Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika doo

doo

doo

doo

doo

doo

doo

doo

#7157090 Napisano: 04.02.2024 21:05:15 w Wkurza mnie...
Dwukrotne trafienie w Grześkach w bramkę z informacją o przyjmowaniu zgłoszeń od 7:00 do 24:00 zamiast sejfu. Wyświetl w wątku >>
0 0

doo

doo

doo

doo

#7156471 Napisano: 01.02.2024 21:39:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

doo napisał(a):

Czy w loterii Grześków, po wysłaniu zgłoszenia pojawia się jakiś komunikat? Bo mi wyskoczyła informacja, że zgłoszenia są przyjmowane od 7:00 do 24:00. Wygląda jakbym próbowała wysłać zgłoszenie w godzinach nie obowiązywania loterii. Po zamknięciu tego komunikatu, strona jest nadal z danymi gotowymi do wysłania, tj. że plik został dodany, uzupełnione są pola e-mail i telefon oraz zaznaczone zgody. Czy tak powinno być?

Powinien chyba pojawić się sejf do otwarcia.

No to już wiem, że coś jest nie tak z ich strony. Ale może w ten sposób dają do zrozumienia, że limit dzisiejszych nagród się wyczerpał Wyświetl w wątku >>
0 0

doo

#7156469 Napisano: 01.02.2024 21:29:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii Grześków, po wysłaniu zgłoszenia pojawia się jakiś komunikat? Bo mi wyskoczyła informacja, że zgłoszenia są przyjmowane od 7:00 do 24:00. Wygląda jakbym próbowała wysłać zgłoszenie w godzinach nie obowiązywania loterii. Po zamknięciu tego komunikatu, strona jest nadal z danymi gotowymi do wysłania, tj. że plik został dodany, uzupełnione są pola e-mail i telefon oraz zaznaczone zgody. Czy tak powinno być? Wyświetl w wątku >>
0 0

doo

doo

doo

doo

doo

doo

doo

doo