Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mrs-mg

mrs-mg

#6691559 Napisano: 21.03.2020 19:58:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calineczka354 napisał(a):

anaesth napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

mrs-mg napisał(a):

czy ktoś wie, w jakim programie można zmniejszyć filmik do wymaganych 5MB w BIC-u? Te 5 MB to jest rozmiar dobry dla zdjęć, ale filmik w takiej wielkości wydaje się niemożliwy emotka  

Mam film na 15 Mb, za nic nie wiem jak to zrobić. Żeby miał 5 musiałabym wyciac 2/3 filmu, ale co poradzic jak organizator nie pomyślał. Daje limit 3 min, to mógłby wspomnieć w regulaminie że 5mb zanim się człowiek wrzucając obudzi, że to może konkurs na film, ale film zrobiony w formie gifa na 3 zdjęcia, albo taki co ma 15 sekund  emotka  szkoda pracy

Hmm... Na konkurs walentynkowy zrobiłam animację 36-sekundową i zajęła 3,2MB. Nie zmniejszałam w żadnym programie, po prostu tyle wyszło emotka Tak więc musi się dać, próbujcie!

No to pewnie zależy od tego czym, jaki format, czy muzyka i jaka, gorzej ze ja się na tym nie znam emotka  No nic probuje dalej może coś wymyślę emotka

u mnie to samo - zeszłam już z 200 mb do 15, ale nijak nie mogę tego przeskoczyć; jeśli chodzi o animacje ze zdjęć, to one faktycznie zajmują o wiele mniej miejsca niż kręcone filmy, masakra, od 3 godzin się z tym męczę, tyle pracy na darmo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrs-mg

#6691547 Napisano: 21.03.2020 18:56:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś wie, w jakim programie można zmniejszyć filmik do wymaganych 5MB w BIC-u? Te 5 MB to jest rozmiar dobry dla zdjęć, ale filmik w takiej wielkości wydaje się niemożliwy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mrs-mg

#6685284 Napisano: 24.02.2020 11:17:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

mrs-mg

#6670049 Napisano: 02.01.2020 12:17:07 w co chcielibyście wygrać?
W 2020 liczę na: vouchery na wyjazdy, gotówkę, samochód (a dlaczego by nie?!), iphone, może rower albo hulajnogę elektryczną i jakieś inne, mniejsze rzeczy, których sama bym nie kupiła, a które sprawią mi radość i przyjemność z korzystania emotka  niech się dzieje! Wyświetl w wątku >>
0 0

mrs-mg

#6670045 Napisano: 02.01.2020 12:15:09 w Nasze wygrane w minionym roku
W 2019 nie brałam udziału w wielu konkursach, ale udało mi się wygrać kilka nagród, za które spełniłam/spełnię kilka swoich marzeń + parę drobiazgów:
- 5000 zł na konto
- voucher na 2500zł do LOTu
- hulajnoga elektryczna
- voucher na zegarek od Tic Taca
- walizka podróżna Ochnik
- voucher do New Balance
Nie ma tego dużo, ale cieszą szczególnie 2 pierwsze punkty - większość z tego przeznaczę na podróż w tym roku emotka Wyświetl w wątku >>

mrs-mg

#6630142 Napisano: 14.08.2019 14:43:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
edith napisał(a):

Narobiłam się jak głupia do zdjęcia na Coccolino,bałagan w domu do zdjęcia i poświęcony czas.....niestety wielka przegrana ....:-( Jest mi wyjatkowo przykro   :-(Gratuluję zwycięzcom, bo to musiały być naprawdę wyjątkowe zdjęcia i aż mnie ciekawość  zżera jakie prace wygrały   emotka

The same here, ehhh... Wyświetl w wątku >>

mrs-mg

#6620544 Napisano: 16.07.2019 09:31:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

mrs-mg napisał(a):

Konkurs Wasa na 100 - wygrałam w nim hulajnogę w ostatnim etapie. Sprawdzałam wcześniej w regulaminie i dam sobie rękę uciąć, że jak byk stało, że jej wartość to około 1200 zł. Teraz jest napisane, że wszystkie nagrody są warte ok. 500 zł. Czy ktoś to jeszcze zauważył albo jest w podobnej sytuacji? A może ktoś ma stary regulamin przed zmianami?
Nie dostałam jeszcze hulajnogi, więc dopuszczam możliwość, że i tak przyjdzie model w granicach pierwszej ceny, ale ten zapis w regulaminie trochę mnie zmartwił, bo różnica w wartości jest jednak spora. Czy organizator może w ogóle coś takiego zrobić?

