Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika bogna77

bogna77

#6876920 Napisano: 18.08.2022 16:44:37 w WC - rozmowy o wszystkim
Emememe napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Emememe napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂


Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina emotka Bo według mnie żaden, więc nie ma podstaw do nieprzyznania nagrody.

Punkt 10.1


Ostatnio o tym dyskutowaliśmy i tam nie jest napisane wprost, że zakup na konkurs ma być dokonany w wymienionych sklepach. Jest tylko wzmianka o prowadzeniu dystrybucji do tych sklepów.


No właśnie... Jest jakaś Komisja Gier czy coś, gdzie mogę to napisać? Wyświetl w wątku >>
0 0

bogna77

#6876916 Napisano: 18.08.2022 16:39:58 w WC - rozmowy o wszystkim
Emememe napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂


Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina emotka Bo według mnie żaden, więc nie ma podstaw do nieprzyznania nagrody.


"informujemy, że dokumenty w postaci oświadczenia zwycięzcy wraz z paragonem przesłane przez Panią w odpowiedzi na powiadomienie telefoniczne o Nagrodzie I stopnia w loterii promocyjnej „Po prostu wygraj” wylosowanej w dniu 1 sierpnia br. na podstawie Pani zgłoszenie z dnia 26 lipca br., niestety nie spełniają wymogów zawartych w ust. 10 Regulaminu Loterii promocyjnej "Po prostu wygraj" definiującym Zasady Organizacji Loterii. Punkt 10.1. Regulaminu Loterii definiuje placówki handlowe, w których napój marki "Tymbark Po Prostu" był dostępny jako Produkt Promocyjny tym samym będąc produktem uprawniającym do wzięcia udziału w niniejszej loterii, do której przystępując potwierdziła Pani zapoznanie się z treścią Regulaminu i zaakceptowała Pani wszystkie jego postanowienia.

Po przeprowadzeniu weryfikacji Komisja Nadzoru Loterii nie może uznać Pani zgłoszenia w loterii promocyjnej „Po prostu wygraj” za prawidłowe.

W związku z powyższym z przykrością informujemy, że brak pozytywnej weryfikacji Pani jako zwycięzcy nagrody w loterii „Po prostu wygraj” powoduje utratę prawa do Nagrody I Stopnia niniejszej loterii." Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

bogna77

#6876911 Napisano: 18.08.2022 16:34:51 w WC - rozmowy o wszystkim
Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂 Wyświetl w wątku >>
0 0

bogna77

#6876499 Napisano: 17.08.2022 07:37:54 w moje dzisiejsze wygrane :)

bogna77

#6876072 Napisano: 13.08.2022 23:51:28 w WC - rozmowy o wszystkim
yreks napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Trochę się pochwalę, trochę pożalę... Po pierwsze - ogarnęłam podlewanie działki z domu. Rano jak wstaje nie muszę jechać podlewać przed słońcem, bo robię to przez telefon 🙂 Czego to ludzie z lenistwa nie zrobią 😉 Po drugie, jestem gapa i do konkursu Tymbark PoProstu zgłosiłam paragon ze Społem, a on nie jest na liście w regulaminie. I oczywiście trafiłam kampera. O liście sklepów przeczytałam po wygraniu. Smutno mi, bo się człowiek przyzwyczaił, że jak wybrane sklepy, to jakaś wzmianka jest na głównej stronie loterii, a tu nic ☹️

EDIT: doczytałam w regulaminie, że warunkiem jest zakup napoju i nie jest napisane, że w wymienionych sklepach. Nawet tam, gdzie jest lista nie ma sformułowania typu "zwane dalej Sklepami Promocyjnymi", jak to zwykle określają... Czy ktoś może mi powiedzieć czy dobrze myślę?

Część i jak z tą sprawą z tymbarkiem? Udało się?


