Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kolorowekredki

kolorowekredki

#6738324 Napisano: 22.10.2020 13:01:38 w Kupię...
Kupię czytnik Kindle Paperwhite 3. Wyświetl w wątku >>
0 0

kolorowekredki

#6733959 Napisano: 05.10.2020 20:22:40 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

Wkurzał mnie wrzesień,a teraz zaczyna październik emotka
Najpierw złamał się ząb -jedynka,za którą zapłaciłam 500zł emotka
W ub.tygodniu we wtorek wnuczka siedziała na podłodze i podała mi rękę,żebym ja podniosła.
Coś strzeliło mi w plecach,że nie mogę dobrze oddychać.
W sobotę byłam u Osteopaty i okazało się,że mam naciągnięte mięśnie, aż do opłucnej.
Śpię na fotelu na siedząco, ponieważ na leżąco duszę się.
Na domiar złego, w środę byłam na grzybach, a w piątek wyjęłam sobie kleszcza,
który usadowił się na wysokości żołądka.
Niby wszystko ok.ale dziś rano zauważyłam,że zrobił się  po kleszczu mały ropień.
Dziś zadzwoniłam do lekarza rodzinnego-wizyta przez telefon-antybiotyk i leki przeciwbólowe.
Najgorsze jest to, że boli mnie jakby kto nóż wtykał mi w płuco i ciężko jest oddychać. emotka
W konkursach też pustki, nawet przy kompie nie chce mi się siedzieć!
Wszystko już mnie wkurza emotka

Bardzo Ci współczuję - to cała gama dolegliwości... emotka też jestem na antybiotyku po 4 kleszczach, które mnie użarły we wrześniu. Pisałam o tym tutaj na wątku i było trochę dyskusji i pomocy od naszych forumowiczów (dziękuję!). W sumie 4 tygodnie będę brać doksycylinę, zostało mi kilka dni. Tak mi doradzili na grupie facebookowej BORELIOZA ABC, oni tam kierują się metodami ILADS.  Polecam Ci tą grupę, tak informacyjnie w razie czego. Mam nadzieję, że nie będzie skutków pokleszczowych u nas.
W temacie wkurza mnie, że tyle ludzi ma problemy zdrowotne emotka Wyświetl w wątku >>

kolorowekredki

#6729861 Napisano: 17.09.2020 20:24:36 w Wkurza mnie...
Mój syn chodzi do 2 klasy, córka do zerówki i korzystają bardzo chętnie z piórnika, logo im nie przeszkadza. Nawet dobrze się kojarzy, bo lubią Monte... Plecak nie ma brania. I nie dlatego, że jest logo, tylko wydaje mi się trochę ciężki dla 8-latka i 5-latki, mówię o swoich dzieciach, bo każde inne. Mam dla nich inne, lżejsze plecaki. Ale podarowałam zestaw czyli plecak Monte z wyposażeniem jednemu 10-letniemu chłopcu z biedniejszej rodziny wiejskiej i był bardzo zadowolony. Wyświetl w wątku >>
2 venix, jokan 0

kolorowekredki

#6729291 Napisano: 15.09.2020 19:15:34 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

domika napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że widziałam dzisiaj już pierwszą reklamę świąteczną, a jest dopiero środek upalnego września.

Na Sephorze już dziś sie wyprzedały kalendarze adwentowe emotka

A później przychodzi grudzień i święta...a ja jestem nimi już tak zmęczona, cała magia ginie.

W Selgrosie, w alejce promocji, już zniknęły cebulki kwiatowe, a pojawiły się znicze- całe mnóstwo, a do 1 listopada jeszcze 1,5 miesiąca.Chciałam kupić śnieżycę wiosenną, bo wcześniej widziałam, a tu zonk.

ja też widziałam dziś w Lewiatanie znicze wystawione w alejce Wyświetl w wątku >>
0 0

kolorowekredki

#6728525 Napisano: 11.09.2020 22:10:36 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

Odnośnie boreliozy (ta choroba naprawdę mnie wkurza - chociaż jej nie mam).
Pytam z ciekawości: jaki antybiotyk jest skuteczny?

