Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika la-princessa

la-princessa

#6755289 Napisano: 30.12.2020 17:56:04 w Wkurza mnie...
domika napisał(a):

flamur napisał(a):

Wkurza mnie, że kupiłem w Lidlu dwupak Mirindy po 2,5 litra butelka, a to przecież trzeba 2 litrową butelkę... 8 złoty w błoto. 

Też się wczoraj naszukałam jak szalona 2 l emotka

Mi w dwóch Lidlach powiedzieli, że Pepsi nie ma i nie będzie. Jak za komuny emotka Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6753529 Napisano: 19.12.2020 18:51:33 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
Zbliża się nowy rok i noworoczne postanowienia. Może ktoś też planuje odżywiać się trochę zdrowiej w 2021 roku? I zechce się podzielić swoimi ulubionymi przepisami na zdrowe, dietetyczne posiłki? Chętnie się czymś zainspiruję. Ja od siebie polecę:

Kalafior po grecku
Kalafior po grecku ⋆ AgaMaSmaka - żyj i jedz zdrowo!

oraz zupę brokułową 
Zupa brokułowa z koperkiem - VegeSzamanka Letni Smak! Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6743530 Napisano: 12.11.2020 13:37:20 w Paragony na trwające konkursy
Moje dwa paragony na Familijne z Intermarche wymienią na 1 paragon na konkurs z choinkami w Euro sklepie https://www.e-kon.../274352#.X60sU1qg9PY Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6743426 Napisano: 11.11.2020 22:43:48 w WC - rozmowy o wszystkim
kalinea napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Kalina, ja to jestem trochę szurnieta wariatka.Ale ja bym się z nim spotkała z ciekawości na zasadzie  co taki parafian bedzie mi gadał i co obiecywal. W koncu zwykła rozmowa jeszcze do niczego nie prowadzi zlego.Ja nadal utrzymuje kontakt z chłopakiem, w ktorym bujalam sie bez wzajemności w liceum i on o tym wiedział.On ma żonę i 4 letnia corke, ale nadal tylko i wyłącznie rozmawiamy i nikogo nie krzywdzimy.

Wiesz cudaczku ludzie będą na to źle patrzeć bo ona jest w ciąży. Ja też jestem bardzo ciekawa co on ma mi do powiedzenia no ale... emotka

Tak naprawdę tylko Ty wiesz co Was łączy. Czy to zwykłe koleżeństwo, czy jednak na nowo rozpala się ogień. Jeśli coś się tam tli - ja bym to od razu zgasiła. Po pierwsze, nie wchodziłabym z butami w czyjeś życie. Po drugie, pomyślałabym o samej sobie. Co mnie czeka w takiej sytuacji? Że zamiast iść naprzód, to będę żyła złudzeniami i robiła sobie nadzieję na związek z facetem, który nie traktuje mnie poważnie. A może zostałabym jego kochanką? Albo związała się z facetem, któremu zaraz urodzi się dziecko i ma już zamówioną salę na ślub. Dla mnie żadna z tych opcji nie wygląda jak szczęśliwe życie. Bo niesie za sobą duże obciążenie psychiczne, problemy i może pozostawić po sobie wiele ran. Polecam Ci kanał Stosunkowo, bardzo dosadnie opowiada od relacjach damsko męskich, pozbawia złudzeń i pozwala wrócić na właściwy tor, kiedy tkwimy w dziwnych, toksycznych relacjach. Nie znam dokładnie sytuacji, nie wiem co czujesz, tylko sobie gdybam, ale ja pokazałbym mu, że szanuję siebie i nie przylecę na spotkanie z nim, tylko dlatego, że on sobie tak życzy i napisał komplement. Gra nie fair, a jeśli wyczuje, że masz do niego słabość, to będzie Tobą manipulował. Oczywiście - zakładając, że mając ciężarną dziewczynę, próbuje na boku ugrać coś z Tobą. Bo tak zrozumiałam z sytuacji, którą opisałaś.

Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6743045 Napisano: 10.11.2020 11:51:29 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że musiałam załatwić sprawę majątkową i każdy mi mówił coś innego. Wykosztowałam się na radcę prawnego, jednego z lepszych w mieście, wylatałam się przez niego po urzędach i nic nie załatwiłam. Termin mnie gonił, bo jeszcze wcześniej ktoś mnie wprowadził błąd, ostatecznie zwróciłam się do notariusza, tam się dowiedziałam, że nie potrzebuję tego, co mi radca kazał załatwiać. Sfinalizowałam sprawę u notariusza, ale też mam wątpliwości, bo w internecie czytam sprzeczne informacje z tym, co on mi powiedział. W dodatku na stronie sądu przeczytałam, że po terminie nie będę mogła się odwołać i podać powodu nieznajomości przepisów... itp... Więc jak mam potem dowodzić tego, że mnie specjaliści w błąd wprowadzali? Boje się teraz, że źle to wszystko załatwione... ale nie mam już siły iść do kolejne kancelarii i płacić znowu po 100-200 zł za 15 minut rozmowy, która nie rozwiązuje mojego problemu... wkurza mnie to, że chciałam załatwić sprawę ze specjalistą, zapłaciłam za to, a takie cyrki z tego wychodzą. O instytucjach państwowych to już w ogóle nie chcę się wypowiadać, bo mają obywatela za nic emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

la-princessa

#6741217 Napisano: 02.11.2020 15:06:35 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy ktoś też nie dostał dziś bonu do Dino z konkursu Nestle od Albedo? Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6740666 Napisano: 30.10.2020 20:15:48 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie ta nagła decyzja z zamknięciem cmentarzy. U mnie na grupach lokalnych ludzie już zapowiadają, że będą jutro przez płoty przeskakiwać albo otwierać bramy. Wszędzie zrobił się tłok, ludzie w nerwach... handlarze żalą się, że zostali z towarem. Znicze to jeszcze jakoś można przechować, a co mają zrobić ludzie, którzy szykowali się z żywymi kwiatami... Nie mam już sił do tego, co się dzieje. Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6737515 Napisano: 19.10.2020 18:42:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

anialistopad napisał(a):

anaesth napisał(a):

kalinea napisał(a):

Dzięki wszystkim emotka

A ktoś wie gdzie można je dostać?

C4 w alejce z budyniami emotka

No dobra teraz cytuję mojego męża. " To coś jest od razu do pożarcia czy musisz to upiec ?

Wiesz, jeszcze tego nie kupowałam, tylko sprawdzałam, czy w C4 będę mogła je kupić, jak konkurs wystartuje. Wyglądało mi to na taki miks, z którego robi się ciasto po dodaniu mleka/wody/jajek i następnie piecze emotka  ale niech się wypowie ktoś, kto już to kupił emotka

Dla mnie to jakaś porażka. To sama masa albo krem. Malutkie pudełeczko 80 g za 8 zł. Do tego trzeba dokupić śmietankę i mleko. W składzie praktycznie sam cukier i skrobia ziemniaczana do zagęszczenia. Na temat walorów zdrowotnych nie będę się wypowiadać, bo to indywidualna sprawa każdego. Ale z ceną to zaszaleli. 80 g mąki, cukru i kakao za 8 zł... emotka Wyświetl w wątku >>
1 fineessa 0

la-princessa

#6737235 Napisano: 18.10.2020 17:23:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wasze karty z konkursu Tchibo w Intermarche od Smolara też są puste? Coś trzeba zrobić, żeby je zasilili? Wyświetl w wątku >>
1 trampek, 0

la-princessa

#6736504 Napisano: 15.10.2020 11:31:19 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Wkurza mnie ludzka głupota (jak to inaczej nazwać...)... Pani kupiła ode mnie sztućce, po miesiącu stwierdziła, że chce je oddać, bo... nóż jest bardziej płaski, niż na zdjęciu na stronie producenta. Jak to przeczytałem, to nie wiedziałem, czy się śmiać, czy płakać. Oczywiście napisałem pani, że czas na zwrot minął i że mimo tego, przyjąłbym zwrot, ale nie otwarte- kto ją wie, czy sobie na jakiejś komunii ich nie używała, żeby przed rodziną było „na bogato”. W każdym razie napisałem, że mogę napisać reklamację do producenta, tylko siara pod swoim nazwiskiem wysyłać pismo „bo nóż jest bardziej płaski, niż na Państwa stronie internetowej”.

Masakra co za ludzie, skad ta pani sie urwala?
Co do kolejek w sklepach, ja bylam przed 9 w Biedronce, było sporo starszych ludzi, ale nie uważam, ze to zle.Przeciez to nie ich wina, ze ktos wymyslil taki durny przepis. Kazdy powinien chodzic po zakupy kiedy mu pasuje. Mnie za to od noszenia maski rozbolaly zatoki. Nie wiem czemu, w kwietniu tez nosilam przeciez maskę i było ok.A teraz nos suchy, zatoki bolą, masakra.

