sklepie z listy. Wymienione sklepy też nie mają definicji "sklep konkursowy", a taka definicję ma np. produkt promocyjny, przy czym przy tej definicji nie ma ani słowa o sklepie z listy. Dodatkowo np. w jednym z punktów jest informacja "W celu uniknięcia wątpliwości dany Dowód Zakupu może dokumentować zakup przez Uczestnika Produktów Promocyjnych o wyższej wartości niż wskazana w pkt. 10.3.1." a w punkcie 10.3.1 nie ma słowo o tym, że zakup ma mieć jakąkolwiek minimalna wartość. Regulamin napisany niechlujnie i niedokładnie. Jak dla mnie szansa na wykłócenie się jest, a jednak nagroda dość wartościowa. Pos media nie organizuje jakoś wielu konkursów, więc nawet jak Cię potem wpiszą na czarną listę to mała strata emotka

Pracowałem kiedyś w zamówieniach publicznych w jednostce budżetowej i przy przetargach w SIWZ był zawsze jeden szablon, który był oczywiście  modyfikowany w zależności od zamówienia. Nieraz wychodziły różne kwiatki spowodowane niehlujstwem pracownika. Myślę, że regulaminy są podobnie niedbale kopiowane przez organizatorów. Uważam, że w tej sprawie będzie rozchodzić się o 'przedmiot loterii'. 

Tak właśnie wygląda ten regulamin, jakby pisali go na bazie jakiegoś innego. Przedmiot loterii to przedmiot loterii a nie warunki udziału. Chcieli loterią wypromować konkretny napój, który jest dystrybuowany prze jakieś sieci. No i spoko. Równie dobrze mogliby nie chcieć żadnego zakupu a tylko np. wysłanie smsa czy wpisanie kodu spod kapsla. Warunkiem udziału był zakup produktu promocyjnego. I Bogna to zrobiła. Na jej miejscu napisałabym im, że nie zgadzam się z tą decyzją i zamierzam walczyć o wydanie nagrody i póki co idę do rzecznika praw konsumenta, żeby skonsultować z nim dalsze kroki, ale jeśli będzie taka potrzeba to będę dochodzić swoich praw na drodze sądowej. Najpierw rzeczywiście skonsultowałabym się z rzecznikiem i poprosiła o interwencję, a jak to nie pomoże to wysłałbym przedsądowe wezwanie do wydania nagrody. Takie wezwanie można napisać samemu, ale jednak skorzystałabym z pomocy kancelarii, bo pismo wysłane z kancelarii ma ogromną moc emotka  A jeśli i to nie zadziała no to cóż... Poszłabym do sądu emotka  

Szkoda, że jedyną reakcją jaką mogę dać jest kciuk w górę, bo dałabym serduszko emotka  Dam znać jutro co wstępnie powiedział rzecznik. Wyświetl w wątku >>

bogna77

#6876942 Napisano: 18.08.2022 17:51:26 w WC - rozmowy o wszystkim
A swoją drogą czytając jeszcze regulamin - ciekawe czy zakup w Biedronce by uznali, bo nie mam jej na liście. Jest za to "Bierdronka" emotka
Tak, wiem - czepiam się, ale to mi pozostało. To i drukowanie regulaminu, maili i screenów strony na jutrzejszą wizytę u Rzecznika.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bogna77

#6876937 Napisano: 18.08.2022 17:40:43 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

bogna77 przecież jest wiele konkursów, gdzie zakupy konkursowe można robić w różnych sklepach np kończący się dziś https://www.e-kon...arche#.Yv5c5XZByUk 

Przepraszam, ale może żółć mi zalewa oczy i trochę złośliwie napiszę: WŁASNIE CHODZI MI O TĄ GWIAZDKĘ - W WYBRANYCH SKLEPACH. Przepraszam, GDZIE w PoProstu jest to na głównej stronie?