ja zaczęłam zażywać doxycylinę, ale w skanie, który mi udostępniono na facebookowym forum Borelioza ABC jest informacja o innych lekach, załączam zdjęcie Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

kolorowekredki

#6728511 Napisano: 11.09.2020 20:25:03 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

tormenta77 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

Kochane, nie chce się wymądrzać ale rumień wychodzi w 30% przy borelce. Nie ma rumienie nie znaczy brak choroby..
Odpowiednio wcześnie podany i przez 21-28 dni stosowany antybiotyk pozwoli uchronić się od tego dziadostwa. Koszta antybiotyku i wizyty prywatnej u lekarza co wypisze + - 300zł . Leczenie ...walczenie z borelką u specjalistów ILADIAS zaczyna się od 300zł za wizytę + antybiotyki ( srednio 3-4 różne) + protokoły = 1500 miesięcznie przez min. rok

Zgadza się ale koleżanka postanowiła poczekać na test. Na pewno przy rumieniu nie ma już na co czekać tylko od razu lekarz.

Jednak biorę zaraz antybiotyk, leczenie lepiej teraz krótko niż później latami. Zdecydowałam się dzięki Wam i osobom z forum, które poleciła Fantagiro.  Dziękuję bardzo wszystkim, którzy się wypowiedzieli, jesteście naprawdę koleżeńscy i empatyczni. Może uniknę naprawdę dużych problemów.

A może niepotrzebnie będziesz się antybiotykiem osłabiać? Ja bym najpierw badanie zrobiła a potem jak wyszła by borelioza to na antybiotyki się rzucać.

Może tak, ale psychika też ważna, poczytałam forum borelioza ABC i przeraziłam się co ludzie piszą, a jak wzięłam antybiotyk to od razu zeszły ze mnie nerwy. 6 tygodni stresu do zrobienia badań plus czekanie na wynik siada na psychikę, a tak już zapobiegam.
Na mojego posta jedna osoba z facebooka odpisała: "Nie lekceważ tego. Mnie 5 lat temu też ugryzł taki malutki kleszcz. Bez rumienia Konsekwencje do dzisiaj." Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

kolorowekredki

#6728507 Napisano: 11.09.2020 19:39:25 w Wkurza mnie...
tormenta77 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

Kochane, nie chce się wymądrzać ale rumień wychodzi w 30% przy borelce. Nie ma rumienie nie znaczy brak choroby..
Odpowiednio wcześnie podany i przez 21-28 dni stosowany antybiotyk pozwoli uchronić się od tego dziadostwa. Koszta antybiotyku i wizyty prywatnej u lekarza co wypisze + - 300zł . Leczenie ...walczenie z borelką u specjalistów ILADIAS zaczyna się od 300zł za wizytę + antybiotyki ( srednio 3-4 różne) + protokoły = 1500 miesięcznie przez min. rok

Zgadza się ale koleżanka postanowiła poczekać na test. Na pewno przy rumieniu nie ma już na co czekać tylko od razu lekarz.

Jednak biorę zaraz antybiotyk, leczenie lepiej teraz krótko niż później latami. Zdecydowałam się dzięki Wam i osobom z forum, które poleciła Fantagiro.  Dziękuję bardzo wszystkim, którzy się wypowiedzieli, jesteście naprawdę koleżeńscy i empatyczni. Może uniknę naprawdę dużych problemów. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

kolorowekredki

#6728398 Napisano: 11.09.2020 11:02:02 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

fantagiro napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

Że wczoraj na grzybach złapałam 4 kleszcze, zostały wyciągnięte po kilku, max 6 godzinach przez pielęgniarkę, nie były mocno wczepione i bez krwi, ale grzyby już mi się źle kojarzą. Za 6 tyg badanie na boleriozę.
Dodatkowo wkurza mnie, że dziś nie wpuścili mi dziecka do szkoły z katarem i dyskusja z dyrektorką na ten temat, procedury itp. Już 8 dzieci na 25 nie ma w szkole a jest 11 wrzesień.
W zeszłym roku byłby problem ze strony szkoły, jakbym nie puściła z katarem, bo obowiązek szkolny a dziś świat stanął na głowie.

koleżano, nie czekaj na żadne badania dobrze Ci radzę tylko atakuj lekarza po antybiotyk na 21 dni.
statystycznie co 2 gi jest zarażony nie tylko borelką ale i bartonelką i innymi dziadostwami.
Polecam dopisać się do grupy na fb "borelioza ABC" i trochę poczytać a najlepiej zamieścić swój post z opisem co i jak. Resztę Cię pokierują..
Nie radzę Ci bagatelizować bo problemów możesz mieć po dziurki w uszach. Nie straszę ale warto zainteresować się tematem..
zdróweczka  emotka