Ja oczywiście nie winię starszych ludzi. Tylko ten przepis mi się nie podoba. Sama najczęściej robiłam zakupy między 10-12, bo ta godzina najbardziej odpowiada mi w moim grafiku i teraz muszę kombinować. I tak samo zdaję sobie sprawę  z tego, że starsi ludzie mają swoje pory na zakupy. A przez ten przepis pojawiają się tylko niepotrzebne konflikty. Dzisiaj w sklepie była bardzo nerwowa atmosfera, bo starsza pani robiła duże zakupy, a ludzie w kolejce się denerwowali, bo chcieli zdążyć przed 10... Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6736487 Napisano: 15.10.2020 11:09:14 w Wkurza mnie...
Pojechałam dzisiaj wcześniej na zakupy przez godzinę dla seniorów, i oczywiście między 8 a 9 było ich pełno w sklepie. Kompletnie nie rozumiem tego pomysłu, bo w ogóle się nie sprawdza. Dla mnie to tylko niepotrzebny chaos, bo starsi ludzie w większości i tak kupują poza wyznaczonymi godzinami. Większość z nich ma swoje nawyki, że np. idą do sklepu zaraz po otwarciu.  Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6734908 Napisano: 09.10.2020 14:44:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Albedo zapomniało o bonach z Dino, że już kolejny konkurs informują?  Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6732717 Napisano: 30.09.2020 16:42:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy stówki z konkursu Wedla ITM już były, czy tylko dzwonili do laureatów głównych nagród? Dziwne to powiadamianie. 

Dzwonili tylko do głównych, jak zawsze. Najpierw powiadamiają ich telefonicznie, a po weryfikacji, esemesami wysyłają niższy stopień.  Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6732413 Napisano: 29.09.2020 14:04:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

-Violka- napisał(a):

soulfly napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Nieuczciwe,  nieuczciwe.

Ja gram w bramki i gram uczciwie - mam paragon, telefon na abonament (od wielu lat ten sam) i 2 ręce. Jestem sama do zakupów i do zgłaszania.  Do tego pracuję 8 godzin, dojeżdżam kolejne 2,  mam rodzinę . To jest nieraz orka, a nie hobby.  Ale nigdy nie zarobię takich pieniędzy,  jakie mogę wygrać,  więc gram.
  
Bramki nabijają  sprzedaż, to i są stosowane . 
Haseł wymyślę 2-3 , a losów loteryjnych mogę zgłosić tyle, ile mam kasy , czasu i możliwości zużycia.  Jeśli od razu wiem , że wygrałam kupuję następne,  wygrałam - następne.  Przegrywam- odpuszczam, zostaje mi chociaż towar.  Wygrywam - gram do końca,  a skoro i tak jestem do przodu, to te produkty oddaje do ośrodków dla bezdomnych. To ja . A może komuś nie szkoda wyrzucić? Serek zgłoszony,  zostawiasz wieczko , resztę  sru do kosza. 

Są loterie bez ograniczeń na osobę,  można grać. Jeżeli kupione, zapłacone ,  klikasz sam ręcznie,  to nikomu nic do tego. Trafić 1 zgłoszeniem to super fart,  wysłać w cholerę i nic nie trafić , to standard. A nie atak oszustów. 

Nie wyobrażam sobie , że ktoś w sklepie robi sobie fotki kodów. To ryzykowne i głupie. 
Wkurza mnie brak rezerw,   bo jeśli ktoś kilka od czapy , to niech wylosują jakiegoś szczęśliwca. 
Nie znam się, więc nie wiem, czy ktoś może blokować innych uczestników , mam nadzieję,  że nie .

I w almette nigdy nic nie wygrałam,  ani mnie nie wylosowali,  nie trafiłam  też w bramkę. 
Bo dla wszystkich nagród  nie starcza. 

A kody na widoku to jest zwyczajnie głupie. Wina organizatorów. Kogoś zawsze  pokusi zgłosić,  a cenzura co taki produkt potem kupi  jest w plecy. Ale nie sądzę,  by to była jakaś masowa skala.  

Podsumowując .  Ja lubię bramki . Ale tylko te, w które trafiam  emotka

Kody na zewnątrz w Almette to po prostu mistrzostwo!