EDIT: No i w tym konkursie jest jeszcze pięknie napisane w regulaminie: "W terminie trwania Konkursu dokonać zakupu dowolnego Produktu Konkursowego – Cappy i/lub Fuzetea,dostępnego w aktualnej sprzedaży w sklepach sieci handlowych wymienionych w pkt.4 w §2" - regulamin cud-miód. 
Tu wszystko pięknie, a porównajmy teraz regulamin PoProstu... Wyświetl w wątku >>
0 0

bogna77

#6876934 Napisano: 18.08.2022 17:35:01 w WC - rozmowy o wszystkim
Emememe napisał(a):

Dla mnie ten regulamin jest źle sformułowany. Powinni wprost napisać, że zakupu należy dokonać w wymienionych sieciach. Punkt 10.3 definuje warunki udziału w loterii i tam już nie ma wzmianki o tym, że zakup ma być dokonany w tych sklepach. Użyta została nazwa "Produktu Promocyjnego", który określony jest w punkcie 10.2 - a tam wymogu zakupu w konkretnych sklepach nie ma. Wiem, logicznie rzecz biorąc skoro są wymienione sklepy, to tam powinno się dokonać zakupu, ale regulamin tego do końca nie precyzuje i tym bym próbowała coś ugrać.

Właśnie, ten 10.1 to Zasady organizacji loterii. Poza tym, no kurczę, dlaczego nie ma na głównej stronie gwiazdki, że w wybranych sklepach. Jak to było wspomniane, biorę udział w konkursach i nie raz takie gwiazdki były - i tu się trzymam. 
Dzwoniłam na infolinię UOKiK i kazali mi brać papiery i składać do Miejskiego Rzecznika. Tak zrobię. Może nie ugram, ale sory, za regulamin, to chętnie ich pociągnę.
Jakiś jest kopiuj-wklej - w oświadczeniu zaznaczam, że "Oświadczam, że spełniam warunki przewidziane w pkt. 8 regulaminu Loterii „Po prostu wygraj”.", a punkt 8, to:
"8. Czas trwania Loterii
Czas trwania Loterii obejmuje okres od dnia 18.07.2022 r. do dnia 29.11.2022 r." Wyświetl w wątku >>

bogna77

#6876930 Napisano: 18.08.2022 17:18:46 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂

Nie wiem, czy coś ugrasz z nimi, bo w regulaminie jest jasno napisane "10. Zasady organizacji Loterii10.1. Przedmiotem Loterii jest promocja napojów marki Tymbark Po Prostu produkowanych z
oferty handlowej Grupy Maspex Sp. z o.o. z siedzibą w Wadowicach, dystrybuowanych przez
MWS Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, dostępnych w sprzedaży na terenie Polski w
następujących placówkach handlowych:
Bierdronka, Lidl, Netto, Aldi, Carrefour, Auchan,
Polomarket, Stokrotka, Dino, Intermarche, Kaufland, Leclerc, Żabka, Orlen, Lotos, Amic, BP,
Shell, Moya, Circle K, Watis, Axan, Polmax, Rossmann, Hebe, Super-Pharm, Kolporter,
Lagardere, Inmedio, Ruch, Świat Prasy, Media Start, Jula, Lyreco, SMYK, Ofix.pl, Dealz, Poczta Polska, Baltona oraz internetowych plaformach e-commerce: Strefa Partnera Maspex na Allegro oraz sprzedaż internetowa powyższych sieci."

Są wymienione sklepy, w których można było kupić  te napoje. 
Możesz jeszcze napisać np. do rzecznika praw konsumenta, ale wątpię, żeby udało Ci się wygrać z nimi.
Prawie 40 sklepów do wyboru, a Ty kupiłaś w tym, którego nie ma na liście emotka  
Przecież nie od dziś bierzesz udział w konkursach promocyjnych i wiesz, że jak chce się wziąć udział w konkursie np w Carrefourze, to nie kupuje się produktu w Lidlu. 

Jasne, jasne, ale jak konkurs w Lidlu, to na froncie jest napisane w LIDLu, a nie doszukuję się w regulaminie emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 bethan