Pielęgniarka, która wyciągała kleszcze pytała lekarkę o antybiotyk, ale ona powiedziała, że nie ma potrzeby zapobiegawczo podawać, dopiero jakby coś w badaniach wyszło, sama nie wiem co robić.

wiem o tym. Lekarz też nie będzie chętny wypisać ale konsekwencje odpowiednio wcześnie nie podanej serii antyboli będzie skutkować, że krętki pokonają barierę krew-mózg i bedziesz ewentualnie w późniejszym czasie jedynie zaaleczać objawy a nie skutecznie się wyleczyć jak w tej chwili. Jeszcze raz polecam gupę na fb

czekaj te 4-6 tygodni. Rok temu córkę użarł kleszcz o czym dowiedzieliśmy się po 4 tygodniach leczenia kropeczki pod okiem jakąś maścią od lekarza bo wyszedł okropny rumień. Młoda wylądowała w szpitalu bo zaczęła skarżyć się na zawroty głowy, punkcja, badania i wyszła borelioza, z którą do tej pory się bujamy (pomimo że młoda dostała 2 tygodnie antybiotyków)- co 4 miesiące pobieranie krwi i wciąż wychodzi że coś tam jest. Powodzenia życzę i oby trafiły ci się "szczęśliwe" kleszcze czyli takie bez choroby, wtedy skończy się tylko na strachu i wkurzeniu.

Bardzo dziękuję za odzew i rady i historię z życia wziętą. Jeszcze myślę, ale razie zdecydowałam poczekać jednak na wynik badania. Trudno moje ryzyko.Mam nadzieję, że faktycznie to były "szczęśliwe" kleszcze. Nanajka życzę zdrowia Twojej córce! Wyświetl w wątku >>
0 0

kolorowekredki

#6728390 Napisano: 11.09.2020 10:20:24 w Wkurza mnie...
fantagiro napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

Że wczoraj na grzybach złapałam 4 kleszcze, zostały wyciągnięte po kilku, max 6 godzinach przez pielęgniarkę, nie były mocno wczepione i bez krwi, ale grzyby już mi się źle kojarzą. Za 6 tyg badanie na boleriozę.
Dodatkowo wkurza mnie, że dziś nie wpuścili mi dziecka do szkoły z katarem i dyskusja z dyrektorką na ten temat, procedury itp. Już 8 dzieci na 25 nie ma w szkole a jest 11 wrzesień.
W zeszłym roku byłby problem ze strony szkoły, jakbym nie puściła z katarem, bo obowiązek szkolny a dziś świat stanął na głowie.

koleżano, nie czekaj na żadne badania dobrze Ci radzę tylko atakuj lekarza po antybiotyk na 21 dni.
statystycznie co 2 gi jest zarażony nie tylko borelką ale i bartonelką i innymi dziadostwami.
Polecam dopisać się do grupy na fb "borelioza ABC" i trochę poczytać a najlepiej zamieścić swój post z opisem co i jak. Resztę Cię pokierują..
Nie radzę Ci bagatelizować bo problemów możesz mieć po dziurki w uszach. Nie straszę ale warto zainteresować się tematem..
zdróweczka  emotka

Pielęgniarka, która wyciągała kleszcze pytała lekarkę o antybiotyk, ale ona powiedziała, że nie ma potrzeby zapobiegawczo podawać, dopiero jakby coś w badaniach wyszło, sama nie wiem co robić. Wyświetl w wątku >>
0 0

kolorowekredki

#6728387 Napisano: 11.09.2020 10:06:40 w Wkurza mnie...
Że wczoraj na grzybach złapałam 4 kleszcze, zostały wyciągnięte po kilku, max 6 godzinach przez pielęgniarkę, nie były mocno wczepione i bez krwi, ale grzyby już mi się źle kojarzą. Za 6 tyg badanie na boleriozę.
Dodatkowo wkurza mnie, że dziś nie wpuścili mi dziecka do szkoły z katarem i dyskusja z dyrektorką na ten temat, procedury itp. Już 8 dzieci na 25 nie ma w szkole a jest 11 wrzesień.
W zeszłym roku byłby problem ze strony szkoły, jakbym nie puściła z katarem, bo obowiązek szkolny a dziś świat stanął na głowie. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

kolorowekredki

#6720538 Napisano: 06.08.2020 22:44:08 w Wkurza mnie...
Jakkolwiek banalnie to brzmi czas leczy rany, czasem trochę tylko zabliźnia, ale często spotyka nas coś lepszego. A mamy za to doświadczenie życiowe na przyszłość.
Napisałaś:
"boli mnie fakt, że nie dotrzymaliśmy sobie obietnicy, że zawsze będziemy mogli na siebie liczyć i zawsze pozostaniemy w przyjaźni"