Ja od bardzo dawna widziałam zapis o cenie wszystkich nagród. Jeśli przyślą nagrody takie jak na zdjęciu to dostaniesz:
https://www.sklep-presto.pl/victoria-sport-hulajnoga-elektryczna-modern-bug-enero-120w-4722654/

iwona0103, zielonooka85 - dzięki za odpowiedź, w takim razie musiałam to pomylić z jakimś innym konkursem. Dzięki za rozwianie wątpliwości i przepraszam za niepotrzebne zamieszanie! :)) Wyświetl w wątku >>

mrs-mg

#6620534 Napisano: 16.07.2019 09:05:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Wasa na 100 - wygrałam w nim hulajnogę w ostatnim etapie. Sprawdzałam wcześniej w regulaminie i dam sobie rękę uciąć, że jak byk stało, że jej wartość to około 1200 zł. Teraz jest napisane, że wszystkie nagrody są warte ok. 500 zł. Czy ktoś to jeszcze zauważył albo jest w podobnej sytuacji? A może ktoś ma stary regulamin przed zmianami?
Nie dostałam jeszcze hulajnogi, więc dopuszczam możliwość, że i tak przyjdzie model w granicach pierwszej ceny, ale ten zapis w regulaminie trochę mnie zmartwił, bo różnica w wartości jest jednak spora. Czy organizator może w ogóle coś takiego zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

mrs-mg

#6618083 Napisano: 08.07.2019 20:39:22 w Czy informują/ informowali?
joasiunia napisał(a):

Ktoś dostał info o głównej z Robico? emotka  jest już jakieś info? Bo na stronie głównej nie ma... emotka

Ja nie (a mam jedna z głównych tygodniowych), ale w ostatnim etapie była jedna bardzo dobra praca, która była zgłoszona jako ostatnia (dlatego zapamiętałam), a teraz w galerii jej nie ma, a i żadnej nagrody w ostatnim etapie nie dostała, wiec moze zostawili ja na główną? Wyświetl w wątku >>

mrs-mg

#6532014 Napisano: 26.09.2018 13:06:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
W głównych obstawiam Pana na łódce Nettilius (Paweł) i zdjęcie z poszukiwaczami skarbów zrobione z perspektywy dziury (Małgorzata, już wspomniane wcześniej). Ciekawe, co faktycznie będzie emotka Wyświetl w wątku >>

mrs-mg

#6532005 Napisano: 26.09.2018 13:00:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
Mnie się bardzo  podoba zdjęcie psa z reklamówką/koszykiem w pysku - świetne! emotka Wyświetl w wątku >>
2 kreatia, jokan 0

mrs-mg

#6530028 Napisano: 19.09.2018 15:56:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
sasaaabp napisał(a):

mrs-mg napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

ten Tomasz na zwycięskim zdjęciu to nie ten sam co na 1 zdjęciu Joanny? Mam wrażenie, że ta para cały czas zgarnia główne nagrody na podobną stylistkę zdjęć. 

Ja nie wiem tego, ale tak naprawdę, to co to za różnica? W regulaminie jest wyraźnie napisane, że jedna osoba może wygrać dowolną ilość nagród. Jeśli regulamin coś takiego dopuszcza, to po co drążyć? A nawet jeśli to mąż/chłopak/brat, to jednak są to dwie "niezależne" osoby i w zasadzie w prawie każdym konkursie mogą wygrać obie, choćby i dwie główne nagrody!



tak oczywiście, moga brać udziału i nie ma to znaczenia, ale jednak można sie wkurzyć jak cała rodzinka zgarnia główne nagrody. prawda??

Ale po co się wkurzać o coś, co prawdopodobnie nie jest nawet prawdą? Wyświetl w wątku >>
0 0

mrs-mg

#6530002 Napisano: 19.09.2018 15:01:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
agniehaha89 napisał(a):

kreatia napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Nawet nie sprawdzili czy zwycięzcy się nie powtarzają....

mogą się powtarzać  emotka
Zbigniew  emotka

a mogą też te same zdjecia wygrywać ? mam na myśli zdjęcie Pani Aleksandry. Jak dla mnie najlepsze star wars 

Ale to przecież dwa różne zdjęcia.

Star Wars super! Wyświetl w wątku >>
0 0

mrs-mg

#6529992 Napisano: 19.09.2018 14:45:28 w moje dzisiejsze wygrane :)

mrs-mg

#6529988 Napisano: 19.09.2018 14:32:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
sasaaabp napisał(a):

ten Tomasz na zwycięskim zdjęciu to nie ten sam co na 1 zdjęciu Joanny? Mam wrażenie, że ta para cały czas zgarnia główne nagrody na podobną stylistkę zdjęć. 

Ja nie wiem tego, ale tak naprawdę, to co to za różnica? W regulaminie jest wyraźnie napisane, że jedna osoba może wygrać dowolną ilość nagród. Jeśli regulamin coś takiego dopuszcza, to po co drążyć? A nawet jeśli to mąż/chłopak/brat, to jednak są to dwie "niezależne" osoby i w zasadzie w prawie każdym konkursie mogą wygrać obie, choćby i dwie główne nagrody! Wyświetl w wątku >>

mrs-mg

#6529961 Napisano: 19.09.2018 14:04:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
joasiunia napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Przyznam, że wyniki Netto lekko mnie zaskakują... emotka

Teraz dopiero Cie zaskoczą emotka Gratulacje emotka

Zaskoczyli mnie tak, że prawie dostałam zawału emotka Dziękuję! emotka emotka

Ale super, zazdroszczę (ale tak miło) i gratuluję! emotka Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

mrs-mg

#6529957 Napisano: 19.09.2018 14:02:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
Podsumowując - główne są fajne, 2 prace super (gwiezdne wojny i królewska stacja), zdjęcie Joanny też fajne (choć było kilka podobnych, ale to rzucało się w oczy), Tomasz też ok, choć nie moja estetyka.
Pozostałe wybory trochę takie na chybił trafił i jednak ich nie rozumiem.