Były kiedyś bramki,  gdzie odsyłało się kody i paragony @. Kody na widoku.  Zglosiłam  ich sporo, żaden nie był wcześniej wykorzystany.  Organizator zrobił mi weryfikację,  kazał przysłać wszystkie oryginały.  Nieźle się spociłam,  bo o ile kody skrupulatnie zbierałam,  na paragonach miałam inne konkursy - bo skoro,  chcą foto,  to luz. Odeslałam,  sprawdzili i oddali. Kasa moja. 
Więc jeżeli ktoś nie ma wszystkiego , to może się przeliczyć. Oby. 

Wszystkiego?
Tam jest tylko mail i numer telefonu w zgloszeniu. I pewnie jak sie wygra, to mozna automatycznie wypełnic formularz - jesli tak, to email i numer telefonu nie musza istniec  emotka

Trzeba mieć prawdziwego mejla, bo odnośnik do formularza przychodzi dopiero na pocztę. Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6732207 Napisano: 28.09.2020 17:05:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pikawka napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Kolejny raz nie dotarł mi sms od Smolara a w wynikach jest: GRATULUJEMY , ciekawe czy to wina operatora (nie dochodzą na nju czy Smolara)Kurcze nie zawsze sprawdzam na stronie wyniki.Nie mam pojęcia ile nagród przez to mnie ominęło

Miałam taka sytuację i raczej problem leży po stronie agencji. 2 tyg wcześniej w innym konkursie smolara normalnie dostałam smsa o wygranej a potem już SMS w innym konkursie nie dotarł a też wygrałam. 

Raczej sieć, a nie agencja emotka


To trochę dziwne, że raz dostałam raz nie. Jakby blokada była to żaden by nie dotarł, chyba  emotka

Mi ostatnio przyszedł od Smolara pod wieczór, chyba jakiś zagubiony z sieci, bo jednego dostałam normalnie ze wszystkimi na forum, a ten drugi, z tą samą nagrodą, doczłapał się na wieczór. Więc też podejrzewam sieć. Czasami prywatne esemesy też mi nie dochodzą albo przychodzą z opóźnieniem.  Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

la-princessa

#6731712 Napisano: 25.09.2020 17:19:04 w Informują
Informują z Konkurs "Czysta i pachnąca – metamorfoza łazienki"

Rodzaj powiadomienia: mejl
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6731704 Napisano: 25.09.2020 16:20:01 w Informują
Informują z Konkurs "Wakacyjne doładowanie"

Rodzaj powiadomienia: Dzwonią do mnie po raz pierwszy, nie na nieodebrane
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6731644 Napisano: 25.09.2020 12:08:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Jak to jest z tymi loteriami, w których są bramki oraz losowanie nagrody głównej - czy komuś z Was udało się wygrać tym samym zgłoszeniem nagrodę natychmiastową oraz główną (albo ogólnie losowaną z puli wszystkich zgłoszeń)? Niby piszą, że główna będzie losowana ze wszystkich zgłoszeń, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że daliby mi 2 nagrody na ten sam paragon emotka

To chyba zależy od regulaminu, bo nie zawsze dzienne biorą udział. Ale ja tak raz miałam w loterii, że wygrałam dzienną, odesłałam dane, a potem wygrałam też jedną z głównych. Dostałam dzienną i główną, tylko musiałam ich poinformować, że już odesłałam paragon i powiedzieli, że sobie znajdą emotka  Jedynie oświadczenie na główną musiałam dodatkowe wypełnić. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

la-princessa

#6731624 Napisano: 25.09.2020 11:04:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tereniagno napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

u mnie gorzej niż nic kilka dni temu ustrzeliłam 100 zł z Prymatu odesłałam dane i dziś negatywna weryfikacja,bo Kucharek produkowany przez Prymat to nie Prymat tak mi odpisali emotka

O jej, też wysłałam zgłoszenie z Kucharkiem, nawet ładnie paragon był opisany: Prymat Kucharek.To teraz tylko liczyć,że żadna główna na to zgłoszenie nie padnie.

Same pudła emotka To jak kupuję z Prymata  sodę, żelatynę,kwasek cytrynowy i inne to też nie prymat?
To dlaczego jest napisane PRYMAT?

Bo to loteria na markę Prymat, a Kucharek to inna marka, choć ten sam koncern. To tak jakby na konkurs Fa kupić sobie Persil, bo ten sam koncern - Henkel. Jeśli kwasek jest pod marką Prymat, to według regulaminu powinien brać udział.  Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6731491 Napisano: 24.09.2020 16:48:26 w Smolar
kalinea napisał(a):

Jak Smolar pochodzi do fatalnie opisanych paragonów Intermarche?

Nie robi problemów.  Wyświetl w wątku >>
1 frodo 0