Wysłałam paragon i dokumenty i czekam. Każdy dzień to tortura... emotka Wyświetl w wątku >>

bogna77

#6876028 Napisano: 13.08.2022 16:01:22 w moje dzisiejsze wygrane :)

bogna77

bogna77

#6875494 Napisano: 11.08.2022 06:50:55 w moje dzisiejsze wygrane :)

bogna77

#6875441 Napisano: 10.08.2022 20:54:08 w moje dzisiejsze wygrane :)

bogna77

#6875322 Napisano: 10.08.2022 15:33:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Haribo - maskotka i sms ze Smolara - produkty E Wyświetl w wątku >>

bogna77

#6875220 Napisano: 10.08.2022 09:29:24 w moje dzisiejsze wygrane :)

bogna77

bogna77

#6874642 Napisano: 07.08.2022 00:18:28 w WC - rozmowy o wszystkim
rainbowdash napisał(a):

justyna1411 napisał(a):

Czy komuś udało się wygrać coś w edycjach Loteriady ? emotka

Chyba 1 osobie rok temu zegarek jak pamietam 


W zeszłym roku trafiłam smartwatcha. 100 lat temu tableta... Wyświetl w wątku >>
0 0

bogna77

#6874185 Napisano: 04.08.2022 12:11:41 w WC - rozmowy o wszystkim
[quote= Wyślę - a co mi tam emotka
Bardzo dziękuję za wsparcie emotka



Emememe]
bogna77 napisał(a):

Trochę się pochwalę, trochę pożalę... Po pierwsze - ogarnęłam podlewanie działki z domu. Rano jak wstaje nie muszę jechać podlewać przed słońcem, bo robię to przez telefon 🙂 Czego to ludzie z lenistwa nie zrobią 😉 Po drugie, jestem gapa i do konkursu Tymbark PoProstu zgłosiłam paragon ze Społem, a on nie jest na liście w regulaminie. I oczywiście trafiłam kampera. O liście sklepów przeczytałam po wygraniu. Smutno mi, bo się człowiek przyzwyczaił, że jak wybrane sklepy, to jakaś wzmianka jest na głównej stronie loterii, a tu nic ☹️

EDIT: doczytałam w regulaminie, że warunkiem jest zakup napoju i nie jest napisane, że w wymienionych sklepach. Nawet tam, gdzie jest lista nie ma sformułowania typu "zwane dalej Sklepami Promocyjnymi", jak to zwykle określają... Czy ktoś może mi powiedzieć czy dobrze myślę?

W regulaminie wypisali sklepy do których jest prowadzona dystrybucja produktów Tymbark, nie napisali, że tam je trzeba zakupić. Moim zdaniem powinni Ci uznać ten zakup, nie napisali wprost, że trzeba kupować w wymienionych sklepach.  emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

bogna77

#6874137 Napisano: 04.08.2022 09:21:03 w WC - rozmowy o wszystkim
Trochę się pochwalę, trochę pożalę... Po pierwsze - ogarnęłam podlewanie działki z domu. Rano jak wstaje nie muszę jechać podlewać przed słońcem, bo robię to przez telefon 🙂 Czego to ludzie z lenistwa nie zrobią 😉 Po drugie, jestem gapa i do konkursu Tymbark PoProstu zgłosiłam paragon ze Społem, a on nie jest na liście w regulaminie. I oczywiście trafiłam kampera. O liście sklepów przeczytałam po wygraniu. Smutno mi, bo się człowiek przyzwyczaił, że jak wybrane sklepy, to jakaś wzmianka jest na głównej stronie loterii, a tu nic ☹️

EDIT: doczytałam w regulaminie, że warunkiem jest zakup napoju i nie jest napisane, że w wymienionych sklepach. Nawet tam, gdzie jest lista nie ma sformułowania typu "zwane dalej Sklepami Promocyjnymi", jak to zwykle określają... Czy ktoś może mi powiedzieć czy dobrze myślę? Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, pikawka 0

bogna77

#6874004 Napisano: 03.08.2022 16:25:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
as32572 napisał(a):

Czy Develey grill ktoś dostał już? Termin mają chyba do 30.09, ale nie wiem czy mnie nie zaskoczą jak będę na urlopie emotka


Dwa dni temu przyszedł grill Wyświetl w wątku >>
0 0

bogna77

bogna77

#6873729 Napisano: 02.08.2022 16:50:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Główna tygodniowa z https://poprostuloteria.tymbark.com/ - a miałam nigdzie nie jechać emotka Wyświetl w wątku >>

bogna77

#6873436 Napisano: 01.08.2022 14:13:50 w moje dzisiejsze wygrane :)

bogna77

#6872247 Napisano: 26.07.2022 08:16:27 w moje dzisiejsze wygrane :)