Ale to tylko pokazuje, że naprawdę warto grać, bo KAŻDY może wygrać emotka Wyświetl w wątku >>

mrs-mg

#6529941 Napisano: 19.09.2018 13:39:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
joasiunia napisał(a):

mrs-mg napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Przyznam, że wyniki Netto lekko mnie zaskakują... emotka

Mam takie same odczucia emotka  

Zaskakują, bo zmierzają póki co w nieokreślonym bliżej kierunku... emotka

Dokładnie, ciężko określić, czym kierowało się jury, bo w wynikach jest wszystkiego po trochu. Wygląda to trochę jak losowanie - chociaż absolutnie wierzę, że wybierali, tylko po prostu nie ma przy tym specjalnego schematu. Przy lepszych nagrodach mam wrażenie, że już bardziej świadomie wybierali prace.
Czekamy na główne emotka
(tzn. ja czekam tylko z ciekawości, bo u mnie wpadła 100) Wyświetl w wątku >>
0 0

mrs-mg

#6529937 Napisano: 19.09.2018 13:32:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
joasiunia napisał(a):

Przyznam, że wyniki Netto lekko mnie zaskakują... emotka

Mam takie same odczucia emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mrs-mg

#6529899 Napisano: 19.09.2018 12:39:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
superloser napisał(a):

mrs-mg napisał(a):

superloser napisał(a):

dzikuska21 napisał(a):

jak dla mnie to zdjęcie psa w locie (autor Robert) zasługuje na wielkie brawa bo ja sama próbowałam moim kotom zrobić zdjęcie w czasie zabawy i różnych dziwnych skoków i niestety były za szybkie na mój aparat!

Co tylko potwierdza, że w wygraniu niezbedny jest dobry sprzęt, zdolności plastyczne i dobry photo shop. Bez sprzetu mozesz jedynie zwierzaka do pralki albo zmywarki zapakować - ale co to ma wspólnego z zabawą? 

A ja się nie zgodzę - przejrzałam zwycięskie zdjęcia z tej galerii i, moim zdaniem, akurat w tym konkursie mało profesjonalne zdjęcia zostały nagrodzone, szczerze mówiąc, nawet zaskoczył mnie nieco niski poziom niektórych nagrodzonych prac (abstrahując od tego, że część zdjęć z psotami nie ma nic wspólnego). Ktoś wspominał konkursy kulinarne i tu faktycznie poziom jest bardzo wysoki i sama nawet się w to nie bawię, ale w przypadku "Nagrody wymiatają" naprawdę dobry sprzęt i photoshop nie były niezbędne.

Moje stwierdzenie "dobry sprzęt, zdolności plastyczne i dobry photo shop" - odnosi się do konkursów fotograficznych - OGÓLNIE.
W tym, specyficznym konkursie z psami i z kotami to na te 40 zdjęć wygranych NIE MA nawet jednego zrobionego w złym świetle - takie w pośpiechu, gdzie kot spada albo pies szaleje. Wszystko ustawione. Zero zabawy. Pchać zwierzęta do pralki albo zmywarki - chyba zabawa dla człowieka ale nie dla zwierzaków. Co w tym nagradzać? Chyba jedynie głupotę właścicielie... nastepny poziom, dziecko w pralce albo zmywarce???? 

Ogólnie faktycznie poziom konkursów fotograficznych skoczył maksymalnie do góry, absolutnie się zgadzam. Ale w tym konkursie są niektóre zdjęcia naprawdę przeciętnej jakości, a nawet zrobione w słabym świetle - choćby zdjęcia Izabeli, Stanisławy, Moniki (pies), Wandy czy Emilii (mówię tu o świetle) - nie chcę absolutnie żadnego z autorów zdjęć obrazić, są jakie są, ale mówienie, że nie ma ŻADNEGO zdjęcia w złym świetle, to gruba przesada.

Jeśli chodzi o wkładanie zwierząt do zmywarki, to też mi się to szalenie nie podoba, ale nie to teraz oceniam.

Tak więc, raz jeszcze powtórzę - jak dla mnie akurat ten konkurs nie stoi na najwyższym poziomie. Są fajne zdjęcia i są bardzo przeciętne (a nawet słabe w moim odczuciu), w porównaniu z innymi konkursami fotograficznymi, tym razem wygrało dużo normalnych zdjęć - normalnych w sensie wykonania, techniki i poziomu. Wyświetl w wątku >>
0 0