Trudno o taką przyjaźń, bo spotkania mogą wam komplikować poukładanie sobie życia po swojemu. Do tego jeśli któreś z was wejdzie w nowy związek, to nowy partner/partnerka nie będzie akceptowała takich przyjaźni i utrzymywania kontaktów z ex. Wyświetl w wątku >>
0 0

kolorowekredki

#6717918 Napisano: 24.07.2020 20:01:08 w WC - rozmowy o wszystkim
delvitto napisał(a):

kochani, od wczoraj doszło do Adriana 7 życzeń emotka  bardzo dziękuję, i czekam do poniedziałku, wtedy podłożę je do skrzynki, i wyślę go po listy, bo niby zapomniałam sprawdzić pocztę,,, Może coś jeszcze dojdzie emotka  a wyjmowanie tylu kartek ze skrzynki, to sama przyjemność  emotka  nie mogę się doczekać jego miny:) to będzie miły dzień, i jest w tym Wasza zasługa emotka

agakaz2 napisał(a):

delvitto napisał(a):

kochani, od wczoraj doszło do Adriana 7 życzeń emotka  bardzo dziękuję, i czekam do poniedziałku, wtedy podłożę je do skrzynki, i wyślę go po listy, bo niby zapomniałam sprawdzić pocztę,,, Może coś jeszcze dojdzie emotka  a wyjmowanie tylu kartek ze skrzynki, to sama przyjemność  emotka  nie mogę się doczekać jego miny:) to będzie miły dzień, i jest w tym Wasza zasługa emotka

dziś poszła od mojej rodzinki

od mojej rodzinki też dziś wyszła priorytetem, jakby nie doszła na poniedziałek to na wtorek lub środę będzie Wyświetl w wątku >>

kolorowekredki

kolorowekredki

#6703218 Napisano: 15.05.2020 14:41:26 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Ostatnie dni zrzutki, jesli ktos chce sie przylaczyc by zagrac o voucher 50 pln do InterSport i bilety do kina proszę o symboliczną wpłatę na zrzutkę emotka

Dorzucam do losowania wśród darczyńców kod na pyszne.pl za 30 zł. /osobiście rezygnuję z w/w nagród/...  emotka

Dorzuciłam się do zbiórki, nie bierzcie mnie pod uwagę w losowaniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kolorowekredki

#6702396 Napisano: 11.05.2020 18:21:52 w Kupię...
kupię kartę netflix Wyświetl w wątku >>
0 0

kolorowekredki

#6700648 Napisano: 03.05.2020 15:11:19 w WC - rozmowy o wszystkim
Jak syn miał zapalenie stawu biodrowego to ortopeda mi zrobił wykład o trampolinach, że to najgorsze zło, są bardzo urazowe i żeby jeśli się da wcale z tego nie korzystać. Wiadomo na sali zabaw dziecku nie zabronię, ale mam w głowie jego słowa. Ubolewał, że ludzie montują to po ogrodach i dzieci non stop skaczą. Wyświetl w wątku >>
2 kumulacja, ace 0

kolorowekredki

#6700646 Napisano: 03.05.2020 15:06:19 w Kupię...
kupię kody do allegro oraz kod do netflix Wyświetl w wątku >>
0 0

kolorowekredki

#6700445 Napisano: 01.05.2020 18:56:49 w Kupię...
kupię kartę do netflix Wyświetl w wątku >>
0 0

kolorowekredki

#6699897 Napisano: 29.04.2020 10:06:18 w Kupię...
kupię kartę do netflix Wyświetl w wątku >>
0 0

kolorowekredki

#6698784 Napisano: 23.04.2020 16:38:24 w Kupię...
kupię kartę do netflix Wyświetl w wątku >>
0 0